Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Tas nav komandu sarindojums!!!

2 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Tas nav komandu sarindojums!!! Empty Tas nav komandu sarindojums!!! Svētdena Jūlijs 16, 2017 12:32 pm

21 Savage^ISSA

21 Savage^ISSA
PF - Issa Thug
PF - Issa Thug

21 21 21!

Issa Thug grib spēlēt un saņemt daudz naudas. Mazliet nokavēju drafitu, bet poh jau ir. Šīs nav komandu sarindojums, vienkārši skatos komandas, lietotāju tajā un viņu pozīcijas u.t.t. Īsāk sakot, media raksts media raksta pēc.


Valmieras Vāveres  - nu šitiem laikam noderētu garais aizsardzības balsts, tik es hz ka tas 2k10 randoms darīs ar manu spēlētāju. Cerams, ka tas nebūs stulbāks par NHL 09 herņu. Vēl es redzu divus pazīstamus lietotājus, Aumis un Vairogs, kura reāls vārds ir joprojām nav zināms.

Rīgas Titāni  - Trieciens numba two or somethin? Būtu jau interesanti paspēlēt par viņiem, pārcik es pats vadu Rīgas komandu kādā citā sim līgā. Daži lietotāji ir jau zināmi, Bukšs, Maikijs un oneofthehunna/Paramors/Joggy/Red Viper (Randy Orton much?). Bet es nez, vai viņiem ir vajadzīgs tikai aizsargs, jo viņiem ir jau viens tāds.

Balvu Vilki  - jau bija saruna ar viņu ĢM un laikam ka nekas nesanāks. Viņiem ir jau pietiekoši garo ambālu, kur nu vēl viens.

Talsu Kareivji  - congrats to Kareivju ĢM - viņam izdevās piesaistīt mani šeit neskatoties uz to, ka es atrodos visās pārējās līgās, izņemot SHL. Vēl viņš grib manu čali pārvērst par centru, bet es hz, ka tas ir iespējams, ja viņš nemāk iemest. Uz šo brīdi viņš ir tikai aizsargs, case closed. Un vispār, viņam taču jau ir viens centrs-aizsargs. Viens pluss - daudz pazīstami lietotāji šeit.


21 21 21!

2Tas nav komandu sarindojums!!! Empty Re: Tas nav komandu sarindojums!!! Trešdiena Jūlijs 19, 2017 10:19 pm

skreepee

skreepee

216 vārdi = 2TP

Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā