You are not connected. Please login or register

 » SPĒLĒTĀJI » Treniņi » Media » Par sezonas novērojumiem

Par sezonas novērojumiem

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1 Par sezonas novērojumiem on Pirmdiena Jūlijs 31, 2017 1:04 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Hello!
   Tā kā sezona rit pilnā sparā, tad es nolēmu uzrakstīt savas domas par komandu sniegumu un to līderiem.

   Vispirms pievērsīsimies pēdējai vietai līgā. Jāsaka uzreiz, ka šobrīd tas ir likumsakarīgi, liela daļa arī pirms sezonas prognozēja, ka komanda paliks ārpus play-off zonas. Komanda ar lielāko neskaidrību. Viss sākās ar to, ka draftā nebija klāt īpašnieka, kas izraisīja apjuku un komanda tika uzticēta citam cilvēkam, kas arī nedaudz sajauca visu draftu un iespējams, ka lika nokomplektēt komandu ne gluži tā, kā bija iecerēts. Bet šobrīd jaunais gm sevi pierāda, kā aktīvu darboni līgā, prieks par to. Nesen arī ieradušies jauni spēlētāji, komandas komplektācija turpinās, dzirdēju arī, ka vēlas iegūt saspēles vadītāju maiņas darījumā. Līderi manā skatījumā ir Giannis Lenard PF, Derrick George SF un Ričards Danger. Patīk arī nesen ieradušais Iverson.

   Tālāk seko Rīgas Titāni. Manās prognozēs šie arī bija 3. Draftā pirmā izvēle, tā kā potenciāli labākais spēlētājs tiek paņemts. Komanda sezonas vidū nomainījusi taktikas un sākusi rādīt labāku sniegumu. Treneri laikam sapratuši, kuram ir jāuzņemas trenera loma un kuram kāda cita, jo izmaiņas veicis gm, bet pirms tam to diktēja asistents. Komandas spēlētāji ir diezgan aktīvi un vairākiem ir virs 400tp. Tagad tik jāgaida labāks sniegums un saspēlētība pie jaunajām taktikām. Līderi ir pirmais drafta numurs Martell, kas gan spēlē pa SG, ne primāro PG, kur jūtas visērtāk. Ahmeds Muhamedovičš PF, kas spēj parādīt zobus jebkuram. Kevin Pausee SF, komandas gm, nedrīkst atstāt nenosegtu. Turpat tuvojas Hektors Miezis C.

   Tad seko šī projekta galva ar savu komandu Valmieras Vāverēm. Sezonu iesāka labi ar visām uzvarām un pat grāva savus pretiniekus, tagad neliels spēles kritums. Komanda spēlē ātru un rezultatīvu basketbolu, cenšas notvert pretiniekus uz ātrumu. Domāju, ka komanda tiks finālā, bet neko nevar prognozēt. Aktīvākais treniņos, bet tas nav brīnums, jo kā nekā galvenā persona līgā, spēlētājs arī ir sasniedzis visvairāk TP. Grib izveidot sevi pēc Curry, jo mīļākais spēlētājs. Vēl ir kur augt, vēl ir! Šķiet, ka komandai ir 2 izteikti līderi un tikai tie abi ir pārsnieguši 400TP, tātad Lil Aumy PG un Dubravko Savič SF. Abi ir punktu guvēji un apveltīti ar ļoti labu metienu, krietni jāpapūlas, lai nosegtu šos divus. Trešo līderi man pat grūti izcelt, nevaru saprast, kurš tas ir. Kuzmičij, Turkovič, Rose? Bet varbūt diviem līderiem pieslēgsies jaunieguvums Kyle Cent SG? Kas zina, kas zina.

   Pirmā vieta līgā uz šo brīdi Talsu Kareivji. Pagaidām rāda labu un pārliecinošu sniegumu laukumā. Tas nav nekāds brīnums, jo gm ir ļoti aktīvs un uzrauga, kā komanda trenējas, sniedz ierosinājumus, nodrošina visus apstākļus, lai komanda spētu kvalitatīvi trenēties. Vairāki spēlētāji ir tendēti uz aizsardzību un tas arī šobrīd liek komandai rādīt to sniegumu, kas ļauj atrasties līgas augšgalā. Sezonas sākums gan nebija tik pārliecinošs, bet komanda ieskrienas. Trīs spēlētāji ir pārsnieguši 400TP robežu, bet viens no tiem tāpat netiek sākumsastāvā un minūtes ir limitētas. To neļauj mazais augums, kura dēļ ir grūti tikt pie izvedībām uzbrukumā un nosegt pretinieku aizsardzībā, tāpat arī metiens ir vājš, bet komandai ir vairākas izspēles uz 3pts. Komandas līderi! John Simons SG, kas gandrīz katrā spēlē ir spēles zvaigzne un gūst daudz punktu, izteikts punktu guvējs komandā. Kyrie Campbell PG, arī vairāku spēļu star, kas rāda labu sniegumu abos laukuma galos, viens no labākajiem PG līgā. Nākotne gan nav skaidra, jo laikam pametis līgu??? Tad sekoju es pats Jack Krimley SF. Aizsardzībā labs, uzbrukumā arī tiek strādāts pie arsenāla paplašināšanas un pēdējā laikā spēju gūt arī punktus. Kopumā viss starting 5 ir ļoti labs, kas spēj sagādāt grūtības visiem.Pēdējo reizi labojis Didza Pirmdiena Jūlijs 31, 2017 1:36 pm; labots 1 reizi


_______________________________________________
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

2 Re: Par sezonas novērojumiem on Pirmdiena Jūlijs 31, 2017 1:29 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)
LIKE


_______________________________________________
Paraksts?
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

3 Re: Par sezonas novērojumiem on Pirmdiena Jūlijs 31, 2017 2:13 pm

robis03

robis03
PF - Tony Flicker
PF - Tony Flicker
4TP, jo nav bildes


_______________________________________________
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

Sponsored content


Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā