You are not connected. Please login or register

 » SPĒLĒTĀJI » Treniņi » Media » Best steal of FA?

Best steal of FA?

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1 Best steal of FA? on Otrdiena Jūlijs 18, 2017 12:16 am

Soviig

Soviig
SF - Alex Young
SF - Alex Young
Aleksandra Jašcenko (Alex Young agent) viedoklis.
"Pārliecība, bezbailība un līdera dotības uz laukuma." -  Tā par sevi stāsta Alex Young, kurš ir tikko parādījies brīvo spēlētāju tirgū.

Alex Young spēlē vieglā uzbrucēja pozīcijā, jo tai ir labi piemērota viņa ķermeņa uzbūve (2,06m un 113kg), gluži kā Lebron James, kurš ir iekarojis pasaules labākā spēlētāja troni jau vairākus gadus.
Manuprāt, Alex Young stiprās puses ir viņa spēja redzēt laukumu un spēt pielāgoties pie jebkuras aizsardzības, kas viņu sagaida. No vienkāršiem spin moves līdz ankle breakers, Alex spēs uzlaust jebkuru lockdown defender, pat Kawhi tipa vai Jimmy Butler. No viņa ir gaidāmi lielākoties points in the paint, jo šobrīd viņa metiens ir ļoti neprecīzs un tajā vajag ieguldīt daudz darba un laika, bet zem īstās komandas pleciem, Alex būs noteikti spējīgs uzlabot savu spēli no distances, kas viņu padarīs vēl bīstamāku visām pretinieku aizsardzībām.  

Alex Young vēlas spēlēt lielā pilsētā, tāpēc Rīga šobrīd ir viņa favorīti. Rīgas Titāni  Protams, vēl Alex nesen ieminējās, ka nekad nevēlētos spēlēt Valmieras Vāverītēs, jo komandas nosaukums jau vien parāda to, cik zems IQ līmenis ir komandas ĞM. (Sacramento Kings gadījums)
Par Bausku Alex vēl nemāk izteikties, turklāt nesen viņs pauda to, ka Talsi ir pilsēta, kura sniedz saviem spēlētājiem max ērtības (jeb iztērē visu savu budžetu), lai noturētu tos savā paspārnē.

Tāpēc gaidam piedāvājumus ar nepacietību.

Apskatīt lietotāja(-u) profilu

2 Re: Best steal of FA? on Trešdiena Jūlijs 19, 2017 7:07 pm

21 Savage^ISSA

21 Savage^ISSA
PF - Issa Thug
PF - Issa Thug
ayyyeee Pillers

Apskatīt lietotāja(-u) profilu

3 Re: Best steal of FA? on Trešdiena Jūlijs 19, 2017 10:25 pm

218 vārdi = 2TP

Apskatīt lietotāja(-u) profilu

Sponsored content


Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā