Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU!

+16
Maikijs
king103
Ķekavnieks45
CaptainCrazy
Red Viper
Lord Walder Frey
kd35
Laukakmens
Didza
Kyriiii*
wolfeens
Fuck_GSW
robis03
S3ncitiS
bukss_a
stillbestone
20 posters

Pāriet uz lapu : 1, 2, 3  Next

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 3]

1S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Trešdiena Jūlijs 12, 2017 7:57 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU!
Var pildīt visus uzdevumus vai tikai dažus - pēc paša izvēles!

1.uzdevums - rakstiskais
Tev ir jāuzraksta neliels stāstiņš par savu spēlētāju - kāpēc kādai komandai pirms drafta būtu jādraftē tieši tavs spēlētājs. Vari izdomāt arī nelielu stāstu par to kā viņš agrāk trenējās pirms SBVL un kādi ir viņa mērķi.
Vērtēšanas tabula:
Vismaz 50 vārdi - 1TP
Vismaz 100 vārdi - 2TP
Vismaz 150 vārdi - 3TP
200 vārdi vai vairāk - 5TP

2.uzdevums - grafiskais
Tev ir jāuztaisa savam spēlētājam pirmsdrafta reklāma. Uz tā jābūt spēlētāja renderim, tava spēlētāja vārdam un uzvārdam un kādam motivējošam tekstam, kas motivētu tevi draftēt.
Var saņemt līdz pat 5TP.

3.uzdevums - randoms
Iedomājies, ka esi NBA spēlētājs. Uzraksti kā sauktu NBA komandu, kurā Tu spēlētu un, kurus NBA spēlētājus Tu gribētu kā komandas biedrus (5 spēlētājus no NBA).
Var saņemt līdz pat 5TP.

Visu rakstīt lejā un pēc laika tiks sadalīti TP. Var iegūt līdz pat 15TP kopā.
Kad izdari un esi gatavs saņemt TP - ieraksti lejā! Jo nevaru zināt vai pildīsi pārejos, ja pagaidām izpildīts tikai viens uzdevums.
Laiks līdz 17.jūlija plkst. 00-00.
WooHoo


TP SAŅĒMĒJI:
S3ncitiS: 4 + 4 + 4 = 12TP
wolfeens: 5 + 4 + 5 = 14TP
robis03: 5 + 2 + 3 = 10TP
Fuck_GSW: 5 + 5 + 5 = 15TP
stillbestone: 5 + 2 + 5 = 12TP (Kyriiii* vērtēts)
Kyriiii*: 5 + 3 + 5 = 13TP
Didza: 5 + 3 + 5 = 13 TP
kd35: 5 + 2 = 7TP
bukss_a: 5 + 3 = 8TP
Lord Walder Frey: 3 + 1 + 3 = 7TP
Red Viper: 5 + 5 + 5 = 15TP
CaptainCrazy: 5 + 3 + 4 = 12TP
Ķekavnieks45: 4 + 3 + 3 = 10TP
Laukakmens: 5 + 5 + 5 = 15TP
king103: 5 + 3 = 8TP
vairogs: 5 + 3 + 3 = 11TP
saņģels: 2TP
Apostate: 4 + 4 + 4 = 12TP
krish: 5 + 3 = 8TP



Pēdējo reizi labojis stillbestone Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 1:35 pm; labots 18 reizes

2S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Trešdiena Jūlijs 12, 2017 8:15 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Rezervēju placi. Cik ilgi varēs pievienot?



Pēdējo reizi labojis bukss_a Trešdiena Jūlijs 12, 2017 8:20 pm; labots 1 reizi (Reason for editing : Paldies par info)

3S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Trešdiena Jūlijs 12, 2017 8:17 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

bukss_a rakstīja:Rezervēju placi. Cik ilgi varēs pievienot?
pieliku

4S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Trešdiena Jūlijs 12, 2017 10:31 pm

S3ncitiS

S3ncitiS
C - Ričards Danger
C - Ričards Danger

Sveiki mani sauc Ričards Dangers. Esmu no mazpilsetas Balvi. Esmu visu laiku bijis centrs. Biju labākais centrs bērnu līgā (latvijā). Mani gribēja visas komandas, bet es paliku balvu komandā, jo mani vecāki nelaida nekur prom no mājām, tāpēc arī netiku nekur ārzemēs spēlēt. Jau no sākumiem mani ir interesējies basketbolu un ar draugiem to spēlējis. Visi brīnijās par manu aizsardzību postā(Soda laukumā). Es augu un uzlaboju savas prasmes un tagad esmu šeit. Gatavs trenēties līdz pulss apstāsies. Gribētu lai mani nodraftē komanda, kurā nav centra, kurš ir labāks par mani, lai es varētu vairāk laika pavadīt uz laukuma un lai kļūtu par defensive player of season. Un pieminot manus sapņus es vēlētos kļūt par labāko defence spēlētāju pasaulē. Vēlētos satikt jaunus un foršus draugus, un vēlētos trenēties tik daudz lai vakaros varētu majās aiziet un iekrist gūltā. Tie kas mani draftēs tie nenožēlos to, jo es būšu aktīvs un darīšu visu, lai komanda kurā es esmu kļūtu par labāko komandu visā līgā.
Turpinot stāstīt par sevi es vēlētos jums pastāstīt to, ka ja man šī karjera neizdosies, es tāpat varēšu veidot savu dzīvi tālāk, jo es diezgan labi mācijos skolā un es varēšu iestāties darbā , piemēram, kā ugunsdzēsēji vai policiju, nu karoč valsts darbos. Ceru ka nekas tāds nenotiks un es kļūšu par labāko defensive player of season šajā līgā!  


1 uzdevums complete



Pēdējo reizi labojis S3ncitiS Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 1:59 pm; labots 1 reizi

5S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Aiziet, vērtē!!! :D Trešdiena Jūlijs 12, 2017 10:46 pm

robis03

robis03
PF - Tony Flicker
PF - Tony Flicker

1. uzdevums
Sāksim ar to ka mani sauc Tony Flicker. Smieklīgi Es spēlēju spēka uzbrucēja pozīcijā.
Es sāku spēlēt basketbolu jau no 7 gadu vecuma. Basketbols īsti mani neinteresēja, bet tētis bija basketbolists un nebija iespējams nespēlēt. Es bieži simulēju ar galvassāpēm un citām lietām, tikai lai nebūtu jājiet uz treniņiem. Ar laiku man sāka iepatikties basketbols. Es biju maza auguma un spēlēs pārsvarā sēdēju malā. Par laimi mēs pārvācāmies uz citu pilsētu kur basketbols nav tik attīstīts, bet komanda bija. Es arī tur spēlēju basketbolu, vismaz tur es nesēdēju malā. Man sekmes nebija labākās, jo es pilnībā nodevos basketbolam. Laikam ejot es kļuvu garāks un vairs nespēlēju kā mazais, bet kā garais spēlētājs. Attīstījās arī mana basketbola tehnika un biju viens no komandas  pamatsastāva spēlētājiem. Mums nācās pārcelties atpakaļ uz manu pirmo dzīvesvietu, bet es to negribēju, jo te bija draugi un viss pārējais. Lai arī kā es lūdzos nebraukt prom, viss bija veltīgi, jo mani vecāki ir ļoti spītīgi. Treneris redzēja ka esmu kļuvis labāks un arī šeit es vairs nesēdēju uz soliņa. Komandas biedri teica ka uz laukuma es vairs neesmu cilvēks, bet nezvērs, kuru nevar apturēt. Treneris mani uztvēra kā komandas līderi. Es domāju ka man labi veiksies  SBVL, jo esmu Tony Flicker (Spēka uzbrucējs).

Domāju ka esmu labs ķēriens draftā, jo esmu aktīvs un varu nospēlēt groza apakšā un esmu vispusējs spēlētājs. Smieklīgi

Ceru ka tikšu komandā kas neatmet visam ar roku, pat ja esam zaudējuši gandrīz visas cerības un kurā ir aktīvi spēlētāji, jo tādās komandās ir spēks.
2. uzdevums
S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Tony_f12


3. uzdevums
PG-John Wall Man patīk viņa spēlēšanas stils
SG-Klay Thomson Labs 3pt metējs, tādu komandā vajag.
SF-Paul George Jo nepatīk ne KD, ne James
PF-Antony Davis Nevaru iedomāties spēka uzbrucēju kurš varētu pārspēt Davis
C-Demarcus Causin- Manuprāt labākais centrs (pašlaik).



Pēdējo reizi labojis robis03 Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 4:08 pm; labots 2 reizes

6S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Trešdiena Jūlijs 12, 2017 10:54 pm

S3ncitiS

S3ncitiS
C - Ričards Danger
C - Ričards Danger

Centrs-Jonas Valanciunas
Spēka uzbrucējs(PF)-Kristaps Porzingis
Shooting guard-Stephen curry
Mazais uzbrucējs(SF)-LeBrouns
Point guard-Kyrie Irving

Valanšūns, tāpēc, ka man patīk viņa caurgājieni
KP6, jo viņš ir latvietis, kurš pēc manām domām ir labākais
Stephans, nav pg tāpēc ka es nezinu cilvēku kurš met 3 pts metienus labāk par viņu
LeBrouns, visi zinam kapēc
Kyrie Irving, jo viņš ir spēlētājs, kura unklebraks man patīk visvairāk!


3 uzdevums pabeigts

7S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Trešdiena Jūlijs 12, 2017 11:21 pm

S3ncitiS

S3ncitiS
C - Ričards Danger
C - Ričards Danger

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! 2kmtce10


2 uzdevums izdarits
Cheers

8S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Los Vegas Jumpers Trešdiena Jūlijs 12, 2017 11:24 pm

robis03

robis03
PF - Tony Flicker
PF - Tony Flicker

PG-John Wall
SG-Klay Thomson
SF-Paul George
PF-Antony Davis
C-Demarcus Causin

9S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Trešdiena Jūlijs 12, 2017 11:55 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

1.uzd

Kevin Pausee uzauga bagātā ģimenē un dzīvoja diez gan pārtikušu dzīvi. Sazin kas viņu trieca pēc slavas doties spēlēt basketbolu un arī vecāki to nesaprata, par cik viņi bija kādreiz slaveni hokeja spēlētāji (Artūrs Grosbergs un Jānis Vītols adoptēja mazo Kevinu, kad viņam bija 3 gadiņi.). Sak, kāpēc gan viņš negrib spēlēt hokeju kā mēs? Mums bija liela pieredze un lieli līdzekļi lai izaudzētu vēl vienu hokeja leģendu. Bet nē, tā notiek, ja adoptē 3gadīgu afroamerikāni.
Kevins gan nav iepriekš spēlējis nekādās lielākās jaunatnes līgās, tikai mētājis bumbu pagalmā kopā ar vietējiem vidusskolniekiem. Bet viņam ir lielas ielu gudrības. Arī mētā trīņus kā dullais, perfekta saderība mūsdienu basketbola standartiem. Tāpēc noderēs jebkurai komandai
Kādi ir Kevin Pousee nākotnes plāni un cerības, kāds var jautāt. Nu pavisam droši varu teikt, ka viņš 9 gadus augs vienā labā sistēmā un noteikti cīnīsies par titulu pat vairākas reizes, līdz viņš kādā pusfinālā sapratīs, ka nav vērts cīnīties un aizies uz Valmieras Squirells, kuriem būs tik tikko sāpīgi zaudējis , izsējot 3-1 vadību sērijā. Un tur viņš kopā ar citiem lieliskiem 3punktu metējiem dominēs visu līgu, līdz pārējiem tas pluss/mīnuss pieriebsies jau pēc pirmās sezonas. Protams, citi skauģi teiks, ka viņš ir mīkstais un tāds gājiens nav attaisnojams, bet tas ir skarbākais ceļš kā nokļūt līdz titulam. Jo nu, nav viegli pāriet uz superkomandu, kurai tikko kaunpilni zaudēji un brīvprātīgi uzņemties citu pamatoto nosodījumu. Tas tiešām ir grūtākais ceļš.

2.uzd

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! M7GPULx

3.uzd

Thunder all the way

C - Rudy Gobert
Elites aizsargs savā prime vecumā. Lielisks atlēkušo bumbu vācējs, palīdzēja Jazz sasniegt labāko sezonas rezultātu pēdējo gadu laikā un tajā pašā laikā Jazz ierindojās pašā augšpusē visos aizsardzības rādītājos. Neizvēlējos eksplozīvus vai vienkārši statu vācēju centra spēlētājus, kā Hassan Whiteside vai Boogie Cousins, jo uzskatu, ka mūsdienu basketbolā viņi neko īpašu nevar sasniegt un modernajās komandās noplauktu aiz trīņu puļītājiem. Tad labāk Lieku vietā lielisku aizsargu ar labām bumbas vākšanas spējām un lielisku FG procentu. Vēl variants ir Nikola Jokic, bet šoreiz viņu neizvēlējos, jo tikai šosezon redzēs, vai tas bija viena momenta uzplaiksnījums, ko viņš rādīja šajā sezonā.

PF - Paul Millsap
Nevelkot garumā, Millsap vienkārši dara visu pa drusciņam un dara to ar milzīgu pašatdevi. Lai arī nav briesmonis statos, savāc savus punktus un daudzpusīgu statistiku kā arī ļoti ietekmē komandas uzvaru procentu kad spēlē (vai tieši nespēlē) Liktu šeit Draymond Green, ja viņš nebūtu uzpūtīgs ēzelis un nespertu citiem pa nejaukām vietiņām. Likt Kristapu Porziņģi būtu stulbi, viņš ne tuvu nav labākajam šajā pozīcijā. Vismaz ne pašlaik.

SF - Kawhi Leonard
Lielisks aizsargs, piespēlētājs un punktu guvējs. Darba zirdziņš kurš arī spēj pacelt jebkuru komandu jaunā līmenī. GSW nemaz tik labi pret Spurs negāja, pirms Zaza savainoja Kawhi. Bet nu tikai pats nelabais zina, vai tas bija apzināti vai nē, lai gan Zaza nekad nav izcēlies ar tīru spēli. Kevin Durant var iet sūkāt citronu, es gribu, lai manā komandā spēlētāji neaizietu pēc sāpīga zaudējuma uz naidīgāko konkurenta komandu. Lebron James arī var iet uzēst putraimdesu, viņa labākie gadi nu iet uz norietu, nav vietas dinozauriem. Pavērosim, ko Paul George darīs pirmo reizi būdams komandā ar kādu citu zvaigzni, bet pašlaik nav tā labākā izvēle SF pozīcijai.

SG - Devin Booker
Jauns spēlētājs ar lielu potenciālu. Jau otrajā sezonā spēja gūt 70 punktus spēlē, kas ir neiedomājami, pie tam spēlējot pret Celtics, kas Austrumos ieņēma pirmo vietu. Ceru, ka ar katru gadu šis spēlētājs augs ar vien vairāk. Klay Thompson man personīgi simpatizē, ir ļoti labs aizsargs un lielisks 3p metējs, bet es vienmēr atradīšu iemeslu, lai nepaņemtu GSW spēlētāju. Demar Derozan pieminēsim, bet, manuprāt, viņš nav pietiekami consistent, ir spēles, kurās ir manāmi kritumi un choke.

PG - Russell Westbrook
Visgrūtākā pozīcija, bet komentārus garus nesniegšu. Triple double mašīna un ar lieliskiem spēlētājiem apkārt asisti varētu būt neredzētos skaitļos. Kā arī clutch af. Ļoti daudzas spēles šosezon izvilka tieši pēdējās sekundēs, arī to pašu spēli pret Denveru, kurā pārspēja triple double rekordu.



Pēdējo reizi labojis Fuck_GSW Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 4:37 pm; labots 2 reizes

10S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 1:47 am

wolfeens

wolfeens
C - Dejerius Rose
C - Dejerius Rose

1. Uzdevums

Sveiki mans vārds ir Dejerius Rose, basketbols man patika jau no mazas kājas, kad man palika 13 vienmēr sēdēju ar draugiem court'a un sapņojām, ka reiz kļūsim par SBVL zvaigznēm, pirms SBVL jaunais 18 gadīgais Dejerius spēlēja savas skolas komandā un zemākas līgas komandā Detroit's "Avengers" šobrīd Dejerius'am ir 18 gadi un viņš sapņo tikt draftēts iekš SBVL un iestāties kādā komandā, viņa mērķis ir tikt draftā un izsisties all-staros es vēlos tikt draftēts komandai Valmieras Vāveres jo tur iepriekš spēlējuši daudz manu favorītu, manuprāt esmu labs spēlētājs draftam jo diezgan profesionāli varu iedankot bumbu grozā un ļoti kvalitatīvi un objektīvi spēlēju zem groza, protu arī likt labus blokus pieņemt saprātīgus lēmumus, komunicēt ar komandu, galvenokārt ceru, ka ja tikšu draftēts man būs labas attiecības ar komandas galveno treneri tiešām mans sapnis ir izsisties un tikt pieminētam kad beigšu savu karejeru un aiziešu prom no SBVL. Es ļoti labi protu apieties ar basketbola bumbu slam-dunk ir mans stils, esmu Scoring' stila spēlētājs, dabonu bumbu metu iekšā.. Ar šo beigšu manu life-story ļoti vēlos tikt draftēts un ceru, ka mans sapnis piepildīsies, un es varēšu spēlēt pilnvērtīgi SBVL arī visa mana ģimene vienmēr mani ir atbalstījusi un gribējusi lai es esmu SBVL spēlētājs, reiz 16 gados skolas komandas treneris man piedāvāja tikt draftētam pie 18 gadu jubilejas, bet es atteicos, jo nebiju tam gatavs un biju diezgan nobijies no tādas nastas, tas bija mans muļķīgākais lēmums un tagad es ceru, ka man viss izdosies



Pēdējo reizi labojis wolfeens Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 2:23 am; labots 1 reizi

11S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 1:48 am

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Šis visiem pildītājiem!

Kad gribat saņemt TP un zinat, ka nepildīsiet pārējos uzdevumus - rakstiet te iekšā, lai jums piešķiru! Pārējiem piešķiršu deadline beigās!

12S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 1:56 am

wolfeens

wolfeens
C - Dejerius Rose
C - Dejerius Rose

2. uzdevums

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! P3U5QQ4

13S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 2:11 am

wolfeens

wolfeens
C - Dejerius Rose
C - Dejerius Rose

Chicago Bulls

1. Stephen Curry/Russell Westbrook (PG) - Zvaigzne ļoti labi prot atņemt bumbas, 2015.—2016. gada sezonas noslēgumā "Warriors" finālsērijā piekāpās Klīvlendas "Cavaliers", kas kļuva par čempioniem. Šī bija otrā sezona pēc kārtas, kad S. Karijs tika atzīts par sezonas līgas vērtīgāko spēlētāju.
2. Jimmy Butler (SG) - Labākais Shooting' Guard ko es zinu bieži atdod labas piespēles un ļoti labi saspēlējas ar Derrick Rose.
3. LeBron James(SF) - L. Džeimss ir pierādījis sevi kā stabils triple-double spēlētājs, kurš regulārajā sezonā vidēji spēlē guvis 27,8 punktus, atdevis 7,0 rezultatīvas piespēles un savācis 7,0 atlēkušās bumbas. Līdz pat 2009.—2010. gada sezonas beigām viņš guva 34 triple-double karjerā, no kuriem 28 tika gūti regulārajā sezonā. Kā arī protams šobrīdēja zbaigzne
4. Kevin Love(PF) - 2010.—2011. gada sezonā viņš tika atzīts par līgas progresējušāko spēlētāju,[3] tāpat viņš bija šīs sezonas visvairāk atlēkušās bumbas vidēji spēlē savākušais spēlētājs. "Timberwolves" sastāvā kopumā aizvadījis sešas sezonas, pectam aizgaja uz Cleveland, Cavs.
5. DeMarcus Cousins (C) - Labs centrs, bieži danko gara auguma

want my 15tp

14S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 2:24 am

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

1.uzdevums
Lil Aumy - nesen nosvinējis savu divdesmito jubileju un atgriezies Latvijā ir gatavs pārstāvēt savu dzimto pilsētu un komandu - Valmieras Vāveres. Jau no jaunieša kājas spēlējis Valmierā, viņš tajā atgriežas kā komandas ģenerālmenedžeris un spēlētājs. Savu jaunību viņš pavaadīja Vāverēs - no divpadsmit gadu vecuma, viņš 5 sezonas aizvadīja Vāverēs, kuras toreiz pārstāvēja LSBL! Pēc tam viņam pavērās labākas iespējas un viņu NBA draftā ar 30.numuru draftēja Golden State Warriors. Ņemot vērā to, ka Warriors ir tik ļoti titulēta komanda un viņiem viss sastāvs ir no līderiem un zvaigznēm, viņš izdomāja aizvadīt divas sezonas Santa Cruz Warriors, kas ir Warriors fārmklubs NBA G Līgā. Pēc divām aizvadītām sezonām G Līgā, viņš saprata, ka daudz laukumā Warriors rindās netiks, jo komanda ir pilna līderiem, taču citā NBA komandā spēlēt arī negribējās. Nosvinējis ar komandas biedriem divdesmito dzimšanas dienu, viņš izlēma atgriezties dzimtenē un pārstāvēt Valmieras Vāveres. Laiks ies un manīsim kā viņš aizvadīs savu sezonu. Zināms ir viens - padoties viņš netaisās un mērķi ir milzīgi! Nerunāsim vien par čempionu titulu SBVL pirmajā sezonā, bet arī personiskie apbalvojumi viņam ir svarīgi, ņemot vērā, ka viņš ir viens no tiem, kurš ir pabijis NBA komandā un ar NBA labākajiem spēlētājiem bijis vienā laukumā un vienās treniņnometnēs. Viņš atzīst, ka sezona būs grūta, jo visi ģenerālmenedžeri ir ļoti zināmi, populāri un labi, turklāt visi spēlētāji ir labi un tie spēlēs arī citās komandās! Būs interesanti - atliek vien gaidīt jauno sezonu! Valmieras Vāveres Kobe Bryant

Kods:
239 vārdi

---------------------------------------------------------------------------------------------

2.uzdevums

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Original

---------------------------------------------------------------------------------------------

3.uzdevums

C - Zaza Pachulia - Warriors
Zaza ir ļoti labs spēlētājs - ne velti, par viņu gandrīz sabalsoja un viņš iekļuva NBA Zvaigžņu spēlē. Viņam, kā jau Warriors spēlētājam ir arī čempionu gredzens, un viņš visos spēles statos ir diezgan viduvējš. Knicks ir Noah, kurš iebiedē pretiniekus ar bļaušanu, Warriors ir Zaza. Reāli ņirdzīgi

PF - Kristaps Porziņģis - Knicks
Latvietis, kurš reāli ir NBA izsities un ir ļoti labs basketbolā. Pat Bleacher Report viņu ir dēvējuši par sesto labāko power forward NBA! Priecē tas kā viņš progresē. Jūtu, ka pēc pāris gadiem būs ļoti labs un, ja tiks normālā komandā, var arī dabūt čempionu gredzenu. Ja es spēlētu NBA, tad obligāti gribētu viņu savā komandā. Viņam vidēji statistikā bija double-double: 19,8 ppg un 7.6 rpg.

SF - Kevin Durant - Warriors
Nejautājiet - tie caurgājieni visām komandām cauri un dunks uzreiz. Vēl vairāk priecē tas, ka viņš beidzot dabūja pelnīto gredzenu, kuru viņš bija pelnījis dabūt jau 2012.gada finālā pret Heat. Finālu MVP kā nekā. Leģenda! Turklāt, pagarināja līgumu ar Warriors.

SG - Nick Young - ex. Lakers, nu jau Warriors
SwaggyP! Prieks, ka starpsezonā parakstīja līgumu ar Warriors - dabūs gredzenu vismaz! Reāli ņirdzīgi Ļoti labs spēlētājs - tie clutch, tie trīs punktnieki. Iederēsies Warriors, jo tie, kas ir Warriors - visi tādi ir!

PG - Stephen Curry - Warriors
201 miljona vērts līgums. 201 miljons! Tik daudz clutch metieni, tik daudz half-court un full-court precīzi metieni. Man ir divi viņa spēļu krekli pašam! Nevarēju viņu te neierakstīt. Leģenda! 4 no 5 spēlētājiem ir Warriors. Varbūt tā ir zīme, ka arī Porziņģis būs Warriors? Nav jau nereāli! Priecīgs


Ralf, novērtē un edito manu postu un ieliec TP! Priecīgs

15S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 11:56 am

Kyriiii*

Kyriiii*
PG - Kyrie Campbell
PG - Kyrie Campbell

No šī brīža tie, kas pilda vairāk par vienu uzdevumu, visus VIENĀ POSTĀ!!

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! 4c6c13zy78cxjl7xh7


Aumja TPU novērtējumi:

1. uzdevums - 5 TP
2. uzdevums - 2 TP
3. uzdevums - 5 TP (un lūdzu KP neej uz Warriors)


S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! 4c6c13zy78cxjl7xh7
1. uzdevums


Kyrie Campbell vienu gadu nomācījās Duke University, kur spēlēja Duke ‘Blue Devils’ koledžas basketbolu kā sākuma saspēles vadītājs. Kairijs solās būt līgas TOP aizsargs ilgākais 3 sezonās. Viņa kaisle pēc basketbola ir kaut kas neredzēts,  Kairijs pirms studijām skrien nāviniekus, lai sevi uzturētu formā. Uz treniņiem ierodas pirmais, un no treniņiem aiziet pēdējais, Kairijs ir nobriedis draftam un gatavs savu treniņu līmeni pacelt vēl nebijušos augstumos pie topošās komandas. Viņš prot izmantot savu augumu un masu, taču uzbrukumā, kamēr viņam nav ļoti attīstīts metiens, viņš neko neforsē, bet dala piespēles. Pateicoties viņam, pārējo spēlētāju statistika, salīdzinot ar pagājušo gadu ir cēlusies. Viņa labais efektivitātes reitings spēs translēties jau uzreiz pēc drafta arī jaunajā komandā. Kyrie sekmes koledžā ir spīdošas, kas translēsies arī spēlē – viņa basketbola I.Q. ir augsts un turpina augt. Līdz šim vienīgais, kas šim prospektam iegriež, ir trīs punktu metiens. Bet, paskatoties viņa treniņus, viņa metiena forma ir atstrādāta ļoti pareizi, bumba griežās perfekti uz atpakaļu, ja viņš turpinās smagi trenēties un negūs traumas, tad viņa metiena precizitāte varētu kļūt labāka pāris sezonu laikā. Ar šādiem spēlētājiem jābūt pacietīgiem. Šie augļus nes vēlāk un vairāk, nevis ātrāk un mazāk. Tikai jātrenējas un jāizvairās no sliktiem ieradumiem, traumām, kas manuprāt nebūs problēma.
/Duke skauts Martijs Bleiks
(200+ vārdi)

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! 4c6c13zy78cxjl7xh7

2. uzdevums


S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Thumbnail



S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! 4c6c13zy78cxjl7xh7



3. uzdevums


Komandu sauktu Seattle Lions, jo gribētos atkal komandu Seatlā, un uz 2k17 relocatoju tā Smieklīgi

Point Guard: Kyrie Irving. Šo es izvēlos bez šaubām, pāri visiem spēlētājiem līgā, jo tas ir mans absolūti mīļākais spēlētājs. Šis spēlētājs var tikt garām JEBKURAM uz pasaules, viņš spēles beigās vienmēr prasīs bumbu, nebaidīsies kļūdīties. Domāju tāds spēlētājs noderētu katrai komandai

Shooting Guard: Kobe Bryant. Komandā divi mamba mentality spēlētāji, tas ir vienkārši sapnis. Kobes gribēšana progresēt jebkurā vecumā viņu padara par ļoti īpašu spēlētāju, un jā, manās acīs viņš ir greatest of all time. Black Mamba būs mans Shooting Guards.

Small Forward: Kawhi Leonard. Nezvērs aizsardzībā, un nu jau arī nezvērs uzbrukumā. Ja nebūtu Zaza, Kawhi būtu viens pats iznesis Goldensteitu konfas finālā. To jau pierādīja pirmā spēle. Tik dominējošs, kluss spēlētājs vienmēr tiks manā iedomu sapņu komandā.

Power Forward: Kevin Garnett. Komandai vajag kādu, kas viņus uzkurinās, un KG ir labākais, kas to izdarīs. Spēlē vienmēr atdos visus 110, un būs labs enerģijas pienesējs gan treniņos, gan spēlēs #AnythingIsPossible

Center: Yao Ming. Šo centru izvēlos tāpēc, ka man ļoti patika kā viņš spēlēja, kā izmantoja to, ka ir ļooti garš un man pietrūkst viņš uz basketbola laukuma, tāpat kā Kobe un T-Mac. Šim centram ir augsts basketball IQ, un tāpēc manās acīs viņš visvairāk izceļas no centriem. Zin, ko darīt dažādās spēles situācijas, un vienmēr izdara to, ko ir ieplānojis.

16S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 3:52 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

1. uzdevums







  Tātad, mani sauc Jack Krimley, esmu no ASV. Nesen man palika 19 gadi. Kā jau visi, tad sāku spēlēt no mazotnes tēva sētā un ar vienaudžiem tuvējā laukumā. Parasti nevienam jau kopš bērnības nav paticis pret mani spēlēt, jo vienmēr spēlēju ar atdevi un cenšos nospēlēt katrā epizodē. Esmu ļoti nepiekāpīgs. Zilumi, sasitumi, neapmierināti pretinieki, tas nav nekas jauns. Ja esi mans pretinieks, tad jārēķinās, ka neļaušu izvērsties, elposu pakausī, bloķēšu, pārtveršu, darīšu visu, lai būtu grūti gūt punktus un palīdzētu komandai. Vēlāk jau spēlējot jauniešu komandas reizem pirms spēles pārmijot kādu vārdu ar pretinieku, šis nebija priecīgs dzirdot, ka spēlēšu, jo tā mana neatlaidība neļauj elpot. Man vienmēr lielākais prieks ir bijis pārtvert bumbu, nobloķēt, vienkārši nospēlēt tā, lai gūt punktus būtu ļoti grūti. Iemest var katrs, bet kurš var spēlēt aizsardzībā? Jau no mazotnes esmu dzirdējis, ka čempionātus uzvar aizsardzība, ne uzbrukums. Uzbrukums tikai atsevišķas spēles. Pie tā arī vienmēr esmu turējies. Mani draftējot es piedāvaju aizsardzību. Uzbrukums un metiens man ir vājš, bet pie tā strādāšu, tāpat kā Jimmy Butler, Kawai Leonard ienākot līgā nebija nekādi uzbrukuma spēki, bet paskatieties tagad uz viņiem. Katra komanda tagad būtu priecīga par tādu spēlētāju. Esmu gatavs smagi strādāt un pilnveidot sevi, lai vēlāk varētu redzēt manu izaugsmi. Protams, ka jebkurš kopš bērnu dienām sapņo kļūt par MVP, arī es to vēlos, bet tā nav mana prioritāte. Man galvenais ir, lai komanda uzvarētu un gūtu sasniegumus. Esmu komandas spēlētājs, man patīk pašatdeve, bumbas kustība un gudrs uzbrukums, ne mesti traki metieni un mēģināšana uzņemties varoņa lomu. Būšu priecīgs tikt draftēts jebkurā komandā un palīdzēt tai sasniegt čempiontitulu.


2. uzdevums






S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Jack_k10


3. uzdevums




Dragon hearts

C - Rudy Gobert
Viens no labākajiem centriem šosezon. Aizsardzības speciālists un viens no kandidātiem, lai iegūtu balvu, kā labākais aizsardzības spēlētājs līgā. Bez viņa noteikti, ka Jūta nebūtu tur, kur šosezon bija un pamatīgs spēks jebkurai komandai. Garš, atlētisks, lielisks metienu bloķētājs un aizsardzībā tas ļoti noder. Pretiniekiem liek 2x padomāt pirms iet caurgājienā vai pabeigt uzbrukumu ar lay-up. Cousins šoreiz netika, jo nevar zināt, ko no viņa sagaidīt ar savu nesavaldību un iespēju, ka tiks noraidīts no laukuma, tāpat arī kandidātos bija Towns, bet šis vēl jauns un tieši aizsardzības dēļ devu priekšroku Rūdijam.

PF – Anthony Davis
Šeit bija grūti izšķirties vai nelikt Grīnu no Warriors, bet tomēr Davis. Grīnam liekas, ka ir pārāk liels ego un uzpūtīgs, too cockiness. Viens no labākajiem garā gala spēlētajiem spētu veiksmīgi iejusties manā komandā. Ne velti pirms laika prasot, kuru spēlētāju ņemtu komandā un būvētu ap to nākotni, tad pirmajā vietā bija Davis, Lebrons tik otrais, ja pareizi atceros. Jauns, talantīgs, atlētisks. Spējīgs gūt punktus no jebkuras pozīcijas. Sagādā problēmas pretiniekiem un regulāri gūst daudzus punktus. Vienīgi nav paveicies ar organizāciju un komandu, bet konkurētspējīgā komandā būtu zvērs. Vienīgais, kas satrauc ir traumas, jo ik pa laikam traumējas. Divkārtējs All-Defensive un All-NBA team dalībnieks.

SF – Kevin Durant
Otrais labākais spēlētājs visā līgā un šobrīd nemaz tik ļoti neatpaliek no Lebrona. Ļoti apdāvināts punktu guvējs. Punktu mašīna! Spēj gūt daudz punktus un visdažādakajos veidos. Fināla MVP, kas jau pasaka visu par spēlētāja kvalitāti. Pēdējo 8 gadu All-Star spēles dalībnieks. Izcils basketbolists un kas arī nav savtīgs un nav tik ļoti svarīgi, kurš gūs izšķirošo grozu. Aizsardzībā arī savu atstrādā un nobloķē pretinieku, ja ir tāda vajadzība.

SG – Klay Tompson
Viens no labākajiem metējiem līgā. Spēj kļūt karsts jebkurā brīdī un salādēt daudz punktus pretinieku grozā. Arī nav savtīgs, jo spēlē Warriors komandā, kur bumbas kustība ir ļoti laba. Tieši tāda veida spēlētaji man patīk. Aizsardzībā arī spēj nospēlēt ļoti labi. Ka saka, tad two way player. Piedalījies pēdējās 3 All-Star spēlēs.

PG – John Wall
Viens no labākajiem saspēles vadītājiem līgā. Prot atdot ļoti labas piespēles, pārredz labi laukumu un nav savtīgs. Ja būsi brīvs un spēsi realizēt sev doto iespēju, tad saņemsi skaistu piespēli. Metienā arī ir jūtams progress. Maestro uzbrukumā. Bija doma likt arī Curry, bet par labu Wall izšķīros, jo šim ir arī ļoti laba aizsardzība. Spēj nosegt savu pretinieku un sagādāt tam problēmas uzbrukumā. 2014-2015 sezonā atzīts par All-Defensive team(2nd), 2016-2017 All-NBA team (3rd).

17S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 4:30 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Piebildīšu, ka augšā postā ir atjaunoti TP ieguvēji - varat izmantot TP un trenēties. Kad pārējie grib saņemt savus TP - ierakstat! Kobe Bryant

18S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 4:37 pm

robis03

robis03
PF - Tony Flicker
PF - Tony Flicker

Novērtē mani pls!!!

19S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 4:38 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

stillbestone rakstīja:Piebildīšu, ka augšā postā ir atjaunoti TP ieguvēji - varat izmantot TP un trenēties. Kad pārējie grib saņemt savus TP - ierakstat! Kobe Bryant
Ir gatavs

20S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 5:08 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

atjaunots

21S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 5:41 pm

robis03

robis03
PF - Tony Flicker
PF - Tony Flicker

Stillbestone vispār man jau izdarīti visi 3 uzdevumi. Reāli ņirdzīgi

22S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 5:45 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

robis03 rakstīja:Stillbestone vispār man jau izdarīti visi 3 uzdevumi. Reāli ņirdzīgi

atvaino, izlaboju! Smieklīgi

23S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 5:52 pm

robis03

robis03
PF - Tony Flicker
PF - Tony Flicker

1. uzdevums
Sāksim ar to ka mani sauc Tony Flicker. Smieklīgi Es spēlēju spēka uzbrucēja pozīcijā.
Es sāku spēlēt basketbolu jau no 7 gadu vecuma. Basketbols īsti mani neinteresēja, bet tētis bija basketbolists un nebija iespējams nespēlēt. Es bieži simulēju ar galvassāpēm un citām lietām, tikai lai nebūtu jājiet uz treniņiem. Ar laiku man sāka iepatikties basketbols. Es biju maza auguma un spēlēs pārsvarā sēdēju malā. Par laimi mēs pārvācāmies uz citu pilsētu kur basketbols nav tik attīstīts, bet komanda bija. Es arī tur spēlēju basketbolu, vismaz tur es nesēdēju malā. Man sekmes nebija labākās, jo es pilnībā nodevos basketbolam. Laikam ejot es kļuvu garāks un vairs nespēlēju kā mazais, bet kā garais spēlētājs. Attīstījās arī mana basketbola tehnika un biju viens no komandas pamatsastāva spēlētājiem. Mums nācās pārcelties atpakaļ uz manu pirmo dzīvesvietu, bet es to negribēju, jo te bija draugi un viss pārējais. Lai arī kā es lūdzos nebraukt prom, viss bija veltīgi, jo mani vecāki ir ļoti spītīgi. Treneris redzēja ka esmu kļuvis labāks un arī šeit es vairs nesēdēju uz soliņa. Komandas biedri teica ka uz laukuma es vairs neesmu cilvēks, bet nezvērs, kuru nevar apturēt. Treneris mani uztvēra kā komandas līderi. Es domāju ka man labi veiksies SBVL, jo esmu Tony Flicker (Spēka uzbrucējs).

Domāju ka esmu labs ķēriens draftā, jo esmu aktīvs un varu nospēlēt groza apakšā un esmu vispusējs spēlētājs. Smieklīgi

Ceru ka tikšu komandā kas neatmet visam ar roku, pat ja esam zaudējuši gandrīz visas cerības un kurā ir aktīvi spēlētāji, jo tādās komandās ir spēks.
2. uzdevums



3. uzdevums
PG-John Wall Man patīk viņa spēlēšanas stils
SG-Klay Thomson Labs 3pt metējs, tādu komandā vajag.
SF-Paul George Jo nepatīk ne KD, ne James
PF-Antony Davis Nevaru iedomāties spēka uzbrucēju kurš varētu pārspēt Davis
C-Demarcus Causin- Manuprāt labākais centrs (pašlaik).
IR PASKAIDROTS!!! VARBŪT NE DAUDZ, BET IR PASKATIES IR ARĪ PIE PĀRĒJIEM UZDEVUMIEM

24S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 7:35 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

1.)
Sveiki mani sauc Ahmens Muhamedovičš. Esmu no mazpilsetas Balvi. Esmu spēka uzbrucējs. Biju spēka uzbrucējs Liepājas Metalurga basketbola līgā (LMBl). Mani vēlējās nolīgt visas līgas labākās komandas, bet es paliku Balvu komandā, jo es vēlējos katru vakaru dzert limonādi, tieši šī iemesla dēļ es šogad neaizbraucu uz NBA pirmssezonas nometni. Jau no sākumiem mani ir interesējis hokejs un ar draugiem un brāli esmu to spēlējis. Visi brīnījās par manu talantu spēlēt basketbolu, taču Es augu un uzlaboju savas prasmes un tagad esmu šeit, Latvijas labākajā basketbola līgā. Gatavs trenēties līdz ģībšu nost un vēl trakāk. Gribētu lai mani nodraftē komanda, kurai ir liels portenciāls un iespēja izcīnīt trofeju. Mans sapnis ir spēlēt vienā komandā ar manu brāli – Muhamedu. Vēlētos satikt jaunus čaļus, kuri ir motivēti trenēties ne tikai basketbola zālē, bet arī svaru zālē ar brīvajiem svariem.  
Stāsts par ģimeni.

Esmu dzimis Muhamedoviču ģimenē, mans dvīņu brālis ir hokejists, spēlējis Latvijas hokeja līgās. Šobrīd abi ar brāli intensīvi trenējamies svaru zālē, tā kā zinām, ka sezonas sākums būs grūts. Šobrīd ļoti daudz izmantojam elementus no cross-fita, tā kā saprotam, ka man būs vajadzīga eksplozivitāte un liela izturība. Mani personīgie rekordi spēka trīscīņas elementos ir:
Vilkme no zemes – 240 uz 3
Spiešana guļus 100 uz 18
Pietupiens 180 uz 8

Ar Muhamedoviču ģimenes cieņu – Ahmens.


200+ vārdi

3.)

komandu sauktu - Bruklinas "Baltija"

SG - Devin Booker
Jauns spēlētājs ar lielu potenciālu. Jau otrajā sezonā spēja gūt 70 punktus spēlē, kas ir neiedomājami, pie tam spēlējot pret Celtics, kas Austrumos ieņēma pirmo vietu. Ceru, ka ar katru gadu šis spēlētājs augs ar vien vairāk. Klay Thompson man personīgi simpatizē, ir ļoti labs aizsargs un lielisks 3p metējs, bet es vienmēr atradīšu iemeslu, lai nepaņemtu GSW spēlētāju. Demar Derozan pieminēsim, bet, manuprāt, viņš nav pietiekami consistent, ir spēles, kurās ir manāmi kritumi un choke.

PG - Russell Westbrook
Visgrūtākā pozīcija, bet komentārus garus nesniegšu. Triple double mašīna un ar lieliskiem spēlētājiem apkārt asisti varētu būt neredzētos skaitļos. Kā arī clutch af. Ļoti daudzas spēles šosezon izvilka tieši pēdējās sekundēs, arī to pašu spēli pret Denveru, kurā pārspēja triple double rekordu.

C - Rudy Gobert
Viens no labākajiem centriem šosezon. Aizsardzības speciālists un viens no kandidātiem, lai iegūtu balvu, kā labākais aizsardzības spēlētājs līgā. Bez viņa noteikti, ka Jūta nebūtu tur, kur šosezon bija un pamatīgs spēks jebkurai komandai. Garš, atlētisks, lielisks metienu bloķētājs un aizsardzībā tas ļoti noder. Pretiniekiem liek 2x padomāt pirms iet caurgājienā vai pabeigt uzbrukumu ar lay-up. Cousins šoreiz netika, jo nevar zināt, ko no viņa sagaidīt ar savu nesavaldību un iespēju, ka tiks noraidīts no laukuma, tāpat arī kandidātos bija Towns, bet šis vēl jauns un tieši aizsardzības dēļ devu priekšroku Rūdijam.

PF – Anthony Davis
Šeit bija grūti izšķirties vai nelikt Grīnu no Warriors, bet tomēr Davis. Grīnam liekas, ka ir pārāk liels ego un uzpūtīgs, too cockiness. Viens no labākajiem garā gala spēlētajiem spētu veiksmīgi iejusties manā komandā. Ne velti pirms laika prasot, kuru spēlētāju ņemtu komandā un būvētu ap to nākotni, tad pirmajā vietā bija Davis, Lebrons tik otrais, ja pareizi atceros. Jauns, talantīgs, atlētisks. Spējīgs gūt punktus no jebkuras pozīcijas. Sagādā problēmas pretiniekiem un regulāri gūst daudzus punktus. Vienīgi nav paveicies ar organizāciju un komandu, bet konkurētspējīgā komandā būtu zvērs. Vienīgais, kas satrauc ir traumas, jo ik pa laikam traumējas. Divkārtējs All-Defensive un All-NBA team dalībnieks.


ANDRIS BIEDRIŅŠ FOREVER IN MA HEART, JO ANDRIM BIJA TALANTS MEST SODIŅUS LIKE



Pēdējo reizi labojis Laukakmens Piektdiena Jūlijs 14, 2017 1:29 pm; labots 1 reizi

25S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 8:36 pm

kd35

kd35
SG - Kevin Warrior
SG - Kevin Warrior

1. uzdevums
Sveiki, mani sauc Kevin Warrior no Vašingtonas. Esmu 18 gadus vecs basketbola jauneklis, kurš basketbola trēnējas no 8 gada vecuma, kur mans galvenais basketbola treneris jau no pašas mazotnes piedāvajā trēnēties ar inviduāli man, jo man patīka basketbols. Katru dienu trēnējamies, kur atstrādājam fizisko sagatavotību, lai laukuma mana fiziska sagatavotība mani nepieviltu un spētu laukuma pavadīt katru sekundi. Bez fiziskas sagatavotības mēs trēnējam basketbola elementus - driblu, metiens, kā arī dažādus uzdevumus. Mans mīļākais spēlētājs kopš bērnības ir Maikls Džordans un spēles stilu mēģinu pielīdzināt viņam. Ar gadiem augot, es 14 gados pirmo reizi iedankoju uz liela groza, kur visi ar apbrīnu skatījas manus lēcienus. Jauniešu vecumos dominēju visus turnīros, kur ASV biju, kā arī saņēmu dažādus apbalvojumus - vērtīgākais spēlētājs, labākais aizsardzības spēlētājs un utt. Kad sāku pieaugt un bija jāsak domāt, kur spēlēt profesionāli basketbolu... Iedomājos pieteikties līgai, jo domāju , ka spēšu paradīt puišiem sava laukuma darbības, kā arī ko spēju. Patīk loti spēlēt uzbrukuma - metieni, metiens ar driblu, kā arī ļoti dankot. Patīk pieturēt bumbu, bet protu arī paradīt nesavtīguma stundas paraugus, tas ir tās dienas, ja komandas biedri met ar uguntiņu. SBLV līga šobrīd redzu, ka draftam ir pieteikušies tikai divi Shooting guard pozīcījas spēlētāji un domāju, ka man ir iespēja kļūt par sākumsastāvas spēlētāju. Varu spēlēt arī small forward. Galvenais ir ar mērķi strādāt, tiekties pēc uzvaram un uzvarēt čempiontitulu. Tas es esmu - Kevin Warrior, kurš ar mērķtiecīgu attieksmi vēlas uzvarēt tikai. Kurš mani draftēs pasaku vienu - attieksmi un pēc mērķa.
3. uzdevums
Mans starting five:
PG - Russell Westbrook (Atlētisks spēlētājs ar lieliskam inviduālam darbībam)
SG - Micheal Jordan (GOAT - nav citu vārdu)
SF - Kevin Durant (Spēlētājs ar neatlaidīgu darbu un mērķtiecību)
PF - Kristaps Porzinģis (Mūsu pašu Kristaps Priecīgs )
C - Hassan Whiteside (Brīnums, kurš iznāca ne no kurienes. Lielisks aizsardzība, kā arī uzbrukuma spēj gūt punktus.

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 3]

Pāriet uz lapu : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā