Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15)

+3
Ķekavnieks45
stillbestone
CaptainCrazy
7 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Empty Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Piektdiena Augusts 11, 2017 11:09 pm

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

Nolēmu izveidot spēlētāju reitinga topu. Topā ir visi tie spēlētāji, kuri pirmajā sezonā piedalījušies vismaz 8 spēlēs jeb lielākajā daļā no sezonas. Kopā topā ir 43 spēlētāji. Reitings tiek veidots ņemot vērā nospēlēto spēļu skaitu, vidēji gūtos punktus spēlē, vidēji atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertās bumbas, bloķētie metieni, kļūdas, kopējo metienu precizitāti, trīs punktu metienu precizitāti, kopējos iemestos metienus, iemestos trīs punktu metienus un kopējo TP skaitu (šim rādītājam ir divreiz lielāka nozīme). Minimālais reitings ir 57, maksimālais - 99. Par pirmo vietu kādā no statistikas ailēm pienākas 99 punkti, par otro - 98 utt.
Ar pārējo topu no 16. līdz 43. varat iepazīties šeit.
Tad nu sākam...
Iekavās ir norādīts reitings.

Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Top_15

15. PF - Issa Thug - Talsu Kareivji  Talsu Kareivji
Reitings 83,69
Thug ir labākais metienu bloķētājs visā līgā, kur arī ieguvis maksimālo reitingu (99), viens no labākajiem atlēkušajās bumbās (97) un arī metienu precizitātē (93).

14. C - Ričards Danger - Balvu Vilki  Balvu Vilki
Reitings 83,85
Danger ir pārliecinoši labākais atlēkušajās bumbās (99), lielus reitingpunktus ir ieguvis arī bloķētajos metienos (95) un mazāk pieļautajās kļūdās (91).

13. PG - Oberyn Martell - Rīgas Titāni  Rīgas Titāni
Reitings 84,38
Martell reitingu paaugstina kopējais TP skaits (96) un rezultatīvās piespēles (95).

12. PG - Ragnar Thorgard - Rīgas Titāni
Reitings 84,62
Thorgard ir viens no labākajiem rezultatīvajās piespēlēs (97), gūtajos punktos (93), kā arī realizētajos metienos (93).

11. SG - Jānis Muhamedovičš - Rīgas Titāni  Rīgas Titāni
Reitings 85,00
Muhamedovičš vairākās vietās ir ieguvis augstus reitinga punktus - trīs punktu precizitātē (95), realizētajos metienos (93), realizētajos trīs punktu metienos (93),  kā arī gūtajos punktos (90).

Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Medical-simulation-top-10

10. C - Hektors Miezis - Rīgas Titāni  Rīgas Titāni
Reitings 85,23
Miezis ir ļoti labs metienu precizitātē (97), atlēkušajās bumbās (96), pārtvertajās bumbās (93) un kopējā TP skaitā (92).

9. PF - Giannis Lenard - Balvu Vilki  Balvu Vilki
Reitings 86,00
Lenard augstus punktus ir ieguvis pārtvertajās bumbās (97), atlēkušajās bumbās (95), kopējā TP skaitā (92) un realizētajos metienos (90).

7. - 8. SF - Derrick George - Balvu Vilki  Balvu Vilki
Reitings 86,62
George ir viens no labākajiem realizētajos metienos (95), gūtajos punktos (94), rezultatīvajās piespēlēs (93), realizētajos trīs punktu metienos (92), kā arī pārtvertajās bumbās (90).

7. - 8. PG - Kyrie Campbell - Talsu Kareivji  Talsu Kareivji
Reitings 86,62
Campbell ir labākais rezultatīvajās piespēlēs (99), kā arī viens no labākajiem atlēkušajās bumbās (95), realizētajos trīs punktu metienos (95), trīs punktu precizitātē (93) un gūtajos punktos (92).

6. SF - Dubravko Savič - Valmieras Vāveres  Valmieras Vāveres
Reitings 88,38
Savič ir izteikts uzbrukuma spēlētājs - gūtajos punktos (98), realizētajos metienos (98), atlēkušajās bumbās (95), realizētajos trīs punktu metienos (95) un kopējā TP skaitā (95).

Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Top-5

5. SF - Kevin Pausee - Rīgas Titāni  Rīgas Titāni
Reitings 89,38
Pausee ir viens no labākajiem trīs punktu metienos - trīs punktu precizitātē (98), realizētajos trīs punktu metienos (96),  kopējā TP skaitā (94), kā arī pārtvertajās bumbās (93).

4. PF - Ahmens Muhamedovičs - Rīgas Titāni  Rīgas Titāni
Reitings 89,46
Muhamedovičs ir ļoti augstu pārtvertajās bumbās (98), iemestajos metienos (97), kā arī gūtajos punktos (95) un metienu precizitātē (95).

Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) SSM-63-2

3. SG - John Simons - Talsu Kareivji  Talsu Kareivji
Reitings 90,00
Simons ir labākais gūtajos punktos (99), iemestajos metienos (99), iemestajos trīs punktu metienos (99), kā arī otrais pēc iegūtajiem TP (98).

Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Poker-trophy-awards-3zPFkz

2. PG - Lil Aumy - Valmieras Vāveres  Valmieras Vāveres
Reitings 90,85
Man bija neliels pārsteigums, ka viņš nav pirmais. Aumy ir labākais līgā pārtvertajās bumbās (99) un kopējā TP skaitā (99), kā arī otrs labākais rezultatīvajās piespēlēs (98) un realizētajos trīs punktu metienos (98).

Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Dance-trophy-awards-3zPFL8

1. SF - Jack Krimley - Talsu Kareivji  Talsu Kareivji
Reitings 92,62
Nedaudz pārsteidzoši. Krimley ir ieguvis augstus punktus realizētajos trīs punktu metienos (98), kopējā TP skaitā (97), gūtajos punktos (96) un realizētajos metienos (96).

Kods:
599 vārdi

2Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Empty Re: Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Piektdiena Augusts 11, 2017 11:21 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

kā ir domāti realizētie metieni? fg% vai ne?

3Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Empty Re: Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Piektdiena Augusts 11, 2017 11:22 pm

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

stillbestone rakstīja:kā ir domāti realizētie metieni? fg% vai ne?
Realizētie metieni ir kopā iemestie

4Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Empty Re: Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Piektdiena Augusts 11, 2017 11:23 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

CaptainCrazy rakstīja:
stillbestone rakstīja:kā ir domāti realizētie metieni? fg% vai ne?
Realizētie metieni ir kopā iemestie
% ?

5Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Empty Re: Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Piektdiena Augusts 11, 2017 11:28 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

stillbestone rakstīja:
CaptainCrazy rakstīja:
stillbestone rakstīja:kā ir domāti realizētie metieni? fg% vai ne?
Realizētie metieni ir kopā iemestie
% ?
skaitliski cik iemet.

6Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Empty Re: Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Piektdiena Augusts 11, 2017 11:29 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

Bet tā sīva cīņa,ne?jo top desmit katrs ir 4 nozarēs pro.

7Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Empty Re: Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Piektdiena Augusts 11, 2017 11:32 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

es domāju, ka pēc %. tad tā nekompententi vērtēts. tas kurš vairāk met, tas arī ir tas reitingu stārs. man arī bija jābūt out of ten. šis ir kā KP - labs ar daudz punktiem tikai tāpēc, ka spēlē daudz met, bet dramatiska realizācija. Krimley arī tikai 24.vietā pēc realizācijas no tiem 43. Smieklīgi es arī out of ten, ja nemaldos. bet nu tikai manas domas.

8Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Empty Re: Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Piektdiena Augusts 11, 2017 11:34 pm

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

stillbestone rakstīja:es domāju, ka pēc %. tad tā nekompententi vērtēts. tas kurš vairāk met, tas arī ir tas reitingu stārs. man arī bija jābūt out of ten. šis ir kā KP - labs ar daudz punktiem tikai tāpēc, ka spēlē daudz met, bet dramatiska realizācija. Krimley arī tikai 24.vietā pēc realizācijas no tiem 43. Smieklīgi es arī out of ten, ja nemaldos. bet nu tikai manas domas.
Šeit ir iekļauta gan metienu precizitāte procentos, gan arī skaitliski iemestie metieni



Pēdējo reizi labojis CaptainCrazy Piektdiena Augusts 11, 2017 11:35 pm; labots 1 reizi

9Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Empty Re: Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Piektdiena Augusts 11, 2017 11:34 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

5.Topā Pārsteigumi

10Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Empty Re: Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Sestdiena Augusts 12, 2017 12:25 am

Jankels

Jankels
SG - Jānis Muhamedovičs
SG - Jānis Muhamedovičs

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
vaše brīnos ka manējais topā ,pēc 2trās playoff spēles.

11Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Empty Re: Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Sestdiena Augusts 12, 2017 12:28 am

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

XDDDDDDDDD
Tavs vienmēr Topa augšgalā Smieklīgi

12Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Empty Re: Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Sestdiena Augusts 12, 2017 12:45 am

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

stillbestone rakstīja:es domāju, ka pēc %. tad tā nekompententi vērtēts. tas kurš vairāk met, tas arī ir tas reitingu stārs. man arī bija jābūt out of ten. šis ir kā KP - labs ar daudz punktiem tikai tāpēc, ka spēlē daudz met, bet dramatiska realizācija. Krimley arī tikai 24.vietā pēc realizācijas no tiem 43. Smieklīgi es arī out of ten, ja nemaldos. bet nu tikai manas domas.
% nav rādītājs.
divi piemēri
1. abiem 100%, bet viens iemetis 2 no 2, bet otrs 3 no 3. Kurš labāks?
2. A spēlētājam 50%, B spēlētājam 100%. Bet A iemetis 10 no 20, kamēr B 5 no 5. Kurš labāks?

13Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Empty Re: Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Sestdiena Augusts 12, 2017 12:48 am

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

bukss_a rakstīja:
stillbestone rakstīja:es domāju, ka pēc %. tad tā nekompententi vērtēts. tas kurš vairāk met, tas arī ir tas reitingu stārs. man arī bija jābūt out of ten. šis ir kā KP - labs ar daudz punktiem tikai tāpēc, ka spēlē daudz met, bet dramatiska realizācija. Krimley arī tikai 24.vietā pēc realizācijas no tiem 43. Smieklīgi es arī out of ten, ja nemaldos. bet nu tikai manas domas.
% nav rādītājs.
divi piemēri
1. abiem 100%, bet viens iemetis 2 no 2, bet otrs 3 no 3. Kurš labāks?
2. A spēlētājam 50%, B spēlētājam 100%. Bet A iemetis 10 no 20, kamēr B 5 no 5. Kurš labāks?

FG ir rādītājs, ja ņem atskaites punktu, taču jā, jāskatās ar to atskaites punktu arī sviests var sanākt

14Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Empty Re: Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Sestdiena Augusts 12, 2017 3:20 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Es vispār domāju, ka manējais nebūs top10

15Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Empty Re: Spēlētāju reitings 2.daļa (TOP 15) Sestdiena Augusts 12, 2017 3:25 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:Es vispār domāju, ka manējais nebūs top10
90+ 3PT un 500tp un nebūs? Smieklīgi

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā