Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

SBVL S1 DRAFTA FAILS! (netīši var sanākt kādu aizskart)

5 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

SBVL S1 drafta fails aka kļūdas jeb kurus spēlētājus draftēt, varbūt, nevajadzēja kādai komandai. Raksta sākumu vienmēr rakstu tikai, kad pats raksts ir pabeigts un varu teikt, ka šosezon es drafta fails atradu komandai, kura pa pusei jau ir ieguvusi to kausu. Ceru, ka viņi neapvainosies, jo šis ir tikai mans viedoklis. Nākamie būs drafta steali, kad man uznāks tā luste kaut ko uzrakstīt un vajadzēs TP! Cerams, ka šis būs Jūsu gaumē, jo ķipa laiku patērēju arī nedaudz!

SBVL S1 DRAFTA FAILS! (netīši var sanākt kādu aizskart) Draft2017b

SBVL S1 drafta 1.raunda 2.izvēle
Talsu Kareivji Talsu Kareivji izvēlas Kyrie Campbell (PG)
Pagaidām, neguvu atrast lielus pieņēmumus kāpēc Kyrie būtu tieši viens no lielākajiem drafta stealiem - varu vien teikt, ka viņš neatbilst drafta otraijai izvēlei. Viņš ir trīspadsmitajā vietā pēc iegūtajiem TP un aiz viņa uzreiz ir spēlēājs, kurš tika dratēts vien 4.raunda sākumā, bet priekšā viņam ir jau spēlētājs, kuru pat nedraftēja - bet noslēdza ar līgumu sezonas sākumā - Artemis Fowll. Ņemot vērā, ka viņš ir pa pusei neaktīvs, 10.vieta pēc PPG ir diezgan labi viņam. 7,1 punkts vidēji spēlē, 1,8 atlēkušās bumbas spēlē, 5,7 rezultatīvas piespēles spēlē, 0,7 nozagtās bumbas spēlē un gandrīz tieši viens turnovers pa spēli. Viņš vidēji katru trešo trīnīti met precīzu. Bet priecājos, ka tomēr viņu nedraftēju un tas sensejs man iedeva trešo piku! Reāli ņirdzīgi

SBVL S1 drafta 3.raunda 2.izvēle
Talsu Kareivji Talsu Kareivji izvēlas John Bomber (C)
Ne velti, Didza teica, ka Kareivjiem vilcēji ir tikai pirmā maiņā un tā pavada gandrīz visu spēli laukumā, jo pārējie ir neaktīvie un ne tik labi kā pārējie. Spēlētāja īpašniece ir Liene un nav pat īsti saprotams, kāpēc viņa ir tik neaktīva (man reiz teica, ka bleedis liek citas spēles spēlēt). John Bomber vairs pat netiek laists laukumā - aizvadījis tikai 6 spēles un guvis vien 1 punktu vidēji spēlē, 0,8 atlēkušās bumbas, 0,3 rezultatīvas piespēles. 50% precizitāte mazo metienu skaita dēļ.

SBVL S1 drafta 4.raunda 3.izvēle
Talsu Kareivji Talsu Kareivji izvēlas Pauls Gasins (PF)
Nu, labi, pietiek. Komanda, kura par 50% jau ir ieguvusi čempionu titulu un viņiem trešais drafta fail. Lūdzu, nesāciet heitot mani pēc šī. Vien aizvadījis vienu spēli un jau sen atrodas iekš Trade Block. Visa statistika uz nulles, izņemot nozagtās bumbas - vienu pirmajā spēlē viņam iemeta rokās. Šis bija ļoti ātrs drafta fails, jo ceturtajā raundā Kareivji paņēma vienu no tiem spēlētājiem, kurš nebija izdarījis nevienu treniņu un no viņa pat īsti nebija jēgas. Protams, neko nevar pārmest, jo sezonas un līgas sākums un paredzēt kaut ko ir grūti.

Savukārt, tiem pašiem Kareivjiem ir arī viens drafta steal! Ar savu pēdējo izvēli 6.raundā viņi izvēlējās 20.labāko spēlētāju pēc TP šajā līgā. Neteiksim, ka mega-steal, bet pēdējā raunda, pirms pēdējai izvēlei šis ir ļoti cienījami!

SBVL S1 drafta 6.raunda 3.izvēle
Talsu Kareivji Talsu Kareivji izvēlas Walder Frey (SG)
Walder Frey tika draftēts pēdējā raundā ar pirmspēdējo izvēli. Viņa identitāti neviens nezina - tā vēsta leģenda, taču viņš ir aktīvs, turklāt arī atrodas līgas valdē. Spēlētājam ir vidēji 5,5 spēlē, 1,3 atlēkušās bumbas spēlē, 0,3 nozagtās bumbas spēlē un 1,1 rezultatīva piespēle pēc 12 aizvadītām spēlēm (līdz GM24). 49% field goals precizitāte. Nezinu kāpēc viņš tika draftēts tik vēlu, jo bija vēl daudzu komandu, kas varēja, varbūt, izdarīt nedaudz labāku izvēli. Šo spēlētāju varētu pielīdzināt Draymond Green, Jeremy Lin vai Isaiah Thomas - Green 35.izvēle draftā, Lin un Isaiah abi 60.izvēles un leģendas visi. Šis varētu būt līdzīgs gadījums.

SBVL S1 DRAFTA FAILS! (netīši var sanākt kādu aizskart) Draymond_green_embed_1

Kods:
550 vārdi

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

Labs raksts. Un tagad citas komandas apraksti  Smieklīgi

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

CaptainCrazy rakstīja:Labs raksts. Un tagad citas komandas apraksti  Smieklīgi
Reāli ņirdzīgi Reāli ņirdzīgi Reāli ņirdzīgi

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

vēl ir pieejama drafta lapa?

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Ķekavnieks45 rakstīja:vēl ir pieejama  drafta lapa?
nē. es atceros visu no galvas. statistiku arī izgudroju, lai vārdi sanāk, zini.

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Labs. Wong nebija draftā?



Pēdējo reizi labojis Didza Ceturtdiena Augusts 10, 2017 6:51 pm; labots 2 reizes

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

5TP

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

Paldies par jaukiem vārdiem. Varbūt arī nejaukiem, bet esmu sadzēries vīnu, tāpēc pofig

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā