You are not connected. Please login or register

 » SPĒLĒTĀJI » Treniņi » Media » S2 Interesantie drafta notikumi

S2 Interesantie drafta notikumi

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1S2 Interesantie drafta notikumi Empty S2 Interesantie drafta notikumi on Sestdiena Septembris 02, 2017 7:17 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley
Šoreiz pastāstīšu savas domas, novērojumus, to kas notika draftā. Pirms drafta visi izteikuši prognozes un centušies sev iegūt TP atminot tās.

  Liela daļa pirmo vietu prognozēja Big Lebowski, tas noteikti bija, jo Kareivju ģenerālmenedžeris bija publicējis prognozes un ielicis šo pirmajā vietā un tālāk visi špikojuši. Tad pēc laika arī es publicēju tādas pašas prognozes, bet nevienu brīdi nebija doma, ka tur tā arī viss paliks. Nelielas prāta spēles tā teikt, bet tas ir paredzami, ja tev ir pirmā izvēle un tu uzreiz ieraksti prognozēs pirmo, tad pārējiem ir skaidrs, ko paņemsi. Šoreiz draftam spēlētāji vācās lēni un vairāki nebija nākuši kopš uztaisījuši savu spēlētāju, tā kā bija grūti paredzēt, kurš būs aktīvs, kurš nē, kādu pozīciju vajag, ko katrs vispār ņems. Pagaidām komandas ir daudz maz komplektējušās pēc draugiem, paziņām, kas novākušies vienā komandā, tāpēc vieglāk prognozēt, ja kāds kādu uzaicina, tad to paņems tieši tā komanda. Es uz draftu pierunāju vai vienkārši uzaicināju trīs spēlētājus, kā vēlāk arī apskatīsim, tad visus 3 arī ieguvām savā komandā. Vēl 2 bija pārdomās vai nākt, bet laikam jau tie būtu tādi vienas dienas spēlētāji un tādus jau arī nav jēga.


  Tātad 23. augusta vakars pulkstenis rāda 19:00 un sākas otrās sezonas drafts. Pirmā izvēle tikusi Kareivjiem, ko maiņas darījumā ieguvuši no Vilkiem, kuri abas savas izvēles aizmainījuši uz Kareivjiem. Pašiem bija skaidrs, ka ņemsim manis uzaicināto saspēles vadītāju Smetonu no Lietuvas. Bijām runājuši, tikušies ar šo drafta prospektu un noskaidrojuši, ka viņam ir laba darba ētika un nopietni attiecas pret dalību līgā. Saspēles vadītāji mums netrūka, bet tā kā Frey projām, tad viens PG ies pa SG un viss pa pozīcijām ir ok. Smetona līgā gadījās tā nejaušāk, jo es čatā aicināju citu, bet šis cilvēks to ieraudzīja un prasīja, kas tas tāds, tā nu līgā ieradās drafta pirmais numurs. Tālāk prognozēju Lebowski ar 2. numuru izvēlēsies Titāni. Zināms no citām līgām, tā kā nevajadzētu būt pārsteigumiem, bet kur nu bez tiem. Šoreiz uz draftu nebija Titānu pārstāvji, tā kā viņu prognoze pārgāja uz raunda beigām un necerēti ieguvām arī Lebowski sev, jo tā tik tiešām būtu bijusi mūsu otrā izvēle, ja būtu 2 izvēles pēc kārtas. Vāveres paņēma Rimanta taisīto spēlētāju, arī PG. Te bija domas vai Aumis šo paņems, jo viņam pašam ir 2 saspēles vadītāji, bet tā kā bija aizdomas, ka Rimants būs aktīvs un Valmieras GM arī vienreiz bija izteicies, ka zinot, ka L’Ball būs aktīvs, tad tomēr sliecos uz šo ar 3. numuru. Tā arī izrādījās. Tad jau aprakstītais Big. Par piekto izvēli sākotnēji Kapteinis domāja ņemt Linderu, bet es sazinājies ar saviem pārstāvjiem teicu, lai neņem, jo visdrīzāk, ka vispār nebūs aktīvs, jo šis bija devies atvaļinājumā nenodot nekādas ziņas par sevi un vēl joprojām nav atradies. Tad bija doma Blackbourne vai Siliņš. SF it kā vairāk vajadzīgs, bet tomēr paņēmām PF. Šobrīd jāsaka, ka nav zināms vai pareiza izvēle, jo abi spēlētāji izskatās neaktīvi. Tad atmodās Rīgas pārstāvji un tika pie divām izvēlēm. Pirmā tika uz vienu cilvēku, par kuru bija diskusijas, kas tas tāds, jo sakrita ip ar vienu citu cilvēku. Bet tāpat bija prognozējami, ka šis no nāks Rīgā. Te tikai ir jautājums vai tas būtu noticis ar pirmās kārtas izvēli vai tomēr tikai otrajā raundā. Otrā izvēlē NPC spēlētājs un pēdējā izvēle manis pieminētais Linders. Jāsaka, ka pēdējie divi pie līgumiem ar savām komandām netika, jo vietas jau aizpildītas un nepierādīja sevi treniņos.


  Drafts pārsteidza ar to, ka nebija ieradušies visu komandu pārstāvji. Pirmajā sezonā bija tieši tas pats. Vai tas turpināsies arī trešajā? Nezinu arī, kā uz šo skatījās Vilku menedžeris. Vai apmierināts, ka nebija neviena izvēle vai tomēr uzskatīja, ka būtu pastiprinājis komandu. Ja viss ies pēc plāna, tad uz nākamo sezonu varētu būt jau 5 komandas, kas nākamo draftu varētu sajaukt vēl vairāk.

S2 Interesantie drafta notikumi S2_dra10


_______________________________________________
S2 Interesantie drafta notikumi Pab_h_11
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

2S2 Interesantie drafta notikumi Empty Re: S2 Interesantie drafta notikumi on Sestdiena Septembris 02, 2017 8:20 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)
5TP
2rd pick nederētu tiešām.
Starp citu jums nav pāri max player? Smieklīgi


_______________________________________________
Paraksts?
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

3S2 Interesantie drafta notikumi Empty Re: S2 Interesantie drafta notikumi on Sestdiena Septembris 02, 2017 8:33 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley
Kapteinis teica, ka esot viena vieta vēl, pats neesmu skatījies. Aizmirsu tur dažus teikumus piemetināt, ko man gm teica pirms drafta. Ka jāņem aktīvākais, kas ir loģiski. Tas vien, ka Smetona vienīgais ir tpu pildījis pirms ticis draftēts liecina, ka būs aktīvs un jāņem. Jau pašā sākumā domājām Smetonu ņemt. Priecīgs


_______________________________________________
S2 Interesantie drafta notikumi Pab_h_11
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

Sponsored content


Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā