Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Balvu Vilku nākotne

2 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Balvu Vilku nākotne Empty Balvu Vilku nākotne Piektdiena Jūlijs 14, 2017 8:59 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Šovakar bija SBVL drafts. Pirmais drafts un tas jau ieiet vēsturē ar to, ka jaunais ĢM nebija draftā. Vēl joprojām viņš nav manīts online. Protams, neko viņam nepārmetīsim, taču arī hokeja līgas laikos aktīvs viņš neesot bijis, tāpēc ņemot vērā to, ka draftu no Vilku puses izglāba lietotājs Ķekavnieks45, es paziņoju, ka Vilku komandai mainās ĢM jeb treneris - ĢM vietu pārņem drafta glābējs - Ķekavnieks45.

Arī Ķekavnieku atceramies no hokeja līgas (mellupietis bija), bet cerams, ka šoreiz komanda viņam būs pietiekami liels stimuls, lai būtu aktīvs un cīnītos par vietu Play-Offos.

Approved!

2Balvu Vilku nākotne Empty Re: Balvu Vilku nākotne Piektdiena Jūlijs 14, 2017 9:48 pm

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

Sencītis man Skype uzrakstīja, ka esot domājis, ka rīt būs drafts

3Balvu Vilku nākotne Empty Re: Balvu Vilku nākotne Piektdiena Jūlijs 14, 2017 9:50 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

nu man uzrakstīja tepat, ka Ralfs esot teicis, ka drafts tikai rīt. bet nu jau par vēlu. viņi var ar Ķekavnieku vienoties, ka komandu vada abi, tikai S3ncitiS kā ģm-palīgs, bet Ķekavnieks ĢM.

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā