You are not connected. Please login or register

 » SPĒLĒTĀJI » Treniņi » Media » FA situācija pēc pirmās sezonas

FA situācija pēc pirmās sezonas

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1 FA situācija pēc pirmās sezonas on Trešdiena Augusts 09, 2017 2:35 am

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

FA situācija pēc pirmās sezonas.
Tā kā ir aizvadīta regulārā sezona, tūlīt sāksies playofi un nākamā sezona strauji tuvojas, tad nolēmu apskatīt situāciju ar brīvajiem aģentiem līgā. To nav daudz, bet tomēr ir.Kopā pēc sezonas būs 8 brīvie aģenti, kas varēs izvēlēties tieši sev ērtāko komandu, protams, ja komanda būs ieinteresēta. Divi no vāverēm, viens no Titāniem, divi no Vilkiem un trīs no Kareivjiem.

Titāniem ir tikai viens un uz nākamo sezonu rokas ir nedaudz sasaistītas, jo būs tikai 3M, ko tērēt uz brīvajiem spēlētājiem un draftā iegūtajiem. Astoņiem spēlētājiem ir pa 8M alga, vienam 1M, ja vien brīvie negribās spēlēt par mazu algu salīdzinot ar komandas biedriem, tad tikt pie svaigām asinīm būs grūti. Tas vēl ir, ja līgumu nepagarinās ar Young. Uz šo brīdi šim spēlētājam ir 341 TP, kas nav daudz, bet nav arī, ka netrenētos nemaz un ir izdarīts arī treniņš, tā kā nav pazudis. Varētu būt rezervista lomā kādā komandā.

Vāverēm ir 2 tādi spēlētāji, kuri kļūs par brīvajiem aģentiem. Kristers Visurgājējs un Kyle Cent. Visurgājējs ir sasniedzis 349 TP, kas kā iepriekšējās komandas pārstāvim nav daudz, bet arī nav tā, ka vispār nebūtu, bet ir izdarīts tikai viens treniņu ieraksts, kas bijis gandrīz pirms mēneša. Tā kā spēlētāja nākotne nav zināma, varētu būt, ka komandas nevēlēsies slēgt līgumu, jo nav aktīvs. Laukumā arī neesmu manījis, bet varbūt kļūdos, visas spēles jau neskatos. Kyle Cent ir otrs spēlētājs, uz šo brīdi 373TP, bet tūlīt sasniegs 400TP, izdarīts treniņš, kas ir ļoti tuvu tam. Šo spēlētāju jau komandas ģenerālmenedžeris vēlētos paturēt, vismaz būtu loģiski, jo ir iekarojis arī sākumsastāva vietu. Ja sasniegs 400TP, tad arī iegūs vēl 2M treniņiem. Ja tomēr komandas un spēlētāja ceļi šķiras, tad  citas komandas varētu lūkoties šī spēlētāja virzienā.

Balvu Vilki arī ar diviem brīvajiem. Son-Chon Man un Laimonis Fiksais. Ziemeļkorejietim uz šo brīdi ir 338TP, kas ir maz. Trenējies ir, bet nav īpaši aktīvs, tā kā grūti prognozēt vai komanda vēlēsies paturēt šo spēlētāju. Toties Vilkiem ir maz garo spēlētāju un daudz aizsargu, tas arī vieš cerības, ka Man varētu tikt pie jauna kontrakta, bet varbūt kādi aizsargi tiks iemainīti pret garajiem vai atrasti draftā jauni talanti. Laimonim Fiksajam ir par vienu TP mazāk kā ziemeļkorejietim, tātad 337TP. Arī maz savākti TP un treniņš izdarīts tikai vienu reizi, tā kā nav aktīvs un visdrīzāk, ka dienas klubā ir skaitītas, jo uz otrā numura pozīciju ir pietiekams spēlētāju daudzums. Salīdzinot ar citiem brīvajiem, tad šim arī tiek maksāta nedaudz lielāka alga, 5M, kas ir izsviesti vējā, jo netiek izmantoti. Bet varbūt Fiksais atradīs mājas citur.

Tad pēdējā komanda Talsu Kareivji, kuriem ir veseli 3 brīvie aģenti. Issa Thug, Artemis Fowll, No Tin Wong. Issa Kareivju sākumsastāva centrs, kuram ir tikai 350TP, bet spēlē tā, it kā būtu vismaz pāri 400TP. Aizsardzības speciālists un vienas spēles laikā nosauca šo spēlētāju par steal. Nav gan pēdējā laikā redzēts un palicis neaktīvs, tā kā nevar zināt, kāda būs spēlētāja nākotne. Bet ja atgrieztos, tad piesaistītu vairāku komandu uzmanību un noteikti, ka ir karstākais brīvais aģents. Kareivji arī vēlas pagarināt līgumu. Fowll ir viens no aktīvākajiem līgā ar 445TP, bet laukumā spēlē minimāli, jo mazais augums neļauj izvērsties un vājais metiens neļauj spēlēt iekļaujoties taktikās. Tā kā grūti prognozēt, kur šis spēlētājs piezemēsies un vai Kareivji pagarinās. Kā Kareivju pārstāvis es jau šo to zinu, bet tagad neatklāšu. Wong ar sākuma TP skaitu un nav pacenties pat uztaisīt treniņu lapu. Baumas klīst, ka spēlētājs pievienojies Titānu nometnei un vēlētos būt tur, bet nav saņemta ziņa par vēlmi tikt aizmainītam. Wong noteikti nonāks pie brīvajiem un Kareivji nepagarinās līgumu un nedomāju, ka kāds paņems šo spēlētāju, ja vien nenokļūst pie Titāniem un apsolās trenēties. Spēles vismaz vēro, bet treniņiem ir par slinku vai nav laiks. Ja neviens brīvais netiek paturēts, tad tiek atbrīvots liels daudzums līdzekļu, jo tiek maksātas samērā lielas algas Thug un Fowll, Wong arī ir pārmaksāts.

Tas maziņš ieskatiņš no mana skatu punkta brīvajos aģentos._______________________________________________
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

2 Re: FA situācija pēc pirmās sezonas on Trešdiena Augusts 09, 2017 8:57 am

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)
Good job.ja tagad tev 600vārdi tad uz s3 brīvajiem aģentiem jābūt 2k vārdu Smieklīgi


_______________________________________________
Paraksts?
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

3 Re: FA situācija pēc pirmās sezonas on Trešdiena Augusts 09, 2017 11:51 am

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley
Varbūt, varbūt. Būtu mazāk, ja mums nebūtu veseli 3, ja jau pirms tam par katru izteicos, tad par tiem 3 arī bija jāizsakās.


_______________________________________________
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

4 Re: FA situācija pēc pirmās sezonas on Trešdiena Augusts 09, 2017 8:48 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)
5TP


_______________________________________________
Paraksts?
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

Sponsored content


Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā