Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

S2 3.round GM5 Talsu Kareivji @ Valmieras Vāveres (04.09.2017)

+5
CaptainCrazy
vairogs
bukss_a
Puisis17
Jetta
9 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Jetta


PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

GM5 Talsu Kareivji @ Valmieras Vāveres

4. septembris, ap 21:00

Strīms:
https://www.twitch.tv/lapstaopaa

Puisis17


SG - Kristaps Radzins
SG - Kristaps Radzins

Kas ar šo notiek??? Bija vai nebija??? Ja bija, tad, lūdzu, ieliec status..

Jetta


PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

Nevar nekas notikt, kamēr ar iepriekšējo spēli nav skaidrs. Kad viņi visi savā starpā izdirsīsies līdz galam un izdomās kas un kā, tad tikai varēšu nosimot.

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Jetta rakstīja:Nevar nekas notikt, kamēr ar iepriekšējo spēli nav skaidrs. Kad viņi visi savā starpā izdirsīsies līdz galam un izdomās kas un kā, tad tikai varēšu nosimot.
Simo tik tai spēļu secībai nav nozīme

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

Iepriekšējai viss kārtībā , tik pāris sekundes ieraksts par ātru tika pārtraukts , bet tas neko vairs neietekmēja ! Statistika pieejama ,tā kā viss kārtībā !

Manis pēc kaut desmit spēles dienā var simot , vienīgi starp katru vajag laiku ,ja nu taktiķi vēlas taktikās ko pamainīt , var arī pm iesaistītajām komandām pajautāt vai izmaiņu nebūs !

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

Puisis17


SG - Kristaps Radzins
SG - Kristaps Radzins

vairogs rakstīja:Iepriekšējai viss kārtībā , tik pāris sekundes ieraksts par ātru tika pārtraukts , bet tas neko vairs neietekmēja ! Statistika pieejama ,tā kā viss kārtībā !

Manis pēc kaut desmit spēles dienā var simot , vienīgi starp katru vajag laiku ,ja nu taktiķi vēlas taktikās ko pamainīt , var arī pm iesaistītajām komandām pajautāt vai izmaiņu nebūs !

Jautājums tagad rodas par GAME2 jo Aumis status nav ielicis un uz vēstuli neatbild, varbūt vēl nav bijis onlainā.

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

Puisis17 rakstīja:
vairogs rakstīja:Iepriekšējai viss kārtībā , tik pāris sekundes ieraksts par ātru tika pārtraukts , bet tas neko vairs neietekmēja ! Statistika pieejama ,tā kā viss kārtībā !

Manis pēc kaut desmit spēles dienā var simot , vienīgi starp katru vajag laiku ,ja nu taktiķi vēlas taktikās ko pamainīt , var arī pm iesaistītajām komandām pajautāt vai izmaiņu nebūs !

Jautājums tagad rodas par GAME2 jo Aumis status nav ielicis un uz vēstuli neatbild, varbūt vēl nav bijis onlainā.
Labi, ka neesmu vienīgais, kuru viņš ignorē Smieklīgi

Puisis17


SG - Kristaps Radzins
SG - Kristaps Radzins

CaptainCrazy rakstīja:
Puisis17 rakstīja:
vairogs rakstīja:Iepriekšējai viss kārtībā , tik pāris sekundes ieraksts par ātru tika pārtraukts , bet tas neko vairs neietekmēja ! Statistika pieejama ,tā kā viss kārtībā !

Manis pēc kaut desmit spēles dienā var simot , vienīgi starp katru vajag laiku ,ja nu taktiķi vēlas taktikās ko pamainīt , var arī pm iesaistītajām komandām pajautāt vai izmaiņu nebūs !

Jautājums tagad rodas par GAME2 jo Aumis status nav ielicis un uz vēstuli neatbild, varbūt vēl nav bijis onlainā.
Labi, ka neesmu vienīgais, kuru viņš ignorē Smieklīgi

Reāli ņirdzīgi Reāli ņirdzīgi Reāli ņirdzīgi
Nu es gan gribētu lai uz to vēstuli atbild, bet vēl par agru spriest.. Jāskatās, kas notiks vakarpusē.

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

- gan jau vakarā būs - pacietību !

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

Puisis17


SG - Kristaps Radzins
SG - Kristaps Radzins

vairogs rakstīja:- gan jau vakarā būs - pacietību !

Vienkārši status taisu

Jetta


PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

Nu tad simoju rīt, kamēŗ visi netiksiet galā.

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

simulēt var šodien.

man nav laika atbildēt - tikko ienācu forumā un man pārmet, ka ignorēju ziņas. es ignorēju tikai kapteini kraukšķi, kuram pat netaisos atbildēt, jo visas ziņas ir uzdirsieni.

ielikšu arī game2 status.

Puisis17


SG - Kristaps Radzins
SG - Kristaps Radzins

stillbestone rakstīja:simulēt var šodien.

man nav laika atbildēt - tikko ienācu forumā un man pārmet, ka ignorēju ziņas. es ignorēju tikai kapteini kraukšķi, kuram pat netaisos atbildēt, jo visas ziņas ir uzdirsieni.

ielikšu arī game2 status.

Ja tu man to pārmet par ignorēšānu, tad... Vienkārši teicu, ka neesi atbildējis un uzreiz piemetināju, ka pāragri izdarīt secinājumus, ko arī nedarīju...

Puisis17


SG - Kristaps Radzins
SG - Kristaps Radzins

stillbestone rakstīja:simulēt var šodien.

man nav laika atbildēt - tikko ienācu forumā un man pārmet, ka ignorēju ziņas. es ignorēju tikai kapteini kraukšķi, kuram pat netaisos atbildēt, jo visas ziņas ir uzdirsieni.

ielikšu arī game2 status.

Ak jā. Kad ieliec status, uzraksti PM lai varu ielikt statistikā

Jankels

Jankels
SG - Jānis Muhamedovičs
SG - Jānis Muhamedovičs

lol kraukškis lol skrappy

BrugjaBumba

BrugjaBumba

Kurās dienās notiek spēlētāju updeiti? Būtu forši, ja šinī simā mans spēlētajs būtu ar pilno bildu...

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

BrugjaBumba rakstīja:Kurās dienās notiek spēlētāju updeiti? Būtu forši, ja šinī simā mans spēlētajs būtu ar pilno bildu...
Nebūs. Aumis negrib atjaunot

Puisis17


SG - Kristaps Radzins
SG - Kristaps Radzins

CaptainCrazy rakstīja:
BrugjaBumba rakstīja:Kurās dienās notiek spēlētāju updeiti? Būtu forši, ja šinī simā mans spēlētajs būtu ar pilno bildu...
Nebūs. Aumis negrib atjaunot

Tu tak arī esi atjaunotājs, ne??

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Webā atjauno Kapteinis, rosterī Aumis.

Puisis17


SG - Kristaps Radzins
SG - Kristaps Radzins

Didza rakstīja:Webā atjauno Kapteinis, rosterī Aumis.
Skaidrs

Jetta


PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

Nu pirms otrā apļa lai atjauno visus spēlētājus. Rīt strīms kkur ap 19:00 varētu būt.

Jetta


PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā