Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Intervijas ar Kareivju ĢM, galveno treneri, kapteini Simons un jaunpienācēju Biti

2 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

Sveiki! Piedāvājam Jums intervijas ar četriem Talsu Kareivju pārstāvjiem - Komandas ģenerālmenedžeri CaptainCrazy, galveno treneri Bob Knight, Kareivju kapteini John Simons un komandas jaunpienācēju Induli Biti.

Intervijas ar Kareivju ĢM, galveno treneri, kapteini Simons un jaunpienācēju Biti R960-b085f3eae6f530b6fbac9cfba22ec9c1

Intervētājs Intervētājs: Esam ieradušies Talsu Kareivju ofisu, lai intervētu Talsu Kareivju vadību un spēlētājus. Kā pirmais uz interviju ir ieradies ģenerālmenedžeris CaptainCrazy. Vai Jums ir izdevies nokomplektēt pilnu komandas sastāvu?

CaptainCrazy: Jā, sastāvs ir gandrīz nokomplektēts. Pēdējie spēlētāji vēl ieradīsies pēc NPC drafta. Esam vienojušies ar sešiem draftētajiem, četriem brīvajiem aģentiem un arī ar vienu vietējo spēlētāju - Induli Biti. Šobrīd komandas sastāvā ir vienpadsmit spēlētāji, bet spēlēm var pieteikt divpadsmit, tā kā NPC drafts būs lieliska iespēja pilnībā nokomplektēt komandu.

Intervētājs I: Varbūt no kādu no spēlētājiem cenšaties aizmainīt?

CC: Jā, šobrīd mēģinam atrast maiņas darījumu Paulam Gasinam. Gasinam šobrīd ir atrasts liels konkurents par vietu sastāvā - Indulis Bite.

Intervētājs I: Kā Jums izdevās pierunāt tikt augstas klases treneri, kā Bob Knight?

CC: Bobs ir ļoti pieredzējis basketbola treneris. Šogad viņam paliks jau 77 gadi. Viņš nav trenējis nevienu komandu jau 9 gadus. Mēs saņēmām informāciju, ka Bobs ir ieradies Latvijā, lai sniegtu latviešu treneriem apmācības nodarbības. Pēc šīm nodarbībām mums ar Bobu izdevās vienoties par ilgāku sadarbību.

Intervētājs I: Pēdējais jautājums šodien. Kā vērtējat komandas sniegumu pirmajā spēlē?

CC: Tikai un vienīgi pozitīvi. Tika izcīnīta pārliecinoša uzvara. Visu spēli kontrolējām mēs.

Intervētājs I: Paldies par atbildēm! Uz redzēšanos!

CC: Uz redzīti! Smieklīgi

Intervijas ar Kareivju ĢM, galveno treneri, kapteini Simons un jaunpienācēju Biti Maxresdefault

Intervētājs I: Kā nākamo esam ieradušies intervēt slaveno amerikāņu basketbola treneri Bob Knight. Kā vērtējat spēlētāju darbu treniņos?

Bob Knight: Pozitīvi. Visi cenšas pilnveidot savas prasmes un iegūt lielāku spēles laiku. Esmu ieradies komandā, kurā strādā izcils ģenerālmenedžeris. Par spēlētāju kvalitāti nevaru sūdzēties.

Intervētājs I: Jūs esat vadījis Amerikas Savienoto Valstu basketbola izlasi un izcīnījis olimpisko zeltu. Vai kādam no šīs komandas amerikāņiem ir iespējas pārstāvēt ASV izlasi?

BK: Pilnīgi noteikti. Visi spēlētāji ir ļoti jauni un ar milzīgu potenciālu.

Intervētājs I: Kā vērtējat komandas sniegumu pirmajā spēlē?

BK: Noteikti daudz kas ir uzlabojams, taču kopumā esmu apmierināts.

Intervētājs I: Paldies par interviju! Tiksimies citreiz!

BK: Paldies, uz redzēšanos!

Intervijas ar Kareivju ĢM, galveno treneri, kapteini Simons un jaunpienācēju Biti Dwyane-wade-nba-finals-san-antonio-spurs-miami-heat1

Intervētājs I: Kā nākamo uz interviju esam uzaicinājuši komandas kapteini un līderi John Simons. Kā vērtē treniņu apstākļus?

John Simons: Treniņu apstākļi ir lieliskā kvalitātē. Varam saņemt augstākās klases treniņus

Intervētājs I: Kā Tev patīk trenēties pie tik augstas klases basketbola treneri?

JS: Tā ir izcila iespēja uzlabot savas prasmes. Bob Knight ir ļoti pieredzējis un mums visiem iemāca dažādas jaunas lietas.

Intervētājs I: Kurš NBA spēlētājs ir Tavs lielākais elks?

JS: Dwyane Wade. Viņš ir izcils uzbrūkošais aizsargs. Es domāju, ka man piemīt tādas pašas prasmes kā viņam.

Intervētājs I: Paldies par interviju! Lai veicas turpmākajā sezonā!

JS: Paldies! Centīšos izdarīt to labāko!

Intervijas ar Kareivju ĢM, galveno treneri, kapteini Simons un jaunpienācēju Biti Maxresdefault

Intervētājs I: Kā pēdējo uz interviju esam aicinājuši līgas jaunpienācēju Induli Biti. Kāpēc izvēlējies tieši šo komandu?

Indulis Bite: Es esmu dzimis un uzaudzis tieši Talsos. Uzskatu, ka šī ir īstā vieta, kur turpināt savu spēlētāja karjeru. Kā arī šeit ir izcils treneris.

Intervētājs I: Ko sagaidi no komandas šajā sezonā?

IB: Tikai un vienīgi uzvaras. Es uzskatu, ka mūsu apstākļi ir pietiekami labi, lai pārspētu visas komandas.

Intervētājs I: Kuram NBA spēlētājam Tu vēlies līdzināties?

IB: Noteikti Pau Gasol. Man ļoti patīk viņa spēles stils. Vēlos būt tikpat rezultatīvs.

Intervētājs I: Paldies par atbildēm tiksimies vēl!

IB: Cerams!

Kods:
525 vārdi

skreepee

skreepee

525 vārdi = 5 + (3)=8 TP

Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā