You are not connected. Please login or register

 » SPĒLĒTĀJI » Treniņi » Media » Spēlētāju apkopojums

Spēlētāju apkopojums

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Spēlētāju apkopojums Empty Spēlētāju apkopojums on Ceturtdiena Septembris 07, 2017 12:27 am

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Spēlētāju apkopojums
Nolēmu apkopot līgas spēlētājus un labākos dažādās kategorijās tīri pēc tp skaita pa prasmēm. Kuriem teorētiski būtu jābūt līderiem laukumā tajā, kas ir trenēts. Protams, ka tā nebūt arī nav, jo spēles situācijas ir dažādas un basketbols netiek spēlēts uz papīra, bet gan laukumā.

Sāksim ar labākajiem trīspunktu metējiem līgā. Pirmais ir Lil Aumy 92 no Vāverēm, kas nemaz nepārsteidz zinot, kuram šis spēlētājs ir. Tālāk seko Titānu pārstāvis Kevin Pausee atpaliekot tikai par 1tp ar 91 prasmē. Trešajā vietā atkal ir Vāveru pārstāvis Stephen Thompson ar 82, jāsaka, ka NPC ir augstu uzlēcis. Ceturto vietu ieņem Titānu saspēles vadītājs Oberyn Martell ar 78, tad nedaudz aiz muguras ar 77 ir Draymond Curry no Vilkiem, bet šis spēlētājs ir neaktīvs un nav izdarījis nevienu treniņu. Tālāk 4 spēlētāji ar 75, bet tālāk par 5 neiesim.

Tālāk apskatīsim metējus kopumā, summējot visas metienu prasmes kopā – shot inside, shot close, shot medium, shot 3pt, shot low post, layup, shoot of dribble, shoot in traffic. Pirmais atkal ir Lil Aumy ar 513 punktiem, tad seko Kareivju pārstāvis Simons ar 502 punktiem, šie ir vienīgie, kas pārsnieguši 500 metienos. Trešo vietu ieņem Lenard no Vilkiem ar 462 punktiem, tam seko komandas biedrs In ar 448 punktiem un visbeidzot šo noslēdz pārstāvis no Rīgas komandas Martell ar 446 punktiem. Protams, ka šis visu nenosaka uzbrukumā, jo tur jau vēl nāk lietas klāt, pirmkārt jau pretinieku aizsardzība, tad esi karsts vai auksts, prasme, ko te neiekļāvu.

Tagad pievērsīsimies pie labākajiem sodiņu izpildītājiem. Pirmais ir Alex Young no Titāniem ar 67 prasmei, tad seko Frey arī no Titāniem ar 63, trešo vietu dala Aumy un In , un Simons ar 62, pēc tam seko veseli 10 spēlētāji ar prasmi 60. Neuzskaitīšu te visus tos, tāpat nav svarīgi, jo neiekļūst iekš top5. Šeit jāsaka, ka nevienam nav baigais izrāviens un visiem tā precizitāte ir tāda vidēja, var iekrist abi, var iekrist viens un tik pat labi neviens. Gandrīz vai laimes spēle, kuram izšķirošajos brīžos nenotrīcēs roka, jo bieži jau tiek mests pēdējās spēles sekundēs otrai komandai cenšoties izglābties no zaudējuma.

Pienākusi kārta labākajiem bumbas triecējiem no augšas, te summējas 3 prasmes, skaitīšu arī lēcienu klāt, jo bez tā jau neietrieksi. Pirmais ir Kareivjus pārstāvošais Lebowski ar 185, vismaz te nav pārsteigumi, jo centrs atrodas augšgalā. Tad seko līgas mazākais spēlētājs, kurš jau beigs karjeru ar 180, ievērojami 1,7m garam spēlētajam. Tad trešajā vietā ir Rose ar 177, ceturtā vieta pienākas Kjolnir no Vilkiem ar 165, visbeidzot pēdējais šajā sarakstā ir NPC Traumo ar 159. Vairāk gan jāsaka, ka spēlētāji ir trenēti uz metieniem, ne to, kā ietriekt bumbu grozā no augšas.

Ātrākie spēlētāji, skatos gan speed, gan quickness. Ātrākais un veiklākais kustībās izrādās Savič no Vāverēm ar 130, otro vietu dala 2 spēlētāji atpaliekot tikai par punktu, tātad 129 Krimley un Visurgājējs, tad seko Simons ar 128 un visbeidzot Turkovič ar 127, kas ir nedaudz pārsteidzoši viņa augumam, jo parasti garie nav tik ātri. Tālāk 6 spēlētāji ar 120. Kopumā šo topu aizņem Vāveres un Kareivji. Nav brīnums, ka Vāverēm tik labi izdodas ātrie uzbrukumi.


P.s. Sakiet, ja vēlaties nākotnē vēl kaut ko līdzīgu šim apskatīt. Nesolu, bet varbūt kaut kad būs otrā daļa ar citām prasmēm vai jau update šim pašam. Ņemiet arī vērā, ka šis ir pirms update, jo rīt tiks atjaunoti spēlētāji.

Spēlētāju apkopojums Practi10


_______________________________________________
Spēlētāju apkopojums Pab_h_11
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

2Spēlētāju apkopojums Empty Re: Spēlētāju apkopojums on Ceturtdiena Septembris 07, 2017 1:24 am

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič
LIKE


_______________________________________________
SCOOOOOOORE!!! 
https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&chk=1a31e4e6d7  
SCOOOOOOORE!!!

Spēlētāju apkopojums TJn_RfMrQjWzsaQGRzKv7g
Spēlētāju apkopojums Download_off
Apskatīt lietotāja(-u) profilu https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

3Spēlētāju apkopojums Empty Re: Spēlētāju apkopojums on Ceturtdiena Septembris 07, 2017 3:17 am

Patīkams raksts! Domāju, ka sodiņu statistiku varēja aizstāt ar ko nozīmīgaku, jo reāli jau apskatiji 2 metienu statistikas pirms tam. Sodu vietā varēja apskatīt atlēkošo bumbu spēlētājus vai ko tādu, kas arī ir ļoti svarīgs spēlē.

Apskatīt lietotāja(-u) profilu

4Spēlētāju apkopojums Empty Re: Spēlētāju apkopojums on Ceturtdiena Septembris 07, 2017 3:45 am

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley
Paldies! Atlēkošās atkal bija jārēķina, ja vien negrib atsevišķi uzbrukuma un aizsardzības, bet man jau tā pietika rēķināt. Smieklīgi Un jāatstāj varbūt kaut kas citai reizei. Domāju, ka metieni vienā reizē jāsaliek. Priecīgs


_______________________________________________
Spēlētāju apkopojums Pab_h_11
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

5Spēlētāju apkopojums Empty Re: Spēlētāju apkopojums on Ceturtdiena Septembris 07, 2017 4:59 am

Didza rakstīja:Paldies! Atlēkošās atkal bija jārēķina, ja vien negrib atsevišķi uzbrukuma un aizsardzības, bet man jau tā pietika rēķināt. Smieklīgi Un jāatstāj varbūt kaut kas citai reizei. Domāju, ka metieni vienā reizē jāsaliek. Priecīgs
Nu visus jau jārēķina, uz atlēkošajām laikam būtu jārēķina 3 prasmes (Offensive rebound, Defensive rebound un Vertical). Bet tiesa, ka jāatstāj kaut kas citām reizēm. Reāli vari pat veidot rakstu sēriju un apskatīt uzbrukuma statistikas, tur visu veida metienus, ātrumu, izveicību utt, kas pa lielam ir apkopots šinī rakstā, tad jau tālāk, nākamreiz, var iet pēc aizsardzības statistikām, kur apkopoti tiek bloki, atlekošās, steal utt.

Apskatīt lietotāja(-u) profilu

6Spēlētāju apkopojums Empty Re: Spēlētāju apkopojums on Ceturtdiena Septembris 07, 2017 10:32 am

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley
Nu jā, bet 3pt un sodiņus nevajadzēja rēķināt. Tikai jāpaskatās, kuram lielāki un viss, bet pārējo summēju vairākās prasmēs. Diezgan paņem laiku tā summēšana.


_______________________________________________
Spēlētāju apkopojums Pab_h_11
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

7Spēlētāju apkopojums Empty Re: Spēlētāju apkopojums on Ceturtdiena Septembris 07, 2017 7:26 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)
5TP


_______________________________________________
Paraksts?
Apskatīt lietotāja(-u) profilu

Sponsored content


Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā