Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

LĪGAS LOGO [BALSOŠANA]

+3
Fuck_GSW
Ķekavnieks45
stillbestone
7 posters

Līgas logo būs...

LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Vote_lcap61%LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Vote_rcap 61% [ 11 ]
LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Vote_lcap0%LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Vote_rcap 0% [ 0 ]
LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Vote_lcap17%LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Vote_rcap 17% [ 3 ]
LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Vote_lcap0%LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Vote_rcap 0% [ 0 ]
LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Vote_lcap6%LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Vote_rcap 6% [ 1 ]
LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Vote_lcap16%LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Vote_rcap 16% [ 3 ]
Kopā Balsis : 18


Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Empty LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Otrdiena Jūlijs 25, 2017 5:24 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Laiks vērtēt, kurš līgas logo ir labākais! Man jau ir savs favorīts! In love
Nobalsojam un drīz jau tas rotās līgu!
50% lietotāju balsojums, 50% valdes balsojums!

V1:

V2:

V3:

V4:

V5:

V6:

Domas izsakām arī komentāros, bet galvenais - nobalsojam aptaujā! Priecīgs 



Pēdējo reizi labojis stillbestone Otrdiena Jūlijs 25, 2017 7:13 pm; labots 3 reizes

2LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Empty Re: LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Otrdiena Jūlijs 25, 2017 6:15 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

Balsoju par to,lai 4tais nav vienāds,tāpēc ieliec vēl kādu variantu.Man jau arī nekāds peramais logo Reāli ņirdzīgi

3LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Empty Re: LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Otrdiena Jūlijs 25, 2017 6:23 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Vai tad ir jau 25.jūlija 23-00?

4LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Empty Re: LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Otrdiena Jūlijs 25, 2017 6:27 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:Vai tad ir jau 25.jūlija 23-00?

Es pārskatijos. Likās, ka uzliku 13-00. Var vēl iesūtīt - ielikšu. Cancel vouru varēs izmantot. Priecīgs

5LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Empty Re: LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Otrdiena Jūlijs 25, 2017 6:28 pm

Intarusu

Intarusu
SG - Icarus In
SG - Icarus In

protams 1

6LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Empty Re: LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Otrdiena Jūlijs 25, 2017 6:43 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Pievienots piektais!

7LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Empty Re: LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Otrdiena Jūlijs 25, 2017 6:49 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

5 Reāli ņirdzīgi
Bet pa savējo jau nē,tāpēc seksīgais pirmais

8LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Empty Re: LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Otrdiena Jūlijs 25, 2017 6:50 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Ķekavnieks45 rakstīja:Balsoju par to,lai 4tais nav vienāds,tāpēc ieliec vēl kādu variantu.Man jau arī nekāds peramais logo Reāli ņirdzīgi
Nerakstīšu rupji tāpēc pajautāšu, cik stipras brilles tev ir? 3. un 4. nav vienādi, 4. ir melns rāmis apkārts, bet 3. nav. Vajag ar acīm skatīties.

9LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Empty Re: LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Otrdiena Jūlijs 25, 2017 7:00 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

bukss_a rakstīja:
Ķekavnieks45 rakstīja:Balsoju par to,lai 4tais nav vienāds,tāpēc ieliec vēl kādu variantu.Man jau arī nekāds peramais logo Reāli ņirdzīgi
Nerakstīšu rupji tāpēc pajautāšu, cik stipras brilles tev ir? 3. un 4. nav vienādi, 4. ir melns rāmis apkārts, bet 3. nav. Vajag ar acīm skatīties.
Es kā maksimālists uz detaļām ieslīgstu,bet ja gribi man dzimenē uzdāvināt tad +3

10LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Empty Re: LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Otrdiena Jūlijs 25, 2017 7:14 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Ķekavnieks45 rakstīja:5 Reāli ņirdzīgi
Bet pa savējo jau nē,tāpēc seksīgais pirmais
pēkšņi kāds nobalsoja pa piekto un atcēla pirmo...  I will watch you
pievienots sestais

11LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Empty Re: LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Otrdiena Jūlijs 25, 2017 7:29 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

stillbestone rakstīja:
Ķekavnieks45 rakstīja:5 Reāli ņirdzīgi
Bet pa savējo jau nē,tāpēc seksīgais pirmais
pēkšņi kāds nobalsoja pa piekto un atcēla pirmo...  I will watch you
pievienots sestais
Admin power Cool

12LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Empty Re: LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Otrdiena Jūlijs 25, 2017 8:53 pm

Dededed

Dededed
SG - TJ Iverson
SG - TJ Iverson

Sestajā parāk daudz laika iegūldīts, lai nebalsotu par viņu

6

13LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Empty Re: LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Trešdiena Jūlijs 26, 2017 1:10 am

Red Viper

Red Viper
PG - Oberyn Martell
PG - Oberyn Martell

Es negribu nevienu aizvainot or smth, bet kā vispār kāds var nobalsot par nr3 Smieklīgi Cilvēki mani nebeidz pārsteigt.

http://FuckLannisters.go.uk

14LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Empty Re: LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Trešdiena Jūlijs 26, 2017 6:47 am

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Red Viper rakstīja:Es negribu nevienu aizvainot or smth, bet kā vispār kāds var nobalsot par nr3 Smieklīgi Cilvēki mani nebeidz pārsteigt.
Es zinu divus kas nobalsoja par nr. 3. Reāli ņirdzīgi

15LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Empty Re: LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Trešdiena Jūlijs 26, 2017 9:34 am

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Opā, par manu uz telefona taisīto 5minūšu darbu kāds arī balso.

16LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Empty Re: LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Trešdiena Jūlijs 26, 2017 10:20 am

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Red Viper rakstīja:Es negribu nevienu aizvainot or smth, bet kā vispār kāds var nobalsot par nr3 Smieklīgi Cilvēki mani nebeidz pārsteigt.
Nesaprotu, vai tiem cilvēkiem ir katarakta, kuri balso par 1.darbu? Clearly 3.darbs ir vislabākais

17LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Empty Re: LĪGAS LOGO [BALSOŠANA] Trešdiena Jūlijs 26, 2017 11:54 am

Red Viper

Red Viper
PG - Oberyn Martell
PG - Oberyn Martell

Fuck_GSW rakstīja:
Red Viper rakstīja:Es negribu nevienu aizvainot or smth, bet kā vispār kāds var nobalsot par nr3 Smieklīgi Cilvēki mani nebeidz pārsteigt.
Nesaprotu, vai tiem cilvēkiem ir katarakta, kuri balso par 1.darbu? Clearly 3.darbs ir vislabākais

Nelieto tik gudrus vārdus, 90% nesaprata tavu izsmalcināto izteikumu.

http://FuckLannisters.go.uk

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā