Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres

+3
stillbestone
Jetta
saņģels
7 posters

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2

Go down  Ziņojums [Lapa 2 no 2]

26S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres - Page 2 Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Pirmdiena Septembris 04, 2017 6:07 am

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Jetta rakstīja:Te kāds melo, tas ir skaidrs. Bet nu, es jau nu nejaukšos tur iekšā. Rīt RESIMS un stop offtopic
Mums visiem ir melots, Ziemassvētku vecītis un Lieldienu zaķis neeksistē. Man to pateica tikai tagad, katru gadu rakstīju vēstuli vecītim.

27S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres - Page 2 Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Pirmdiena Septembris 04, 2017 1:29 pm

Jetta


PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

Rīgas Titāni 42:48*  Valmieras Vāveres  
(*spēle sabugojās, kā rezultātā tika iemests viens sodiņš, kas tur bija beztēmā arī statistikā -1 Aumy ņemt nost)

Atkārtojums:
https://www.twitch.tv/videos/172174708

Statistika;
http://www.bildites.lv/a/yb296x4r#y3gyfp4c

28S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres - Page 2 Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Pirmdiena Septembris 04, 2017 1:51 pm

Ne_Chubijzs

Ne_Chubijzs
SF - No Tin Wong
SF - No Tin Wong

Es uzskatu, ka tas bija lūzuma punkts spēlē un tādeļ pieprasu resim. Tad jau teiksim Bukšam simojot visu laiku spēle nolagos brīdī, kad Pausee met truli un nebūs resim, bet mēs vnk atskaitīsim tur 3-6-9 punktus.

29S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres - Page 2 Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Pirmdiena Septembris 04, 2017 1:56 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Ne_Chubijzs rakstīja:Es uzskatu, ka tas bija lūzuma punkts spēlē un tādeļ pieprasu resim. Tad jau teiksim Bukšam simojot visu laiku spēle nolagos brīdī, kad Pausee met truli un nebūs resim, bet mēs vnk atskaitīsim tur 3-6-9 punktus.
Pilnīgi piekrītu. Kur ir teikts ka tas bugs neizmainīja simulācijas kodu un sekvenci? Teiksim sekvences ķēdē buga brīdī 0 pārvērtās par 1 vai otrādi. Noteikti esat dzirdējuši par tauriņa efektu.
Protams tas ir tīri teorētiski. Pierādīt praktiski neiespējami. Bet ticamība zūd.

30S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres - Page 2 Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Pirmdiena Septembris 04, 2017 2:06 pm

Jetta


PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

uztaisat tad resim
nobeidzāt mani jau ar šito Smieklīgi

31S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres - Page 2 Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Pirmdiena Septembris 04, 2017 2:07 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Jetta rakstīja:uztaisat tad resim
nobeidzāt mani jau ar šito Smieklīgi
Ne jau man lemt. Tādēļ neklausies mani

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 2 no 2]

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā