Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Līgas vadības vakara rants

+3
Ne_Chubijzs
bukss_a
Fuck_GSW
7 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Līgas vadības vakara rants Empty Līgas vadības vakara rants Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 7:15 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Sezonas sākums pārliecinoši tuvojas

Sāksim ar to, ka man patīk, kā šis paziņojums vispār nav saskaņots abu adminu starpā, kur nu vēl vispār apspriests ar ĢM vai valdi. Tad priekš kam vispār tā valde vajadzīga, ja aumis uz savu roku lemj par to, kas notiek apkārt? Pats teica, ka grib veidot līdzīgu kā LSHL atmosfēru. Bet nu sorry, ja tu, Reini, gribi šo taisīt par savu personīgu spēļu laukumu, tad diez vai tā būs pienācīga atmosfēra. Maziem bērniem jau pohuj, kuri visu dienu sēž pie PC un grib visu uzreiz, itkā spēlētu 2K paši, bet vecākiem cilvēkiem vai cilvēkiem, kuriem actually ir arī ko darīt ārpus interneta, nav laika pēkšņi izvilkt no dirsas taktikas, kad esi otrā Latvijas pusē tālu no datora, jo redz aumis izdomāja, ka sezona jāsāk tagad un tūlīt. Vienkārši tā nepacietība un neracionāla domāšana ir tas iemesls, kādēļ neviena tava iepriekšējā līga nav izdevusies un tā vien izskatās, ka arī nekad neizdosies. Un vari čīkstēt, ka nekas neizdodas tādu cilvēku, kā es un bukša dēļ, bet mums nav nekādas problēmas ar tevi, ja tu visu dari sakarīgi un saskaņo ar citiem nevis ar savām personīgajām bērna iegribām. Tiešām, uz vienu sakarīgu tavu soli seko 2 pilnīgi nesaprotami sūdi un tā vien gribas iesviest tev ar krēslu kaut caur savu monitoru. 

Es zinu, ka tas ir skarbi un man pohuj, tu vari kaut vai dot man banu par to, ko es taga teikšu, bet es tevi nevainoju pie tā kas tu esi. Tu neesi vainīgs, ka vecāki tevi izaudzināja par izlutinātu, nederīgu sūdu, kuram visu vajag uzreiz un tagad. Nav iemācīti tādi vārdi, kā "pagaidi mazliet, mamma pašlaik strādā" vai arī "nē, tev jau vakar nopirkām jaunu rotaļu mašīnu, šoreiz neko nepirksim, nemaz nečīksti". Ja es viņus satiktu, es viņiem nepaspiestu roku, neteiktu "malači, jūs tiešām izaudzinājāt sabiedrībā cienījamu pilsoni" es viņiem jautātu, kā viņi tevi audzināja, lai mācītos no viņu kļūdām un pats savus bērnus neizaudzinātu par maziem utulēniem.

Jā, saki droši, ka es vienkārši nevaru samierināties ar to, ka pirmajā spēlē Titāni zaudēja tavām Vāverēm. Bet šis nav par to. Pirmkārt tai spēlei vēl nebija jānotiek. Šis ir par tavu steigšanos, neapdomību. Es nesaprotu, kā tu tik neapzinīgi vari kaut ko darīt, ja tu pats tur iegrūd naudu. Laikam vēl viens akmens vecāku lauciņā, ja pat nav iemācījuši tev naudas vērtību. Kā var fucking sākt sezonu, ja pat nav pienācīgi iztestēts NBA 2K10 un viņa īpatnības. Pēkšņi pirmajā sezonas spēlē parādās kaut kādi boti. Okey, ja to nevarēs izmainīt, viss okey, būs jāvāc pilnas komandas, bet tāda īpatnība ir jāpavēsta visiem pirms tam, nevis tad, kad lielākā daļa no komandas budžeta ir jau iztērēta līgumos un pilnu komandu vienkārši nav iespējams savākt. Kad es vēlējos veidot basketbola simlīgu, es veicu vairākus test simus pat pirms pateicu kādam par savu ideju. Šeit izskatās, ka nav pat izdarīts viens testa sims. Aumis tikai izdomāja uzreiz maukt sezonu un aiziet. Man nebūtu nekādu iebildumu, ja jūs šīs lietas labotu pārbaudes spēlēs. Bet darīt to sezonas laikā, tā jau ir necieņa pret visiem lietotājiem. 

Palaist puspabeigtu projektu - visu nedēļas simlīgu nāves iemesls. Padomā vēlreiz, vai tev vajag vēl vienu vienas sezonas simlīgu sprāgoni.

2Līgas vadības vakara rants Empty Re: Līgas vadības vakara rants Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 7:19 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Kā ĀMEN baznīcā

3Līgas vadības vakara rants Empty Re: Līgas vadības vakara rants Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 7:29 pm

Ne_Chubijzs

Ne_Chubijzs
SF - No Tin Wong
SF - No Tin Wong

No vienas puses es tev piekrītu, bet kaut vai tas pats lshl nekļuva par to kas tas bija vienā dienā. Nevar gribēt, ka visām komandām ir aizpildīti sastāvi jau pirmajā sezonā, īpaši skatoties uz to cik Latvijā, tomēr ir ierobežotas iespējas šadam projektam.


No otras puses, ne jau pa velti es sākumā te cepos ka viss ir sasteigts un nepabeigts, šādiem projektiem ir vajadzīgs laiks.

Es aizmirsu ko es ar šo gribēju pateikt

4Līgas vadības vakara rants Empty Re: Līgas vadības vakara rants Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 7:30 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:Es zinu, ka tas ir skarbi un man pohuj, tu vari kaut vai dot man banu par to, ko es taga teikšu, bet es tevi nevainoju pie tā kas tu esi. Tu neesi vainīgs, ka vecāki tevi izaudzināja par izlutinātu, nederīgu sūdu, kuram visu vajag uzreiz un tagad. Nav iemācīti tādi vārdi, kā "pagaidi mazliet, mamma pašlaik strādā" vai arī "nē, tev jau vakar nopirkām jaunu rotaļu mašīnu, šoreiz neko nepirksim, nemaz nečīksti". Ja es viņus satiktu, es viņiem nepaspiestu roku, neteiktu "malači, jūs tiešām izaudzinājāt sabiedrībā cienījamu pilsoni" es viņiem jautātu, kā viņi tevi audzināja, lai mācītos no viņu kļūdām un pats savus bērnus neizaudzinātu par maziem utulēniem.
tici man, man ir bijusi grūtāka bērnība par tavējo. vari mani saukt par izlutinātu un es neapvainošos. tad jau man tieši jābūt priecīgam, ka tu mani uzskati par bagātu un izlutinātu. mani vairāk satriec tas, ka es NEKAD neesmu no tevis dzirdējis nevienu labu vārdu. vai nu sarkasms vai nodiršana no galvas līdz kājām. tad tu mani sauci par aunu, tad par peģiku. vairāk pat nerakstīšu kā vēl es esmu nomelnots un apsaukāts. tagad tu izķengāji Ķekavnieks45. liec viņa bildi, apsaukā. zini, tas arī nav glīti. runājot par vecākiem, es arī viņiem prasītu - viņi tevi maz audzinājuši ir? tev ir virs 20, bet lamājies kā 12 gadus vecs puika, kas tikko dzirdēja pagalmā no lielajiem zēniem trīsstāvīgos vārdus. viss ir nedaudz iesteigts, bet vēl vakar gribēji spēles. LŪDZU!

tev bija 3 dienas, lai noguldītu algas kontos, lai novērtētu gfx darbus, kas gfx menedžerim jādara, bet ko tu izdarīji? ierakstīji čatā pāris lamu vārdus un uzdirsi, ka atkal es visu slikti daru. protams - kritizēt vieglāk - nenoliedzu. es jau 2vus gadus naudu pelnu pats - es vecākiem pēdējo reizi naudu prasīju 12 gadu vecumā un tagad man ir tikai 16! kāpēc citi nekad nestrīdās, bet tu gan?

es pat nerakstīšu ''tu'' ar lielo burtu, tas būtu izsmiekls. atbildēt arī neatbildēšu. cenšos darīt ko vien varu, lai cilvēki neaizietu un sāktos viss ātrāk, jo jauniņos bez simiem noturēt ir grūti.

5Līgas vadības vakara rants Empty Re: Līgas vadības vakara rants Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 7:35 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

Ei , tu tur augšā , kādēļ nozagi manis palietoto meiteni !?

Man pat atļauju nepaprasīji , lai gan tāpat neatļautu ! Smieklīgi

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

6Līgas vadības vakara rants Empty Re: Līgas vadības vakara rants Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 7:40 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:Es zinu, ka tas ir skarbi un man pohuj, tu vari kaut vai dot man banu par to, ko es taga teikšu, bet es tevi nevainoju pie tā kas tu esi. Tu neesi vainīgs, ka vecāki tevi izaudzināja par izlutinātu, nederīgu sūdu, kuram visu vajag uzreiz un tagad. Nav iemācīti tādi vārdi, kā "pagaidi mazliet, mamma pašlaik strādā" vai arī "nē, tev jau vakar nopirkām jaunu rotaļu mašīnu, šoreiz neko nepirksim, nemaz nečīksti". Ja es viņus satiktu, es viņiem nepaspiestu roku, neteiktu "malači, jūs tiešām izaudzinājāt sabiedrībā cienījamu pilsoni" es viņiem jautātu, kā viņi tevi audzināja, lai mācītos no viņu kļūdām un pats savus bērnus neizaudzinātu par maziem utulēniem.
tici man, man ir bijusi grūtāka bērnība par tavējo. vari mani saukt par izlutinātu un es neapvainošos. tad jau man tieši jābūt priecīgam, ka tu mani uzskati par bagātu un izlutinātu. mani vairāk satriec tas, ka es NEKAD neesmu no tevis dzirdējis nevienu labu vārdu. vai nu sarkasms vai nodiršana no galvas līdz kājām. tad tu mani sauci par aunu, tad par peģiku. vairāk pat nerakstīšu kā vēl es esmu nomelnots un apsaukāts. tagad tu izķengāji Ķekavnieks45. liec viņa bildi, apsaukā. zini, tas arī nav glīti. runājot par vecākiem, es arī viņiem prasītu - viņi tevi maz audzinājuši ir? tev ir virs 20, bet lamājies kā 12 gadus vecs puika, kas tikko dzirdēja pagalmā no lielajiem zēniem trīsstāvīgos vārdus. viss ir nedaudz iesteigts, bet vēl vakar gribēji spēles. LŪDZU!

tev bija 3 dienas, lai noguldītu algas kontos, lai novērtētu gfx darbus, kas gfx menedžerim jādara, bet ko tu izdarīji? ierakstīji čatā pāris lamu vārdus un uzdirsi, ka atkal es visu slikti daru. protams - kritizēt vieglāk - nenoliedzu. es jau 2vus gadus naudu pelnu pats - es vecākiem pēdējo reizi naudu prasīju 12 gadu vecumā un tagad man ir tikai 16! kāpēc citi nekad nestrīdās, bet tu gan?

es pat nerakstīšu ''tu'' ar lielo burtu, tas būtu izsmiekls. atbildēt arī neatbildēšu. cenšos darīt ko vien varu, lai cilvēki neaizietu un sāktos viss ātrāk, jo jauniņos bez simiem noturēt ir grūti.
Ir grūti pateikt kaut ko labu, ja uz vienu labo lietu seko 2 sliktas.
Jā, es prasīju, kāpēc nav spēles, bet ne jau fucking uzreiz sākt sezonu, kur tev prāts, bērniņ.
Man nav 20
Trenēties officiāli var tikai no 17.07, teorētiski tie gfx publicētie darbi ir ieskaitāmi tikai šajā nedēļā un novērtēšu tikai nedēļas beigās, vai arī dienu vai divas pirms jūs atjaunojat treniņus, kam vajadzētu būt noteiktam laikam, lai varētu plānot kad darīt citus darbus, nevis kad vien tev iegribas atjaunot.
Tu vari nerakstīt "tu" ar lielo burtu, šī nav officiāla vēstule vai dokuments, to laikam skolā palaidi garām. Turklāt apšaubu, vai vispār māki rakstīt 
ar lielo burtu, šajā postā vien visus teikumus sāki ar mazo.

Piekrītu, ka nav pieklājīgi spriest par kāda ģimenes vai materiālo stāvokli neko nezinot, bet skatoties, kā tu svied naudu šādās lietās un sazin kur vēl (GSW merchendise?) ļoti apšaubu, ka tev ir kādreiz bijis švaks materiālais stāvoklis. To gan es no savas bērnības esmu iemācījies.

Tad jautājums, vai pārbaudes spēles nav simi? Kādēļ uzreiz jālec uz sezonas spēlēm?

7Līgas vadības vakara rants Empty Re: Līgas vadības vakara rants Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 7:44 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:
stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:Es zinu, ka tas ir skarbi un man pohuj, tu vari kaut vai dot man banu par to, ko es taga teikšu, bet es tevi nevainoju pie tā kas tu esi. Tu neesi vainīgs, ka vecāki tevi izaudzināja par izlutinātu, nederīgu sūdu, kuram visu vajag uzreiz un tagad. Nav iemācīti tādi vārdi, kā "pagaidi mazliet, mamma pašlaik strādā" vai arī "nē, tev jau vakar nopirkām jaunu rotaļu mašīnu, šoreiz neko nepirksim, nemaz nečīksti". Ja es viņus satiktu, es viņiem nepaspiestu roku, neteiktu "malači, jūs tiešām izaudzinājāt sabiedrībā cienījamu pilsoni" es viņiem jautātu, kā viņi tevi audzināja, lai mācītos no viņu kļūdām un pats savus bērnus neizaudzinātu par maziem utulēniem.
tici man, man ir bijusi grūtāka bērnība par tavējo. vari mani saukt par izlutinātu un es neapvainošos. tad jau man tieši jābūt priecīgam, ka tu mani uzskati par bagātu un izlutinātu. mani vairāk satriec tas, ka es NEKAD neesmu no tevis dzirdējis nevienu labu vārdu. vai nu sarkasms vai nodiršana no galvas līdz kājām. tad tu mani sauci par aunu, tad par peģiku. vairāk pat nerakstīšu kā vēl es esmu nomelnots un apsaukāts. tagad tu izķengāji Ķekavnieks45. liec viņa bildi, apsaukā. zini, tas arī nav glīti. runājot par vecākiem, es arī viņiem prasītu - viņi tevi maz audzinājuši ir? tev ir virs 20, bet lamājies kā 12 gadus vecs puika, kas tikko dzirdēja pagalmā no lielajiem zēniem trīsstāvīgos vārdus. viss ir nedaudz iesteigts, bet vēl vakar gribēji spēles. LŪDZU!

tev bija 3 dienas, lai noguldītu algas kontos, lai novērtētu gfx darbus, kas gfx menedžerim jādara, bet ko tu izdarīji? ierakstīji čatā pāris lamu vārdus un uzdirsi, ka atkal es visu slikti daru. protams - kritizēt vieglāk - nenoliedzu. es jau 2vus gadus naudu pelnu pats - es vecākiem pēdējo reizi naudu prasīju 12 gadu vecumā un tagad man ir tikai 16! kāpēc citi nekad nestrīdās, bet tu gan?

es pat nerakstīšu ''tu'' ar lielo burtu, tas būtu izsmiekls. atbildēt arī neatbildēšu. cenšos darīt ko vien varu, lai cilvēki neaizietu un sāktos viss ātrāk, jo jauniņos bez simiem noturēt ir grūti.
Ir grūti pateikt kaut ko labu, ja uz vienu labo lietu seko 2 sliktas.
Jā, es prasīju, kāpēc nav spēles, bet ne jau fucking uzreiz sākt sezonu, kur tev prāts, bērniņ.
Man nav 20
Trenēties officiāli var tikai no 17.07, teorētiski tie gfx publicētie darbi ir ieskaitāmi tikai šajā nedēļā un novērtēšu tikai nedēļas beigās, vai arī dienu vai divas pirms jūs atjaunojat treniņus, kam vajadzētu būt noteiktam laikam, lai varētu plānot kad darīt citus darbus, nevis kad vien tev iegribas atjaunot.
Tu vari nerakstīt "tu" ar lielo burtu, šī nav officiāla vēstule vai dokuments, to laikam skolā palaidi garām. Turklāt apšaubu, vai vispār māki rakstīt 
ar lielo burtu, šajā postā vien visus teikumus sāki ar mazo.

Piekrītu, ka nav pieklājīgi spriest par kāda ģimenes vai materiālo stāvokli neko nezinot, bet skatoties, kā tu svied naudu šādās lietās un sazin kur vēl (GSW merchendise?) ļoti apšaubu, ka tev ir kādreiz bijis švaks materiālais stāvoklis. To gan es no savas bērnības esmu iemācījies.

Tad jautājums, vai pārbaudes spēles nav simi? Kādēļ uzreiz jālec uz sezonas spēlēm?
man tiešām nav par visu jāskaidrojas. bērnībā nebiju tas bagātākais, tas ir arī tagad iemesls, kāpēc strādāju jau tagad un ne tikai vasarā! jā, esmu bijis uz GSW spēlēm pat pašā Oracle Arena. Skauž? slikti fanot par kaut ko? nav jāsaka nekas labs - ja gribi teikt sliktu, labāk nesaki neko! Priecīgs 
turklāt, šādiem negaidītiem notikumiem ir arī trenera asistenti un GFX iesniegt varēja sākoties pirmajiem treniņiem, kas bija 12tajā datumā. vairs diskusijā iesaistīšos. paldies par jauko sarunu.

8Līgas vadības vakara rants Empty Re: Līgas vadības vakara rants Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 7:50 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Varbūt vari padalīties ar Latvijas bezdarbniekiem vai pat standarta ģimenēm savā veiksmes stāstā, kā kopš 12 gadu vecuma pelni tādus žūkšņus, ka pats brauc uz Oracle Arena skatīties spēles, sevi uzturi un, ja nemaldos, tad arī ar močiem vizinies. 

Par GFX bija paziņojums? Ja nemaldos, tad Media arī atvēra vēlām par 12. datumu.

Un kā jau 21.gs ierasts, galvenais, kad kāds tevi kritizē, ir pieķerties tam, kas tev liekas aizvainojošs un neatbildēt uz pašu galveno jautājumu, kas šeit tika pacelts - kādēļ pārbaudes spēles neskaitās simi un neizklaidētu jauniņos un kādēļ sezona bija jāsāk šodien, pat nepabrīdinot vismaz dienu iepriekš

9Līgas vadības vakara rants Empty Re: Līgas vadības vakara rants Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 7:52 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

vairogs rakstīja:Ei , tu tur augšā , kādēļ nozagi manis palietoto meiteni !?

Man pat atļauju nepaprasīji , lai gan tāpat neatļautu ! Smieklīgi
Mans avatars bija pārāk aizvainojošs, nav laika meklēt jaunu, paķēru to, kas labāk patika.  In love
Vispār forši, ka forumā pilnā ar 15-16gadniekiem ir ok rādīt meiteņu dupšus, kas noteikti ir mazliet seksuālā veidā.  Reāli ņirdzīgi

10Līgas vadības vakara rants Empty Re: Līgas vadības vakara rants Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 7:55 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:Varbūt vari padalīties ar Latvijas bezdarbniekiem vai pat standarta ģimenēm savā veiksmes stāstā, kā kopš 12 gadu vecuma pelni tādus žūkšņus, ka pats brauc uz Oracle Arena skatīties spēles, sevi uzturi un, ja nemaldos, tad arī ar močiem vizinies. 

Par GFX bija paziņojums? Ja nemaldos, tad Media arī atvēra vēlām par 12. datumu.

Un kā jau 21.gs ierasts, galvenais, kad kāds tevi kritizē, ir pieķerties tam, kas tev liekas aizvainojošs un neatbildēt uz pašu galveno jautājumu, kas šeit tika pacelts - kādēļ pārbaudes spēles neskaitās simi un neizklaidētu jauniņos un kādēļ sezona bija jāsāk šodien, pat nepabrīdinot vismaz dienu iepriekš
man ir arī sponsori! Piemiedz ar aci 
pretjautājums - kāpēc sims nevarētu būt sezonas spēle arī?
pagaidām, var redzēt, ka aizvainots par sezonas sākšanos esi tikai tu un tavas komandas pārstāvji. ja būtu uzvarējuši, nekas tāds taču nebūtu bijis? būtu atkal pārmetumi man, izsmiešana un citas lietas, piekrīti? visus viss apmierina - s1 tāpat būs randoms, pat ja uzvarēs Vāveres, jo visiem ir 35 overall. kāpēc tagad vajag visu pārmest? labāk vienojies par to, kas notiek ĢM ofisā un turpinam mierīgi sezonu ar vienu spēli katrai komandai dienā.

11Līgas vadības vakara rants Empty Re: Līgas vadības vakara rants Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 8:00 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Nedaudz iejaukšos. Pirms sima abām komandām rādīja overall visās pozīcijās ir 60. Tas tā faktu precizēšanai.

12Līgas vadības vakara rants Empty Re: Līgas vadības vakara rants Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 8:01 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

bukss_a rakstīja:Nedaudz iejaukšos. Pirms sima abām komandām rādīja overall visās pozīcijās ir 60. Tas tā faktu precizēšanai.
tas rādās arī pārējām, jo komandām iestatīts, ka nevar būt zemāks par 60, lai gan patiesībā ir. tā ir arī kareivjiem un vilkiem.

13Līgas vadības vakara rants Empty Re: Līgas vadības vakara rants Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 8:04 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

s1 tāpat būs randoms,

Overalli vienādi vai nē,bet....šitas izklausījās nepareizi Bēdīgs

14Līgas vadības vakara rants Empty Re: Līgas vadības vakara rants Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 8:05 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Nē, protams, ka man nepatīk zaudēt. Kuram gan patīk, pilnīgi bezjēdzīgs tavs spriedums.
Nebūtu randoms, ja būtu paņēmis piemēru no SBA vai SHL, kur ir spēlētāju preseti. Sākt visu ar 25 ir pirmā lieta, ko tu izdarīji ekstra stulbu. Tad nebūtu randoms ar 35 overall spēlētājiem, ja sākumā vismaz 50 visiem salasītos. Un ar šo TP plūsmu randoms labākajā gadījumā beigsies ap sesto sezonu, un ko tad jaunie darīs, kad viņu spēlētāji vispār neko nevarēs izdarīt ja nebūs ieliktas 3 sezonu ahūnas trenēšanās bez rezultātiem, bet pirmās sezonas spēlētājiem būs super stati? Tas ir, ja līdz S6 vispār kādam būs augstāk par 70 overall, bet tā pat tie dominēs iespaidīgi pret 35 jauniņajiem.

15Līgas vadības vakara rants Empty Re: Līgas vadības vakara rants Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 8:09 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:Nē, protams, ka man nepatīk zaudēt. Kuram gan patīk, pilnīgi bezjēdzīgs tavs spriedums.
Nebūtu randoms, ja būtu paņēmis piemēru no SBA vai SHL, kur ir spēlētāju preseti. Sākt visu ar 25 ir pirmā lieta, ko tu izdarīji ekstra stulbu. Tad nebūtu randoms ar 35 overall spēlētājiem, ja sākumā vismaz 50 visiem salasītos. Un ar šo TP plūsmu randoms labākajā gadījumā beigsies ap sesto sezonu, un ko tad jaunie darīs, kad viņu spēlētāji vispār neko nevarēs izdarīt ja nebūs ieliktas 3 sezonu ahūnas trenēšanās bez rezultātiem, bet pirmās sezonas spēlētājiem būs super stati? Tas ir, ja līdz S6 vispār kādam būs augstāk par 70 overall, bet tā pat tie dominēs iespaidīgi pret 35 jauniņajiem.
tad būs cilvēki un tad būs zemākā līga no kuras sāk. turklāt - 70 overall būs. tiks domāts par daudz un viegliem, ātri izpildāmiem uzdevumiem, kur dabūt tp par brīvu! Priecīgs

16Līgas vadības vakara rants Empty Re: Līgas vadības vakara rants Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 10:19 pm

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

LSHL kamēr Lauris vēl bija motivēts darboties, un es runāju par pirmajām sezonām, viss bija tik ļoti apdomāts, un mazākas problemas (kuras bija maz, jo patiešām bija izdarīts "mājasdarbs") risināja visi kopīgi vai nu foruma vai skaipā. Lauris arī pieredzējušiem lietotājiem kas nāca no tām citām līgām ka SHL, futbola, Baltijas hokeja utt prasīja padomus un attiecīgi bija fantastisks rezultāts. Šeit nav transparency un lēmumu veidošanu nevar veikt tā vienkārši admins uz savu galvu, piekrītu OP, ka, ja izveido valdi, tad valdei arī jābūt iesaistītai more or less decision making procesā.

Un negribu baigi kritizēt bet pirms vispār cilvēkiem parāda kajt vienu attēlu no spēles, visi scenāriji ir jaizteste vienam pašam, nevis max bullshit variantā to darīt pirmajā oficiālajā spēlē.

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā