You are not connected. Please login or register

» SPĒLĒTĀJI » Treniņi » [PO] SBVL S1 TPU #4

[PO] SBVL S1 TPU #4

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2

Go down  Ziņojums [Lapa 2 no 2]

26 Re: [PO] SBVL S1 TPU #4 on Pirmdiena Augusts 14, 2017 1:09 pm

Puisis17

SG - Kristaps Radzins
SG - Kristaps Radzins
Fuck_GSW rakstīja:Nu jā, būtu pielicis, ka vajag paskaidrot vismaz ar 2,3 teikumiem, nebūtu domstarpības

Tieši tă. Nav jau grūti uzrakstīt tos pāris teikumus, et neprasa jau..

27 Re: [PO] SBVL S1 TPU #4 on Pirmdiena Augusts 14, 2017 1:43 pm

Intarusu

SG - Icarus In
SG - Icarus In
1.Uzd
Sezonu bija paredzēts sākt vāveru kreklā,taču notika treids kas iekļāva mani un nokļuvu vilkos.Komanda'nebija neviens zināms no citām sim-līgām,tāpēc bija grūti nodibināt kontaktu,bet tā kā ĢM bija pretimnākošs iejtos viegli.Sezona vilku kreklā varēja sākties un sāku to pamatsastāvā.Mači bija grūti un es bieži uzņēmu galvenā punktu guvēja lomu aiz George un Gianis,bet mani viss apmierināja.tagad sākku uzlabot aizsardzību.vienu maču biju MVP,ko ar ģimen nosvinējām  pie šnabj pudeles.Vairākus mačus arī iemetu visvairāk.3pt procents arī nebija tas labākais,bet tomēr spēlēju līmenī.visgrūtāk segt kareivju simons,bet pret pārējiem mači gāja.Sezonu jau devās uz beigām un bija jāsāk baigi cīnīties bet komandai nebija vairs spēka un pārtikām no motivācijas tāpēc bija ļoti grūti.Parādījās man ari'konkurents Iverson,kurš tagad jau draugs man ir vairāk.Žēl,ka kingu aizmainīja,jo mums patika muļķoties,bet lielākā bēda ir par playoff.Es ticu,ka vilki kādreiz pacels kausu,jo G'm ir normāls čalis.Viņš dod labus padomus un norādes ko darīt.TP vēl jau nāks un tagad sāku simot un nauda nebūs problēma un samazināsū algu,lai palīdzētu vilkiem,būšu nesavtīgs tā teikt.Tp veidotajā topā tiku 16vietā,kas ir tieši aiz borta,lai tiktu labākajā postā,Bet mani rādītāji uzlabosies,bet nezinu vai ātraķ par pretiniekiem.Cerams,ar Iverson varēsim iekabināt pārējiem.6,2 punkti spēlē ir diezgan labs rādītājs.viss vēl priekšā,franča spēks palielināsies ar katru nedēļu.Pāri 200vārdiem.
2.

Edit Daziem bīja pretnzijja pret tpu bildi .ielku jaunu pss ja būs sods tad lai ir ja būs bet ieliku jaunu cerms mazak būs sods te pierādījums ( https://prnt.sc/g8v5yq)

3.Uzd.
1.Goldensteitas warriors-Goldensteita trīs gadus bija labākā komanda un tikpat ilgi vēl būs.Komandā ir visu laiku labākais šūters un viens no līgas na'vējošākajiem uzbrucējiem kevins durants.Kleys tomspons un grīns arī jautājums neprasa.Komandā uz soliņa ir vēl Mcgee un igoudala,tā kā ļoti labs sastāvs.
Sanantonio Spurs-Komandā spēlē vēl viena superzvaigzne Kavai Lenards,kurš māk nosegt visus citus un dod daudz koamndai.Komandā vecais trio laiks ir beidzies,bet komandā ienāk jaunie spēlētāji ar spožu nākotni ar Latviešu lāzeri tai starpā.tā tas cikls mainās,bet Popvičs un labais menedžments tur būs vienmēr.
Cavaliers-Komandā spēlē vēl viena leģenda A.K.A. Lebrons Džeimss.Ar viņu sniegumu nepietika,lai uzveiktu GSW.kairijs ir ļoti labs uzbrucējs,bet Lavs palicis Švakāks.Dzirdēju,ka tur viss sāk jukt kopā,bet atkal Rouzu dabūja ļoti izdevīgā līgumā.
Hjūstonas Rockets-Komanda atdeva daudz lai iegūtu Krisu Polu un jāskatās vai viņi vispār būs ieguvēji,jo nu nevar zināt,bet tāpat būs ļoti augstu ar bārdu priekšgalā.
Bostonas celtics-Komandai pievienojās Heywords,kas ir milzīgs pienesums komandai.Viņi ir labā situācija,jo viņi var gan taisi't rebuild,gan atdot jauniņos pret labiem uz sitienu,kas padara draudīgus jebkurā brīdī.

Var veret

Pēdējo reizi labojis Intarusu Otrdiena Augusts 15, 2017 10:32 pm; labots 3 reizes

Apskatīt lietotāja(-u) profilu

28 Re: [PO] SBVL S1 TPU #4 on Pirmdiena Augusts 14, 2017 9:16 pm

chyzyha

SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent
1.uzd )
Sezona ir ritējusi vienkārši brīnišķigi. Iesāku to nedaudz nokavējis draftu. Godigi sakot, nemaz nesapratu kas šis par saietu. Lenam iepazinos ar to kas un kā šeit notiekas. Un mani nolīga Vāveres, tā nu sāku spelet Vāverēs. Visi tur sagaidīja draudzīgi. Uzzināju treniņu grafiku un centos nelaist garām nevienu treninu. Pilnveidot sevi cik vien spēju. Sāku spēlēt no soliņa, ar maz minūtēm un nedodot lielu pienesumu komandai. Tad gadījās viena kaut kāda pārsteidzoši laba spele. Daudz iemetu un izdarīju kaut ko lietderīgu. Diemzel neatceros vai uzvarējām. Bet tas bija pārsteigums pašam sev. Izdomājām ka vajag kaut ko pamēģinās citādāku, kaut ko patestēt. Tā es nonācu sākumsastāvā. Tagad jau biju ticis pie lielām spēles minūtēm un ne tik liela pienesuma komandai. Bet ko tur daudz. Komanda sezonas sākumā bija pārliecinoši pirmie. Taču tad kaut kas notika. Sākam zaudēt speli pēc spēles. Un jau tuvoties netikšanai Playoffos. Tā mēs tuvojamies tai līnijai visu atlikušo regulāro sezonu. Pienāca pēdējā spele pret vilkiem, kas izšķīra tiksim mēs PO vai tomēr vilki. Par laimi mēs šo speli uzvarējām. Un tikām PO. Pēc regulārās sezonas beigām komanda noīrēja 2 labākos vilku spēlētājus, kas ļoti palīdz mums tikt pari ierastajiem šķēršļiem. Ar šo pienesumu komandai īsā četru spēļu sērija izslēdzam titānus no PO un šobrīd gaidām pirmās sezonas Finālus pret kareivjiem, kurus protams vēlamies uzvarēt. Bet tad jau laiks rādīs kā viss izvērtīsies.

(200+ vardi)

2.uzd)

3.uzd)
1. Golden State Warriors
Viennozīmīgi šī komanda šobrīd ir labāko aukšgalā. Viņi ļoti labi spēj atrast spēlētājus kuri atrodas labās pozīcijās. Kā arī prasmīgi spēj mest 3punktniekus, kas spēlē lielu lomu viņu spēlē.

2. San Antonio Spurs
Šī komanda ir rādījusi stabilu sniegumu jau vairākas sezonas pēc kārtas. Šeit spēlē vairāki augsta līmeņa spēlētāju, kuri spēj labi sadarboties un izskatās, ka visi ļoti labi sader viens ar otru.

3. Houston Rockets
Uzskatu ka nākamsezon būs viena no spēcīgākajām komandām, ņemot vērā ka tur pievienojies Chris Paul.

4. Oklahoma City Thunder
Westbrooks viens nespēj visu izdarīt, taču nākamsezon komandā būs arī Paul George un līdz ar to šī komanda arī varētu rādīt brīnumus. Vēl lielākus kā līdz šīm.

5. Cleveland Cavaliers
Ir top komanda, taču domāju, ka sniegums nākamsezon būs sliktāks, ņemot vērā Kyrie Irving nesaskaņas ar Lebronu.

Pēdējo reizi labojis chyzyha Otrdiena Augusts 15, 2017 8:27 pm; labots 2 reizes

29 Re: [PO] SBVL S1 TPU #4 on Pirmdiena Augusts 14, 2017 9:53 pm

stillbestone

PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)
1.uzdevums
Atlicis vien lielais fināls, kurš varētu sākties, visticamāk, jau pat šovakar. Komandas ir mērojušas tālu ceļu līdz šim finālam - cita vieglāku, cita grūtāku. Varu teikt, ka mums - Vāveru basketbolistiem, ceļš bijis daudz grūtāks un sarežģītāks. Sezona mūsu komandai iesākās samērā labi - trīs uzvaras pēc kārtas. Tomēr tad sākās pretējais - kaut kas samisējās un uzreiz trīs zaudējumi. Pēc tam mums gāja kā pa kalniem - vietās, kurās vajadzēja uzvarēt mēs zaudējām un otrādāk. Vien pēdējā spēlē izcīniījām ceļa zīmi uz izslēgšanas spēlēm. Pirmajā kārtā ar veiksmes palīdzību uzvarējām Titānus - sērijā 4:0 un nu jau esam pie lielā fināla barjeras. Regulārā sezona izvērtās interesanta - teikšu godīgi, jo statistika augšgalos par spīti tam, ka bijām vien trešajā vietā regulārajā turnīrā, pavīd vien Vāveru spēlētāju - Aumy, Rose, Savič, Turkovič un citi, kas ir ļoti patīkami. Savič guva ļoti daudz punktus, savukārt Aumy atdeva rezultatīvas piespēles, kamēr Rose centās dominēt visur. Vāverēm uz izslēgšanas spēlēm pievienojušies arī divi Balvu Vilku līderi - Giannis Lenard un neviens cits, kā Derrick George. Šis ir liels pienesums komandai un cerams, ka izslēgšanas spēļu pēdējās spēlēs viņi mums varēs palīdzēt. Vāveres ir gatavas finālam - cerams, ka pietiekami un tas beigsies ar mums pozitīvu rezultātu. Ceļš līdz šejienei bija grūts, taču ir tā vērts. Cerams izdosies!

Kods:
214 vārdi

2.uzdevums

3.uzdevums

1. Golden State Warriors
Nav vārdu. Komanda ar izcilu pagātni, spožu nākotni un ļoti labu tagadni. Curry, Thompson, Durant, Green. Varētu domāt, ka nosaucu ALL-STAR komandu. It kā pa pusei jā, tomēr tā ir viena liela komanda! Izcila komanda, fanoju jau no laikiem, kad tur spēlētāj Richardson, Ellis, Biedriņš un, kad cīnīties par Play-Offiem, kur nu vēl par trofeju, bija nereāli. Motivē arī Green, kuru paņēma vien ar 35.izvēli draftā un visi teica, ka viņš nekad nespēlēs NBA. Lūk...

2. Houston Rockets
Pagaidām, uzskatu, ka šie ir vienīgi Warriors pretinieki. Chris Paul un James Harden nebūs slikts kopā salikums un varbūt, var vienu spēli sezonā uzvarēt pret Warriors.

3. Boston Celtics
Laba komanda pēc ilga pārtraukuma. Patīk stāsti par spēlētājiem, kurus draftēja vēlu un viņi pēc tam kļuva par zvaigznēm. Šobrīd runāju par Isaiah Thomas, kuru Sacramento Kings draftēja 2011.gada draftā ar pašu pēdējo (60.) izvēli. Tā ir neatlaidība un ticu, ka viņš Celtics aizvedīs līdz trofejai atkal. Par šo es, visticamāk, fanotu, ja nebūtu Warriors fans. 

4. San Antonio Spurs
San Antonio jau sen ir viena no līgas spēcīgākajām komandām un tā būs arī šogad - nezinu, kas tur notiek, taču ik sezonu viņi parāda iespaidīgu sniegumu.

5. Cleveland Cavaliers
Ja viņi var zaudēt Bostonai Play-Offos kaut vienu spēli ar šādu sastāvu, tad augstāku vietu par piekto viņi nav pelnījuši ieņemt. Turklāt, tie paši lielie naži ies prom - Irving, James un beidzot šis kantoris nogrims. 

Kods:
237 vārdi

30 Re: [PO] SBVL S1 TPU #4 on Otrdiena Augusts 15, 2017 8:49 am

stillbestone

PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)
manu var atjaunot, ķekavniek pls...

31 Re: [PO] SBVL S1 TPU #4 on Otrdiena Augusts 15, 2017 10:11 am

Ķekavnieks45

PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)
done.
Atjaunots li'dz šim.

32 Re: [PO] SBVL S1 TPU #4 on Otrdiena Augusts 15, 2017 12:27 pm

Lord Walder Frey

SG - Walder Frey
SG - Walder Frey
1. uzd

"Kauja ir galā! Riverrana atkal ir mūsu, Blekfišu nosita parasti kājinieki, un visā pasaulē lai cilvēki dzird - Freji un Lannisteri sūta sveicienus!"

"Es atvainojos, nepareizais tekts, ser." ieminas Voldera vecākais dēls un aģents Blokvolders. Arī cilvēki zālē ir mazliet apjukuši par tekstu, kas tikko nāca no Talsu Kareivju jaunā Shooting Guard.

"Jā. Sorī." Volders ieklepojas un padzeras vīnu Regulārā sezona ir galā! Mēs esam uzvarējuši! Tagad atliek tikai uzvarēt miklos pussijus, un būsim ČEMPIONI! Vēlos pateikties visiem, kas mani ir atbalstījuši šajās vairākās spēlēs. Bija labi laiki... *uz ekrāna parādās video ar spēļu momentiem, kur Valderis lādē trīspunktniekus* Kā arī bija sliktāki laiki. *momenti no spēles, kur Valders aizmet 7 3pt garām*

Blakvolderam pateicos par darbu aģentūrā un laba līguma noslēgšanu. Loterim pateicos par kurpju tīrīšanu un darbu pie ekipējuma pirkšanas!

Galu galā, pateicība trenerim un visiem lieliskajiem komandas biedriem par fantastisko regulāro sezonu. The Freys and the Kareivji send their regards! Priekā!

2. uzd

3. uzd

NYK  - tur spēlē Kristaps
GSW - tpc ka vienam niks Fuck_GSW
Clippers  - tpc ka patik
Celtics - tpc ka patik
Cavaliers - tpc ka patik

SBVL LOGO SCOOOOOOORE!!! SBVL 1. SEZONAS ČEMPIONS AR TALSU KAREIVJIEM  SCOOOOOOORE!!! SBVL LOGO

"Where are my damn moron sons, Blackwalder and Loather promised to be here by midday!?" Lord Walder Frey S6E10

ppl i fukd up:
the Starks and the Tullys and a shitton of other Northern houses

ppl i wil fuk up:
!!Talsu Kareivji !!!!Cenzūra Cenzūra Cenzūra
Red Viper (kkad vēlāk mēs tgd tiem meits)

33 Re: [PO] SBVL S1 TPU #4 on Otrdiena Augusts 15, 2017 4:52 pm

Intarusu

SG - Icarus In
SG - Icarus In
Intarusu rakstīja:1.Uzd
Sezonu bija paredzēts sākt vāveru kreklā,taču notika treids kas iekļāva mani un nokļuvu vilkos.Komanda'nebija neviens zināms no citām sim-līgām,tāpēc bija grūti nodibināt kontaktu,bet tā kā ĢM bija pretimnākošs iejtos viegli.Sezona vilku kreklā varēja sākties un sāku to pamatsastāvā.Mači bija grūti un es bieži uzņēmu galvenā punktu guvēja lomu aiz George un Gianis,bet mani viss apmierināja.tagad sākku uzlabot aizsardzību.vienu maču biju MVP,ko ar ģimen nosvinējām  pie šnabj pudeles.Vairākus mačus arī iemetu visvairāk.3pt procents arī nebija tas labākais,bet tomēr spēlēju līmenī.visgrūtāk segt kareivju simons,bet pret pārējiem mači gāja.Sezonu jau devās uz beigām un bija jāsāk baigi cīnīties bet komandai nebija vairs spēka un pārtikām no motivācijas tāpēc bija ļoti grūti.Parādījās man ari'konkurents Iverson,kurš tagad jau draugs man ir vairāk.Žēl,ka kingu aizmainīja,jo mums patika muļķoties,bet lielākā bēda ir par playoff.Es ticu,ka vilki kādreiz pacels kausu,jo G'm ir normāls čalis.Viņš dod labus padomus un norādes ko darīt.TP vēl jau nāks un tagad sāku simot un nauda nebūs problēma un samazināsū algu,lai palīdzētu vilkiem,būšu nesavtīgs tā teikt.Tp veidotajā topā tiku 16vietā,kas ir tieši aiz borta,lai tiktu labākajā postā,Bet mani rādītāji uzlabosies,bet nezinu vai ātraķ par pretiniekiem.Cerams,ar Iverson varēsim iekabināt pārējiem.6,2 punkti spēlē ir diezgan labs rādītājs.viss vēl priekšā,franča spēks palielināsies ar katru nedēļu.Pāri 200vārdiem.
2.
3.Uzd.
1.Goldensteitas warriors-Goldensteita trīs gadus bija labākā komanda un tikpat ilgi vēl būs.Komandā ir visu laiku labākais šūters un viens no līgas na'vējošākajiem uzbrucējiem kevins durants.Kleys tomspons un grīns arī jautājums neprasa.Komandā uz soliņa ir vēl Mcgee un igoudala,tā kā ļoti labs sastāvs.
Sanantonio Spurs-Komandā spēlē vēl viena superzvaigzne Kavai Lenards,kurš māk nosegt visus citus un dod daudz koamndai.Komandā vecais trio laiks ir beidzies,bet komandā ienāk jaunie spēlētāji ar spožu nākotni ar Latviešu lāzeri tai starpā.tā tas cikls mainās,bet Popvičs un labais menedžments tur būs vienmēr.
Cavaliers-Komandā spēlē vēl viena leģenda A.K.A. Lebrons Džeimss.Ar viņu sniegumu nepietika,lai uzveiktu GSW.kairijs ir ļoti labs uzbrucējs,bet Lavs palicis Švakāks.Dzirdēju,ka tur viss sāk jukt kopā,bet atkal Rouzu dabūja ļoti izdevīgā līgumā.
Hjūstonas Rockets-Komanda atdeva daudz lai iegūtu Krisu Polu un jāskatās vai viņi vispār būs ieguvēji,jo nu nevar zināt,bet tāpat būs ļoti augstu ar bārdu priekšgalā.
Bostonas celtics-Komandai pievienojās Heywords,kas ir milzīgs pienesums komandai.Viņi ir labā situācija,jo viņi var gan taisi't rebuild,gan atdot jauniņos pret labiem uz sitienu,kas padara draudīgus jebkurā brīdī.

Var veret
var vērtet

Pēdējo reizi labojis Intarusu Otrdiena Augusts 15, 2017 6:22 pm; labots 1 reizi

34 Re: [PO] SBVL S1 TPU #4 on Otrdiena Augusts 15, 2017 6:11 pm

S3ncitiS

C - Ričards Danger
C - Ričards Danger
1.1. Sezona man sākās komandā "Balvu vilki" kurā man nebija pat jadraftējas, lai tur tiktu. Tur biju jau no sākuma, jo dzīvoju Balvos. Es sāku spēlēt ar ļoti lielu intensivitāti(sākumā), bet kad sapratu ka playoffos ir iekĺūt gandrīz nereāli, tad vairāk sæku nodarboties ar savam lietām un treniņiem nepievērsu lielu uzmanību. Proti nestaigāju uz tiem. Mani daudzi no komandas nesaprata bet tāpēc dažas dienas pirms playoffs es sāku trenēties. Darīju visu iespējamo lai komanda tiktu pēc iespējas augstākā vietā, bet bija jau par vēlu, jo citas komandas bija trenējušās arī ne mazâk par mani un to darījuśas arī tajā laikā, kad es to nedarīju. Vilku komandā nakamsezon būšu aktīvs cik vien varēšu, lai komanda būtu pēc iespējas augstāk.
Bet neskatoties uz to mana sezona bija izdevusies arī bez treniņiem, jo es biju labākais rebounders regulārajā līgā. Tas bija negaidīti. Manas rebound prasmes bija diezgan labas bet neticēju, ka varu iegūt labākā rebounder titulu. Nezinu vai uz priekšu man būs vel kāds tituls, tāpēc esmu ļoti priecīgs un apmierināts ar šo sezonu. Es lepni varu teikt ka śī sezona man ir izdevusies diezgan labi(individuāli), bet komandai arī negāja slikti, bet tikai drusku veiksmes peitrūka lai iekļūtu playoffos, bet manuprāt komandai kopsavilkumā sezona ir izdevusies diezgan labi un cerams, ka visa komanda trenēsies labi, ieskaitot mani un nākamsezon cerams, ka mēs būsim komanda ar 1. Vietu līgā!
2.
3.
5.vieta man ierindojas komanda toronto tikai viena iemesla dēļ, jo tur spëlē jons valanšūns kas man kā spëlētājs ir vismīļākais!
4.vieta man ir knicks, jo šajâ komandā spēlē kp6 un carmelo antonie kuri ir vieni no maniem favorīt spēlētājiem
3.vieta Manuprāt ir spurs ar visiem spelētājiem, jo tur visi spēlē labi, bet vel man spurs patīk tas ka tur spēlē bertāns
2.vieta daudziem liekas ka gsw ir labākā komanda, bet man tā neliekas jo cleveland varētu nakamajās sezonās vinus vinnēt. Tāpēc 2. Vieta no manas puses tiek piešķirta cleveland
1.vieta gsw paslaik ir labākā komanda, tāpēc to arī likšu 1.vietā!

Pēdējo reizi labojis S3ncitiS Trešdiena Augusts 16, 2017 4:12 pm; labots 5 reizes

35 Re: [PO] SBVL S1 TPU #4 on Otrdiena Augusts 15, 2017 8:27 pm

chyzyha

SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent
Manu var vērtēt līdz galam

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 2 no 2]

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2