Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Labāk lasiet tikai PS :D

+2
Ķekavnieks45
chyzyha
6 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Labāk lasiet tikai PS :D Empty Labāk lasiet tikai PS :D Trešdiena Augusts 02, 2017 7:20 pm

chyzyha

chyzyha
SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent

NBA komandas, kurā spēlē mans iecienītākais latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, labākais spēlētājs un lielākā zvaigzne Karmelo Entonijs iespējams šajā starpsezonā mainīs komandas. Entonijs gada sākumā bija teicis, ka viņš pat nedomājot par to, ka varētu pāriet uz citu komandu, jo grib būt viens no tiem dažiem spēlētājiem, kuri aizvada ilgu laiku vai pat visu savu karjeru vienas komandas sastāvā. Tādus spēlētājus, viņš uzskata par savu paraugu. Viņš arī bija 2014. gadā parakstījis 5 gadu līgumu ar "Knicks" , un tas nozīmēja, ka bez viņa paša vēlēšanās, viņu neviens nevar aizmainīt uz citu komandu. Bet laikam ejot viss mainījās-parādijas nepatika pret Ņujorkas "Knicks" komandas treneru darbu. Tāpēc viņa sapnis par būšanu visu savu karjeru vienā komandā mainījās. Bet par to, kura tiešām būs viņa nākošā komanda, diemžēl vēl nav nevienam nekādas skaidrības. Biju dzirdējis informāciju, ka viņš piekristu maiņai uz Hjūstonas "Rockets" vai Klīvlendas "Cavaliers", bet jaunākā informācija liecina par to, ka Entonijs tomēr ir mainījis savas domas un vairs nevēlas mainīties uz Klīvlendas "Cavaliers" komandu, un nebūtu ar mieru izmantot savas tiesības jebkurai maiņai ar "Cavaliers". Daudzus gan jau nomāc jautājums kāpēc Karmelo tomēr mainīja savas domas, jo "Cavaliers" spēlē daudzi labi spēlētāji, piemēram Lebrons Džeims, bet atbilde ir tāda, ka "Cavaliers" komandā šobrīd ir ļoti daudz neskaidrību par sastāvu, kāds būs nākamajā sezonā. Viena no problēmām saistībā ar to ir tāda, ka Kairijs Īrvings grib tikt prom no Klīvlendas "Cavaliers", jo vairs negrib spēlēt Lebrona Džeimsa ēnā un vēlas nokļūt citā komandā. Šāda Īrvinga izvēle rada šaubas tam, vai tad Lebrons Džeims nākamajā vasarā pagarinās līgumu ar Klīvlendas "Cavaliers". Un ja tas notiks, tad tas radīs ļoti lielu šoku daudzos cilvēkos, arī manī, bet līdz tam vēl ir daudz laiks, un viss vēl var mainīties. Turpinot par Karmelo Entoniju, un viņa izvēli, uz kuru komandu aizmainīties, viņš vairāk šobrīd fokusējas uz nonākšanu Hjūstonas "Rockets",kurā spēlē Kriss Pols un Džeims Hārdens. Bet šis darījums vēl ir tālu no izdošanās, jo cik esmu lasījis, tas ir diez gan sarežģīts, neņemot vērā to, ka Karmelo Entonijs ir gatavs atteikties no diez gan liela algas pielikuma-9 miljoniem, kurš ir paredzēts aizmainīšanās gadījumā. Galu galā, ja nu Karmelo Entonijs mainīs komandas, tas notiks ar Hjūstonas "Rockets", lai gan biju lasījis par to, ka tas arī varētu notikt ar Oklahomsitijas "Thunder", kas priekš manis skan pārāk neticami, jo manā skatījumā Hjūstonas "Rockets" priekš Karmelo Entonija būtu labāka izvēle, tāpēc man liekas, ka tie varētu būt diez gan lieli meli. Vienīgais labais spēlētājs Oklahomsitijas "Thunder", manuprāt, šobrīd ir Rasels Vestbruks. Iepriekš bija arī Kevins Durants, bet viņš pameta "Thunders", aizejot uz Goldensteitas "Warriors", kurā spēlē arī viens no maniem iecienītākajiem spēlētājiem-Stīvens Karijs, kurš ir aizvadījis visu savu profesionāļa karjeru šajā komandā. Tomēr...Entonija aizmainīšanu ir gatavs pieļaut Ņujorkas "Knicks" jaunais ģenerālmenedžeris Skots Perijs, bet nav vēl atradis nevienu Ņujorkas komandai derīgu variantu, pret kuru samainīt Karmelo Entoniju. Tāpēc Perijs tomēr vēl Itkā cerot, ka pēc visām ilgajām pārrunām Entonijs varbūt tomēr izlems palikt Ņujorkas "Knicks" komandā. Par ko noteikti būtu priecīgi visi šīs komandas fani.

Labāk lasiet tikai PS :D Original


PS. Vajadzetu būt 501 vārdam. un rakstija meitene kura neko nesaprot un nezina par NBA, kā arī ir bez fantāzijas augļiem.  Facepalm   Mēgināja rakstīt manas domas, bet no manām domām tur tālu.  Facepalm  Bet galvenais taču ir vārdu skaits  Thinking , tā kā jabut ok.

2Labāk lasiet tikai PS :D Empty Re: Labāk lasiet tikai PS :D Trešdiena Augusts 02, 2017 7:30 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

498vārdi Mēle

3Labāk lasiet tikai PS :D Empty Re: Labāk lasiet tikai PS :D Trešdiena Augusts 02, 2017 7:36 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

1. Tad kas rakstīja, tu, vai kāda meitene? Citu rakstītu media nevar nodot.
2. Manuprāt arī media jābūt par SBVL, ne īsto basketbolu.

4Labāk lasiet tikai PS :D Empty Re: Labāk lasiet tikai PS :D Trešdiena Augusts 02, 2017 7:49 pm

chyzyha

chyzyha
SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent

Ķekavnieks45 rakstīja:498vārdi Mēle

tad piebildi cerams ieskaitīs. jo 2 vārdi nebūtu patīkams iemesls lai nepanāktu pussolīti pretī Smieklīgi

5Labāk lasiet tikai PS :D Empty Re: Labāk lasiet tikai PS :D Trešdiena Augusts 02, 2017 7:52 pm

chyzyha

chyzyha
SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent

Fuck_GSW rakstīja:1. Tad kas rakstīja, tu, vai kāda meitene? Citu rakstītu media nevar nodot.
2. Manuprāt arī media jābūt par SBVL, ne īsto basketbolu.

1. esmu pamanijis, ka tev ir pretenzijas pret visiem un visur, bet mani tas nerausta.
2. kāpēc lai mana meitene nevarētu rakstīt manā vietā vai spēlēt ar mani, ja viņai nav savs profils izveidots un netaisās to darī.
3. ja par SBVL, tad tika uzrakstītas Kyle Cent domas par to, kas notiek NBA. CYA

6Labāk lasiet tikai PS :D Empty Re: Labāk lasiet tikai PS :D Trešdiena Augusts 02, 2017 8:27 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

chyzyha rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:1. Tad kas rakstīja, tu, vai kāda meitene? Citu rakstītu media nevar nodot.
2. Manuprāt arī media jābūt par SBVL, ne īsto basketbolu.

1. esmu pamanijis, ka tev ir pretenzijas pret visiem un visur, bet mani tas nerausta.
2. kāpēc lai mana meitene nevarētu rakstīt manā vietā vai spēlēt ar mani, ja viņai nav savs profils izveidots un netaisās to darī.
3. ja par SBVL, tad tika uzrakstītas Kyle Cent domas par to, kas notiek NBA. CYA
1. Tieši tā, spēlē tu, nevis tava draudzene. Ja tik ļoti viņai gribas rakstīt, tad lai pati taisa spēlētāju, būs tikai apsveicami. Spēlēt ar tevi viņa var gultā, nevis te. Vispār nebūtu to pieminējis, nevienam neraustītu.  Reāli ņirdzīgi Varbūt nevajag visur iestarpināt, ka tev ir draudzene, kura, pēc šī spriežot, daudz ko dara tavā vietā.
2. Tā tas nedarbojas. Tad varētu arī rakstīt par Kyle Cent domām par pašreizējo stāvokli biržā vai zemeņu cenām centrāltirgū. Jebkurā simlīgā tas tā ir bijis, pašam spēlētājam vai līgai jābūt rakstā kaut kā labāk iepītai par mazu piebildi, kura nemaz pašā rakstā nav ielikta, bet ierakstīta komentāros.  WTF MEN

7Labāk lasiet tikai PS :D Empty Re: Labāk lasiet tikai PS :D Trešdiena Augusts 02, 2017 8:45 pm

chyzyha

chyzyha
SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent

Fuck_GSW rakstīja:
chyzyha rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:1. Tad kas rakstīja, tu, vai kāda meitene? Citu rakstītu media nevar nodot.
2. Manuprāt arī media jābūt par SBVL, ne īsto basketbolu.

1. esmu pamanijis, ka tev ir pretenzijas pret visiem un visur, bet mani tas nerausta.
2. kāpēc lai mana meitene nevarētu rakstīt manā vietā vai spēlēt ar mani, ja viņai nav savs profils izveidots un netaisās to darī.
3. ja par SBVL, tad tika uzrakstītas Kyle Cent domas par to, kas notiek NBA. CYA
1. Tieši tā, spēlē tu, nevis tava draudzene. Ja tik ļoti viņai gribas rakstīt, tad lai pati taisa spēlētāju, būs tikai apsveicami. Spēlēt ar tevi viņa var gultā, nevis te. Vispār nebūtu to pieminējis, nevienam neraustītu.  Reāli ņirdzīgi Varbūt nevajag visur iestarpināt, ka tev ir draudzene, kura, pēc šī spriežot, daudz ko dara tavā vietā.
2. Tā tas nedarbojas. Tad varētu arī rakstīt par Kyle Cent domām par pašreizējo stāvokli biržā vai zemeņu cenām centrāltirgū. Jebkurā simlīgā tas tā ir bijis, pašam spēlētājam vai līgai jābūt rakstā kaut kā labāk iepītai par mazu piebildi, kura nemaz pašā rakstā nav ielikta, bet ierakstīta komentāros.  WTF MEN

Nav nekur minēts ka es nedrīkstu spēlēt ar kādu kopā no viena profila. un visur iestarpinu- 1x pieminēju... Thinking tālāk pats gribēji dzirdēt to
Atšķirībā kas kuram ir daudz. Bet jā, dara daudz. ēst gatavo viņa nevis es. un ja to dara katru dienu, tad tas tiešām ir daudz.
Pa lielam es to mēģināju skaidrot lai tā raksta. ja tā ir tik liela problēma, tad varu tajā visā nomainīt pāris vārdus lai būtu saistīts ar SBVL. bet priekš pirmās reizes es domāju, ka būtu ok.
Bet ko mēs te gurķu stādus dalīsim, nevienam no mums nav teikšana uz vērtēšanu, tāpēc lai lemj tas kuram jāvērtē Priecīgs

8Labāk lasiet tikai PS :D Empty Re: Labāk lasiet tikai PS :D Trešdiena Augusts 02, 2017 8:55 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

Xd random rakstu copy paste? Smieklīgi

9Labāk lasiet tikai PS :D Empty Re: Labāk lasiet tikai PS :D Trešdiena Augusts 02, 2017 9:05 pm

chyzyha

chyzyha
SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent

Laukakmens rakstīja:Xd random rakstu copy paste? Smieklīgi

Godīgi sakot, tas bija pirmais ko viņai pateicu izlasot pirmos teikumus un tālāk sabīstoties lasī. Bet viņa atbildēja ''nav gan. ņēmu kā piemēru, bet nepārrakstiju.'' Smieklīgi Facepalm

10Labāk lasiet tikai PS :D Empty Re: Labāk lasiet tikai PS :D Trešdiena Augusts 02, 2017 9:09 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

chyzyha rakstīja:
Laukakmens rakstīja:Xd random rakstu copy paste? Smieklīgi

Godīgi sakot, tas bija pirmais ko viņai pateicu izlasot pirmos teikumus un tālāk sabīstoties lasī. Bet viņa atbildēja ''nav gan. ņēmu kā piemēru, bet nepārrakstiju.'' Smieklīgi Facepalm

Vari kārtīgi iemaukt pa dibenu, jo man tā gribās.

11Labāk lasiet tikai PS :D Empty Re: Labāk lasiet tikai PS :D Trešdiena Augusts 02, 2017 11:38 pm

Puisis17


SG - Kristaps Radzins
SG - Kristaps Radzins

Jo Entonijs visu karjeru nospēlējis tikai Knickerbockeros...
Šķiet, ka viņu draftēja Nuggets..

12Labāk lasiet tikai PS :D Empty Re: Labāk lasiet tikai PS :D Ceturtdiena Augusts 03, 2017 3:03 pm

robis03

robis03
PF - Tony Flicker
PF - Tony Flicker

4TP

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā