You are not connected. Please login or register

 » SPĒLĒTĀJI » Treniņi » SBVL S1 TPU #1

SBVL S1 TPU #1

Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 2]

1SBVL S1 TPU #1 Empty SBVL S1 TPU #1 on Piektdiena Jūlijs 21, 2017 11:21 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)
S1 TPU #1.
Var pildīt visus uzdevumus vai tikai dažus - pēc paša izvēles!1.uzdevums - rakstiskais
Uzraksti nelielu stāstiņu par savas komandas starta piecinieku! Vari izpausties gari, vari īsti - galvenais, lai ir radošums un ir interesanti!
Vērtēšanas tabula:
Vismaz 50 vārdi - 1TP
Vismaz 100 vārdi - 2TP
Vismaz 150 vārdi - 3TP
200 vārdi vai vairāk - 5TP

2.uzdevums - grafiskais
Sezonas sākums! Uztaisi savas komandas biļeti uz spēli! Jāiekļauj savas un pretinieku komandas logo, arēnas nosaukums, biļetas cena, vieta utt.
Var saņemt līdz pat 5TP.

3.uzdevums - randoms
Uztaisi meme un ieliec! Arī ar radošumu, ok? 
Var saņemt līdz pat 5TP.
Šeit ir vietas, kur varēsi uztaisīt labas memes!:

Visu rakstīt lejā un pēc laika tiks sadalīti TP. Var iegūt līdz pat 15TP kopā.
Kad izdari un esi gatavs saņemt TP - ieraksti lejā! Jo nevaru zināt vai pildīsi pārejos, ja pagaidām izpildīts tikai viens uzdevums. 
Var iesniegt līdz 28.jūlija plkst. 17-00. SCOOOOOOORE!!! 


TP SAŅĒMĒJI:
Ķekavnieks45 5 + 3 + 4 = 12TP
Didza 5 + 4 + 5 = 14TP
NBAOfficialPlayer 5 + 4 +2 = 11TP
RedViper 5 + 5 + 5 = 15TP
CaptainCrazy 5+ 4 + 4 = 13TP
Dededed 0 + 2 + 4 = 6TP
SHIELD 5 + 2 + 5 = 12TP
stillbestone 5 + 4 + 3 = 12TP
kd35: 5TP
Intarusu: 4 + 2 + 3 = 9TP
wolfeens: 4 + 4 = 8TP
chyzyha: 5 + 3 + 3 = 11TP
KRISH: 5TP
robis03: 5 + 4 + 5 = 14TP
Lord Walder Frey: 2 + 4 = 6TP
bukss_a: 2 + 5 = 7TP
wolfeens: 5 + 4 = 9TP
Fuck_GSW: 5 + 4 (Evelīn?) + 5 = 14TPPēdējo reizi labojis stillbestone Sestdiena Jūlijs 29, 2017 11:14 pm; labots 5 reizes


_______________________________________________
SBVL S1 TPU #1 Original
SBVL S1 TPU #1 Ij0Vpr5
SBVL S1 TPU #1 Original
I might be down but I'm not out,
War in my mind but I won't doubt.
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

2SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Sestdiena Jūlijs 22, 2017 12:49 am

robis03

robis03
PF - Tony Flicker
PF - Tony Flicker
1.uzd

PG - Lil Aumy - Komandas līderis un labākais PG līgā. Stephen Thomson - Ļoti labs spēlētājs, bet pašlaik nav pamatsastāva spēlētājs.

SG - Kevin Warrior -Labākais SG kādu esmu redzējis un nespēju iedomāties komandu bez šī spēlētāja. Kyle Cent - Vēl viens spēlētājs kurš vēl nav ticis pamatsastāvā, bet labs nāk ar gaidīšanu.

SF - Dubravko Savič - Spēlētājs kurš citus satriec ar savām prasmēm un liek komandu ĢM raizēties un lauzt galvu. Kristers Visurgājējs - Spēlētājs kura uzvārds atbilst viņa prasmēm.

PF - Tony Flicker - Pirmais komandas PF un viens no trijiem kas cīnās par vietu pamatsastāvā. Ben Emiid - Spēlētājs kurš ir pareizi izvēlējies savu pozīciju. Nenad Turkovič - Katrā komandā vajag kādu spēlētāju kurš var iziet cauri jebkādai aizsardzībai, šis spēlētājs tāds ir.

C - Dejerius Rose - Spēlētājs Kurš nebaidās izmest 3pt kaut ir centrs. Tito Kuzmičij - Spēlētājs kurš aizsardzībā bloķēs visus, nav iespējas iemest.

2.uzd
SBVL S1 TPU #1 Bez_no11
3.uzd
SBVL S1 TPU #1 1svkj5Pēdējo reizi labojis robis03 Sestdiena Jūlijs 29, 2017 10:58 pm; labots 3 reizes


_______________________________________________
SBVL S1 TPU #1 Original
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

3SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Sestdiena Jūlijs 22, 2017 10:53 am

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)
1.Balvu vilku sākuma starta piecinieks.
PG-Aaron King.Tā nu sanāca, ka Lenarda pazīstams čoms pašlaik atrodas mūsu komandā.Viņš agrāk bija maratonists,kas izskaidro viņa labo izturību.Lai gan viņš iet pamatsastāvā,viņš nebūt nav izteikts labākais PG komandā,jo rezervists rudza ir lielāks pleimeikeirs,taču ar mazāku uzbrukuma arsenālu.
Gaidu abus savā treniņu zālē 24/7
SG-Icarus In.Ar Icarusu bija nopietna saruna,kā arī viņš bija pretim nākošs un gatavs upurēties kmandas labā,tāpēc nolēmām,ka viņš slīpēs prasmes tikai aizsardzības nolūkos.Viņš aizvada individuālos treniņus un pēc šīm spēlēm izskatās pēc ļoti solīda aizsarga.
SF.Derrick George-Derriks izmaksāja visvairāk komandai,taču es piekritu,jo ticu,ka viņa potenciāls ir milzīgs un var sasniegt virsotnes.Viņa prasmes uzbrukumā uzlabojas ar katru spēli un ir viena no galvenajām opcijām uzbrukumā.Pagaidām izskatās,ka viņam ir ērti un ar viņu rēķinās kā ar superstāru.
PF-Giannis Lenard.Šis čalis vinnēs visus titulus,uzvarētu Scalabrine un Lavar ball Vienlaicīgi.NOPIETNĀ DAĻA:Tādas nav  Reāli ņirdzīgi Nu labi.Giannis Lenard ir tāds galvenais kluba saimnieks un ar viņu rēķinās gan uzbrukumā,gan aizsardzībā.Viņam nevajag treneri,jo motivāciju viņš rod savos sapņos.Ar laiku viņš būs pārliecinošs komandas līderis.Uzbrukums tiek katru dienu trenēts,taču par aizsardzību netiek aizmirsts.
C-Ričards Dangers.Vairāku sakritību rezultātā viņš nav saimnieks,bet es esmu.Kā jau centram pienākas viņš lej sviedrus trenažieru zālē,trenē atlēkušās bumbas un aizsardzību.Komanda jūtas droša par viņa vēlmi spēlēt kluba labā un atdot visus 100% lai komanda svinētu uzvaru pēc uzvaras.
213vārdi.
2.SBVL S1 TPU #1 Mytick10
3.SBVL S1 TPU #1 1sw6gp10

Apskatīt lietotāja(-u) profilu

4SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Sestdiena Jūlijs 22, 2017 2:00 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

1. uzdevums

Talsu Kareivju starta piecinieks:

PG - Kyrie Campbell! Viens no labākajiem saspēles vadītājiem līgā. Pārliecinoši labākais aizsardzībā savā pozīcijā un regulāri pārtver piespēles. Viens no komandas līderiem, kas ar savu neatlaidību velk komandu, dala labas piespēles, pārredz laukumu un neko nesasteidz. Tendēts uz aizsardzību.

SG – John Simons! Komandas līderis, galvenais punktu guvējs komandā. Uz uzbrukumu tendēts spēlētājs, kas sagādā galvas sāpes visiem pretiniekiem. Regulāri gūst daudz punktu un bieži ir spēles zvaigzne. Ļoti aktīvs treniņos un sevi pilnveido. Arī komandas kapteinis.

SF – Jack Krimley! Vēl viens aizsardzības speciālists, kas neļauj pretiniekiem uzelpot, un ir gatavs nosegt jebkuru. Treniņos ļoti neatlaidīgs un strādā arī pie tā, lai uzlabotu metienu un uzbrukuma arsenālu, ne tikai pierādītu sevi aizsardzībā. Laukumā veic melno darbu un statistikas ailēs bieži neparādās.

PF – Kyden Knight! Spēka uzbrucējs, kas apveltīts ar labu metienu un spēli groza tuvumā. Nedrīkst atstāt brīvu, ja ir laba pozīcija. Pārbaudes spēles realizējis arī dažus 3pts, kaut tajos viņš ir švaks, bet acīmredzot palaimējās vai arī pārliecība, ka pārbaudes var jau uzmest, jo atstāts pilnīgi brīvs. Arī tendēts uz uzbrukumu.

C – Issa Thug! Izkonkurējis no sastāva līdzšinējo pamata centru John Bomber. Ar smagu darbu treniņos un neatlaidību laukumā ir iekarojis starta vietu. Ļoti labs rim protector, kā to sauc ārzemju komentētāji. Neļauj gūt vieglus punktus pretiniekiem groza tuvumā. Spēcīgs aizsardzībā, var nobloķēt jebkuru. Uzbrukumā ir daudz jāstrādā, lai pretinieki bītos. Arī ļoti garš spēlētājs, viens no garākajiem līgā. Sezonas laikā pārorientējies uz C pozīciju kaut primāri šis ir 4. numurs.

2. uzdevums

SBVL S1 TPU #1 Bilete11

3. uzdevums

Mana memePēdējo reizi labojis Didza Sestdiena Jūlijs 22, 2017 6:28 pm; labots 1 reizi

Apskatīt lietotāja(-u) profilu

5SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Sestdiena Jūlijs 22, 2017 6:17 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)
Vēl neatjaunoju, bet uzbumpoju, lai vairāk čuvaku redzētu un izpildītu! Cool 
BUMP


_______________________________________________
SBVL S1 TPU #1 Original
SBVL S1 TPU #1 Ij0Vpr5
SBVL S1 TPU #1 Original
I might be down but I'm not out,
War in my mind but I won't doubt.
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

6SBVL S1 TPU #1 Empty Re : Iegūsti TP on Sestdiena Jūlijs 22, 2017 11:27 pm

NBAOfficialPlayer

NBAOfficialPlayer
PG - Norberts Begins
PG - Norberts Begins
1.UZD

Sveiki , mani sauc Norberts Bēgins un es esmu no Inciema.Man ir 28 gadi un esmu dzimis 1989.gada 28.februārī , tāpēc mans numurs uz krekla ir 28.Man svars ir 96kilo. un garums 1m. 92cm.Es spēlēju basketbolu SG (Shooting Guard) lomā jau no 5 gadu vecuma.Mani hobiji ir gamings , basketbols un arī YouTube. Mana mīļākā NBA komanda - GSW.Esmu spēlējis bērnudārza basketbola komandā - Inciema bitītes un vinnējām 3.vietu. Sākumskolas basketbola komandā - Inciema pirmīšī 1.vieta.Pamatskolas basketbola komandā - Inciema basīši arī 1.vieta.Vidusskolas basketbola komandā - Inciema Cicīši - 1.VIETA.Augstskolas komandā - Valmieras Kakuči - 1.vieta.Spēlēju arī Valmiera ORDO visu laiku ar 28 numuru un PG pozīciju.Zilumi , sasitumi asinis man netraucēja.Pat salausta kāja uz mēnesi es sportoju.Esmu talantīgs vīrietis kam patīk dziedāt spēlēt basketbolu spēlēt spēles netikai uz galda vai laukumā , bet arī datorspēles.Tagad dzīvoju ASV un gaidu savu komandu kurā varēšu mēģināt spridzināt sajūsmu savos fanos.Kautvai viņam nav pieredze TV viņš ASV kanālā Basketball HD TV vada šovu "Spēlē basketbolu ar Bēginu" ("Play basketball with Begin") un fanu pulks tiešraidē ir vairāk nekā simts tūkstoši skatītāji tiešraidē.Šovam ir 10 sezonas un vienā sezonā ir 35 sērijas un pirmā sērija ir "Mēģinam mest soda metienus" ("Try throw free throws") un pedējā ir "Last center throw" ("Pēdējie centra metieni)Kopā ir 350 sērijas.Tas par mani varētu būt viss ceru uz labu komandu.Paldies tie kas mani draftēja.


2. UZDEVUMS

SBVL S1 TPU #1 Bilete10

3.UZDEVUMS

SBVL S1 TPU #1 1swyhy10


_______________________________________________
Norberts Begins
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

7SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Svētdena Jūlijs 23, 2017 1:09 pm

Red Viper

Red Viper
PG - Oberyn Martell
PG - Oberyn Martell
1.uzdevums
Rīgas Titānu aptuvenais sākumsastāvs.
PG - Ragnar Thorgard - Pēc pēdējā update spēlētājs, kuram Titānos ir visvairāk TP (tieši no saspēles vadītājiem). Tāpēc, laikam sākuma saspēles vadītājs. Pēdējo spēļu laikā, kuras vispār ir notikušas un par kurām nav ticis kliegts - VAJAG RESIM - diez gan solīds sniegums, tikai bik pieklibo galvenā saspēles vadītāja īpašība - saspēles vadīšana. Bet noteikti ar laiku viss kļūs labāk un jau ar nākošo update TP skaits pieaugs un in-game spēlētājs jutīsies labāk un spēs izveidot vairāk rezultatīvus uzbrukumus kā pašlaik.
SG - Oberyn Martel / Jānis Muhamedovičš - Pagaidām šo pozīciju, manuprāt, dala šie divi spēlētāji. Iemesls kāpēc Oberinu neiespēlē saspēles vadītāja pozīcijā noteikti ir iepriekš minētais spēlētājs un tā kā tomēr tādu spēlētāju gluži nevar mest malā un nelaist laukumā, tad iespēlē nākošajā pieņemamajā pozīcijā - SG. Tas pats ar Jāni. Viņam gan īsti cita tiešā konkurenta uz SG pozīciju vismaz pagaidām komandā nav, bet tāpat nākas dalīt spēles laiku. Oberins gan ir nedaudz rezultatīvāks gan punktu, gan piespēļu ziņā, bet neko darīt, nākas dalīties.
SF - Kevin Pausee / Alex Young - atkal pozīcija, kurā es reāli nezinu kas ir starteris un kurš ir rezervists. Vienīgie komandas SF, kuriem arī ir aptuveni vienāds skillset. Šajā pozīcijā gan Titāniem vajadzētu pielikt. Vai nu Kevinam vai Aleksam vajadzētu sākt nedaudz vairāk piestrādāt pie saviem spēlētājiem, lai Rīga būtu nedaudz konkurētspējīgāka komanda kā tā ir tagad.
PF - Ahmens Muhamedovičš - pārliecinoši labākais spēka uzbrucējs komandā un viennozīmīgi arī starta piecinieka balsts. Pēc pēdējā update spēlētājs ar visvairāk TP komandā. Ahmens tiešām ir tas, kurš rāda piemēru citiem kā vajadzētu attīstīt savu spēlētāju. Dažiem vajadzētu tā kā sākt kaut ko darīt, lai nerautu komandu uz leju.
C - Hektors Miezis - komandai ar garo galu galīgi nav problēmu. Tieši PF un C jau ir pārsnieguši 400TP robežu (pēc pēdējā update datiem). Hektors ar savu lielo augumu gan pagaidām nav tas labākais rebound vācējs. Varbūt derētu piestrādāt pie atlētisma, ātruma un rokām, lai turpmāk tieši viņš būtu tas, kurš dominē zem groziem nevis pretinieku spēlētāji.
[300+]

2.uzdevums
SBVL S1 TPU #1 JEuKw5h

3.uzdevums
SBVL S1 TPU #1 1sxrba


_______________________________________________
SBVL S1 TPU #1 XyknZ64
Oberyn Martell - The Red Viper of Dorne
"I don't want to be most of us."   S1 Drafta #1 izvēle
S1 Gundara Vētras balva
Apskatīt lietotāja(-u) profilu http://FuckLannisters.go.uk

8SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Svētdena Jūlijs 23, 2017 8:35 pm

Atjaunots!

Awww, yeahhh...


_______________________________________________
</3
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

9SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 12:43 am

krish

krish
SF - Kristers Visurgājējs
SF - Kristers Visurgājējs
1)Sveiki! Šodien vēlējos pastāstīt par savas komandas starta piecinieku. Visi šie pieci čaļi ir ļoti draudzīgi kā arī izpalīdzīgi gan treniņos, gan spēlēs, gan ārpus basketbola. Sakarīgi cilvēki un ir par ko parunāt. Šiem cilvēkiem ir ļoti liels talants, ko es vēlos pārspēt , jo pats vēlos iekļūt starta pieciniekā. Mūsu komandai pašai jau ir ideāla komunikācija laukumā un ārpus tā, bet tieši starta piecinieks demonstrē un pamāca mūs kā vajag to darīt precīzāk. Sāksim sīkāk par katru. Mūsu saspēles vadītājs , Aumy`s , ļoti nesautīgs spēlētājs, cilvēks redz laukumu ideāli un ja esi brīvs , tad bez bumbas Tevi neatstās nekad, kā arī labs 3pt metējs. Mūsu SG , Kevin`s, cilvēks ar labu spēles izjūtu un precīzu metienu, brīvu labāk neastāt. Savič`š , mūsu tanks , SF, galvenais punktu guvējs laukumā, daudz mācos tieši no viņa spēles. Tonijs, PF, labs aizsardzības spēlētājs un to pašu vēlos teikt par mūs Centra pozīcijas spēlētāju, šie spēlētāji abi demonstrē labu spēli abos laukuma galos. Mūsu starta piecinieks ir pašlaik vēl ļoti jauni un viņiem ir daudz vēl jāpieredzē, tāpēc uzskatu, ka vēl nav jāsteidzas tik ļoti vinus slavējot, bet gan jāskatās nākotnē, ko no viņiem sagaidīsim laiks rādīs. Pašlaik tieši šie pieci cilvēki ar galvenie spēles veidotāja komandā ''Valmieras Vāveres'' un iespējam arī nākotnes zvaigznes.


_______________________________________________
VISURGĀJĒJS
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

10SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 10:02 am

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)
1. uzdevums

PG - Kyrie Campbell ir lielisks aizsardzības spēlētājs ar ļoti labu trīs punktu metienu. Campbell spēj gan iemest, gan atdot izcilas piespēles. Aizsardzībā viņš lieliski nosedz savus pretspēlētājus, neatļaujot tiem izcelties ar augstu precizitāti. Viens no labākajiem trīs punktu metējiem komandā.

SG - John Simons ir izteikts Kareivju līderis ar ļoti labu metienu gan soda laukumā, gan no vidējās distances, gan arī no tālienes. Lieliski spēj aizskriet pretuzbrukumos, izmantojot savas lieliskās ātruma īpašības. Simons ne tikai realizē savus metienus, bet arī komandas biedriem dala izcilas piespēles.

SF - Jack Krimley ir uz aizsardzību tendēts spēlētājs. Uzbrukumā spēj iemest gan no tālienes, gan no groza apakšas, taču uzbrukums nav Krimley spēcīgākais ierocis. Pie sava uzbrukuma viņš ļoti daudz piestrādā treniņos, lai tas kļūtu labāks un precīzāks. Aizsardzībā viņš spēj gan bloķēt pretinieku metienus, gan arī pārtvert piespēles.

PF - Kyden Knight komandai pievienojās pēc maiņas darījuma ar Balvu Vilkiem. Šis spēka uzbrucējs aizvada vienu no lielākajiem spēles laikiem komandā. Knight ir ļoti labs gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Uzbrukumā viņš realizē visus savus brīvos metienus, bet aizsardzībā neļauj pretiniekiem gūt vieglus punktus.

C - Issa Thug sezonas sākumā jau izkonkurēja no pamatsastāva John Bomber. Thug ir viens no labākajiem metienu bloķētājiem visā līgā. Ļoti labi realizē savus metienus.

Kods:
206 vārdi

2. uzdevums
SBVL S1 TPU #1 OTI9bd1

3. uzdevums
SBVL S1 TPU #1 1sz709


_______________________________________________
SBVL S1 TPU #1 Original
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

11SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 3:53 pm

Dededed

Dededed
SG - TJ Iverson
SG - TJ Iverson
2.uzd  SBVL S1 TPU #1 Biete10

3.uzd  SBVL S1 TPU #1 Meme2010Var labotPēdējo reizi labojis Dededed Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 5:33 pm; labots 1 reizi

Apskatīt lietotāja(-u) profilu

12SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 5:02 pm

Atjaunots!

Ja vēlaties, lai laboju jau tagad darbus, kuros nav izpildīti visi uzdevumi, tad editojat attiecīgo darbu un apakšā ierakstat "Var labot". Jebkurā gadījumā pēc termiņa beigām tiks novērtēti visi darbi! Priecīgs


_______________________________________________
</3
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

13SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 9:43 pm

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey
Task 1

Task 2

SBVL S1 TPU #1 KbbfaTo0TjiYcG4ipQx5ng

Task 3
SBVL S1 TPU #1 1t03c6vPēdējo reizi labojis Lord Walder Frey Otrdiena Jūlijs 25, 2017 3:03 pm; labots 1 reizi


_______________________________________________
LORD PARAMOUNT OF RIVERRUN AND THE TWINS, SHOOTING GUARD OF THE RIGA "TITANS" AND MEMBER OF THE DISCIPLINARY BOARD - WALDER FREY


SBVL LOGO SCOOOOOOORE!!! SBVL 1. SEZONAS ČEMPIONS AR TALSU KAREIVJIEM  SCOOOOOOORE!!! SBVL LOGO


"Where are my damn moron sons, Blackwalder and Loather promised to be here by midday!?" Lord Walder Frey S6E10

ppl i fukd up:
the Starks and the Tullys and a shitton of other Northern houses

ppl i wil fuk up:
!!Talsu Kareivji !!!!Cenzūra Cenzūra Cenzūra
Red Viper (kkad vēlāk mēs tgd tiem meits)
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

14SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 11:27 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič
1.uzdevums - rakstiskais

Valmieras Vāverēm ,ja tā kārtīgi pavēro , tad nav viena izteikta starta piecinieka , ikviens spēlētājs ir neaizstājams aizsardzībā , un ikviens spēj būt liels drauds uzbrukumā !

Arī ,ja treniņos pavēro spēlētājus , tad treneris nevar sūdzēties par puišu pašatdevi , visi cīnās par vietu sastāvā , cenšas izpildīt precīzi visas trenera norādes , visi kareivīgi noskaņoti , acis spīd visiem , neviens nav gatavs padoties ...

Spēlētāji paši labi saprot ,ka Valmieras kluba fani ir ļoti prasīgi , un no Vāverēm prasa tikai un vienīgi uzvaras - tādēļ motivācijas trūkumam nevajadzētu būt !
Valmieras kluba sastāva veidošanas sākumā , sastāvs sastāvēja no pāris spēlētājiem - tad varēja precīzi to noraksturot kā komandas kodolu , bet nupat klubs ir izmantojis savu skautu palīgu ieteikumus, un ir spēcīgi pastiprinājies un neviens tagad tā īsti nevar zināt ,ko no katra konkrētā spēlētāja var sagaidīt ...

Treneru korpusam noteikti ir smags darbs priekšā - jāspēj uzminēt ar sastāvu un taktikām uz katru konkrēto spēli - pret katru pretinieku , ir jābūt neparedzamiem un nežēlīgiem cīņā par katru bumbu - un tad jau rezultāti neizpaliks !

Pašlaik ,cik varēja saprast no trenera vārdiem vietējai baznīcas avīzei , viņš esot apmierināts ar komandas darbību , bet protams esot arī daudz jomu ,kur vēl vajag pilnveidoties !


Neliels kopsavilkums :
Vāveru saspēles vadītāji abi divi ir diez gan jauni , bet toties meistarīgi - gan Aumy ,gan Thompsons ...

Aizsardzībā Kevins Warriors , tur viņam atelpu var iedot arī Dubravko Savič , kā to manījām arī beidzamajā vāveru spēlē!

Uzbrucēji - nu jau pieminētais Savič , kā arī Kristers Visurgājējs !

Spēka uzbrucēja pozīcijā , tur vāverēm ir vissīvākā iekšējā cīņa par vietu sākumsastāvā - Flicklers , un nupat caur NPC draftu nākušie - Embiids un Turkovičs ... Trenerim jālauza galvu ko laist laukumā pret katru pretinieku , jo ir taču no kā izvēlēties !

Un visu beidzot centra pozīcija : Kuzmičijs un Rose !


Vērtēšanas tabula:
Vismaz 50 vārdi - 1TP
Vismaz 100 vārdi - 2TP
Vismaz 150 vārdi - 3TP
200 vārdi vai vairāk - 5TP2.uzdevums - grafiskais
Valmieras biļete:
SBVL S1 TPU #1 Valm_bilete
Spoilerī pārāk izstiepās , te var redzēt visā augumā :
https://2img.net/h/s25.postimg.cc/b2quvuzov/Valm_bilete.jpg
 
3.uzdevums - randoms


meme:
SBVL S1 TPU #1 Taktika

SBVL S1 TPU #1 Download_off

SBVL S1 TPU #1 Download_onPēdējo reizi labojis vairogs Otrdiena Jūlijs 25, 2017 12:06 am; labots 1 reizi


_______________________________________________
SCOOOOOOORE!!! 
https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&chk=1a31e4e6d7  
SCOOOOOOORE!!!

SBVL S1 TPU #1 TJn_RfMrQjWzsaQGRzKv7g
SBVL S1 TPU #1 Download_off
Apskatīt lietotāja(-u) profilu https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

15SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Pirmdiena Jūlijs 24, 2017 11:31 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič
Gaidu TP ! WooHoo


_______________________________________________
SCOOOOOOORE!!! 
https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&chk=1a31e4e6d7  
SCOOOOOOORE!!!

SBVL S1 TPU #1 TJn_RfMrQjWzsaQGRzKv7g
SBVL S1 TPU #1 Download_off
Apskatīt lietotāja(-u) profilu https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

16SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Otrdiena Jūlijs 25, 2017 5:40 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis
1. uzdevums
BŪS VĒLĀK

2. uzdevums
SBVL S1 TPU #1 2qtlr9l

3. uzdevums
SBVL S1 TPU #1 2wr3rdePēdējo reizi labojis bukss_a Otrdiena Jūlijs 25, 2017 11:09 pm; labots 1 reizi


_______________________________________________
Hektors Miezis
SBVL S1 TPU #1 Woppai5
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

17SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Otrdiena Jūlijs 25, 2017 5:42 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)
bukss_a rakstīja:1. uzdevums
BŪS VĒLĀK

2. uzdevums
BŪS VĒLĀK

3. uzdevums
SBVL S1 TPU #1 2wr3rde

Reāli ņirdzīgi
bet ir labi pasmieties arī par sevi. uzspiedu tev pat plusu!  Dancing


_______________________________________________
SBVL S1 TPU #1 Original
SBVL S1 TPU #1 Ij0Vpr5
SBVL S1 TPU #1 Original
I might be down but I'm not out,
War in my mind but I won't doubt.
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

18SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Otrdiena Jūlijs 25, 2017 7:30 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)
1.uzdevums
Katrai komandai ik viens spēlētājs ir nepieciešams un svarīgs, taču tam par spīti, katrai komandai ir provizoriski noteikts starta piecinieks, kurš nāk laukumā. Kā Valmieras Vāveru pārstāvis un ĢM, nākšu klajā ar mūsu starta piecinieku.


PG - Lil Aumy - #30
Lil Aumy Vāverēs nokļuva automātiski. Uz laukuma viņš ir gluži kā Stephen Curry, turklāt ar #30 numuru, tāds pats augumā, svarā un pat nedaudz līdzīgs izskatā. Var iemest grūtus metienus gan no tuvuma, gan tālmetiena, labas kustības, piespēles un pārtvertās bumbas.


SG - Kevin Warrior - #23 - komandas kapteiņa asistents
Spēlētājs, kuram apetīte rodas ēdot. Varētu ar laiku būt pat komandas līderis, jo jau tagd ir sevi pierādījis laukumā un tur aizvada gandrīz visu spēli. Daudz ir vilcis komandu un cerams, ka tā turpinās. Ļoti noderīgs spēlētājs komandā ar Kevin Durant atlēta prasmēm. Cerams, ka mūžam spēlēs Vāverēs!

SF - Dubravko Savič - #10 - komandas kapteinis
Ašais serbs, kuram vienkārši ir jāizcīna čempiona tituls ar Valmieru (pārējiem komandas biedriem, protams, arī). Ieguldījis daudz darbu. Lai gan ir par ātru spriest par komandas nākotni, viņš varētu būt kodols

PF - Nenad Turkovič - #33
Serba pusbrālis, tā varētu teikt. Ļoti nepieciešams spēlētājs komandai kā jau ik viens. Viņa ceļš uz Valmieru bija caur NPC draftu, kurā ar otro izvēli izvēlējāmies viņu. Laukumā jau rādījis brīnumus - ir pirmais spēlētājs ar dalītu double-double dažās spēlēs (otrs ir Ričards Danger no Balvu komandas).

C - Dejerius Rose - #69
Gluži kā Derrick Rose - tās kustības laukumā! Izcils pienesums komandai un cerams, ka ar spožu nākotni tieši Valmieras rindās. Viņš tika laimīgi draftēts S1 SBVL draftā, jo uz viņu bija tieši ''uzmesta acs'' jeb viņš bija nolūkots. Arī ar spožu nākotni - kā jau ik viens spēlētājs!

Atzīšu, ka visa komanda varētu būt starta piecinieks, jo visi ir līderi un spēcīgi. Var aizstāvēt komandas godu un esmu priecīgs, ka viņi atrodas Vāveru komandā! Ticu, ka viņi būs līderi arī nākotnē, ne tikai tagad!

Kods:
323 vārdi

2.uzdevums
SBVL S1 TPU #1 Original

3.uzdevums
SBVL S1 TPU #1 Tu-nevari-zaudt

Droši tagad var vērtēt! Cool


_______________________________________________
SBVL S1 TPU #1 Original
SBVL S1 TPU #1 Ij0Vpr5
SBVL S1 TPU #1 Original
I might be down but I'm not out,
War in my mind but I won't doubt.
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

19SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Otrdiena Jūlijs 25, 2017 10:43 pm

Atjaunots.


_______________________________________________
</3
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

20SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Otrdiena Jūlijs 25, 2017 11:03 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič
skreepee rakstīja:Atjaunots.
Kādēļ tad mans nav novērtēts , man viss izpildīts !?
Bildes zem spoileriem !


_______________________________________________
SCOOOOOOORE!!! 
https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&chk=1a31e4e6d7  
SCOOOOOOORE!!!

SBVL S1 TPU #1 TJn_RfMrQjWzsaQGRzKv7g
SBVL S1 TPU #1 Download_off
Apskatīt lietotāja(-u) profilu https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

21SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Otrdiena Jūlijs 25, 2017 11:09 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)
vairogs rakstīja:
skreepee rakstīja:Atjaunots.
Kādēļ tad mans nav novērtēts , man viss izpildīts !?
Bildes zem spoileriem !
SHIELD angliski ir vairogs! Priecīgs


_______________________________________________
SBVL S1 TPU #1 Original
SBVL S1 TPU #1 Ij0Vpr5
SBVL S1 TPU #1 Original
I might be down but I'm not out,
War in my mind but I won't doubt.
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

22SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Otrdiena Jūlijs 25, 2017 11:14 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)
Aumis showcasing his english skills


_______________________________________________
SBVL S1 TPU #1 50OeYS3
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

23SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Otrdiena Jūlijs 25, 2017 11:16 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)
Fuck_GSW rakstīja:Aumis showcasing his english skills
SBVL S1 TPU #1 U1qAcuQ
C - Sexigais Skaistulis ?


_______________________________________________
SBVL S1 TPU #1 Original
SBVL S1 TPU #1 Ij0Vpr5
SBVL S1 TPU #1 Original
I might be down but I'm not out,
War in my mind but I won't doubt.
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

24SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Otrdiena Jūlijs 25, 2017 11:24 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)
stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:Aumis showcasing his english skills
SBVL S1 TPU #1 U1qAcuQ
C - Sexigais Skaistulis ?
SG - Laimonis Fiksais:
SBVL S1 TPU #1 3aGnMpM


_______________________________________________
SBVL S1 TPU #1 50OeYS3
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

25SBVL S1 TPU #1 Empty Re: SBVL S1 TPU #1 on Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 12:10 am

kd35

kd35
SG - Kevin Warrior
SG - Kevin Warrior
Valmieras Vāveres sastāvs:
PG - Lil Aumy - Komandas menedžeris, gudrs saspēles vadītājs ar labu trīspunktnieku. Viņa spēle tiek pielīdzināta Steph Curry.
SG - Kevin Warrior - Metējs, patīk dankot, kā arī atdot piespēles, jo Kevin Warrior arī spēj parādīt nesavtīguma stundas.
SF - Dubravko Sarič - Rebounders un ātrs caurgājiena, kā arī zem groza spēlētājs. Cīnas par katru bumbu un punktu, lai komandu aizvestu līdz uzvarai!
PF - Tony Flicker - aizsardzības speciālists jeb Bismack Biyombo dvīņu brālis.
C - Dejerius Rose - Centrs ar metienu no jebkuras līnijas. Viņa brālis ir Derrick Rose.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SF - Kristers Visurgājējs - Šobrīd maz tiek pie minūtem, bet ticu kā nākotne būs lielisks stabils rotācijas spēlētājs, kurš katra treniņa atdot sevi.
C - Tito Kuzmičij - Posta spēlētājs.
PG - Stephen Thompson - Lieliski aizstāj pirmo saspēlēs vadītāju Lil Aumy un lieliski pilda funkcijas.
PF - Nenad Turkovič - Garākais komandas spēlētājs. Double - Double mašīna.
PF - Ben Embiid. Atlētisks spēlētājs ar metienu. Nevēlas komandu pievilt.
SG - Kyle Cent. Drosmīgs puisis, kurš pievienojas tikko mūsu komandai.

Valmieras Vāveres katru spēli dosies lieliska komandas gara un pēc uzvaram, jo visi spēlētāji vēlas uzvaras. Mācamies no kļūdas un nākotne cerams mūsu komanda kļūs par tiešām par vienoto un kopīgu sastāvu uz vairākam sezonam. Sarauj - lielas, mazas un kuplas vāveres, jo uzvara ir mūsu! Dancing


_______________________________________________
SBVL S1 TPU #1 Original
Valmieras Vāveres Valmieras Vāveres - Kevin Warrior Valmieras Vāveres 
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

Sponsored content


Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 2]

Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā