Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

S1 komandas pieteikšana

+3
Fuck_GSW
CaptainCrazy
stillbestone
7 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1S1 komandas pieteikšana Empty S1 komandas pieteikšana Otrdiena Jūlijs 11, 2017 12:23 am

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Laiks pieteikt komandas! Sākoties pirmajai sezonai būs četras komandas! Viena jau ir, atliek dabūt vēl trīs komandas. Savu komandu vari pieteikt aizpildot anketu, kas ir zem šī teksta un publicēt to komentāros!

Kods:
[b]SBVL Komandas pieteikums[/b]

Pilsēta:
Nosaukums:
Logo (renderots, .png formātā. citādi neskaitās):
Saīsinātais nosaukums:
Arēnas nosaukums:
Kāpēc Tu būtu labs ĢM:

2S1 komandas pieteikšana Empty Re: S1 komandas pieteikšana Otrdiena Jūlijs 11, 2017 12:16 pm

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

SBVL Komandas pieteikums

Pilsēta: Talsi
Nosaukums: Talsu Kareivji
Logo (renderots, .png formātā. citādi neskaitās): S1 komandas pieteikšana QowQhO8
Saīsinātais nosaukums: TAL
Arēnas nosaukums: Talsu Hokeja Arēna
Kāpēc Tu būtu labs ĢM: Man ir pieredze kā komandas ĢM. Biju LSBL menedžeris. Esmu aktīvs simulētajās līgās (it īpaši latviešu). Noteikti vēlos palīdzēt attīstīt šo līgu.

3S1 komandas pieteikšana Empty Re: S1 komandas pieteikšana Otrdiena Jūlijs 11, 2017 4:02 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

SBVL Komandas pieteikums

Pilsēta:Rīga
Nosaukums: Titāni
Logo (renderots, .png formātā. citādi neskaitās):
1st:
2nd:
Saīsinātais nosaukums: RIT
Arēnas nosaukums: Royalty Center
Kāpēc Tu būtu labs ĢM: Jo es vismaz māku uztaisīt logo

4S1 komandas pieteikšana Empty Re: S1 komandas pieteikšana Otrdiena Jūlijs 11, 2017 11:32 pm

Semo4ka



Kods:
SilverState Warriors

Pilsēta: Kandava
Nosaukums: SilverState Cats.
Logo (renderots, .png formātā. citādi neskaitās): S1 komandas pieteikšana Large_bringonthecats.com.minimal
Saīsinātais nosaukums: SSC
Arēnas nosaukums:Silver
Kāpēc Tu būtu labs ĢM: Tāpēc, ka esmu aktīvs.

5S1 komandas pieteikšana Empty Neveidosu Trešdiena Jūlijs 12, 2017 1:05 am

S3ncitiS

S3ncitiS
C - Ričards Danger
C - Ričards Danger

Nemaku uzveidot logo XD (ta ka vajag)



Pēdējo reizi labojis S3ncitiS Trešdiena Jūlijs 12, 2017 12:15 pm; labots 2 reizes

6S1 komandas pieteikšana Empty Re: S1 komandas pieteikšana Trešdiena Jūlijs 12, 2017 1:08 am

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

S3ncitiS rakstīja:SBVL Komandas pieteikums

Pilsēta:Balvi
Nosaukums: Vilki
Logo (renderots, .png formātā. citādi neskaitās): S1 komandas pieteikšana Imagee10

Saīsinātais nosaukums: BV
Arēnas nosaukums:Balvu sporta halle
Kāpēc Tu būtu labs ĢM:Man patik vadīt komandas un man ir pieredze! Pats speleju basketbolu un zinu daudz taktikas. Interesejos par nba un citam tamlidzigam ligam!

vajag .png formātā logo. lai ir izgriezts. piemēru ņem no pārējiem Piemiedz ar aci

7S1 komandas pieteikšana Empty Re: S1 komandas pieteikšana Trešdiena Jūlijs 12, 2017 3:38 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

stillbestone rakstīja:
S3ncitiS rakstīja:SBVL Komandas pieteikums

Pilsēta:Balvi
Nosaukums: Vilki
Logo (renderots, .png formātā. citādi neskaitās): S1 komandas pieteikšana Imagee10

Saīsinātais nosaukums: BV
Arēnas nosaukums:Balvu sporta halle
Kāpēc Tu būtu labs ĢM:Man patik vadīt komandas un man ir pieredze! Pats speleju basketbolu un zinu daudz taktikas. Interesejos par nba un citam tamlidzigam ligam!

vajag .png formātā logo. lai ir izgriezts. piemēru ņem no pārējiem Piemiedz ar aci
Aumi, nopietni? Tikai tādēļ nepieņemsi pieteikumu ka cilvēks nemāk nomainit formātu un izgriezt. Lai gan nav brīnums, pats gan jau arī nemaki ja šādi izturies pret jaunajiem lietotājiem.

8S1 komandas pieteikšana Empty Re: S1 komandas pieteikšana Trešdiena Jūlijs 12, 2017 4:09 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

bukss_a rakstīja:
stillbestone rakstīja:
S3ncitiS rakstīja:SBVL Komandas pieteikums

Pilsēta:Balvi
Nosaukums: Vilki
Logo (renderots, .png formātā. citādi neskaitās): S1 komandas pieteikšana Imagee10

Saīsinātais nosaukums: BV
Arēnas nosaukums:Balvu sporta halle
Kāpēc Tu būtu labs ĢM:Man patik vadīt komandas un man ir pieredze! Pats speleju basketbolu un zinu daudz taktikas. Interesejos par nba un citam tamlidzigam ligam!

vajag .png formātā logo. lai ir izgriezts. piemēru ņem no pārējiem Piemiedz ar aci
Aumi, nopietni? Tikai tādēļ nepieņemsi pieteikumu ka cilvēks nemāk nomainit formātu un izgriezt. Lai gan nav brīnums, pats gan jau arī nemaki ja šādi izturies pret jaunajiem lietotājiem.

Nav jauns. Ar viņu vakar skaipā runāju. teica, ka izdarīs. cik ilgi čīkstēsi? Priecīgs

9S1 komandas pieteikšana Empty Re: S1 komandas pieteikšana Trešdiena Jūlijs 12, 2017 4:20 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

stillbestone rakstīja:
bukss_a rakstīja:
stillbestone rakstīja:
S3ncitiS rakstīja:SBVL Komandas pieteikums

Pilsēta:Balvi
Nosaukums: Vilki
Logo (renderots, .png formātā. citādi neskaitās): S1 komandas pieteikšana Imagee10

Saīsinātais nosaukums: BV
Arēnas nosaukums:Balvu sporta halle
Kāpēc Tu būtu labs ĢM:Man patik vadīt komandas un man ir pieredze! Pats speleju basketbolu un zinu daudz taktikas. Interesejos par nba un citam tamlidzigam ligam!

vajag .png formātā logo. lai ir izgriezts. piemēru ņem no pārējiem Piemiedz ar aci
Aumi, nopietni? Tikai tādēļ nepieņemsi pieteikumu ka cilvēks nemāk nomainit formātu un izgriezt. Lai gan nav brīnums, pats gan jau arī nemaki ja šādi izturies pret jaunajiem lietotājiem.

Nav jauns. Ar viņu vakar skaipā runāju. teica, ka izdarīs. cik ilgi čīkstēsi? Priecīgs
Man darbā garlaicīgi, jāpakasās ar tevi.
Tev tas prasītu piecas minūtes.

10S1 komandas pieteikšana Empty Re: S1 komandas pieteikšana Trešdiena Jūlijs 12, 2017 7:45 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Pieteikt komandu var līdz 13.jūlija plkst. 00-00. Pēc tam paziņos komandas!

11S1 komandas pieteikšana Empty Re: S1 komandas pieteikšana Trešdiena Jūlijs 12, 2017 8:34 pm

king103

king103
SF - Derrick George
SF - Derrick George

Kāds var lūdzu ieteikt programmu, kur var uztaisīt un apgriezt logo, gribu arī pievienot savu komandu.

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=68984&

12S1 komandas pieteikšana Empty Re: S1 komandas pieteikšana Trešdiena Jūlijs 12, 2017 8:49 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

king103 rakstīja:Kāds var lūdzu ieteikt programmu, kur var uztaisīt un apgriezt logo, gribu arī pievienot savu komandu.
Pietiek ar online photoshop, bet ja gribi pa hardcore tad var arī iekš Paint.

13S1 komandas pieteikšana Empty Re: S1 komandas pieteikšana Trešdiena Jūlijs 12, 2017 11:38 pm

S3ncitiS

S3ncitiS
C - Ričards Danger
C - Ričards Danger

S1 komandas pieteikšana 8f32ac10

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā