Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Komandu papildinājumi

+3
Ķekavnieks45
CaptainCrazy
Didza
7 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Komandu papildinājumi Empty Komandu papildinājumi Piektdiena Augusts 11, 2017 1:17 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Sveiki!


   Šoreiz nolēmu apskatīt komandas un kādi papildinājumi(manuprāt) būtu vajadzīgi uz jauno sezonu. Pozīcijas, kur katra komanda varētu pielikt un uzlabot savu sniegumu. Tas varētu notikt gan ar maiņām, gan brīvajiem aģentiem, gan draftu.

   Vāveres! Sāksim no mazākās pozīcijas uz lielāko auguma ziņā. Priekšā ir viens no labākajiem saspēles vadītājiem līgā Lil Aumy, kuram ir visvairāk TP. Tā kā droši teikt, ka šo vietu neiekarot nevienam. Atliek tikai atrast rezerves saspēles vadītāju, kurš būtu ar mieru samierināties ar otro numuru komandā aiz kluba zvaigznes. Nedomāju, ka te būtu arī iespēja izsisties un iekarot starta sastāva vietu, ja vien nenāk abi PG reizē sākumsastāvā. Tad seko otrais numurs, kur ir it kā divi laba līmeņa spēlētāji skatoties pēc TP, bet spēles laiks tiek dalīts un ir bijušas izmaiņās starting 5 sezonas laikā. Tā kā nav skaidrs, kurš ir sākumsastāva spēlētājs. Šeit laikam papildinājumi nav vajadzīgi, ja vien netiek kaut kas ietirgots. Tad atkal nāk pozīcija, kura ir stabila un kurā spēlē līgas zvaigzne Savič. Arī jāsaka, ka starta vietu neiekarot, bet rezervista loma gan nav skaidra, jo šobrīd aiz muguras ir neaktīvais, ar kuru vakar tika pagarināts līgums. Noteikti gm priecātos par aktīvu rezerves spēlētāju. PF arī ir aktīvs spēlētājs, kuram jau 460TP, tā kā starta vieta uz šo brīdi gatava, bet rezervisti nav, šobrīd ir NPC, bet noteikti būtu labāk kādu īstu PF iegādāties. C Rose arī rāda labu sniegumu, bet rezervists neaktīvs. Papildinājumi: PG, SF, PF, C.

   Titāni! Komandā divi augsta līmeņa saspēles vadītāji, kas visu sezona nāk starta pieciniekā reizē, bet play-off tomēr pirmajā spēlē sākumā nāca Jānis M. PG pozīcija stabila, visstabilākā visā līgā. Tad seko SG, kur tikai viens spēlētājs jau pieminētais J. Muhamedovičš, kurš gan biežāk nāk no soliņa. Noteikti noderētu backup šajā pozīcijā vai arī PG, ja abi PG sāk uzreiz. Savādāk lielas minūtes starta piecinieka aizsargiem, bet varbūt tā ir uzvaras atslēga? GM SF pozīcija, arī droša sākumsastāvā. Par rezervēm grūti pateikt, Young nav īpaši palicis atmiņā. Varbūt vajag kādu aktīvāku, bet varbūt ir ok. PF tikai viens un šeit noteikti vajag rast kādu risinājumu un atrast papildinājumu, tas pats attiecas uz C pozīciju, jo komandā ir 2 C, no kuriem viens vispār nav trenējies. Papildinājumi: PG vai SG, PF, C.
   
   Vilki! Aizmainīts sākuma saspēles vadītājs un iegūts daudz labāks pēc TP skaita, kas tagad ieņems starta vietu. Uz rezervista lomu PG pozīcijā gan ir grūti spriest, jo ir bez treniņa rezervists un vairāki citu pozīciju spēlētāji, kas var spēlēt arī saspēlnieka pozīcijā. In stabils sākuma spēlētājs, bet uz rezervēm SG ir vairāki pretendenti. 2. numura pozīcija pārpildīta komandā, bet gan jau mainīsies pēc sezonas beigām un vairāki kļūs par FA. Tā kā, ja nāk SG pa PG rezervi, tad SG pietiek spēlētāju un varbūt PG nemaz nevajag. George stabils SF, bet rezervista šajā pozīcijā nav, to derētu papildināt, lai nenogurdinātu tik daudz George. GM PF, kuram ir stabila pozīcija, viens no labākajiem PF līgā, rezervi dala 2 ne īpaši aktīvi spēlētāji, šeit derētu papildināties, ja vien kāds soliņa sildītājs nepaliek aktīvs. Centrs arī tik viens, bet stabils, labākais cīnītājs pēc atlēkušajām bumbām visā līgā. Laikam vienīgi nav pārāk aktīvs. Papildinājumi: SF, PF, C.

   Kareivji! Campbell stabils pirmais numurs, bet palicis neaktīvs un kādam rezervistam ir iespēja šo pozīciju izkonkurēt, bet ne uzreiz sākoties sezonai. Laika gaitā ir iespējas, iegūts jauns backup PG, kuram tieši būs iespēja izsisties. Atliek tikai strādāt. Simons, rezultatīvākais spēlētājs līgā un viens no labākajiem uzbrukumā. Stabils SG un uz starta pozīciju citiem te necerēt. Toties rezervists Frey ir izteicis vēlmi pamest komandu, laikam neapmierina sava loma komandā. Tā kā Kareivji ir rezerves SG meklējumos un cer maiņas darījumā to iegūt. SF starta pozīcija arī skaidra, bet noderētu rezerves trešā numura spēlētājs, jo te īsti nav, kas spēlē. Tas pats attiecas uz PF, jo abi PF nāk starta sastāvā, jo tāda kārtīga centra nav un Thug labi jūtas spēlējot arī centrā. Līdz ar to pienāk situācija, ka C nav kas spēlē un jāaizpilda ar NPC, bet noteikti šeit ir vieta izaugsmei. Papildinājumi: SG, SF, PF, C.


   Noslēgumā jāpiebilst, ka šajā rakstā netika iekļauti NPC un skatījos uz komandām neņemot NPC vērā, paredzēju, ka tajās vietās ir vienkārši tukšumi un tos varētu aizpildīt jaunie drafta ieguvumi vai kā citādi iegūti spēlētāji.

Komandu papildinājumi F7706b3839ce4157ace0f9c122b7b632_th

2Komandu papildinājumi Empty Re: Komandu papildinājumi Piektdiena Augusts 11, 2017 1:33 pm

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

Labi pastrādāts!

LIKE

3Komandu papildinājumi Empty Re: Komandu papildinājumi Piektdiena Augusts 11, 2017 1:43 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

Kad mani nosauc par vienu no labākajiem PF,bet esmu top 5 visā līgā Scary

4Komandu papildinājumi Empty Re: Komandu papildinājumi Piektdiena Augusts 11, 2017 1:44 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

Bullshitu par Titāniem uzrakstīji, tātad viss raksts = bullshits

5Komandu papildinājumi Empty Re: Komandu papildinājumi Piektdiena Augusts 11, 2017 1:54 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Laukakmens rakstīja:Bullshitu par Titāniem uzrakstīji, tātad viss raksts = bullshits
Nemelo.

6Komandu papildinājumi Empty Re: Komandu papildinājumi Piektdiena Augusts 11, 2017 1:57 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

Didza rakstīja:
Laukakmens rakstīja:Bullshitu par Titāniem uzrakstīji, tātad viss raksts = bullshits
Nemelo.


Ahmens a 20 min kapa un ir ok, ta ka nedirs, ja

7Komandu papildinājumi Empty Re: Komandu papildinājumi Piektdiena Augusts 11, 2017 1:59 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Es gan redzu, ka po ir 35 minūtes šim un nav manā rakstā rēķināti NPC iekšā, tā kā minūtes neskaties.

8Komandu papildinājumi Empty Re: Komandu papildinājumi Piektdiena Augusts 11, 2017 2:00 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Ķekavnieks45 rakstīja:Kad mani nosauc par vienu no labākajiem PF,bet esmu top 5 visā līgā Scary
Atvaino, bet es Tevi neliktu top5 spēlētāju vidū. Smieklīgi

9Komandu papildinājumi Empty Re: Komandu papildinājumi Piektdiena Augusts 11, 2017 2:05 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

Didza rakstīja:Es gan redzu, ka po ir 35 minūtes šim un nav manā rakstā rēķināti NPC iekšā, tā kā minūtes neskaties.


Labi, tas visu maina, raksts ir ok Smieklīgi Didzis ir ok, tacu Titatnus nevajag apbizot

10Komandu papildinājumi Empty Re: Komandu papildinājumi Piektdiena Augusts 11, 2017 2:15 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Ķekavnieks45 rakstīja:Kad mani nosauc par vienu no labākajiem PF,bet esmu top 5 visā līgā Scary
Nav jau grūti sasniegt tādu rezultātu Vilkos. Šie jau švaki.

11Komandu papildinājumi Empty Re: Komandu papildinājumi Piektdiena Augusts 11, 2017 2:48 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

Didza rakstīja:
Ķekavnieks45 rakstīja:Kad mani nosauc par vienu no labākajiem PF,bet esmu top 5 visā līgā Scary
Atvaino, bet es Tevi neliktu top5 spēlētāju vidū. Smieklīgi
Esmu aiz simons,oberny,aumy.Ja vēl pieskaitiitu tos 32ekipējuma punktus,kurus neiguvu....

12Komandu papildinājumi Empty Re: Komandu papildinājumi Piektdiena Augusts 11, 2017 2:56 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Nezinu, kur Tu kaut ko tādu ieguvi, jo es gan sevi, gan Savič lieku priekšā Tev. Gan pēc statistikas, gan pēc TP.

13Komandu papildinājumi Empty Re: Komandu papildinājumi Piektdiena Augusts 11, 2017 3:12 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

Didza rakstīja:Nezinu, kur Tu kaut ko tādu ieguvi, jo es gan sevi, gan Savič lieku priekšā Tev. Gan pēc statistikas, gan pēc TP.

A Ahmenu? I don't understand!

14Komandu papildinājumi Empty Re: Komandu papildinājumi Piektdiena Augusts 11, 2017 3:17 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

To es top 5 neieliku, nevar jau visi tikt 5. Smieklīgi

15Komandu papildinājumi Empty Re: Komandu papildinājumi Piektdiena Augusts 11, 2017 3:21 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

Didza rakstīja:To es top 5 neieliku, nevar jau visi tikt 5. Smieklīgi

Rip. U sak Bēdīgs Ahmenam FG 2. Labākais no fiem, kas ir 50+ reizes metuši

16Komandu papildinājumi Empty Re: Komandu papildinājumi Piektdiena Augusts 11, 2017 4:45 pm

Jankels

Jankels
SG - Jānis Muhamedovičs
SG - Jānis Muhamedovičs

Manu bračku neapbižo, viņš ar mani.

17Komandu papildinājumi Empty Re: Komandu papildinājumi Piektdiena Augusts 11, 2017 5:24 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

5TP

18Komandu papildinājumi Empty Re: Komandu papildinājumi Piektdiena Augusts 11, 2017 6:00 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

LIKE

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā