Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Savainojumi

+5
bukss_a
Laukakmens
Fuck_GSW
stillbestone
Didza
9 posters

Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 2]

1Savainojumi Empty Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 10:34 am

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Man ienāca prātā, ka varētu ieviest savainojumus, lai būtu reālāk. Tā kā būs pilni sastāvi ar NPC spēlētājiem, tad varētu arī traumēties. Piemēram, katru 3. vai 4. dienu viens spēlētājs līgā traumējas vai 2, bet tad nedrīkst būt no vienas komandas. Tas notiek ar kaut kādu programmu, kura izvelk vienu vārdu. Katra spēlētāja vārds ir rakstīts 5 reizes un izvelk arī dienu ilgumu, piemēram, no 1-3. Tad būtu iespēja par spēlētāja naudu iegādāties kādus darbiniekus, kā masierus, ārstus. Tas nozīmētu, ka noalgstot kādu darbinieku spēlētāja iespēja par vienu izvēli samazinās un paliek 4 vārdi izlozē, nolīgst vēl kādu, tad paliek 3 vārdi izlozē. Vai arī komandai ir iespēja nolīgt staff, lai visai komandai par vienu izvēli mazāk. Tie dienu ilgumi domāti pie tā, ja katrai komandai ir viena spēle dienā. Nedrīkstētu būt tāda situācija, ka komandai reizē ir vairāk par 2 traumētiem vai arī traumējas 3x pēc kārtas vienas komandas spēlētāji.

2Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 10:38 am

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

DAFUQ

3Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 10:40 am

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Savainojumi simlīgās nestrādā un nav vajadzīgi.

4Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 10:51 am

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Strādāt jau strādātu. Tikai vai citi to grib, tas ir tas jautājums. Smieklīgi

5Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 10:53 am

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

Nafig nē, jau Tā nav naudas, kur nu vēl kkadiem masieriem maksāt

6Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 10:54 am

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Nu, budžetu tad jau varētu palielināt.

7Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 11:34 am

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Didza rakstīja:Strādāt jau strādātu. Tikai vai citi to grib, tas ir tas jautājums. Smieklīgi
Nevienā man zināmā veiksmīgā simlīgā nav savainojumi un visticamāk nekad nebūs. Te arī nevajag

8Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 11:55 am

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Didza, ko tu pīpē? Kā tu izsekosi uz kuru simu ir jābūt savainotam un uz kuru nē? Kā fuck_GSW rakstīja, neviena veiksmīga sim līga neko tādu neizmanto. Sajūta ka tu pirmo reizi esi sim līgā

9Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 12:00 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

bukss_a rakstīja:Didza, ko tu pīpē? Kā tu izsekosi uz kuru simu ir jābūt savainotam un uz kuru nē? Kā fuck_GSW rakstīja, neviena veiksmīga sim līga neko tādu neizmanto. Sajūta ka tu pirmo reizi esi sim līgā
Neesmu pirmo reizi, bet es redzu, ka tas būtu pietuvināts realitātei. Savainots ir uz nākamajām spēlēm no tā brīža, kad savainojās, kas tur ko neizsekot. Ne jau tu savainojies, tad nospēlē 2 un tikai tad pēkšņi sēdi malā. Noteiktā laikā ir zināms, kas savainojas un gm var aizstāt rotācijā. Varbūt vajag kaut ko, kas atšķir kādu līgu un padara unikālu.

10Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 12:06 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Didza rakstīja:
bukss_a rakstīja:Didza, ko tu pīpē? Kā tu izsekosi uz kuru simu ir jābūt savainotam un uz kuru nē? Kā fuck_GSW rakstīja, neviena veiksmīga sim līga neko tādu neizmanto. Sajūta ka tu pirmo reizi esi sim līgā
Neesmu pirmo reizi, bet es redzu, ka tas būtu pietuvināts realitātei. Savainots ir uz nākamajām spēlēm no tā brīža, kad savainojās, kas tur ko neizsekot. Ne jau tu savainojies, tad nospēlē 2 un tikai tad pēkšņi sēdi malā. Noteiktā laikā ir zināms, kas savainojas un gm var aizstāt rotācijā. Varbūt vajag kaut ko, kas atšķir kādu līgu un padara unikālu.
Teiksim spēlētājs savainojas uz GM1, GM2, GM3, bet simotāji ātrāk var izsimot GM6. Kā tas būs? Izsimo GM2 bez savainojuma un tad GM6. Kā tas sanāks. Kurš kontrolēs vai ir ieveroti savainojumi? Tas pavers plašas iespēias uz šmugulēšanu.

11Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 12:08 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

bukss_a rakstīja:
Didza rakstīja:
bukss_a rakstīja:Didza, ko tu pīpē? Kā tu izsekosi uz kuru simu ir jābūt savainotam un uz kuru nē? Kā fuck_GSW rakstīja, neviena veiksmīga sim līga neko tādu neizmanto. Sajūta ka tu pirmo reizi esi sim līgā
Neesmu pirmo reizi, bet es redzu, ka tas būtu pietuvināts realitātei. Savainots ir uz nākamajām spēlēm no tā brīža, kad savainojās, kas tur ko neizsekot. Ne jau tu savainojies, tad nospēlē 2 un tikai tad pēkšņi sēdi malā. Noteiktā laikā ir zināms, kas savainojas un gm var aizstāt rotācijā. Varbūt vajag kaut ko, kas atšķir kādu līgu un padara unikālu.
Teiksim spēlētājs savainojas uz GM1, GM2, GM3, bet simotāji ātrāk var izsimot GM6. Kā tas būs? Izsimo GM2 bez savainojuma un tad GM6. Kā tas sanāks. Kurš kontrolēs vai ir ieveroti savainojumi? Tas pavers plašas iespēias uz šmugulēšanu.
Loģiski jau būtu, ka GM6 nenotiek pirms GM1, GM2, GM3, utt.

12Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 12:36 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Didza rakstīja:
bukss_a rakstīja:
Didza rakstīja:
bukss_a rakstīja:Didza, ko tu pīpē? Kā tu izsekosi uz kuru simu ir jābūt savainotam un uz kuru nē? Kā fuck_GSW rakstīja, neviena veiksmīga sim līga neko tādu neizmanto. Sajūta ka tu pirmo reizi esi sim līgā
Neesmu pirmo reizi, bet es redzu, ka tas būtu pietuvināts realitātei. Savainots ir uz nākamajām spēlēm no tā brīža, kad savainojās, kas tur ko neizsekot. Ne jau tu savainojies, tad nospēlē 2 un tikai tad pēkšņi sēdi malā. Noteiktā laikā ir zināms, kas savainojas un gm var aizstāt rotācijā. Varbūt vajag kaut ko, kas atšķir kādu līgu un padara unikālu.
Teiksim spēlētājs savainojas uz GM1, GM2, GM3, bet simotāji ātrāk var izsimot GM6. Kā tas būs? Izsimo GM2 bez savainojuma un tad GM6. Kā tas sanāks. Kurš kontrolēs vai ir ieveroti savainojumi? Tas pavers plašas iespēias uz šmugulēšanu.
Loģiski jau būtu, ka GM6 nenotiek pirms GM1, GM2, GM3, utt.
Ja būtu bijis LSHL, tad saprastu, ka ar vairākiem simulētājiem nekas nenotiek pēc kārtas. Tā sezona rit raitāk

13Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 12:39 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Nu nhl09 mani nesaistīja, lai ar to randomu tur skatītos. Smieklīgi Nu, jā, norit raitāk, bet tāpat tas ir jocīgi, ja izsimulē vēlākās spēles ātrāk. Normāli būtu, ka simulētāji mainās un viss rit pareizā secībā. Cik saprotu, tad pagaidām ir domāts 1 spēle dienā katrai komandai.

14Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 12:42 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Didza rakstīja:Nu nhl09 mani nesaistīja, lai ar to randomu tur skatītos. Smieklīgi Nu, jā, norit raitāk, bet tāpat tas ir jocīgi, ja izsimulē vēlākās spēles ātrāk. Normāli būtu, ka simulētāji mainās un viss rit pareizā secībā. Cik saprotu, tad pagaidām ir domāts 1 spēle dienā katrai komandai.
Pašlaik ar diviem simotājiem vēl var. Bet kad būs 7 un katram paņemta spēle, un tam, kuram pirmā spēle sanāks aizkavēties līdz nākamajai dienai, diez vai kāds viņu baigi gaidīs

15Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 12:55 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Nu tas gan. Smieklīgi Bet tāpat to varētu realizēt, just sayin. Piemēram, pirmā spēle nav izsimulēta, tad savainojas uz 2,3,4. Zināms, ka tas, kas simulē tieši konkrētu spēli un tieši uz to spēli būtu jābūt spēlētajam ārā. Nav jau tā, ka savainojas un nezina, uz kuru spēli un kad. Savainojumi būtu konkrētā dienā un laikā un tiktu norādītas spēles, uz kurām. Kā, ja visiem ir 4 spēles, bet savainotajai komandai  tikai 2, tad savainojoties tas tiktu savainots sākot ar 5. spēli. To visu jau varētu apspriest un izvērtēt, ja tik tālu nonāktu.

P.s. Un nevajag man brukt virsū, ka es pīpējot un vai nezinu ko izdomājot. Man tikai ienāca prātā ideja, kas atšķirtu šo projektu no citiem un būtu vairāk pietuvināts reālajai dzīvei. Savādāk sajūta, ka labāk klusēt un neko neieteikt arī citreiz. Smieklīgi

16Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 12:59 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Didza rakstīja:Nu tas gan. Smieklīgi Bet tāpat to varētu realizēt, just sayin. Piemēram, pirmā spēle nav izsimulēta, tad savainojas uz 2,3,4. Zināms, ka tas, kas simulē tieši konkrētu spēli un tieši uz to spēli būtu jābūt spēlētajam ārā. Nav jau tā, ka savainojas un nezina, uz kuru spēli un kad. Savainojumi būtu konkrētā dienā un laikā un tiktu norādītas spēles, uz kurām. Kā, ja visiem ir 4 spēles, bet savainotajai komandai  tikai 2, tad savainojoties tas tiktu savainots sākot ar 5. spēli. To visu jau varētu apspriest un izvērtēt, ja tik tālu nonāktu.

P.s. Un nevajag man brukt virsū, ka es pīpējot un vai nezinu ko izdomājot. Man tikai ienāca prātā ideja, kas atšķirtu šo projektu no citiem un būtu vairāk pietuvināts reālajai dzīvei. Savādāk sajūta, ka labāk klusēt un neko neieteikt arī citreiz. Smieklīgi
Viss ok, ja izsaki idejas. Tā vajag turpināt. Bet noteikti ir daudz labāki un sakarīgāki veidi, kā padarīt līgu atšķirīgu no citām. Ja tuvinātu realitātei, tad arī būtu katrai komandai viena spēle nedēļā un sezona ietu gadu.

17Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 1:09 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Nebūs.

18Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 1:10 pm

Maikijs

Maikijs
PG - Ragnar Thorgard
PG - Ragnar Thorgard

Kā noturēt jaunos lietotājus - neļaujam tiem spēlēt kādā no spēlēm..?
Nevajag savainojumus sim līgās. Šeit ir tā iespēja izveidot līgu, kurā komandas var pilnā spēkā cīnīties un parādīt savas prasmes taktiku izvēlē, kā arī builda veidošanā.

19Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 1:13 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Nu, ne jau visu vajag kā realitātē. NBA jau spēles ir salīdzinoši bieži. Vienkārši parasti pasaka citi, vajag, nevajag, shit vai ko, kas aprobežojas ar vienu teikumu. Bet ja pateiktu konstruktīvu kritiku, kāpēc, kas un ko, paskaidrojot, kāpēc tā un šitā, tad jau es neko neteiktu.

20Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 1:24 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Maikijs rakstīja:Kā noturēt jaunos lietotājus - neļaujam tiem spēlēt kādā no spēlēm..?
Nevajag savainojumus sim līgās. Šeit ir tā iespēja izveidot līgu, kurā komandas var pilnā spēkā cīnīties un parādīt savas prasmes taktiku izvēlē, kā arī builda veidošanā.
Ja tiešām savāktu pilnu komandu tur 15 reālos spēlētājus, tad traumas arī būtu tā iespēja rezervistiem tikt sastāvā un parādīt sevi. Savādāk jau jaunie lietotāji(citās sezonās, kad pašreizējie jau satrenējušies) netiktu uz laukuma.

21Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 1:28 pm

Maikijs

Maikijs
PG - Ragnar Thorgard
PG - Ragnar Thorgard

Kad sāks rasties situācija, kad jaunajiem tiešām ir ļoti grūti tikt uz laukuma, tad, pieļauju, tiks domāts par jaunatnes līgas izveidi, kā daudzās citās līgās, kur jaunie var sacensties savā starpā un pilnveidoties, līdz viņiem vietu redz lielās līgas menedžeri.

Pat, ja kāds tiešām ņems vēl 3 papildus spēlētājus, kuri rotācijā netiek, vismaz es to atstātu neaktīvajiem, jeb vēl jo labāk- nemaz neņemtu papildus 3 spēlētājus, neaktīvos atlaižot, jo tie aizņem sastāva vietas un budžeta līdzekļus.

22Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 10:35 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

Ja didza piekrīt savējam dabūt 2 nedēļu savainojumu TAGAD,tad es piekrītu Reāli ņirdzīgi

23Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 10:37 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Tu uzskati, ka mans ir tik labs? Smieklīgi Es te ierosināju uz 3 dienām, ne 2 nedēļām. Smieklīgi

24Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 11:39 pm

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

Čau, no pieredzes, savainojumi tikai nodrošina cilvēku padiršanu

25Savainojumi Empty Re: Savainojumi Otrdiena Jūlijs 18, 2017 11:47 pm

Apostate

Apostate
PG - Artemis Fowll
PG - Artemis Fowll

SFS bija savainojumi

Nebija forši

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 2]

Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā