Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU #2 - GAIDOT SEZONAS SĀKUMU UN SPĒLES!

+17
Red Viper
S3ncitiS
Rudza
Intarusu
robis03
Laukakmens
krish
Kyriiii*
Fuck_GSW
Lord Walder Frey
bukss_a
skreepee
saņģels
CaptainCrazy
Didza
Ķekavnieks45
stillbestone
21 posters

Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 2]

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU #2 - GAIDOT SEZONAS SĀKUMU UN SPĒLES!
Var pildīt visus uzdevumus vai tikai dažus - pēc paša izvēles!



1.uzdevums - rakstiskais
Ja neesi komandas ĢM, tad Tevi kāda komanda nodraftēja draftā! Uzraksti nelielu stāstiņu par to, kā Tavs spēlētājs pavadīja draftu, kur viņu nodraftēja, kā viņš to nosvinēja, kā viņš apmierināts utt.
Vērtēšanas tabula:
Vismaz 50 vārdi - 1TP
Vismaz 100 vārdi - 2TP
Vismaz 150 vārdi - 3TP
200 vārdi vai vairāk - 5TP

2.uzdevums - grafiskais
Tev ir jāuztaisa savam spēlētājam sigs! Jāiekļauj komandas logo, spēlētāja renderis un sava spēlētāja vārds un uzvārds. Pārējais atstāts Jūsu ziņā! Sigs ir tas, kas zem manis rādās!
Var saņemt līdz pat 5TP.

3.uzdevums - randoms
Izvēlies 3 dažādus un iemīļotākos Tavus smaidiņus no foruma, kurus Tu lieto un apraksti viņus - ko viņi nozīmē, kādēļ tu tos lieto, kad Tu tos lieto, kāpēc Tev viņi patīk utt. 
Var saņemt līdz pat 5TP.

Visu rakstīt lejā un pēc laika tiks sadalīti TP. Var iegūt līdz pat 15TP kopā.
Kad izdari un esi gatavs saņemt TP - ieraksti lejā! Jo nevaru zināt vai pildīsi pārejos, ja pagaidām izpildīts tikai viens uzdevums. 
Var iesniegt līdz pirmajai regulārās sezonas spēlei!

TP SAŅĒMĒJI:
Didza: 5 + 2 + 4 = 11TP
Saņģels 2 + 3 + 0 = 5TP
CaptainCrazy 5 + 2 + 2 = 9TP
Ķekavnieks45 5 + 0 + 3 = 8TP
Aumis 5 + 2 + 3 = 10TP
Bukšs 2 + 0 + 3 = 5TP
Kyriiii*: 5 + 4 + 3 = 12TP
krish: 5 + 2 = 7TP
Fuck GSW 5 + 4 + 5 = 14TP
Frey 2 + * + 1 = 3TP
Laukakmens 5 + * + 4 = 9TP
Robis0-Three 5 + 2 + 1 = 8TP
Intarusu 5 + * + 1 = 6TP
Rudza  * + 3 + 5 = 8TP
Sencis 3 + * + 1 = 4TP
Red Viper: 5 + 5 + 3 = 13TP
Maikijs: 5 + 3 + 3 = 11TP
vairogs: 5 + 3 + 3 = 11TP
kd35: 5 + 3 = 8TP
Apostate: 5 + 4 + 3 = 12TP



Pēdējo reizi labojis stillbestone Piektdiena Jūlijs 21, 2017 11:17 pm; labots 3 reizes

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

ĢM pirmo uzd. nepilda?

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Ķekavnieks45 rakstīja:ĢM pirmo uzd. nepilda?
ĢM raksta par to, ko draftēja, vai apmierina utt.

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

1. uzdevums






  Jāsāk ar to, ka jāsaka paldies komandas ģenerālmenedžerim CaptainCrazy par to, ka esmu draftēts komandā Talsu kareivji. Ceru attaisnot uz sevi liktās cerības. Darīšu visu, kas manos spēkos, lai komandai palīdzētu. Bija jau nojauta, ka tikšu draftēts šajā komandā, tā vismaz līgas aizkulisēs runāja. Smieklīgi Esmu apmierināts. Esmu vienā komandā ar vēl 2 zināmiem biedriem – Campbell un Knight. Tas visu padara interesantāku un jautrāku. Tā kā gaidāma interesanta līga un gaidu spēles ar sajūsmu. Protams, ka bija neliels uztraukums drafta laikā, jo kā ir zināms, tad drafts mēdz būt neparedzams. Interesantākais bija, ka drafta laikā nomainījās ģenerālmenedžeris un sajauca daudzas kārtis turpmākajos raundos. Bija vērts vērot, ko paņems un ko atstās uz beigām, katram jau sava stratēģija. Tagad pēc drafta jau mierīgāks laiks. Esmu ticies ar komandas biedriem un vadību. Esam apsprieduši kluba vīziju, ko klubs vēlas no spēlētājiem, kādu taktiku pielietosim, ko katram spēlētājam vajadzētu uzlabot, kā katrs iederas komandā. Ir jau bijusi pirmā maiņa, kas nesa pozitīvas pārmaiņas. Svinēšana nekāda lielā nebija, to varēs darīt pēc čempiontitula. Katram tāds mērķis ir – sasniegt virsotni un pavelt kausu. Tagad ir smagi jāstrādā, jo ir daudzas lietas, ko es varu uzlabot savā sniegumā, tāpat visa komanda. Jāstrādā pie komandas ķīmijas, nekas nerodas no sevis, visam apakšā ir smags darbs un es to apzinos. Viegli jau nebūs, jo komandas ir stipras, bet ticu, ka mēs to varam. Uz priekšu kareivji!


2. uzdevums





S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU #2 - GAIDOT SEZONAS SĀKUMU UN SPĒLES! Mans_t10


3. uzdevums



Parastais smaids Priecīgs Vienkāršā sejiņa, kas izskata smaidu. Esmu apmierināts ar kaut ko, piekrītu viedoklim, ko otrs saka, tad ielieku šo smaidiņu. Arī reizēm, kad vienkārši dod par sevi čatā, ka esi on, bet tas ir reti. Emocija, ko var ielikt vairākās vietās un kas nebojā teksta saturu.

Rociņu sišana Applausi Man patīk, jo tas pauž emocijas. To var lietot 2 variantos, vismaz tā es to redzu. Pirmais ir, kad uzteic otru, pasaka, ka paveikts labs darbs un var aplaudēt. Neliels respekts par to, kas ir izdarīts. Otrs veids ir tieši pretējs un pauž sarkasmu. Otrs paveicis kaut ko tādu, kas īsti nebūtu labi, tad ieliec to smaidu ar domu “good job.”

Dejojošais smaidiņš Dancing Šis man arī patīk, neesmu tādu nekur citur redzējis. Šo var veiksmīgi ielikt pēc uzvaras. Tā sauktā prieka deja. Ne reti NBA ir redzētas tādas, piemēram, Joel Embiid deja. Smieklīgi Vai kad esi ļoti labi nospēlējis un palīdzējis komandai ar savu sniegumu. Tad pat 2 dejas. Jo nevar priecāties, ja individuāli laba spēle, bet komanda zaudē.

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

TP atjaunoti + bump.

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

1. uzdevums

Drafts ir pagājis. Esmu ļoti apmierināts ar jauniegūtajiem spēlētājiem. Arī gandrīz visi līgumi ir noslēgti.
Kareivji ar augsto 2. drafta numuru izvēlējās amerikāni no Djūkas Universitātes Kyrie Campbell. Esmu ļoti laimīgs, ka izdevās tikt pie tik laba spēlētāja ka Kyrie. Cerams viņš savu ļoti augsto potenciālu rādīs arī laukumā.
Ar drafta 7. numuru tika izvēlēts amerikānis Jack Krimley. Jack ir lielisks aizsardzības spēlētājs un arī lielisks cilvēks. Noteikti viens no labākajiem aizsargiem visā līgā. Nevaru sagaidīt, kad viņa prasmes varēs redzēt arī spēlēs.
Ar drafta 10. izvēli tika draftēts centrs John Bomber. John būs lielisks cīņā par atlēkušajām bumbām un arī viens no labākajiem punktu guvējiem zem groza.
Ar drafta 4. raunda 3. izvēli tika draftēts latvietis Pauls Gasins. Ļoti grūti prognozēt, kā šis spēlētājs izskatīsies laukumā. Pauls lieliski spēlē ar muguru pret grozu, tāpēc laukumā var patīkami pārsteigt.
Ar 23. izvēli tika draftēts skots Walder Frey. Es uzskatu, ka Walder ir šī drafta steals. Tika labus spēlētājus ar tik zemu drafta izvēli ir ļoti grūti dabūt, taču Kareivjiem tas šajā draftā izdevās.
Pēc drafta Kareivjiem pievienojās divi brīvie aģenti. Viens no tiem bija spēka uzbrucējs Kyden Knight. Kyden treniņos jau ir apliecinājis savas prasmes un ir jau izkarojis vietu komandas pamatsastāvā.
Otrs brīvais aģents, kurš komandai pievienojās pēc drafta ir ķīnietis No Tin Wong. Viņš par vietu pamatsastāvā cīnīsies ar Jack Krimley. Interesanti, ka šie abi spēlē pavisam atšķirīgos spēles stilos.

Kods:
232 vārdi

2. uzdevums
S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU #2 - GAIDOT SEZONAS SĀKUMU UN SPĒLES! 9t5Rbow

3. uzdevums
Mans mīļākais smaidiņš Smieklīgi  Noteikti šo arī visbiežāk lietoju.  It kā ļoti vienkāršs, bet man patīk.

Basketball Noteikti labākais basketbola smaidiņš no visiem. Domājams, kad sāksies pirmās spēles, tad arī vairāk pielietošu.

Piemiedz ar aci Pielietoju, kad kādam kaut ko piedāvāju vai kādam piekrītu. Arī diezgan bieži lietots.


Var vērtēt!!!



Pēdējo reizi labojis CaptainCrazy Sestdiena Jūlijs 15, 2017 7:37 pm; labots 3 reizes

saņģels

saņģels
PF - Kyden Knight
PF - Kyden Knight

ko darīt man, kuru nedraftēja?

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

saņģels rakstīja:ko darīt man, kuru nedraftēja?
raksti par komandu, kurā tag.ad esi

saņģels

saņģels
PF - Kyden Knight
PF - Kyden Knight

2. UZD:

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU #2 - GAIDOT SEZONAS SĀKUMU UN SPĒLES! 1UNLviK

saņģels

saņģels
PF - Kyden Knight
PF - Kyden Knight

3.uzd: 216 cm garais face-up stila spēlētājs Kyden Knight, kurš, tāpat kā liela daļu izcilu zvaigžņu, ir nedraftēts spēlētājs, jau uzreiz pēc tā izpelnījās milzīgu Talsu Kareivju interesi, kā rezultātā, jau nākamajā dienā galdā tiek likts 15 miljonus vērts 2 sezonu līgums. Visi preses mediji tūdaļ burtiski uzsprāgst, jo šis pastiprinājums vienlaikus piesaka Kareivjus 1.sezonas čempiona titulam. Sakomplektēts labs sastāvs ar augstu chemistry, kam vajadzētu nest augļus. vadība un treneri ar lielu pieredzi zinās kā veiksmīgi nokļūt līdz tam. Mērķi ir augstākie un visi gaida no Talsiem lielisku sniegumu. Spēlētāji nespēj vien sagaidīt sezonas sākumu. Pats esmu apmierināts ar visu noteikošo, turpinam strādāt pie fiziskās sagatavotības, piešaujam grozus, iespēlējam taktiskos zīmējumus...

p.s. sorry par doublepost

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

Manējo var vērtēt

skreepee

skreepee

Atjaunots!

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

Sveiki,te jaunais Balvu vilku menedžeris.
Drafts neizvērtās kā to es biju gaidījis,taču labā ziņā.
Tā kā Vilku ĢM netika uz draftu,viņš man pazvanīja un lika man nodraftēt.Man tika dotas dažas minūtes laika un bija jāizdomā kāda būs draftēšanas taktika.Es izvēlējos balstīties uz visu viedokļiem,porti,prognozēm Priecīgs
4.Pick-Es pats,loģiski,pievienojos savam klubam un grasos darīt visu kluba labā.Jāmeklē dzīvoklis Balvos.
5.Pick-Kevin warrior.Daudziem patika drafta prognozēs topā viņu iekļaut,tāpēc mana izvēle svērās par labu viņam.Lai gan viņš vēlāk tika aizmainīts,ieguvu pretī ne sliktākus produktus,proti,Icarus In,kas būs lielisks melnā darba darītājs.spēlētājs ar augstu vērtību nākotnē.
vēlāk tika iegūti sekojoši spēlētāji:Derrick george.Deriks ir pierādījis,ka viņš būs aktīvs,un vāks tp ka šņakst.Liels uzsvars būs uz viņu kā SF,jo vilkos SF ir cieņā un pagaidām nav rezerve viņam.Cerēsim,ka viss iecerētais izdosies saistībā ar viņu.
Klyde Welfaire-tika paņemts uzreiz derika.Tagad mums komandā ir triīs lieliski un aktīvi garie spēlētāji un izskatās,ka mums visiem trijiem sevi būs jāpierāda.
Richards danger-Šis ir jau minētais trešais lieliskais garais.Mūsu komandas labā roka.tiks uzlabots spēlē zem groza un būs bieds visiem.
Treidos pēc drafta tika iegūts mans čoms Aaron king.Būs lielisks rezervists un līderis uz soliņa.
Tika iegūts Bruhh Lebrions.Ar šo draugu vēl nezinu vai spēšu saprasties,slinks trenažieru zālē.
Vēl ir draymond Curry,kurš arī slinko zālē.
Pāri 200v
3.uzd.
Cheers Lietoju šo simbolu,kad jāpriecājas mums KOPĀ!komandai draugiem,šīs spēles lietotājiem.Citreiz es lietoju šo zīmi'ti pēc darījumiem,kā ari',tad,ja gribu norādi't,ka esmu mierīgs un,lai viņi nomierinās.
Smieklīgi Kā tad bez rēcošās zīmītes.Es pēc reliģijas esmu komiķis,tāpēc šī ir mana vislietotākā zīmīte. P.S.Nezinu kā jums,bet viņa smaids izskatās perverss Smieklīgi
Thinking vai Balvu Vilki .Domāšanas zīmi var lietot visus jautājumos vai savu domu izteikšanā.Vilki ir vilki.tur bez komentāriem.

Vēl nelabot,kamēr nebūšu sapratis kā to sasodīto sigu taisīt Lebron cry Lebron cry

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

1. uzdevums
Draftu nogulēju. Ierados tikai drafta vidū. Apsardze gandrīz neielaida, jo biju  aplējis ar nenoteiktas izcelsmes škidrumu savu caurlaidi. Par laimi pēc 20 skenēšanas reizes aparats pieņēma QR kodu un ielaida.
Sajūtas pēc drafta interesantas. Gaidīju ka piepildīsies bukmeikeru prognozes un tikšu draftēts ar pirmo numuru. Bet beigās tikai astotais numurs. Tiešām, tik sūdīgi izskatos? Varēja kāds jau pirmajā raundā izvēlēties. Bet no otras puses, labi ka tiku Titānos. Vispār pārējie ĢM nav tik traki, varbūt vienīgi Vilkiem. Šim vēl nav visu rievu smadzenēs, bet ar laiku gan jau izveidosies. Turpretī Kareivju un Vāveru (fascinē nosaukums) ĢM jau sāk pieaugt un pieņemās prātā.

3. uzdevums
Pupi  kad nav ko teikt, bet gribas ko tizlu ielikt.
Kiss  kad Titānu ĢM paslavē vai jāizrāda cieņa Titānu ĢM
Thinking kad līguma nauda par iepriekšējo sezonu vēl nav noguldīta, bet ir jau sākusies nākamā.



Pēdējo reizi labojis bukss_a Otrdiena Jūlijs 18, 2017 7:53 am; labots 2 reizes

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

1.uzdevums!

Es kā ĢM, pastāstīšu kāds īsti gadījās drafts manai komanda - Valmieras Vāverēm! Pirmā sezona un tik negaidīts pavērsiens! Drafta pirmā izvēle tika Rīgas Titāniem. Gandrīz visa līga bija pārliecināta, ka pirmā izvēle būs garais čangaļu centrs Hektors Miezis, taču vien pirms paša drafta, daudzi uzzināja, ka pirmā izvēle būs Oberyn Martell. Nav pārsteidzoši, taču ir daudz savādāk nekā tika gaidīts. Otrā izvēle bija Talsu Kareivjiem un tur viss bija skaidrs - tiks draftēts Kyrie Campbell. Tas arī apstiprinājās pāris minūtes vēlāk, kad Kareivji paziņoja savu izvēli! Trešā izvēle bija man un es ilgi nedomāju - zināju, ka jāņem ašais un labais serbs Dubravko Savič. Tad sekoja divas Vilku izvēles un sekoja, kas pavisam negaidīts - komandas treneris nebija ieradies uz draftu, kas nozīmēja, ka jāieceļ cits pārstāvis. Iecēlām Giannis Lenard par Vilku pārstāvi un viņš draftēja pats sevi un pēc tam Kevin Warrior, par ko biju nedaudz apbēdināts, jo tieši mana otrā izvēle bija ieplānota Kevin Warrior, taču par laimi, beigās sanāca dabūt caur maiņu arī pašu Kevin Warrior atpakaļ! Tā nu arī ar 2.raunda 2.izvēli izvēlējos centru - Dejerius Rose. Tad sekoja Talsu Kareivju otrā drafta izvēle un viņi izvēlējās Jack Krimley. Arī šis nebija pārsteigums un pēc tam jau bija zināms ar ko otro raundu noslēgs Rīgas Titāni - viņi draftēja čangali Hektoru Miezi! Pārējie raundi jau bija interesantāki un saspringtāki, jo viss nenotika kā bija plānots!


Kods:
230 vārdi.


2.uzdevums!

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU #2 - GAIDOT SEZONAS SĀKUMU UN SPĒLES! Original

3.uzdevums!

Kevin Durant - NBA fināla MVP un viens no pasaules labākajiem basketbolistiem! Viņš ir labs it visur laukumā. NBA 2k17 viņa overall ir 95! Pelnīts MVP, viens no labākajiem basketbolistiem pasaulē un ļoti iecienīts spēlētājs! Labi, ka ieliku to smaidiņu. Leģenda, MVP un nu arī gredzena un čempiona titula ieguvējs!

Kobe Bryant - Kobe! Šo smaidiņu var pielietot praktiski jebkur - domā, dīvaini skaties, esi ieinteresēts. Tiešām, ļoti produktīvs smaidiņš! Kobe tomēr leģenda - var arī izmantot aizstājot, kādu labu SBVL basketbolistu!

Lebron cry - man patīk, kad viņš nedabū gredzenu un zaudē finālos.

skreepee

skreepee

Atjaunots!

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

1.uzd - rakstiskais


Valders Frejs kā jau pieredzējis shēmotājs sēdēja savā ģimenes muižā pie upes un mierīgi dzēra Dorniešu sarkanvīnu. Ja kaut kam tā karstā piesmakusī zeme no kurienes nāk Oberins ir derīga, tad tas noteikti ir viņu lieliskais vīns. Pieredzējis shēmotājs tādēļ, ka Valders zināja, kad tiks draftēts, kurā komandā un pat ar kuru piku. Atlika tikai cerēt, ka neparādīsies nekādi baigie pārsteigumi. Tādēļ Frejs pat draftam dzīvajā nesekoja - pohuj par pirmajiem pikiem, visa dzīve notiek uz laukuma.

Tikai vēlāk atnāca krauklis ar vēstulīti, ka nodraftēts tieši komandā kur vēlējās tikai raundu vēlāk. Nu i tāpat pohuj. Tagad laiks smagajam darbam. 


2. uzd - grafika


pleisholderis, lūdzu vēl nevērtēt


3. uzd - randoms


LIKE  - izcils veids kā izteikt viedokli, nav daudz jāmuld, uzspiž quote un šita poga
DON'T LIKE  - same as above

Yeah that šis strādā līdzīgi kā augšējiem, bet vairāk noder argumentēšanai

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

1.uzd


Reiz notika tāds interesants pasākums, kā SBVL drafts, kurā tikko izveidotās līgas četras superkomandas (Latvijā nav tik daudz naudas lai uzturētu vairāk par 4 komandām ar 60 miljonu budžetu, cerēsim, ka suvenīru tirdzniecība ienesīs kasītē vēl kādus pārsimt miljonus) izvēlējās jaunos talantus kuri tagad nu ka saberzīs miltos pārējos un cels virs galvām trofiju, kurai nevarēju atrast nosaukumu (laikam vienkārši čempionu kauss). Diemžēl, Kevin Pausee šajā pasākumā nepiedalījās, jo dīvainā kārtā katrai komandai tika iedots viens Wild Card spēlētājs, kuru varēja vienkārši pierunāt spēlēt tavā komandā, neuztraucoties, vai viņu nepaņems kāda no sancenšu komandām.Un tā nu Kevins nonāca Rīgas Titānos, kas bija vienkārši bez vārdiem, ieraugot viņa 3punktieku puļīšanas spējas un nespēja atturēties, neiedodot viņam šo wild card. Bet Titāniem bija nepieciešami vēl vismaz 4 spēlētāji, lai viņus vispār uzlaistu uz laukuma. Un tur izpalīdzēja tieši šis drafts. Ar pirmo izvēli Rīga paķēra labāko PG kas bija pieejams, Oberyn Martell, lai Kevinam būtu kas baro bumbas, kamēr viņš atpūšas uz 3punktu līnijas un gaida savu šāvienu. Otrajā un trešajā kārtā tika izvēlēti attiecīgi Hektors Miezis un Ahmens Muhamedovičs, garie spēlētāji, kas ķers Kevina ķieģeļus, ja tomēr uzhujārītais trīnis aizlidos garām. Jānis Muhamedovičš (nav brālis Ahmenam, jo vienam uzvārds beidzas ar -s, otram ar –š) bija nākamais. Šis palīdzēs, ja nu gadījumā Kevins nogurs. Tad vēl tika draftēts Vecais Krabis, bet vadība vēl domā, vai vispār parakstīt ar viņu līgumu. Tad vēl tikai veikta viena maiņa un parakstīts brīvais aģents, bet tas jau vairs nav saistīts ar draftu.

2.uzd

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU #2 - GAIDOT SEZONAS SĀKUMU UN SPĒLES! 4MGqhrL

3.uzd


Kiss - lielisks smaidiņš, kad gribi kādam iedot buču. Vai arī tieši negribi un vēlies kādu pakaitināt. Izmantojams arī tad, kad gribi radīt ķekavniekam apjukumu, ka tu varbūt esi homoseksuālis. Lūpas savelkas perfektā formā, lai gan es neizprotu, kā no parastām dzeltenām lūpām tās pēkšņi pārvēršas sarkanas, gluži kā uzkrāsotas. Bet varbūt smailijs vienkārši izvelk savu mutes iekšpusi uz āru, kas reālajā dzīvē izskatītos diez gan pretīgi.
King Curry - kad forumā kāds fano par Stefu Kariju un tev viņiem tā fiksi jāparāda, ka NBA karalis pašlaik tā pat ir Lebrons James. Bez liekiem vārdiem, jo nav vērts ielaisties dziļās sarunās šajā tēmā ar GSW faniem. Tas ir kā strīdēties ar sienu. Sienu, kuras vecākiem ir daudz naudas GSW merčendaizam.
I'm new here - šo smaidiņu officiāli vajadzētu izmantot visiem lietotājiem, kad viņi ierodas vēl neapmeklētā foruma sadaļā vai pat neapmeklētā topikā. 
Be like "S1 GM12 Titāni @ Vāveres" un pirmie 5 posti ir  " I'm new here " jo viņi tur atrodas pirmo reizi? Sapratāt? Tik rēcigs prikols



Pēdējo reizi labojis Fuck_GSW Otrdiena Jūlijs 18, 2017 4:46 pm; labots 1 reizi

Kyriiii*

Kyriiii*
PG - Kyrie Campbell
PG - Kyrie Campbell

Kyrie Campbell TPU #2


1. Uzdevums


S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU #2 - GAIDOT SEZONAS SĀKUMU UN SPĒLES! 4c6c13zy78cxjl7xh7


SVBL pirmās sezonas drafta prospekts Kairijs Kempbels tika draftēts ar pirmā raunda otro izvēli, kur viņu izvēlējās Talsu Kareivji! Pirms drafta jau jaunais talantīgais spēlētājs bija runājis gan ar Talsu komandas vadību, gan ar kādu citu, kas skaidri un gaiši pateica, ka viņiem ir interese mani draftēt, tāpēc Kairijs diži draftā neuztraucās, bija pārliecināts par sevi un zināja, ka nonāks īstajā komandā! Kad komisārs nosauca manu vārdu, Kairijs ar smaidu sejā uzgāja uz skatuves, lai paspiestu roku un saņemtu cepuri ar Kareivju logo. Uzreiz pēc draftēšanas, aizkulisēs Kairijs saņēma zvanu no ģenerālmenedžera, lai apsveiktu un laipni sagaidītu jaunajā Talsu komandā. Vēlāk, intervijās, kad viņam vaicāja ` ko tagad? Kā svinēsi drafta iznākumu? ` jaunais spēlētājs pašķobījās un atbildēja: ` svinēt? Viss ir tikai sācies! Došos uz Talsiem, iekārtošos pagaidu viesnīcā un sākšu strādāt pie savas spēles vēl intensīvāk, ar augstākas klases treneriem. ‘ Par laimi, Kareivji draftēja arī Jack Krimley un Kyden Knight, jo trijatā viņi kopā ir pavadīšu ilgu laiku bērnības. Tas būs labs boosts komandas ķīmijai. Mums visiem ir ticība komandas spēlētājos, vadībā un pilsētas faniem! Visi esam gatavi izlikt savas sirdis Talsu arēnā un pierādīt, ka mēs spējam panākt lielas lietas! Šobrīd Kairijs jau ir sporta zālē un strādā pie trīs punktu metiena. Iespējams uz sezonas sākumu pretiniekiem nāksies respektēt viņu, kad viņš stāvēs metiena pozīcijā!
219 vārdi!


S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU #2 - GAIDOT SEZONAS SĀKUMU UN SPĒLES! 4c6c13zy78cxjl7xh7


2. Uzdevums


S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU #2 - GAIDOT SEZONAS SĀKUMU UN SPĒLES! Thumbnail


S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU #2 - GAIDOT SEZONAS SĀKUMU UN SPĒLES! 4c6c13zy78cxjl7xh7


3. Uzdevums


1. -  Talsu Kareivji - Protams, manas komandas logo! Šo izmantoju lai parādītu savu lojalitāti klubam, kā arī ar komandu saistošiem postiem, šis smaidiņš ļoti labi iederas, tāpēc arī šis ieiet manā TOP 1 smaidiņu sarakstā

2. -  Smieklīgi - Smejošais smaidiņš. Kurš gan neraksta `: D`kad kāds pasaka ko smieklīgu, vai vismaz liek pasmaidīt? Pēc būtības šim būtu jābūt visu spēlētāju sarakstos, jo šāds smaidiņš ir visu cilvēku 'recent emoji' sarakstā Smieklīgi

3. -  Kobe Bryant - simply because I love Kobe Smieklīgi pārāk bieži neizmantoju, bet nu, Kobe ir mans čomaks aiz Kyrie un tā arī vienmēr paliks! Smieklīgi eju gulēt ar viņa highlightiem galvā..



Pēdējo reizi labojis Kyriiii* Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 10:59 am; labots 1 reizi

krish

krish
SF - Kristers Visurgājējs
SF - Kristers Visurgājējs

1. uzdevums

Drafta labākais prospekts Kristers Visurgājējs bija ieradies uz draftu, bet netika draftēts, tāpēc tika ierakstīts pie brīvajiem aģentiem, pēc drafta nakts raudāju spilvenā diez gan ilgi, jo domāju, ka nekāda dižā karjera neiznāks kā bijām ieplānojuši, bet pēc pāris dienām manam 'tēvam , kurš bija arī mans āgents, pizvanija Ģenerāl Menedžers no komandas ''Valmieras Vāveres'' un piedāvāja man līgumu ko protams apstiprinājām. Pēc izlietām asarām bijām sapratuši , ka ir tas jaatzīmē , tāpēc devāmies uz tuvo kafeni ''Bastions'' kur paēdām veselīgu pārtiku, ejot prom mēs devāmies uz kino, pa ceļam ieskrienot hesītī un paķerot pa burgeriem. Noskatījāmies filmu un devāmies mājup, jo bija jau vēls . Nākamajā dienā šo notiku pateicu draugiem , jo vēlējos pirmo dienu svinēt ar ģimeni, ar draugiem ietusējām mazliet pie manis un tas bija arī viss. Pēc pāris dienām sazinājos ar galveno treneri un jau bija jādodas uz pirmajiem treniņiem . Personīgi ļoti patīk vasaras treniņi, fiziskās slodzes un tehnikas attīstīšana. Treniņu laikā bija ļoti liels atbalsts no trenera puses , bet kā arī skarbums pie nepareizi izdarītiem uzdevumiem. Ļoti patīk komandas atmosfēra, viens par visiem visi par vienu. Šī komanda tiešām atbalsta jauniņos un uzticas viens otram. Redzēsim , kas notiks laukumā, pašlaik esmu apmierināts ar ģenerālmenedžeri, komandas terneriem un komandas biedriem.

3. uzdevums

1. Facepalm - Kad kāds pasaka tizlu joku vai nereāli izgāžas.
2. You don't say. - Kad kāds pasaka ko visiem zināmu
3. Valmieras Vāveres - Kad notiek strīds , kurš izcīnīs čempiontitulu, bet Tu jau zini atbildi

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

stilbestone, ieliku nelielu update. Līdz kuram ir termiņš šim?

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

var manu vērtēt.

skreepee

skreepee

Atjaunots!

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

Jāsāk ar to, ka jāsaka paldies komandas ģenerālmenedžerim Berķim par to, ka esmu draftēts komandā Rīgas Titāni. Ceru attaisnot uz sevi liktās cerības. Paldies par lielo līgumu, tagad kačenei abonements sanāks. Kad uzzināju, ka esmu ticis Rīgas komandā biju ļoti priecīgs, jo Ahmenam maskačkā ir daudzi draugi un uzreiz sapratu, ka spēlēt šeit būs forši. Mūsu mājas arēna atrodas pašā labākajā Rīgas rajonā – Rumbulā, tieši blakus lidlaukam, tieši tur mēs dažreiz trenējam mūsu reakciju mūkot no Behām.
Pastāstīšu arī kā es iepazinos ar Berķi un kā mēs sarunājām līgumu.
Bija kāda lēnīga, mierīga vasaras diena, Ahmenam apnika svaru zāle un viņš izlēma doties atpūtā uz Līgu Akvaparku! Tā kā Ahmenam nepatīk vientulība, tad viņš meklēja kādu pārinieku, kad brauks ar viņu kopā kādā no piepūšamajiem virtuļiem. Protams, ka vairākas sievietes vēlējās braukt kopā ar Ahmenu, jo viņš taču bija tik spēcīgs, tik muskuļains, kā Kombuļu Pēters jaunības gados, taču Ahmena uzmanību piesaistīja kāds puika T-kreklā, viņam bija bail vilkt nost kreklu, jo zem krekla bija vēl viens krekls, viņš pavisam, pavisam kautrīgi stāvēja kaut kur maliņā un dziedāja dziesmu „Im sittin on a Lemon Tree”. Izgrūžot sievas pa malām Ahmens paķēra mazo Berķi aiz rokas un metās braukt trubā. Tā kā mēs bijām izvēlējušies melno trubu, kuras garums bija bišķīt vairāk kā 38 metri un mēs slīdējām gandrīz 2 stundas, tad mēs paspējām parakstīt līgumu nemaz to neredzot.

Principā tas arī viss, turpinājums varbūt sekos.





3.
Pupi Šīs krūtis tik ļoti atgādina par bijušās Evelīnas esamību, ka dažreiz es pats nožēloju, ka neesmu Evelīna.

Somija Bija 2013. gads un biju devies uz pasaules čempi hokejā, kur satiku Somu hokeja fanus. Viņi bija tik forši, ka es vnk nevaru aizmirst to, ka LV uzvarēja tos lēnos Igauņ kaimiņus.

Rīgas Titāni Otrā foršākā komanda pēc BK "Līvāni", jo tajā spēlē Ahmens. Komanda, kuras boss ir Toms, viņam patīk čoms un viņš dzied kā Dons.





ES myb uztaisīs 2. uzd, so nevērtē vēl ;(

robis03

robis03
PF - Tony Flicker
PF - Tony Flicker

1. Uzdevums.
Pirms drafta jau biju nospriedis ka pirmajā raudā netikšu draftēts, jo nebiju sevi parādījis no labākās puses. Otrajā raundā jau man bija interesanti uzzināt, kurš tiks draftēts un jau biju iedomājies ka tas varbūt varētu būt es, bet nekā. Biju jau satraucies ka mani vispār nedraftēs, bet labākais ĢM šajā līgā no Vāveru komandas mani nodraftēja. Man bija zināms atvieglojums, zinot ka nebūšu viens no nedraftētajiem. Biju apmierināts ar draftu. Es biju pārliecināts ka drīz saņemšu naudu par sezonu un domāju to nosvinēt. Es ar savu Mammu, tēti un mazo brāli devāmies uz tuvāko kafeinīcu un tur paēdām. Pēc tam es ar draugiem tā pielējos, ka neatcerējos neko no tā vakara. Es pamodos mentenē, bet paldies Dievam tiku sveikā cauri ar 300 eiro naudas sodu. Es sapratu ka vairs dzert nedrīkst, jo varu no mentenes nākošreiz ārā netikt. Vakarā es aizgāju uz sporta zāli,jo biju veiksmīgi atbrīvojies no paģirām. Pēc induviduālā treniņa pavadīju nakti viesnīcā. Biju pamatīgi izbaudījis pēdējās dienas un man sāka uzmākties ar līgumiem, bet tā kā es nevēlējos čakarēties ar tiem, es apstiprināju pirmo kuru ieraudzīju. Tas bija līgums ar vāverēm par S1- 8M un S2 arī 8M. Man tas patika Smieklīgi Tagad ceru uz labi pavadītu sezonu Valmieras kamandā.
2. Uzdevums
S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU #2 - GAIDOT SEZONAS SĀKUMU UN SPĒLES! Bez_no10
3. Valmieras Vāveres - Vienkārši labākā komanda!!!
Cheers - jo var pielietot dažādās situācijā
Smieklīgi - jo es esmu smaidīgs cilvēks Smieklīgi



Pēdējo reizi labojis robis03 Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 10:51 pm; labots 3 reizes

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 2]

Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā