Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI

5 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Empty MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Ceturtdiena Jūlijs 20, 2017 3:40 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI - IZMANTO ŠO LINKU TRENIŅLAPĀ!

1.vieta - APOSTATE (Visi trīs viņa iesniegtie darbi tika atzīti par labākajiem) - 20TP + 3 000 000 SBVL naudas
2.vieta - stillbestone - 15TP + 2 000 000 SBVL naudas
3.vieta - CaptainCrazy - 10TP + 1 000 000 SBVL naudas
Pārējās balvas par piedalīšanos:
Ķekavnieks45 - 5TP + 200 000 SBVL naudas!
S3ncitiS - 5TP + 200 000 SBVL naudas!
Didza - 5TP + 200 000 SBVL naudas!

Dažus Kapteinis neielika voutā, jo es aizmirsu nosūtīt un viņš nevarēja pagaidīt 10 minūtes ilgāk! Tāpēc, atvainojos. Priecīgs 

Memes te[click].
Uzvrētāju memes:
Apostate memes - 4., 8., 12.
stillbestone memes - 9., 10., 11.
CaptainCrazy memes - 5., 6., 7.

2MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Empty Re: MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Ceturtdiena Jūlijs 20, 2017 3:43 pm

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

Starp citu, tos memes neieliku es. Apostate man atsūtīja, jo pats nevarēja ielikt. Neviens man nelika neko gaidīt.

PS. Paldies par 3.vietu

3MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Empty Re: MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Ceturtdiena Jūlijs 20, 2017 3:44 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

CaptainCrazy rakstīja:Starp citu, tos memes neieliku es. Apostate man atsūtīja, jo pats nevarēja ielikt. Neviens man nelika neko gaidīt.

PS. Paldies par 3.vietu
es aizmirsu atsūtīt. atcerējos, ka didza sūtīja, ienācu forumā, vouts jau uzlikts un daudzi jau sabalsojuši. jēgas vairs nebija.

4MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Empty Re: MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Ceturtdiena Jūlijs 20, 2017 3:46 pm

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

stillbestone rakstīja:
CaptainCrazy rakstīja:Starp citu, tos memes neieliku es. Apostate man atsūtīja, jo pats nevarēja ielikt. Neviens man nelika neko gaidīt.

PS. Paldies par 3.vietu
es aizmirsu atsūtīt. atcerējos, ka didza sūtīja, ienācu forumā, vouts jau uzlikts un daudzi jau sabalsojuši. jēgas vairs nebija.
Nu re TU aizmirsi. Kāpēc jāvaino citi?

5MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Empty Re: MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Ceturtdiena Jūlijs 20, 2017 5:12 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

CaptainCrazy rakstīja:
stillbestone rakstīja:
CaptainCrazy rakstīja:Starp citu, tos memes neieliku es. Apostate man atsūtīja, jo pats nevarēja ielikt. Neviens man nelika neko gaidīt.

PS. Paldies par 3.vietu
es aizmirsu atsūtīt. atcerējos, ka didza sūtīja, ienācu forumā, vouts jau uzlikts un daudzi jau sabalsojuši. jēgas vairs nebija.
Nu re TU aizmirsi. Kāpēc jāvaino citi?
jau pirmajā postā ir rakstīts, ka aizmirsu, bet tu nevarēji pagaidīt pāris minūtes ilgāk..  Thinking

6MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Empty Re: MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Ceturtdiena Jūlijs 20, 2017 5:32 pm

Red Viper

Red Viper
PG - Oberyn Martell
PG - Oberyn Martell

Lol, pat par šo dod TP. Smieklīgi

http://FuckLannisters.go.uk

7MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Empty Re: MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Ceturtdiena Jūlijs 20, 2017 5:32 pm

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

stillbestone rakstīja:
CaptainCrazy rakstīja:
stillbestone rakstīja:
CaptainCrazy rakstīja:Starp citu, tos memes neieliku es. Apostate man atsūtīja, jo pats nevarēja ielikt. Neviens man nelika neko gaidīt.

PS. Paldies par 3.vietu
es aizmirsu atsūtīt. atcerējos, ka didza sūtīja, ienācu forumā, vouts jau uzlikts un daudzi jau sabalsojuši. jēgas vairs nebija.
Nu re TU aizmirsi. Kāpēc jāvaino citi?
jau pirmajā postā ir rakstīts, ka aizmirsu, bet tu nevarēji pagaidīt pāris minūtes ilgāk..  Thinking
Neviens man nelika gaidīt

8MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Empty Re: MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Ceturtdiena Jūlijs 20, 2017 6:09 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

varēja jau izeditot.
Bet laikam nebija lemts tos 20tp iegūt

9MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Empty Re: MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Piektdiena Jūlijs 21, 2017 1:45 am

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

Red Viper rakstīja:Lol, pat par šo dod TP. Smieklīgi

Ja visu dienu nepavadītu dzerot dornish horsepiss jeb kā jūs saucat to par vīnu, un pavedinot meitenes, varbūt būtu pamanījis konkursa noteikumus.

10MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Empty Re: MEMES KONKURSA UZVARĒTĀJI Piektdiena Jūlijs 21, 2017 1:58 am

Red Viper

Red Viper
PG - Oberyn Martell
PG - Oberyn Martell

Lord Walder Frey rakstīja:
Red Viper rakstīja:Lol, pat par šo dod TP. Smieklīgi

Ja visu dienu nepavadītu dzerot dornish horsepiss jeb kā jūs saucat to par vīnu,  un pavedinot meitenes, varbūt būtu pamanījis konkursa noteikumus.

Vismaz es neēdu pats savus bērnus ieceptus pīrāgos. Labāk turos pie vietējā vīna, sazinkādus brīnumus no Ziemmalas tomēr negribas ņemt, vai arī esi jau aizmirsis to nelāgo incidentu ar vīnu, kurš bija nedaudz spēcīgāks kā gaidīji?

http://FuckLannisters.go.uk

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā