You are not connected. Please login or register

 » SPĒLĒTĀJI » Palīdzība » Pamācības » Spēlētāju prasmju skaidrojumi.

Spēlētāju prasmju skaidrojumi.

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1 Spēlētāju prasmju skaidrojumi. on Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 11:37 am

Kyriiii*

Kyriiii*
PG - Kyrie Campbell
PG - Kyrie Campbell
Izveidošu spēlētāju prasmju skaidrojumus, lai tie, kas nezin, spēj labāk un plašāk izprast ko katra prasme dod tavam spēlētājam. (ierosinājums)

Shot Inside - Spēja iemest bumbu grozā atrodoties zem groza.
Shot Close - Spēja iemest no tuva attāluma. Precīzāk, tas ir soda laukuma rajonā.
Shot Medium - Prasme iemest pustālo metienu. Pustālais metiens ir visa zona, kas atrodas starp soda laukumu un trīspunktu līniju
Shot 3PT - nu šo jau visi zin, ar uzlabotu shot 3pt jūsu spēlētājs spēs iemest no liela attāluma.
Shot Low Post - Spēja gūt punktus spēlējot postā. Šis attīstīs arī kustību daudzumu, ko jūsu spēlētājs spēs izdarīt spēlējot ar muguru pret grozu.
Free Throw - Sodiņš. Spēlētājs, kam būs slikts sodiņš, tiks uz soda līnijas un metīs garām vienu pēc otra.. Šis ir ļoti svarīgs, ja jums ir, piemēram, small forwards, kurš spēlē uzbrūkot grozam, vai jebkuras pozīcijas agresīvs spēlētājs.
Layup - Spēja iemest divsoļus. Lai arī šis liekas ļoti viegls, ka varētu pat atstāt uz ilgu laiku netrenētu, šajā prasmē ietilpst vēl 2 prasmes: divsolis kontaktā, kas palīdzētu gūt punktus pēc soda, un alley-oop metiens.
Dunk - Danks ietekmē to, kā jūsu spēlētājs var triekt bumbu grozā no augšas. Te, tāpat kā layup'am nāk klāt vēl spēja ielikt kontaktā un alley oop dankus. Spēlētājs var iedankot, kad viņa danka prasme ir vismaz uz 50.
Standing Dunk - Triekšana bumba no augšas, jau stāvot zem groza, nevis ieskrienoties. Šis visvairāk nepieciešams garajiem spēlētājiem, lai viņus būtu grūtāk apturēt pēc offensive reba vai izskriešanas pēc bloka.
Shoot Off Dribble - Metiens pēc dribla. Ar uzlabotu šo prasmi, jūsu spēlētājs spēs pārsteigt aizsargu, pieņemsim skrienot ātri uz priekšu un ātri izmest pa grozu. Jo labāks Shoot off Dribble reitings, jo mazāk tavu metienu ietekmēs tas, ka tu sagatavo metienu driblējot, nevis turot bumbu rokās.
Shoot In Traffic - Ar attīstītu shoot in traffic, spēlētāju neietekmē tas, ka viņu sedz aizsargs un tas, ka viņam ir jāmet pāri rokām lai gūtu punktus.
Ball Handle - Dribls. Ļoti daudz ko ietekmē. Ar mazu dribla reitingu, jūs nespēsiet paskriet ātri ar bumbu, arī tad, ja jūsu ātrums būs 80+. JO lielāks dribls, jo lielāka iespēja, ka varat arī kādam uztaisīt tā saucamo 'ankle breaker', jeb nosēdināt..
Off-Hand Dribbling - Šī prasme ietekmē to, cik jūsu spēlētājs ir labs driblējot ar vājo roku. Ja gan ball handle, gan Off hand dribbling ir labi uztrenēti, tas radīs labāku balansu driblā, un mazākas iespējas, ka jums atņems bumbu, kamēr driblējat.
Ball Security - Šī prasme jūs pasargās no turnoveriem. Jo attīstītāks Ball Security, jo labāk jūsu spēlētājs spēs saprast, kā aizsargāt bumbu no aizsarga.
Pass - Piespēle.. spēja mest precīzākas un stiprākas piespēles.
Block - Prasme bloķēt pretinieku metienus.
Steal - Prasme atņemt pretiniekam bumbu, kamēr viņš driblē.
Hands - Prasme noķert bumbu. Ar šo attīstītu, jūsu spēlētājs mazāk sastapsies ar situācijām, kad viņš nenoķer bumbu, vai neskrien pakaļ bumbai, kad tā ripo/lido gar viņu (dažreiz tā visos 2k notiek)
On-Ball Defense - Spēja segt spēlētāju, kad viņam ir bumba. Ar uztrenētu on ball defense jūsu spēlētājam būs grūtāk paiet garām un ir lielāka iespēja, ka uzbrucējs kļūdīsies.
Offensive Rebound - Spēja savākt atlēkušās bumbas uzbrukumā.
Defensive Rebound Spēja savākt atlēkušās bumbas aizsardzībā.
Offense Low Post - šis, tāpat kā 'shot low post', dod jums lielāku variāciju kā spēlēt postā un kādās situācijas ko izmantot labāk.
Defense Low Post - Ar uzlabotu Defense Low Post jūsu spēlētājs labi spēlēs posta aizsardzībā. Lielāka iespēja bloķēt pretinieku, un likt viņam izdot bumbu ārā, jo viņam nekas pret tevi neizdodas.
Offense Awareness - Spēja izprast uzbrukumu, pārredzēt laukumu. Ar attīstītu Offense Awareness, jūsu spēlētājs zinās ko darīt, kad jācīnās par bumbu un zinās kas jādara, ja pats, vai komandas biedrs tiek double-teamots, jeb viņam nāk virsū pa 2.
Defense Awareness - Spēja izprast aizsardzību, kad aizsargs sedz uzbrucēju, kuram ir bumba. Ar attīstītu Defense Awareness, jūsu spēlētājs zinās kad double-teamot, redzēs, ka viņam liek bloku un labāk izpratīs situāciju, kad steal'ot vai bloķēt.
Offense Clutch - Spēja palikt mierīgam, izvairīties no 'rociņas trīcēšanas', kad, pieņemsim ir 20 sekundes, jums ir bumba un jūs zaudējat par 2 punktiem. Spēlētājam ar lielāku Offense Clutch ir lielāka iespēja gūt buzzer beaterus vai izvilkt savu komandu no zaudēšanas jebkurā brīdī.
Defense Clutch - Spēlētājs, kurš spēj labi nospēlēt aizsardzībā, kad jāsedz ir pēdējais uzbrukums un ir must-defend situācija. Tādos brīžos aizsargi ar lielāku Defense Clutch spīd visvairāk, jo spēj izcelties ar stealu vai bloku un nodrošināt sīvu uzvaru komandai.
Consistency - Šī prasme ir 3-in1. Spēja iemest vairākus metienus pēc kārtas, spēja neielaist vairākus grozus pēc kārtas un spēja neiekļūt cold streak'ā, jeb neaizmest daudz pēc kārtas.
Stamina - Viena no svarīgākajām prasmēm - izturība. Ar zemu izturību, protams jūsu minūtes var tikt ierobežotas, taču ja tās netiek ierobežotas un jums vairs nav spēka, jūs vienkārši nespēsiet neko uz laukuma izdarīt. Būsiet lēns, pārsvīdis, ar reibošu galvu, neviens metiens nekritīs iekšā. Taču tie, kuriem ir augsti staminas reitingi, spēj labāk izcelties spēles beigās, kur parasti tiek noteikts uzvarētājs.
Speed - Ātrums - cik jūsu spēlētājs spēs ātri paskriet.
Quickness - šī prasme norāda, cik ātri jūsu spēlētājs spēs sasniegt savu maksimālo ātrumu, un cik ātri spēj mainīt virzienu gan ar driblu, gan bez.
Strength - Spēks. Šis vairāk parādās situācijās zem groza. Ja postā spēlē 2 spēlētāji, tad priekšrocības būs tam, kuram ir lielāks strength reitings, nevis lielākas Low Post prasmes, jo postā viss ir ar kontaktu un izgrūstīšanu prom no groza vai censties iegrūst aizsargu zem groza, un to var izdarīt tikai ar lielāku strength reitingu. Strength tev palīdzēs arī gūt punktus pēc sodiem.
Vertical - norāda to, cik jūsu spēlētājs spēj augstu uzlēkt. Piemēram, spēlētājs ar 99 vertical un 49 vai zemāk danku tāpat nevarēs bumbu ielikt no augšās. Dankam jābūt vismaz 50. Vertical palīdz gan dankos, gan bloķējot metienus.
Hustle - Spēja lēkt pēc bumbām, kura lido autā.
Emotion - Reaģēšana uz tiesnešu lēmumiem, taču šo īsti nezinu, no visa laika cik esmu spēlējis 2k neesmu manījis atšķirību starp 25 emotion un 99 emotion.

Apskatīt lietotāja(-u) profilu

Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā