Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

SBVL S1 TPU #3

+14
king103
Intarusu
Fuck_GSW
wolfeens
Laukakmens
bukss_a
chyzyha
Ķekavnieks45
CaptainCrazy
Didza
Dededed
vairogs
robis03
stillbestone
18 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1SBVL S1 TPU #3 Empty SBVL S1 TPU #3 Ceturtdiena Augusts 03, 2017 11:07 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

S1 TPU #3.
Var pildīt visus uzdevumus vai tikai dažus - pēc paša izvēles!



1.uzdevums - rakstiskais
Uzraksti kādas jau bijušas spēles pārspriedumu. Uzraksti kas kā notika, kuri bija līderi. Ja nevari savākt nepieciešamo vārdu skaitu vienu spēli aprakstot - apraksti vairākas. Droši ļauj vaļu iztēlei.
Vērtēšanas tabula:
Vismaz 50 vārdi - 1TP
Vismaz 100 vārdi - 2TP
Vismaz 150 vārdi - 3TP
200 vārdi vai vairāk - 5TP

2.uzdevums - grafiskais
Tev ir jāuztaisa kāda produkta reklāma savam vai tavas komandas spēlētājam! Iekļaut spēlētāja renderi un preci - var arī komandas logo!
Var saņemt līdz pat 5TP.

3.uzdevums - randoms
Besī emoji, ne? Visi te tikai man pārmet par emoji! Bet nu ko darīt, a? Labi - vienkārši uzraksti īsu sacerējumu vismaz 100 vārdus garu, kura komanda ir Tava mīļākā un kāpēc utt. (NBA)
Var saņemt līdz pat 5TP.

Visu rakstīt lejā un pēc laika tiks sadalīti TP. Var iegūt līdz pat 15TP kopā.
Kad izdari un esi gatavs saņemt TP - ieraksti lejā! Jo nevaru zināt vai pildīsi pārejos, ja pagaidām izpildīts tikai viens uzdevums. 
Var iesniegt līdz 11.augusta plkst. 17-00. SCOOOOOOORE!!! 


TP SAŅĒMĒJI:
robis03: 0+4+5=9TP
vairogs: 5+4+5 = 14TP
Ķekavnieks: 5+2+5 = 12TP
CapitainCrazy:5+2+5 = 12TP
Didza:5+4+5 = 14TP
Stillbestone 5+4+5=14TP (vērtē vairogs)
Dededed:0+2+5=7TP
chyzyha:5+4+5=14TP
bukss_a:5+3+5=13TP
Laukakmens:5+4+5=14TP
wolfeens:3+0+5=8TP
Fuck_GSW:5+5+5=15
Intarusu:5+2+5=12TP
Sanģels:0+0+5=5TP
Lord Walde Frey:1+3+5=9TP
Red Viper:5+4+5=14TP
Puisis17: 0+0+5=5TP



Pēdējo reizi labojis stillbestone Piektdiena Augusts 11, 2017 9:56 pm; labots 6 reizes

2SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Ceturtdiena Augusts 03, 2017 11:51 pm

robis03

robis03
PF - Tony Flicker
PF - Tony Flicker

1.uzdevums
2.uzdevums
SBVL S1 TPU #3 Bez_no12


3.uzdevums

Liela daļa NBA fanu jau ir paziņojuši ka nākamās sezonas čempioni būs GSW un ir aizmirsuši ka NBA ir daudzas komandas kuras spēj pārsteigt un likt citām komandām ( tai skaitā GSW) uztraukties. Piemēram San Antonio Spurs. Tādiem spēlētājiem kā Kevinam Durantam ir nepatīkami spēlēt pret tik labiem aizsardzības spēlētājiem  kā Leonardu. San Antonio svarīga sastāvdaļa ir Tony Parker kurš manuprāt nespēlē stipri sliktāk par Stefanu Kariju vai Kairiju īrvingu. Arī mūsu Latvijas spēlētās Dāvis Bertāns ir viens no San Antonio basketbolistiem. Lai gan iepriekšējā sezonā San Antonio Play-off pusfinālos GSW zaudēja ar 4-0 šajā sezonā var viss mainīties. Cik tur vajag lai kāds no GSW līderiem uz play-off savainotos un nevarētu spēlēt. Tas varētu būt viens no iemesliem kapēc čempioni varētu būt jebkura komanda.
Smieklīgi



Pēdējo reizi labojis robis03 Svētdena Augusts 06, 2017 8:45 pm; labots 1 reizi

3SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Piektdiena Augusts 04, 2017 2:03 am

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

1.uzdevums

Stāsts par jaunu un ambiciozu komandu , kura aizvada savas spēles Valmieras Olimpiskajā centrā , viņi vaiga sviedros strādā ,lai kļūtu ar vien labāki un labāki , nemaz sevi nežēlo - nešķiro spēles - spēlē ar lielu pašatdevi gan treniņspēlēs , gan nopietnajās līgas spēlēs , kur (kā par viņiem mīļi izteicās Valmieras mērs Zigis Apinis - Valmieras Vāverēni)  , nopietnu konkurenci Vāverēniem sastāda Vilki no Balvu puses , Kareivji no Talsiem un visu beidzot no vietējās metropoles Rīgas , turienes Titāni !


Uz papīra visas komandas ir līdzvērtīgas , protams katra ar savām stiprajām un vājajām pusēm , katrai savi līderi - vilcējspēks , uz kuriem var paļauties šo komandu treneri izšķirošos spēles brīžos , tad kad tiešām vajag spēli iznest uz savām rokām !



Katrā komandā ir pa pāris spilgtām personībām , bet tomēr vairāk pievērsīsimies vietējiem Vāverēniem , pie kuriem šonedēļ viesojamies Valmierā , lai spētu iepazīt šo jauno un perspektīvo komandu !


Dodoties uz Valmieru , vēlējāmies satikties ar komandas spēlētājiem un uzzināt viņu domas par dažādām tēmām , bijām pirms tam izpētījuši visu spēlētāju biogrāfijas , mūs patīkami pārsteidza viens no komandas jaunuļiem serbu leģionārs - Dubravko Savič ...
Bijām iepazinušies ar viņa Serbijas stāstiem un viņa bīstamajiem elkoņiem , bet kā izrādās ,tad Latvijas līgā viņš ir līdz šim spējis savaldīties un noenkuroties komandas kodolā , serbs pats atklāja ,ka ir laimīgs atrasties Valmierā , šajā skaistajā pilsētiņā , kur esot ļoti daudz skaistu meiteņu un ļoti daudz basketbola ...

Viņš uzsvēra ,ka vissīvākā cīkstēšanās šobrīd ir sanākusi tieši ar Rīgas un Balvu komandām , ar tām ar visticamākais notiks arī turpmāk interesanta cīņa par vietu izslēgšanas spēlēs !



Savič padalījās ar mums , ka Vāverēm šobrīd spēlēs vislielākās problēmas sagādājot metienu sliktā realizācija , kā arī katra pretinieka neparedzamība !


Tāds īss ieskats Valmieras kluba ikdienā , pilnu rakstu variet izlasīt mūsu interneta mājas lapā

zilais-produkts.lv
Ar Jums kopā bija Andžejs Zilītis , tiekamies nākamreiz ! Visu labu !



2.uzdevums
Enerģijas dzēriena reklāma :
SBVL S1 TPU #3 HRBjFLLQRIy7tVM0rCk9xQ

3.uzdevums - Mana it kā mīļākā komanda :


Tā kā ne īpaši sekoju līdzi NBA līgai un man to komandu mīļāko nemaz nav tik daudz , tādēļ nespēju izšķirties par kuru no tām pastāstīt ...
Kā pirmā noteikti ir Čikāgas Bulls - bērnība , neatkārtojamais lidojošais Maikls Džordans , manas pirmās vēsmas kas tas tāds ir tas NBA !

Bērnībā likās ,ka tas ir kaut kas ļoti kruts , bet izaugot sapratu ,ka nemaz tik kruta viss nav , mākslīga līga ,kas tendēta uz šovu , uz skatītājiem , ar uzpūtīgām iedomīgām super zvaigznēm , tādēļ tā arī nepiesaista manu uzmanību !

Man interesē dabīgi produkti , komandas spēle , nevis vienas zvaigznes spīdēšana ...



Kā nākamā noteikti ir - Kobe , Šakils - Losandželosas Lakers - bez komentāriem !


Kā trešā - Sanantonio Spurs , ar Dankanu , Manu Ginobili , Toniju Pārkeru !


Šīs ar ir tās pāris komandas ar kurām visbiežāk spēlēju uz NBA2K !

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

4SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Piektdiena Augusts 04, 2017 11:46 am

Dededed

Dededed
SG - TJ Iverson
SG - TJ Iverson

1.uzd

2.uzd SBVL S1 TPU #3 2017_08_04_11_35_50

3.uzd Tātad mana mīļākā komanda ir Raptors. Gan jau daudzi to ir nosprieduši pēc mana avatāra. Nekad nav patikušas komandas, kam ir daudz superstāru utt. Vairāk patīk tādas komandas, kurām nav nekāds labais sastāvs uz papīra bet rāda labu sniegumu. Vēl nevar beigt skatìties Demar un Lowry, viņu draudzība ir pāri visam. Ticu, ka var uzvarēt, jebkuru komandu nba. Vienīgais, kas mums pietrūks ir Playoff pieredze. Nerādam playofos to labâko sniegumu, bet gadiem ejot viss būs ahujena. Vēl vajadzētu kādu labu aizsardzìbas meistaru, kas varētu palidzēt vēl aizsardzībā. Derozan domāju šogad spēlēs mvp līmenī, jo viņš ar katru gadu paliek labāks un labāks. Tas arī viss gg wp 105 vārdi kaut kur.



VAR VĒRTĒĒĒT



Pēdējo reizi labojis Dededed Otrdiena Augusts 08, 2017 1:10 am; labots 1 reizi

5SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Piektdiena Augusts 04, 2017 11:52 am

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

1. uzdevums







  Tad jau jāapraksta spēle, kas ir bijusi citāda, tātad 18 game Titāni vs Kareivji. Viss sākās ar to, ka laukumā izgāja Krauklis, kas nav sākumsastāva spēlētājs, tad sākās nesaprašanās treneru štābā, kas, ko? Izrādījās, ka nebija uzlkiktas taktikas, jo jaunais simulētājs neiedomājās, ka varētu būt kaut kas jāmaina pašam. Bet nu piedosim, jo pirmā spēle. Taktikas komandas pamaina biezāk, kā reizi nedēļā, bet rosteris iznāk tik 1x nedēļā, tāpēc nākas sekot līdzi. Pēc kāda laika spēle sākās no jauna, tad otrās ceturtdaļas sākumā Kareivju gm pamanīja, ka ir 5 minūtes, ne 6 minūtes ceturtdaļa. Domāja, ko darīt, labi simulēsim līdz galam un tad jau izlems vai būs re-sim. Spēle bija saspringta, visu spēli komandas bija līdzās un gāja punkts punktā. Pēdējā spēles nogrieznī Thorgard bieži meta 3pts kaut nav labs metējs un tas solījās iegāzt, jo nespēja trāpīt. Pēdējās trīs epizodēs mans spēlētājs bija uzdevumu augstumos aizsardzībā. Lika pretiniekam kļūdīties, atņemta bumba, tad nākamajā aizsardzībā uziet uz double team un pretinieks nespēj iemest. Tad nāca izšķirošais moments un 3pts starpība. Titāni iedot Pausee un mans klāt, neļauj izdarīt brīvu metienu un bumba neiekrīt grozā. Kareivji svin uzvaru. Man tajā momentā arī likās, ka būs re-sim, jo tomēr tās minūtes un gan jau Titāni gribēs atspēlēties. Domāju arī, ka zaudēsim, ja būs re-sim. Sakās spēles atkārtošanās un jau sākumā bijām iedzinēji un 10 punktu starpība, skaidrs, ka vienā vai otrā spēlē bija randoms, jo viena tuva, otrā izrāviens vienai komandai. Nedaudz paskatījos, bet izslēdzu, jo re-sim nav tas un negribas vēlreiz skatīties, bet galvenokārt, jo komanda zaudēja un nekas nesanāca. Tas lika mainīt taktikas un redzēs, kā būs turpinājumā.



2. uzdevums



SBVL S1 TPU #3 Ps4rek10


3. uzdevums







  Es NBA vairāk sekoju pēdējos 2 gadus, kad Kp tur, esmu redzējis lielāko daļu komandu spēles. Pirms tam tik tā pavirši. Man īsti nav tādas mīļākās komandas, bet man patīk komandas, kur tiek labi kustināta bumba, veidoti aizsegi, backdoor cuts, nesavtīga spēle, ne tik daudz 1vs1. Tātad Knicks tā nevar būt, jo tur ir Melo ar iso ball. Cavs arī tā nav, bet man patīk, kā Lebrons atrod brīvos spēlētājus, tas piespēles neskatoties tieši uz 3pts caurgājienā, uh. Man patīk Goldensteitas nesavtīgā spēle, cik viegli viņiem sanāk un izskatās fun, best offense, best defense. Vienīgi tur visu bojā Pachulia un Green, nepatīk viņu personības un attieksme, rupjā spēle laukumā, agresīva jā, bet rupja jau ir pa daudz. Tad sekoju līdzi arī nedaudz Bostonai un man iepatikās. Skatījos viņu po spēles, dažas regulārās. Man patīk treneris, spēlētāji, tas ka uzsvars tiek likts uz aizsardzību. Spēlētāju atdeve, Smart, Crowder, nepiekāpīgi, labi aizsardzībā, Bradley patika ļoti. Un galvenais komandas vilcējs uzbrukumā The Lil guy. Pirmajā spēlē bez Isaiah pat bija labāka bumbas kustība un Cavs klājās smagi, treneris arī teica, ka tagad esot grūtāk spēlēt, jo bumba nestāv tā uz vietas, kā kad ir Thomas. Arī tas, ka komandai ir izvēles iespējas uz nākotni, ir labi jaunie, ir konkurētspējīga komanda šobrīd un daudzi drafta picki nākotnei vai treidiem. Nav iesaldēti, kā Knicks šobrīd ar Noah līgumu vai vēl kāda cita komanda. Man būtu patīkami, ja Kp nonāktu Bostonā.



Pēdējo reizi labojis Didza Sestdiena Augusts 05, 2017 8:17 pm; labots 2 reizes

6SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Piektdiena Augusts 04, 2017 12:03 pm

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

1. uzdevums
Nolēmu uzrakstīt par Talsu Kareivju un Balvu Vilku pirmo sezonas un arī pirmo oficiālo spēli. Abām komandām šī spēle noteikti paliks atmiņā, kā pirmā spēle, kad vēl nebija izteiktu favorītu un uz uzvaru varēja cerēt jebkura komanda.
Spēli labāk iesāka Kareivji. Kyrie Campbell ar savu pirmo karjeras metienu guva trīs punktus. Spēles otrajā minūtē tablo jau vēstīja 7:2 par labu Talsu komandai. Kareivji turpināja spēcīgi uzbrukt un ceturtdaļas vidū rezultāts jau bija 11:4.  Otrā ceturtdaļas puse bija mazrezultatīva - katra komanda atzīmējās ar vienu precīzu divu punktu metienu, saglabājot Kareivjiem 7 punktu pārsvaru.
Otrās ceturtdaļas otrajā minūtē Kareivji jau bija panākuši deviņu punktu pārsvaru - 17:8. Vilki veica lielu izrāvienu. Līdz otrās ceturtdaļas beigām samazinot rezultāta starpību līdz 4 punktiem - 19:15.
Trešajā ceturtdaļā Vilki turpināja dzīties pakaļ. Ceturtdaļas 3. minūtē atrodoties iedzinējos ar 1 punkta starpību - 23:24. Nedaudz vēlāk Vilki pirmo reizi izvirzījās vadībā - 25:24. Tas saglabājās arī līdz ceturtdaļas beigām - 31:30.
Ceturto ceturtdaļu ar precīzu tālmetienu atklāja John Simons, panākot 33:31 Kareivju labā. Ātrajā pretuzbrukumā Simons panāca jau 35:31. Balvu Vilki centās dzīties pakaļ, taču neveiksmīgi. Kareivji uzvarēja ar rezultātu 42:37.
Par spēles labāko spēlētāju tika atzīts John Simons, kurš guva pusi no komandas punktiem - 21 no 42.

Kods:
204 vārdi

2. uzdevums
SBVL S1 TPU #3 ApCiZOE

3.uzdevums
Esmu liels Kristapa Porziņģa fans, tāpēc mana mīļākā NBA komanda ir Ņujorkas Knicks. Lai gan šī kluba sistēma nav sakārtota, man tas netraucē atbalstīt Ņujorku. Ņujorka, manuprāt, ir izcila vieta, kur sākt basketbolista karjeru. Porziņģis to ir pierādījis, iekļūstot Uzlecošo Zvaigžņu spēlē. Esmu arī Karmelo Entonija fans. Man ļoti patīk viņa spēles stils. Es arī cienu to, ka viņš nekad neatsaka ASV izlasei, jo uzskatu, ka spēlēt izlases sastāvā ir pienākums. Es šaubos, ka Ņujorka turpmāko gadu laikā iekļūs Play-Off, taču ceru, ka maldos. Ceru, ka Knicks kopā ar Porziņģi varētu izcīnīt arī NBA titulu, bet par to gan šaubos.

Kods:
100 vārdi



Pēdējo reizi labojis CaptainCrazy Sestdiena Augusts 05, 2017 9:00 pm; labots 2 reizes

7SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Piektdiena Augusts 04, 2017 1:10 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

1.UZD.
Pastāstīšu par pēdējo aizvadīto spēli.Tā notika pret vāverēm.
No sākuma notika stundas aizkavēšanās dēļ spēles simulētāja,kur nozuda,bet vēlāk uzpeldēja.
Pirmajā mačā līderi abām komandām kā parasti bija Lennard,George,Aumy,Savič.Mača beigās izcīnījām pietiekami pārliecinošu uzvaru,taču tad radās domstarpības.Tika izspēlētas 5 minūtes ceturtdaļā sešu vietā,turklāt bija vecs rosteris un nepareizās taktikas mums un laikam Vāverēm.Tika ievadīti pareizie dati un-resims varēja sākties.
Pirmo ceturtdaļu pārliecinoši uzvarēja vāveres gūstot divtikpat punktus,taču otrajā ceturtdaļā notika tas pats,taču otrādāk.Trešajā ceturtdaļā vilki izrāva vadību un noturēja pārsvaru ceturtajā ceturtdaļā.Mača galotne bija ļoti saspringta,kurā tomēr pierādījām savu spēku.
Šajā mačā metienu precizitāte bija labāka vāverēm,bet vilkiem bija dažas atlēkušās bumbas vairāk kā arī rezultatīvās piespēles un divreiz vairāk punktu soda laukumā.
Vāverēm līderis bija Lil Aumy,tikmēr Dubravko precizitāte iegāza ne tikai sevi,bet arī spēli.
Par mača zvaigzni tika atzīsts Derric George uz kuru tiek veiktas daudz izspēlēs,jo viņš ir tīrs elites uzbrukuma spēlētājs un aizsardzība'nav jāuztraucas jo ir labs garais gals un labi ārējās līnijas sedzēji.
Icarus un Lennards guva vēl pāris punktus,kamēr Danger deva gan punktus,gan atlēkušās.Atkal slikts mačs izdevās Kingam,kurš jau vairākus mačus nevar atrast grozam caurumu.Tā kā mačs notika Balvos tas ir vēl labāk,jo līdzjutēji bija apmierināti nākot uz maču un skatoties kā tiek uzveiktas diezgan spēcīgās vāveres.
200v SCOOOOOOORE!!!
2.uzd
SBVL S1 TPU #3 Thumb10
3.uzd
Man patīk vairākas komandas un neviena nav izteikti mīļākā,bet šoreiz pastāstīšu par Sanantonio Spurs.Spurās spēlē Latviešu Lāzeris Dāvis Bertāns,un vairākas citas uzlecošās zvaigznes,piemēram,White un Forbes,kuri ir jauni bet tāpat lieliski spēlē.Komanda jau divdesmit gadus ir bijusi stabila augšgala komanda un tāda būs arī turpmāk ņemot vērā,ka viņu komandā spēlē pasaulē labākais spēlētājs Kawhi Leonard.Slavenās Spurs sejas Pārkers,Ginobili un Dankans,visi trīs ir praktiski beiguši karjeras un ir jāgaida jauni talanti,bet tā nebūs problēma ar labāko treneri un labāko vai otro labāko menedžmentu līgā.Popovičs arī ir inteliģents ārpus laukuma,ko parāda viņa sniegtās atbildes intervijās.Spurs organizācija pašlaik ir visrespektētākā līga,kas ir likumsakarīgi.Gaidam jauno sezonu un cerams gredzenu,ja Sanantonio spēs apturēt Gruzīņu monstru,kurš dominē līgā. Kobe Bryant

8SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Sestdiena Augusts 05, 2017 1:56 pm

chyzyha

chyzyha
SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent

1.uzd)

Pastāstīšu par GM16 Valmieras Vāveres VS Talsu Kareivji. Spēle iesākās ar pāris neprecīziem metieniem, bet rezultātu atklāja Kareivju spēlētājs Campbell ar brīvu trīs punktu metienu. Spēles sākumā Kareivji izvirzījās vadībā ar 9 punktu pārsvaru, jeb 0:9. Taču tad rezultātu Vāverēm atklāja Kuzmičijs ar precīzu pustālo metienu. Kareivji turpināja mest salīdzinoši labu trīspunktnieku procentu visu spēli. Sākumā viņi to darija perfekti, bet visu spēli nevar nospēlēt perfekti. Taču Vāveres turpināja skriet pakaļ metot pustālos un metienus no apakšas, realizējot vairāk kā pusi no šiem metieniem. Kareivji tāpat kā pavilka sev spēli uz augšu arī sāka vilkt savu spēli uz leju, tieši ar saviem daudzajiem tālmetieniem. Pirmā ceturtdaļā beidzās ar jau ne tik lielu pārsvaru Kareivju labā. Tā beidzās ar 8:14, jeb 6punktu pārsvaru kareivju labā. Taču spēle Kareivjiem vairs negāja no rokas, kad otrās ceturtdaļās pusē Vāveres spēja izlīdzināt rezultātu uz 16:16. otrās ceturtdaļas beigās kareivjiem neizdevās realizēt buzzer beater, tāpēc pēc nospēlētas puses no spēles vāveres bija vadībā 23:22. Visu trešo ceturtdaļu spēle ritēja punkts punktā un dēļ neprecīza vāveru buzzer beater metiena, gandrīz vai no savas laukuma puses trīs puntu metiena līnijas vadībā ar minimālu pārsvaru palika Kareivji- 36:37. Ceturto ceturtdaļu atklāja Ben Embiid ar triecienu no augšas + sodu, kuru arī izdevās realizēt. Taču visu ceturtdaļu atkal komandas spēlēja vienādi un tā beidzās ar neizšķirtu 51:51. Līdz ar to spēle bija jāturpina papildlaikā, kur velreiz un velreiz komandas spēlēja vienādi, līdz ar to nonākot trešajā papildlaikā, kurā spēkus labāk bija saglabājuši Vāveru komandas spēlētāji kuri nospēlēja daudz pārliecinošāk un guva uzvaru ar 68:61.

2.uzd)

SBVL S1 TPU #3 Original

3.uzd)

Mana mīļākā komanda varētu būt vecie Chicago Bulls, kad tur spēlēja Michael Jordan, jo tas ir cilvēks par kuru bērnībā daudz brīnijos. Gāju pie draugiem, kurus laida pie datora cik vien viņi gribēja un skatijāmies viņa video youtubē. Smieklīgi Bet noteikti interesantākā komanda man šķiet 95-96 gada buļļi, kad tur bija Scottijs Pippens, Jordans, Dennis Rodmans un Toni Kukoc. Bet es esmu tas, kurš vairāk interesējās par atsevišķiem spēlētājiem nevis veselai komandai. Vecā Lakers komanda man arī patika ļoti, kad tur spēlēja Kobe un Šaks. Tagad es vairs īsti nesekoju līdzi NBA, bet kad ir kāda agrā spēle, tad dažreiz paskatos kā Porziņģis vai Bertāns spēlē. Pēdējās sezonas es vairāk skatos tikai highlights, jo man patīk labi momenti. Bet ir ari bijušas reizes, kad ar draugiem sēžam kaut kur, skatamies spēli un par katru iemesto sodiņu no kāda noteikta cilvēka jāiedzer šotiņš, bet tas nekad nebeidzas labi, jo vienmēr tieši tā ir tā spēle, kurā sametīs daudz sodiņus un sanāks kārtīgi iereibt to nevēloties. Cheers Scary



Pēdējo reizi labojis chyzyha Svētdena Augusts 06, 2017 6:03 pm; labots 1 reizi

9SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Sestdiena Augusts 05, 2017 6:13 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

1.uzdevums

SBVL | S1 | GM4 | Valmieras Vāveres Valmieras Vāveres @ Talsu Kareivji Talsu Kareivji 
Spēle viesos - otrā regulārās sezonas spēle un, pagaidām, laikam lielākais pārsvars kādā spēlē, jo sezona tuvojas beigām un mums ir bijusi lielākā uzvara līgas vēsturē - ar +24 punktiem pret Kareivjiem. Protams, tagad Kareivji ir parādījuši savu raksturu un notikt var jebkas. Spēlē izcēlās tieši serbi - Dubravko Savič guva 14 punktus, 8 atlēkušās bumbas, 4 rezultatīvas piespēles un 1 nozagtu bumbu, bet viņa pusbrālis Nenad Turkovič guva 10 punktus, 6 atlēkušas bumbas, 2 rezultatīvās piespēles un 1 nozagtu bumbu. Serbija šogad dominē līgā!

SBVL | S1 | GM5 | Valmieras Vāveres Valmieras Vāveres @ Balvu Vilki Balvu Vilki 
Šī spēle ieies vēsturē kā spēle, kurā bija pirmais double-double un to dabūja tieši Valmieras spēlētājs Nenad Turkovič, kurš dabūja 11 punktus un 10 atlēkušas bumbas. Pašu spēli mēs uzvarējām pret Vilkiem vien ar +4 un arī papildlaikā - rezultāts bija 63-59. Turklāt, papildlaikā double-double dabūja arī Vilku spēlētājs Ričards Danger, kurš dabūja 12 punktus un 12 atlēkušās bumbas. Mūsu komandā arī 10 atlēkušās bumbas dabūja garais centrs Tito Kuzmičij.

SBVL | S1 | GM15 | Valmieras Vāveres Valmieras Vāveres @ Talsu Kareivji Talsu Kareivji 
Neticami, bet visas trīs spēles par kurām rakstu ir uzvaras un tieši spēles viesos, taču šī spēle ieiet vēsturē kā visgarākā spēle, jo tā beidzās tikai trešajā papildlaikā un mēs uzvarējām ar rezultātu 68-61. Spēles zvaigzne bija atkal jau serbs - Dubravko Savič, kurš guva gandrīz 1/3 no visiem punktiem - 22 punkti, 1 rezultatīva piespēle un 8 atlēkušās bumbas. John Simons no Kareivjiem arī bija līmenī, taču šajā spēlē veiksme bija nedaudz mūsu pusē. Varēja tā veiksme mūsu pusē būt biežāk...

Kods:
271 vārds

2.uzdevums

SBVL S1 TPU #3 Original
Pieņemsim, ka tās sarkanās ir asinis no Mildronāta, ok? 

3.uzdevums

Jau vairākkārt esmu teicis, ka esmu Golden State Warriors fans no sākta gala. Jau laikos, kad Warriors spēlēja Monta Ellis, Jason Richardson un Andris Biedriņš, ar lielo brāli skatījāmies kopā spēles - neredzējām, tad gājām fano.in un skatījāmies spēles ierakstu. Vēl tagad stāv pie sienas Andra Biedriņa un Stephen Curry plakāts no tiem laikiem - un šis nav izdomāts, tā ir arī īstajā dzīvē. Tie bija laiki, kad Warriors cīnījās par to, lai nebūtu pēdējajā vietā konferencē, nemaz nerunājot par kaut kādām izslēgšanas spēlēm vai vispār čempionu titulu. Pēc tam jau sāka Warriors komandas pārveidi un viņi kļuva par cita kalibra komandu. Stephen Curry, Klay Thompson. Arī ar 35.drafta izvēli draftēja Draymond Green - lūk, kāpēc šī ir labākā komanda. Tad vēl komandai pievienojās Kevin Durant, kurš arī ir leģenda un nu jau komandā ir četri NBA All-Star spēles pārstāvji, turklāt arī šogad Warriors dabūja Jordan Bell. Uzskatu, ka arī šis gads būs Warriors gads un redzēsim Curry un pārējos ar čempionu kausu rokās un esmu par to priecīgs! Viņi iztērēja 39 gadus, lai atkal būtu pirmie un esmu lepns, ka jau no sūdīgajiem laikiem par viņiem fanoju. Vienīgos konkurentus šogad saskatu Rockets, kam ir Chris Paul un James Harden - pārējās komandas ir Toma ''viegls''. Paldies!

Kods:
Baigi gari sanāca, jo interesanti palika. 207 vārdi



Pēdējo reizi labojis stillbestone Sestdiena Augusts 05, 2017 10:44 pm; labots 1 reizi

10SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Sestdiena Augusts 05, 2017 9:00 pm

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

Manējo var vērtēt

11SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Sestdiena Augusts 05, 2017 10:44 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

manu var vērtēt! Priecīgs

12SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Svētdena Augusts 06, 2017 7:13 am

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

1. uzrevums
Pastāstīšu jums par lielāko šīs līgas drāmu. Sezona nebija pat kārtīgi iesākusies, bet tika piedzīvota drāma. Jūs noteikti jau nojaušat par kuru spēli iet runa. Tieši nepareizi domājat nav tā resimu sāga. Bet gan pati pirmā sezonas spēle, Titāni pret Vāverēm. Pirms spēles nekas neliecināja par drāmu, komandas iesildījās, fani ieņēma vietas tribīnēs un tiesneši apsprieda jaunākos svilpju modeļus. Līdz brīdim kad Pausee iesildoties mest trīnīti netrāpīja grozā, un bumba atsitās pret stīpu un uzņēma trajektoriju uz galvenā tiesneša pusi. Rezultātā tiesnesi nogādāja slimnīcā ar smadzeņu satricinājumu.
Tālāk viss norisinājās kā parasti. Titānu uzbrukumi mijās ar Vāveru uzbrukumiem. Līdz bridīm kad Titānu treneri izraidīja no zāles par necieņas izrādīšanu pret tiesnesi, viņš tiesnešus mēģināja piekukuļot ar kartupeļiem. Savukārt Vāveru treneris nebija spējīgs savaldīt savu muti un grauzdams lazdu riekstus čaumalas spļava tur pat laukumā. Abas komandas zaudējot trenerus aizgāja pašplūsmā. Un tas notika, spēles beigu daļā laukumā uz sāka rauties dīvaina paskata tēvaiņi no abu komandu fanu pulka. Izskatījās ka šie atnākuši meklēt kašķi. Labi ka tas notika spēles beigās, jo pēc šī incidenta Līgas valde nolēma apturēt sezonu un meklēt cēloņus un sekas. Tai pat laikā piemeklēja labāko risinājumu. Pirmo teizi profesionālā sporta vēsturē sanaca tāds bardaks. Pec pirmās spēles aptur sezonu.

2. uzdevums
SBVL S1 TPU #3 Pics_Art_08_06_07_31_41

3. uzdevums
Interesant uzdevums. Neesmu no tiem fanātiskajiem NBA skatītājiem. Ja pāris reizes pa sezonu paskatos tas jau ir daudz, un tad arī tikai Kristapa Porziņģa agrās spēles. Nu i nafig pusnakti tupēt uz gaidīt spēles. Esmu kārtīgs dīvāna fans. Tādēļ līdzīgi kā vairogs uzrakstīšu par komandu ar kuru uzzināju par NBA. Domāju ka visi mana gada gājuma cilvēki piekritīs ka toreiz lielākas zvaigznes pat Maiklu Džordanu nebija. Un Buļļi dominēja. Toreiz spēles bija gandrīz neiespējami redzēt. Vēl viens grands bija Šaks un Lakers, nu riktīgs milzis. Laikam lielākajs grozu demolētājs NBA vēsturē, līdz ieviesa jaunā standarta stiprinājumus. Vēl noteikti Orlando Magic (tagad es nezinu kas tā par komandu), jo toreiz mamma bija humpalās dabūjusi Orlando Magic keponu. Poh ka lietots, bet es jutos kruts.



Pēdējo reizi labojis bukss_a Ceturtdiena Augusts 10, 2017 8:29 am; labots 3 reizes

13SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Svētdena Augusts 06, 2017 10:44 am

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

1. Stāsts par jaunu komandu , kura aizvada savas spēles Rīgas luterāņu baznīcā , viņi  sviedros strādā ,lai kļūtu labāki un dažreiz sliktāki , nemaz sevi nežēlo – šķiro  spēles - nespēlē ar lielu pašatdevi gan treniņspēlēs , gan nopietnajās līgas spēlēs.

Titānu izteiktie līderi, protams, ir Miezis un Beņķis ar Thorgardu. Hektors mūs katru vakaru nodrošina ar Hektoru, tādēļ parasti visas spēles mums paiet labā garastāvoklī. Pastāstīšu stāstu par GM@18. Tā bija spēle, kas palika visu atmiņās.

Bija jauka trešdiena, Titāni kā parasti gatavojās spēlei un jau ģērbtuvēs bija jūtama zināma spriedze, mēs taču spēlējam pret līgas līderiem. Foršais pretinieku GM iegāja mūsu ģērbtuvēs un pateica: „Jums nav variku, ejiet mājās”, taču mūsu foršais atbalstītājs Miezis izvilka kārtējo pudeli un mēs izlikāmies, ka neviens neko nedzirdēja. Tā nu sākās spēle un pēc pirmajām 10 minūtēm mēs sapratām, ka mēs 6šu minūšu vietā spēlējam 5, taču Talsu ĢM tas nebija pietiekams iemesls, lai pārtrauktu spēli un viņš ar saviem padotajiem teica:” Jūs tāpat zaudēsiet.” Spēle tika zaudēta par 3 punktiem, taču mūsu foršais menedžerīts Beņķīts pieprasīja pārspēli, tā nu sākās jauna spēle, ar jaunām taktikām. Šai spēlei mēs pienācām daudz nopietnāk, pirms spēles vienas pudeles vietā tika izmauktas divas un vēl tika skandēts „TITAN ČEMPION”. Tā nu mēs izgājām, katrs izdarīja to, ko māk vislabāk – runāt ar muti un uzvarējām! Paldies pretinieku ĢM par šīm foršajām piebildēm, ko viņš mums dod. Taču tāpat – Visi Kristapi ir lohi(Varbūt).


2.
https://i.ytimg.com/vi/3JW12kXLpgE/maxresdefault.jpg

3. Esmu liels Dāvja Bertāna fans, tāpēc mana mīļākā NBA komanda ir San Antonio Spurs . Šī kluba sistēma ir sakārtota, man tā ļoti simpatizē. San Antonio, manuprāt, ir izcila vieta, kur sākt basketbolista karjeru. Dāvis to ir pierādījis, iekļūstot komandas rezervisos un aizvadot pāris spēles attīstības līgā. Esmu arī Kristapa Porziņģa fans. Man ļoti patīk viņa spēles stils. Es arī cienu to, ka neatteica izlasei, jo uzskatu, ka spēlēt izlases sastāvā ir pienākums. Es šaubos, ka Ņujorka turpmāko gadu laikā iekļūs Play-Off, taču ceru, ka maldos. Ceru, ka San Antonio kopā ar Dāvi varētu izcīnīt arī NBA titulu, bet par to gan šaubos, jo šobrīd izteikti līderi ir GSW un Klīvlenda.



Pēdējo reizi labojis Laukakmens Otrdiena Augusts 08, 2017 12:01 am; labots 1 reizi

14SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Svētdena Augusts 06, 2017 6:04 pm

chyzyha

chyzyha
SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent

Manu var vērtēt

15SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Pirmdiena Augusts 07, 2017 12:50 pm

wolfeens

wolfeens
C - Dejerius Rose
C - Dejerius Rose

1. uzdevums
Stāstu par @GM19
Spēlē aizritēja ļoti spraigi, un saspringti, katrs laukuma spēlētājs centās, ļoti lielu atbalstu varēja dzirdēt no tribīnēm, katrs katru atbalstījā kā morāli, tā fiziski uz laukuma. Diemžēl Titāni bija mazliet pārāki par vāverēm, Vāveres tāpat nepadevās un cīnījās līdz pēdējam. Manāmi bija līderi spēlē, bija Dejerius Rose, Dubravko Savič. Un ļoti daudz assistus un stealus izdarīja Lil Aumi, šie trīs spēlētāji velk komandu uz augšu un tas ir acīm redzami/ Protams, katrs no spēlētājiem komandā spēlē lielu lomu, bet šie trīs ir Valmieras vāveru, trumpji. Valmieras vāveres tagad mazliet ir noslīdējušas uz leju, bet sezonas sākumā komanda bija manāmi līderi. Tā bija ļoti emocionāla spēlē kā pašiem spēlētājiem, tā arī menedžeriem un visiem līdzjutējiem, tāpēc, ka Vāverēm tik maz pietrūka līdz uzvarai.. Aizvadītā spēle bija ļoti aizraujoša un interesanta, nevarēja precīzi noteikt līderi starp komandām, jau sākumā komentatori teica, ka izredzes ir pilnīgi vienādas, piecdesmit uz piecdesmit. Ceru, ka turpmāk Vāveru komanda izšausies uz priekšu.

2. Nebūs, jo photoshopu jau no laptopa izdzēsu.


3.Mana mīļākā komanda viennozīmīgi ir Cleveland Cavaliers, tagad kad uz turieni pārcēlās, mans mīļākais spēlētājs Derrick Rose, vispār esmu sajūsmā no komandas, un fanošu par viņu visu sezonu, kad sezona sāksies. Man ļoti patīk, trīs spēlētāji no tās komandas tas ir kā, Vāverēs - Lil Aumy, Dubravko Savič un Dejerius Rose, Cavs' ir LeBron James, Kyrie Irving un Derrick Rose. Es ceru, ka šī komanda gūs panākumus 17/18 sezonā. Man patīk, LeBron'a kustības un viņa unversālā pieeja spēlei, Derrick Rose prot labi reboundout, 3pt mest, dunkot un vēl viņam ir daudz labu ability, Tagad kad Cavs ir šis trijnieks, Stephen Curry tagad varēs sūkāt ledu, ar visu savu Golden State sūdWarriors.

VĒRTĒJAT.

16SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Pirmdiena Augusts 07, 2017 8:15 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

1.uzd

Es vēlētos pastāstīt par spēli, kura noteikti nepatika vienai no SBVL komandām. Tā bija bēdīgi slavenā GM18, kur Rīgas Titāni viesojās pie Talsu Kareivjiem. Jautāsiet, ar ko tieši viņa bija bēdīgi slavena? Pavisam vienkārši, tā tika nospēlēta divas reizes. Jautāsiet, kādēļ viņa tika nospēlēta divas reizes? Jo pirmajā reizē spēle tika atcelta. Jautāsiet, kādēļ tika atcelta? Uz spēles laukuma pašās pēdējās 3 minūtēs izskrēja Hektora Mieža sieva, Maximas pārdevēja Katjuša. Katjas milzīgās piena kannas, pirmkārt, iztraucēja visiem Titāniem spēli un viņi vairs nespēja iemest. Tāpēc laikam Kareivji šīs spēles pirmajā piegājienā spēja būt vadībā. Toties trakumi notika tad, kad Katjušu nevarēja dabūt nost no laukuma, jo ne tikai piena kannas viņai bija milzonīgas. Milzonīgs bija arī viņas tūplis, kuru pat Raimonds Bergmanis nevarētu izstumt no zāles. Tā nu spēle tika atcelta un tika izsaukts ceļamkrāns, lai dabūtu Katjušas smago sēžamdaļu ārpus arēnas. Lieki teikt, ka Mieža civilsievai ieeja Talsu spēļu arēnā ir liegta uz visiem mūžiem. Toties tas motivēja Titānus šīs spēles pārspēlē, kurā Kareivji tika sagrauti ar 45:36. Tomēr Kareivju ĢM rada mierinājumu tajā, ka Talsu spēlētāji esot bijuši pārāk noguruši, lai spēlētu kādu spēli vēlreiz, pie tam divas dienas pēc kārtas. Bet pieņemu, ka tagad viņiem liks nodīrāt pakaļas uz skrejceliņiem lai uztriektu augšā izturību un visticamāk Titāniem vairs tā nepaveiksies.


2.uzd

SBVL S1 TPU #3 1exgk4D

3.uzd


Acīmredzami es visvairāk no NBA komandām atbalstu OKC Thunder, jo šajā komandā spēlē viens no eksplozīvākajiem saspēles vadītājiem visas līgas vēsturē – Rassels Vestbruks. Protams, mani arī ļoti ietekmēja viss komandas un RW stāsts, no tik lieliskām sezonām, pat fināla apmeklējumu, līdz traumu mocītām sezonām un arī zvaigžņu aiziešanām, core spēlētāju maiņām. Ar nepacietību gaidu, kad redzēšu Paul George darbībā ar savu pirmo komandas biedru, kas arī pieskaitāms zvaigznes statusam. Šis var izvērsties par lielisku pāri, par cik daudzi uzskata, ka Paul George ir viens no labākajiem off-ball spēlētājiem un saspēle ar tādu piespēļu mašīnu un bumbas pieturētāju kā Raselu Vestbruku varētu aizvest OKC pie daudzām uzvarām, RW pie daudziem asistiem un PG13 pie daudz punktiem. Vēl ievērojams papildinājums ir Patrick Patterson iegūšana, kurš ir lielisks aizsargs un būs viens no melnajiem zirdziņiem kurš pacels OKC augstāk par kādu no tuvākajiem konkurentiem, lai arī neviens to negaida.

17SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Pirmdiena Augusts 07, 2017 10:11 pm

Intarusu

Intarusu
SG - Icarus In
SG - Icarus In

1.uzd
Es pastāstīšu par pašu pēdējo vilku spēli.Devāmies cīņā pret vāverēm savā mājas laukumā un tas labi,jo manuprāt visdullākie fani  ir vāverēm un ar to jau izcēlās skandāls,ka ziņās rāda masveida kautiņos,kuros iesaistījās bēdīgi slavenais mieža brālis Vladimir.Pirmā ceturtdaļa beidzās ar mīnus divi mums,jo bieži mums sākums nav izdevies dažādu iemeslu dēļ,taču tas jau visiem skaidrs,ka vilki uzreiz pievilks rezultāta starpību sev par labu.
Otrajā ceturtdaļā mēs jau spēlējām veco labo vilku spēli,metot ar salīdzinoši augstu precizitāti un aukstasinību.pēc puslaika mums bija plus četri un nu vāverēm bija jāatspēlējas,bet ko mēs izdarījām?Iemetām par sešiem punktiem vairāk nekā viņi panākot plus 10 .Nu ko viņi izdarīs tur ceturtajā ceturtdaļā draugi mīļie?Pievilka jau rezultātu uz mīnus divi un sākās spēles beigas,proti,sodiņu precizitātes pārbaude.Mani pielika pie soda metien līnijas un es realizēju pirmo sodiņu un panācu plus trīs.Nākošajā uzbrukumā vāveres neiemeta,un tad pie soda metienu līnijas sūtija Aaron King,kurš ir pazzīstams ar labo soda metienu precizitāti.Viņš iemeta tikai vienu sodiņu bet ar to pietika lai pieliktu punktu mačam un vāveru fani būtu nikni.
par spēles MVP ,protams,kļuvu es iemetot 11 punktus ,iegūstot divas rezultatīvas piespēles,divas atlēkušās bumbas un vienu izķertu bumbu jeb stīlu.mačs paliks labi atmiņā un šāda spēle ir jārāda,lai spētu pacīnīties par čempionu titulu.
pāri 200v

2.uzd 

 SBVL S1 TPU #3 I7Qg2CYtQzOWfJKtWISZmA


3.uzd  
Man mīļākā komanda ir zelta štata dzeltenie.Es vispār nesekoju NBA,bet par warriors nedzirdēt nav iespējams.viņiem ir divi gredzeni,gandrīz triš,un viens garantēts. un 80% ka būs vēlviens...... patīk kā spēlē Karija kungs esot ļoti labs metējs un to visu darot ar čiliņu.citi saka,ka labākais shooters all time ,bet es to nezinu. un Highlightu karalis Džaveils makgī ir no citas pasaules.var smieties vai raudāt,bet viņš māk izdarīt tās abas lietas skatītājiem.Duranta gājiens nepatīk,bet ko nu man par to spriest.Pieliec vēl thompsonu klāt,garu 3punktu metēju  ar kruto mello dreymondu,kurš runā visādus sūdus,kas ir izklaidējoši un tev ir superkomanda....ā un vēl viņiem ir MVP iekš igoudalas,kurs ir 6th man of the league ja jāsaka.Un vēl ir pasaulē labākais aizsargs Zaza,gruzīņu leģenda,kurs kawhi nosedza.

18SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Otrdiena Augusts 08, 2017 10:44 pm

king103

king103
SF - Derrick George
SF - Derrick George

1.uzd vēlāk būs

2.uzd

SBVL S1 TPU #3 Filma11

3.uzd

Man mīļākā komanda ir Oklahoma City Thunder. Komandai sekoju līdzi jau no 2009/10 gada sezonas. Kad komanda spēlēja Play-off finālā pret Miami Heat negulēju naktis, lai skatītos spēles. Pēc Duranta pārejas protams biju dusmīgs, bet neatmetu visam fanošanai ar roku, jo komanda tāpat bija konkurētspējīga arī bez Duranta. Protams Westbruks bija atslēgas spēlētājs par ko šajā sezonā ar saņēma MVP. Bet tagad, kad komandai pievienojies mans mīļākais spēlētājs Paul George nākamajā sezonā komandai sekošu līdzi, tikpat aktīvi cik 2011/12 gada sezonā.



Pēdējo reizi labojis king103 Piektdiena Augusts 11, 2017 12:43 am; labots 1 reizi

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=68984&

19SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Ceturtdiena Augusts 10, 2017 1:38 am

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Pievienots 1. Uzdevums

20SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Ceturtdiena Augusts 10, 2017 3:00 am

saņģels

saņģels
PF - Kyden Knight
PF - Kyden Knight

3.uzd.

Hmm, ja godīgi, nav tādas īstas mīļākās, kura būtu bijusi man jau no bērnības, taču jāatzīst mūsdienu NBA visvairāk simpatizē Boston Celtics spēles stils un komandas imidžs, kā arī spēlētāji ap kuriem tiek veidota spēle. Protams, žēl, ka šīs sezonas playoff pret Cavaliers izkrita komandas līderis Thomas, taču uzskatu, ka par spīti tam, komanda parādīja, ka nav peramās puikas un rādīja klasi, katrā no spēlēm, bet nu šoreiz kārtis nostājās Cavs pusē. Gribējās Celtics finālā... Bija pelnījuši par savu uzcītību un smago darbu visas sezonas garumā...Domāju, ka komandai pietrūka vēl viena punktu mašīna, jo aizsardzība vienmēr ir bijusi diezgan labā līmenī, man patīk aizsardzības komandas, nevis kā Rockets. Komanda, manuprāt, guva vairāk uzvaru, nekā gaidīts. Pats gan redzēju pāris viņu spēles, bet vienmēr tās baudīju.. Nākamsezon gribētu redzēt sastāvā tās pašas sejas, neviens no sastāva īsti nekrita ārā, katrs uzņēmās uz sevi līdera lomu, tad kad vajadzēja. Domāju, ka Thomas būs vēl spējīgāks un labāks gan kā spēlētājs, gan kā cilvēks un komandas līderis kā jeb kad iepriekš, kaut gan šosezon jau skatījos uz viņu kā pārcilvēku.

21SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Ceturtdiena Augusts 10, 2017 4:05 pm

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

1 uzdevums

GM 26 - neveiksmīgākā diena karjerā. Valders jau ilgu laiku nespēj iejusties Talsu komandā, visu dzīvi bijis līderis jauniešu komandās, nu jaunais snaiperis nespēj vairs pierast pie dzīves kāda ēnā. Rezultātā arī ietekmējies sniegums,  un kad tiek iedota iespēja, psiholoģiskais spiediens lauž spēlētāja spējas parādīt sevi no labākās puses. Spilgtākais piemērs tieši arī bija spēle mājās pret Vilkiem, komanda zaudēja līgas vājākajai komandai, bet Valders meta metienus vienu pēc otra garām, FG (1-6), 3P (1-6). Pēc šīs spēles baumo, ka Valders jau sācis skatīties citu komandu virzienā.

2. uzdevums

SBVL S1 TPU #3 LlT5ATIaQCa6dCDq40ZhPg

3. uzd

Basketbolu neskatos, šeit esmu merely for fun, jo ir daži ok cilvēki. Tādēļ būšu neoriģināls un teikšu, ka mana mīļākā komanda ir New York Knicks tīri tikai tāpēc, ka ik pa laikam pasekoju kā iet mūsu basketbola lielajam talantam Kristapam Porziņģim. Visā visumā neko baigi daudz nezinu arī par šo komandu, tikai rezultātus un Kristapa Porziņģa indviduālo statistiku, kā arī līgas tabulu. Huļi par tik vienkāršu tēmu ir jāsaraksta simts vārdi es nezinu, bet nu komandā spēlē vēl tur divi džeki, kas ir baigie dūži un bija vēl tas dirsiens ar to komandaas trenerīti ko atlaida, ok walders out bļe.

22SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Ceturtdiena Augusts 10, 2017 11:19 pm

Red Viper

Red Viper
PG - Oberyn Martell
PG - Oberyn Martell

1.Uzd.
GM - 18 - Rīgas Titāni vs Talsu Kareivji
Viena no tām spēlēm, kad šķiet, ka visi metieni iet no dirsas un stīpas par šauru, tāpēc vnk bumba neiet viņai cauri. Tā jau nospēlēja normāli, tomēr beigās uzvara Titāniem. Šī spēle gan notika nez cik reizes. Tad aizmirst kaut ko ieslēgt, tad vēl kaut kas aiziet ne tā kā tam vajadzētu aiziet un tad vismaz beigu beigās tikām pie rezultāta. 45:36. Acīmredzot stīpas par šauru bija ne tikai Oberinam bet arī visai Talsu komandai. Nu gan kareivji, kā mazāks caurums tā nevar trāpīt. Sūdīga pieredze ar tiem Kareivjiem. Ar vienu konkrēti. Tomēr pielīda par tuvu manai mazajai radiniecei, gribēju atriebties, izaicināju uz kautiņu, biju jau vinnējis, bet muti sāku virināt, a šamējais, Kalns ibio, paņēma un aizvēra man to mutīti. Tagad jāiztiek ar Valderu, tas vismaz kādreiz uzaicina uz savu paģi uzspēlēt kārtis un pārrunāt jaunākos gossipus. Reizēm gan šķiet, ka viņš uz šaibām, redz pūķi redzējis. Bet atpakaļ pie spēles - nu pilnīgs mēsls. Beigās tikai 4pts. Miru pusi spēles. Kjipa tikai 18min. Bet plauša netur. Stāvēju zem groziem un rebus vienkārši vācu - 6 kopā. Tad tur pārītis (2) piespēlītes aizgāja līdz galam. Nu it kā jau ir ok, bet tomēr jāmet iekšā biežāk. Vecais Frejs pat sameta vairāk pa savām mazajām minūtēm. Vot lops. Lai nu kā uzvara ir uzvara.
[223]

2.Uzd.
SBVL S1 TPU #3 P964TwQ

3.Uzd.
Oklahamas Pērkoni/Negaisi/Spērieni, vienalga - Kāpēc patīk? A tur Rasels. Nu nē, ja nopietni, tad pirmā komanda, kura man interesēja NBA. Nesekoju baigi līdzi, nefanoju. Same thing ar NHL un Anaheimas Pīlēm un Anglijas Premjerlīgu un Čelsiju. Patīk jau no bērnības. OKC nav slikta komanda, labs sastāvs, ir iespēja aizkļut līdz pat galam, bet nu nezinu vai Rasels viens tur ko spēs vilkt, vajag palīgus. Saista arī Knickeri, bet tas tikai tāpēc, ka mūsu puika tur spēlē. Citādāk tas klubs man riebjas. Vismaz tagad varbūt vairs nebūs tāds apsmiekls, kad Fils tika pasūtīts. Lai nu kā, Oklahoma tomēr piesaistīja pirmā un nedomāju tuvākajā laikā kaut ko mainīt.
[100+]

http://FuckLannisters.go.uk

23SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Ceturtdiena Augusts 10, 2017 11:24 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

Tiktāl atjaunots.

24SBVL S1 TPU #3 Empty Re: SBVL S1 TPU #3 Piektdiena Augusts 11, 2017 2:03 am

Puisis17


SG - Kristaps Radzins
SG - Kristaps Radzins

1. Uzdevums- iespējams būs, iespējams nebūs
2. Uzdevums nebūs, jo nav vēlme ( un ja godīgi, tad arī baigās prasmes) pildīt šāda veida uzdevumus.

3. Uzdevums. Mana mīļākā komanda iekš NBA ir NewYork Knickerbockers. Tam ir četri pamatojumi, kas kādam šķitīs mazsvarīgi, varbūt pat stulbi.
1.-Karmelo Entonijs. Viens no tiem spēlētājiem, par kuru zināju arī bērnībā. Viņš bija pazīstamākais sportists pagalmā un pat tie, kas īsti nebija pazīstami ar NBA par viņu bija sajūsmā. Tai skaitā arī es.
2.- KP. Spēlētājs, par kura eksistenci es uzināju tikai tad, kad Delfos ap Jāņiem redzēju rakstu, ka viņš kļuvis par augstāk draftēto latvieti NBA vēsturē. Atceros to sajūtu, kad viņš sezonas sākumā uztaisīja spin around vienam no labākajiem aizsardzības spēlētājiem( nemācēšu nosaukt). Nav ko teikt- manuprāt talantīgākais Latvijas basketbolists.
3. Skatītāji un atmosēra. Nu šeit nav ko piebilst. Ņujorkā basketbolu mīl tāpat kā Latvijā mīl Ozoliņu, Briedi un Dukurus kopā ņemtus.
4. Es vienkārši mīlu Nujorku un gandrīz visu, kas ar to saistīts( izņēmums ir Tramba svinēšana tur pēc savas uzvaras ASV prezidenta vēlēšanās

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā