You are not connected. Please login or register

» CITAS LIETAS » Diskusijas » Ierosinājumi » Reputācija

Reputācija

Vai likvidēt reputāciju pavisam?

73% 73% [ 8 ]
27% 27% [ 3 ]
Kopā Balsis : 11

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1 Reputācija on Trešdiena Augusts 02, 2017 11:10 pm

Fuck_GSW

SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)
Nesaprotu, kāda jēga no reputācijas, ja tikai admini viņas var likt?
Savādāk kāds jaunais domās, ka es esmu lohs, nevis aumis.

2 Re: Reputācija on Trešdiena Augusts 02, 2017 11:23 pm

stillbestone

PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)
20 gadi, bet dirsies kā maza meitene. es teicu, ka tiks likvidēta reputācija, taču ir primārākas lietas tagad. sāp tik ļoti, ka reputācija mīnusos? nemīz - cilvēkiem, kas lamājas un citus aizskar parasti tā ir. sundins, zommers jr., martinslo & co

3 Re: Reputācija on Trešdiena Augusts 02, 2017 11:30 pm

Fuck_GSW

SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)
stillbestone rakstīja:20 gadi, bet dirsies kā maza meitene. es teicu, ka tiks likvidēta reputācija, taču ir primārākas lietas tagad. sāp tik ļoti, ka reputācija mīnusos? nemīz - cilvēkiem, kas lamājas un citus aizskar parasti tā ir. sundins, zommers jr., martinslo & co
Nav 20.
Tas neaizņem baigo laiku  Reāli ņirdzīgi
Es LSHL biju vēl trakāks kā tagad, un tad man reputācija bija pāri simtam. Tas pats ar reborn.

4 Re: Reputācija on Trešdiena Augusts 02, 2017 11:31 pm

stillbestone

PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)
Fuck_GSW rakstīja:
stillbestone rakstīja:20 gadi, bet dirsies kā maza meitene. es teicu, ka tiks likvidēta reputācija, taču ir primārākas lietas tagad. sāp tik ļoti, ka reputācija mīnusos? nemīz - cilvēkiem, kas lamājas un citus aizskar parasti tā ir. sundins, zommers jr., martinslo & co
Nav 20.
Tas neaizņem baigo laiku  Reāli ņirdzīgi
Es LSHL biju vēl trakāks kā tagad, un tad man reputācija bija pāri simtam. Tas pats ar reborn.
zinu, ka neaizņem, taču ir arī citas lietas ko darīt. vairogu ieliku adminos - ieliec šo līgas valdes ofisā kā vote thing un ja sabalsos, viņš vai es noņemsim. man reputācija galīgi nav vajadzīga.

5 Re: Reputācija on Trešdiena Augusts 02, 2017 11:37 pm

Fuck_GSW

SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)
Bļe, kāds vēl vote thing? Ja teici, ka noņemsi, tad noņem. Kamēr šitos attaisnojumus domā un raksti, jau sen būtu izdarījis.
Un ielikt stulbus emoji bija laiks un tas noteikti bija tas viens no "svarīgajiem" darbiem

6 Re: Reputācija on Trešdiena Augusts 02, 2017 11:45 pm

stillbestone

PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)
Fuck_GSW rakstīja:Bļe, kāds vēl vote thing? Ja teici, ka noņemsi, tad noņem. Kamēr šitos attaisnojumus domā un raksti, jau sen būtu izdarījis.
Un ielikt stulbus emoji bija laiks un tas noteikti bija tas viens no "svarīgajiem" darbiem
lūdzu, čīkstuļa kungs. sāksim šī vakara sarunas. sākoties projektam teici, ka gribi visu kā LSHL (old vibes, old things). speciāli pavadīju pāris stundas LSHL, lai paskatītos sākumu projektam. pirmajā sezonā tika uzlikti tieši 7 sodi par parastiem lamuvārdiem forumā - tavs tik ļoti mīļais ''bļeģ'' arī tika sodīts. ieviest to? es nenoliedzu, ka spiežu tev tos mīnusus, bet daru to tikai tad, kad tu tiešām dzen sūdu. esmu tev arī plusus spiedis. bukšam vispār esmu tikai plusus spiedis (tas taču titāns, ne tā?).

reputāciju noņēmu. smaidiņi ir foruma zīmols. reputācija sen jau ir pārtapusi par krānu mērīšanu forumā. LSHL laikos tos izmantoja, kad vajadzēja (nu līdz s7) - tagad tos liec tad, kad tev nepatīk cilvēks vai arī komandas biedram noslīd lejā (s8, s9 lshl thing u know). toreiz lshl laikos centos visu labot, kad sūdus biju savārījis, taču kaut kā jums vienmēr nekas nepatika. darīju ko gribēju, darīju lietas kam Lauris bija uzmetis mīksto un man nebija jādara, bet still no tevis un Piebalgas dzirdēju tikai uzbraucienus. pasaki kā lai tev izdabā, puis, ja savos 18+ gados tevi aizvaino reputācija forumā, kuru pats nopelni?

7 Re: Reputācija on Ceturtdiena Augusts 03, 2017 12:13 am

Fuck_GSW

SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)
Nē, tu vienmēr tiecies pēc vadīšanas, kā parasts lietotājs nekur nespēj eksistēt. Vai arī tev vienmēr ir jābūt pirmajam čalim ciemā. Un tev tas nesanāk. Tāpēc tevi nekad neviens nav respektējis uz ilgāku laiku un arī nerespektēs. Vienīgās reizes, kad es tevi esmu respekējis arī bija tad, kad mierīgi darīji savus darbus un nelīdi līgas vadīšanā vai tādās lietās.

Ā, arī tā reize, kad savai basketbola līgai zagi manus tekstus un logo. Tas bija tieši ap LSHL beigām. Tādi mazie sūdi no tavas puses bija daudzi un bija vienmēr.

Tieši tu esi tas, kurš šeit reputāciju izmantoja kā krāniņa mērīšanos. Neturēja nervi, ka joprojām tavā līgā kāds spieda man plusus un piekrita manai kritikai pret tevi. Un nesaki, ka tie plusi nāca no manas frontes, ex-lūši lielāka daļa ir par slinku (vai arī nevelk ieguldīt laiku uz shady aumja diktatūras projektu) lai pat ienāktu uztaisīt treniņus.

Šī vakara sarunas vari likt pie vietas, vai tad tev nebija svarīgas lietas, ko līgas labā darīt?

8 Re: Reputācija on Ceturtdiena Augusts 03, 2017 12:18 am

stillbestone

PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)
Fuck_GSW rakstīja:Nē, tu vienmēr tiecies pēc vadīšanas, kā parasts lietotājs nekur nespēj eksistēt. Vai arī tev vienmēr ir jābūt pirmajam čalim ciemā. Un tev tas nesanāk. Tāpēc tevi nekad neviens nav respektējis uz ilgāku laiku un arī nerespektēs. Vienīgās reizes, kad es tevi esmu respekējis arī bija tad, kad mierīgi darīji savus darbus un nelīdi līgas vadīšanā vai tādās lietās.

Ā, arī tā reize, kad savai basketbola līgai zagi manus tekstus un logo. Tas bija tieši ap LSHL beigām. Tādi mazie sūdi no tavas puses bija daudzi un bija vienmēr.

Tieši tu esi tas, kurš šeit reputāciju izmantoja kā krāniņa mērīšanos. Neturēja nervi, ka joprojām tavā līgā kāds spieda man plusus un piekrita manai kritikai pret tevi. Un nesaki, ka tie plusi nāca no manas frontes, ex-lūši lielāka daļa ir par slinku (vai arī nevelk ieguldīt laiku uz shady aumja diktatūras projektu) lai pat ienāktu uztaisīt treniņus.

Šī vakara sarunas vari likt pie vietas, vai tad tev nebija svarīgas lietas, ko līgas labā darīt?
neuztraucies - gan paspēšu izdarīt!

nespried, ja nepazīsti mani dzīvē. es esmu par to, lai projekts pastāv un, ja esmu pie vadības, tad varu to censties noturēt dzīvu. Lauris un Artūrs beigās padevās un tāpēc viss noslīka. par respektēšanu pat vari nerunāt. ja respektēšana saucas savu komandas biedri uzslavas un joki par Evelīnas izskatu + katra vārda galā ''bļeģ'', ''pidars'', tad pats netaisos strīdēties.

ir cilvēki, kam vienkārši nevar izdabāt - tas esi tu! Priecīgs SHL es mierīgs tur esmu - karlssens pats man uzrakstīja un piedāvāja par coach piestrādāt, jo vienam grūti - nekur pats nelīdu. kāpēc vienmēr skaties tikai tur, kur pašam izdevīgi?

ja ieskaties, tad strīdus nekad pats neuzsāku. ielika puisis rakstu šodien - jauniņais, pirmā reize simprojektā. kāda bija tava reakcija? pat neturpināšu - drausmīga. kad taisīju to līgu man nebija saprašanas par neko. jā - turpini jokot - man taču nav saprašanas arī tagad, vai ne? es negrasos strīdēties. ja es mērītos krāniņiem, tad tev reputācija būtu -1000 un visticamāk, tev nemitīgi ''netīšām'' uzmestos bani vai postošanas limiti un tu pat ģm nebūtu, so necepies.

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]