Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Valmieras Vāveres intervija ar komandas spēlētāju - Kevin Warrior.

4 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

kd35

kd35
SG - Kevin Warrior
SG - Kevin Warrior

Intervētājs  Intervētājs - Labdien! Pastāstiet kā Jūs nokļuvāt līdz SBLV un kāds ir Jūsu mērķis šajā komanda?
Kevin Warrior  Valmieras Vāveres  - Labdien! Mani sauc Kevin Warrior, esmu 19 gadus vecs jauneklis no ASV. Dzimis Čikāga, kur arī esmu uzaudzis un sācis spēlēt basketolu. Par SBLV līgu dzirdēju interneta vietne kā jauna basketbola līga meklē jaunus un talantīgus spēlētājus, kā arī izlēmu pieteikties un atrādīt savas prasmes, jo uzskatu kā man bija iespēja būt komanda. Līdz draftam palika nedaudz mazāk kā 2 nedēļas un izlēmu kravāt koferus uz Latviju, kur pirmo reizi ar kuģi "VV" devos uz Eiropu. Pats nekad neesmu ceļojis, tāpēc priekš manis bija lielisks ceļojums arī viena reize. Kad kuģis piestāja pie Lielbritānijas, tad man bija jāparsēžas uz lidmašīnu. Lidmašīnas kompānija bija "Ryannair". Šī kompānija man sagādāja grūtības, jo 2m garam cilvēkam nebija brīvas vietas priekš kājam un man 3h bija jāmocas šajā lidmašīna. Paldies, ka šīs murgs beidzās ātri. Kad ielidoju Latvija, es aizbraucu uz hoteli, kur pārnākšņoju un nākošajā diena sazvanījos ar SBLV līgu, kur var pieteikties uz treniņiem un kura vieta notiek. Man pateica Rīgas Olimpiskajā sporta centra ir iespēja sevi atradīt treneriem un uz devos ar kājam uz šo vietu. Pa ceļam man pienāca 3 urlas un teica: "Daj sigaret, ņegr", bet es pateicu: "Es jūsu valodu nesaprotu, atvainojos" un tad viņi kļuva nikni kā saka man dzīties, bet es izmantoju savas sportiskas īpašības, kur ātrāk nokļuvu līdz OSC un apsargs 3 urlas aizturēja un viņus aizveda uz izolatoru. Es nopūtos un devos klāt pie treneriem, manu treniņu novēroja Lil Aumy Valmieras Vāveres treneris un komandas ģeneralmenedžeris. Lil Aumy ar prieku pateica, ka vēlas redzēt mana komanda, jo mani piemīt labas īpašības priekš basketbola, kā arī tehnika patika. Viņš izcēla manu atlētiskumu, kā arī metienu. Kad pienāca drafta diena sapratu, ka varēšu būt draftēts ar augstu numuru, bet arī neizslēdzu variantu kā nebūšu komanda, jo esmu nepazīstams priekš šī reģiona un visa mana nopelnīta nauda būtu vēja par ko sabēdājos, jo taču uz mājam kaut  kā jātiek. Pienāca drafta diena un sirds pulsa ātri. Kad sāka sākt spēlētājus, sāku uztraukties, jo ar katru nākošo varu būt es. Līdz nepienāca 5. numurs... Balvu Vilki 2017. gada SBLV drafta ar 5. numuru izvēlas - Kevin Warrior! Dancing
Sāku mājas ārdīties, dēļ kā man televizors saplīsa un liku samaksāt naudu hotelim dēļ priekiem. Tas bija tā vērts! Sazvanījos ar Balvu Vilkiem, viņi mani ieientresēja, bet pēc 30 minūtem skan zvans... Balvu vilki skumīga balsī saka... Mes tēvi aizmanījam uz Valmieras Vāverem! Pēc pāris minūtem zvana Lil Aumy ar prieku paziņo, ka viņš ir mūsu komanda un es atcērējos kā tas bija puisis no treniņdrafta. Pēc drafta man bija lieli mērķi - trēnēties citīgi un uzvarēt spēlēs, jo ASV es savu komandu aizvedu līdz finālam, kā arī saņēmu vērtīgāka spēlētāju balvu, tāpēc man tas lika vēl vairāk būt labākam.

Intervētājs Intervētājs - Jūsu stāsts izklausas lielisks... Pastāstiet kā Jūs sākat nodarboties ar basketbolu un no cik gadiem?
Kevin Warrior  Valmieras Vāveres  - Ar basketbolu sāku nodarboties ar 8 gadu vecumu, kur aizgāju skola pirmoreiz uz treniņiem. Man bija lielāks pārsvara augums par citiem, tāpēc spēju dominēt jau no mazotnes. Treneris man pēc pirmajiem treniņiem, piedāvājā inviduālus treniņus, lai attīstītu savu fizisko kondīciju, lai varētu laukuma spēlēt vairāk minūtes, kā arī tehniku - dribu, metienu, kas man šobrīd viss lieliski noder manai SBLV līgai un liels paldies trenerim.

Intervētājs Intervētājs - Kādu līgumu Jūs saņemsiet ar Vāvers komandu un kā tērēsieet?
Kevin Warrior  Valmieras Vāveres - Saņemšu 8 miljonus uz diviem gadiem par kopējo līgumu 16 miljoniem. Lielāko daļu no šis naudas palīdzēšu vecākiem, lai viņi piepildītu savus sapņus, jo viņi mani skoloja bērnība, kā arī ļoti daudz palīdzēja. Viņi ir vairāk pelnījuši nekā es! Bet es no šīs naudas Valmieras laukos uzbūvēšu rančo, kur audzēšu vistas, govis, kā arī stādīšu dārzeņus, jo man patīk ēdiens, kas nāk no dabas nevis GMO. Dabīgs un veselīgs! Ņamma!

Intervētājs Intervētājs - Jā sakat stastīt par ēdienu, tad kurš ir Jūsu mīļākais ēdiens?
Kevin Warrior - Man garšo viss kas, bet viens no ēdieniem ir - Kartupeļu biezputra ar karbonādem un kāpostu/burkānu salātiem, kas manu puncī padara enerģijas pilnu. Kā arī kādu saldo pa virsu. Smieklīgi

Intervētajs Intervētājs - Paldies par interviju un novēlu veiksmi sezona.
Kevin Warrior Valmieras Vāveres - Paldies Jums SBLV LTV1 par šo lielisko pavadīto laiku studija. Veiksmi arī Jums!

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Man arī mīļākais ēdiens kartupeļu biezputra ar karbonādi (vēlams siera). Salātus gan nelieku - labāk mērci vai biezpienu. Prieks, ka uztaisīji MEDIU. Labs darbs! Priecīgs

kd35

kd35
SG - Kevin Warrior
SG - Kevin Warrior

Man tas arī ir mīļākais un šodien darba ēdu ar prieku. Smieklīgi Griķīši, karbonādes, kā arī tomātiņi pa virsu un kefīrs dzeramais. Smieklīgi

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Laba gaume. Priecīgs

kd35

kd35
SG - Kevin Warrior
SG - Kevin Warrior

Protams. Priecīgs kaut kā sagribējas karbonādes tagad Smieklīgi lol, uzrakstīju par ēdienu un arī sagribējas Smieklīgi

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Labs raksts!

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

Warrior, tavs uzvārds vairāk pieskaņots vienai citai komandai Piemiedz ar aci

- Valderis

kd35

kd35
SG - Kevin Warrior
SG - Kevin Warrior

Lord Walder Frey rakstīja:Warrior, tavs uzvārds vairāk pieskaņots vienai citai komandai Piemiedz ar aci

- Valderis

Man patīk nosaukums Priecīgs Tērvetes Valderi Smieklīgi

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

5TP

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā