Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki

+3
chyzyha
Ķekavnieks45
stillbestone
7 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 4:59 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Jau pavisam drīz - ejat kanālā un gaidat...

 Rīgas Titāni  VS Balvu Vilki 
https://www.youtube.com/channel/UCEcDePuGMjbMI2jttTEPwZQ - šeit kkur ir meklējams spēles ieraksts, ja vēlies redzēt...

REZULTĀTS:

Titānu statistika:
SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Original

Vilku statistika:
SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Original

Player Of The Game:

Komandu statistika:

Aizmirsu FRAPU paķert un nācās ar fočeni fočīt! Gadās, ka spēle nobugo, ja laiž lejā un negribēju otro resimu! Reāli ņirdzīgi 



Pēdējo reizi labojis stillbestone Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 7:29 pm; labots 1 reizi

2SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 5:17 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

nelago,bet dīvaini bez komentaŗistiem

3SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 5:28 pm

chyzyha

chyzyha
SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent

Ķekavnieks45 rakstīja:nelago,bet dīvaini bez komentaŗistiem

No sākuma bija, bet kaut kad un kaut kur pazuda. Bēdīgs

4SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 5:30 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

chyzyha rakstīja:
Ķekavnieks45 rakstīja:nelago,bet dīvaini bez komentaŗistiem

No sākuma bija, bet kaut kad un kaut kur pazuda. Bēdīgs
Austiņu glitch. Nākamajās viss būs!

5SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 5:45 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

atvainošanās balvu ģm, bet būs re-sims. pirms ceturtās ceturtdaļas spēle iebugoja un neaizgāja.

6SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 5:48 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

Es jau domāju kas tur notiek.
Bet nu man nekas nav pret re-sim,ja vien mēs uzvarēsim.Ja resimā titāni vinnēs nu kompromiss būs jāmeklē.

7SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 5:50 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Ķekavnieks45 rakstīja:Es jau domāju kas tur notiek.
Bet nu  man nekas nav pret re-sim,ja vien mēs uzvarēsim.Ja resimā titāni vinnēs nu kompromiss būs jāmeklē.
nekādu kompromisu nevarēs rast, ja uzvarēs titāni, jo re-sims ir un paliek re-sims - kas uzvarēs, uzvarēs. reizēm tādi mēdz būt tehnikas kļūdu dēļ (šajā gadījuma 2k10 kļūdas dēļ). bet nu, ja bija tik pārliecinoši, vajadzētu jums arī šoreiz tāpat, bet manīs. taktikas jau tās pašas.

8SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 5:51 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Var pirms spēlēm parādīt vai ir visi Playbook un sliders vietā?

9SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 5:52 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:Var pirms spēlēm parādīt vai ir visi Playbook un sliders vietā?
citās spēlēs neviens nerādīja un es pirms tam jau rādīju - tas ir pats interesantākais ņemot vērā, ka prasi man to Reāli ņirdzīgi

10SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 5:58 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:Var pirms spēlēm parādīt vai ir visi Playbook un sliders vietā?
citās spēlēs neviens nerādīja un es pirms tam jau rādīju - tas ir pats interesantākais ņemot vērā, ka prasi man to Reāli ņirdzīgi
Ja rādīji, tad viss ok,es sākumu neredzēju.
Izlaboji Pausee passing?

11SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 6:01 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:
stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:Var pirms spēlēm parādīt vai ir visi Playbook un sliders vietā?
citās spēlēs neviens nerādīja un es pirms tam jau rādīju - tas ir pats interesantākais ņemot vērā, ka prasi man to Reāli ņirdzīgi
Ja rādīji, tad viss ok,es sākumu neredzēju.
Izlaboji Pausee passing?
labi, ka tad nogļukoja, jo aizmirsu! Reāli ņirdzīgi 
Sākumā rādiju pat visiem ovr, jo liku minūtes live. slaiderus nevarēju atrast, laikam nerādīju. pačekošu un vakarā resimzz.

12SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 6:05 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:Var pirms spēlēm parādīt vai ir visi Playbook un sliders vietā?
citās spēlēs neviens nerādīja un es pirms tam jau rādīju - tas ir pats interesantākais ņemot vērā, ka prasi man to Reāli ņirdzīgi
Ja rādīji, tad viss ok,es sākumu neredzēju.
Izlaboji Pausee passing?
labi, ka tad nogļukoja, jo aizmirsu! Reāli ņirdzīgi 
Sākumā rādiju pat visiem ovr, jo liku minūtes live. slaiderus nevarēju atrast, laikam nerādīju. pačekošu un vakarā resimzz.
Tad jau nebiji uzlicis sliders, ja nevarēji atrast Smieklīgi

13SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 6:10 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:
stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:Var pirms spēlēm parādīt vai ir visi Playbook un sliders vietā?
citās spēlēs neviens nerādīja un es pirms tam jau rādīju - tas ir pats interesantākais ņemot vērā, ka prasi man to Reāli ņirdzīgi
Ja rādīji, tad viss ok,es sākumu neredzēju.
Izlaboji Pausee passing?
labi, ka tad nogļukoja, jo aizmirsu! Reāli ņirdzīgi 
Sākumā rādiju pat visiem ovr, jo liku minūtes live. slaiderus nevarēju atrast, laikam nerādīju. pačekošu un vakarā resimzz.
Tad jau nebiji uzlicis sliders, ja nevarēji atrast Smieklīgi
Didza pēc sima, kurā uzlika jaunos slaiderus, taktikas atsūtija man rosteri, značit slaideri ir virsū Piemiedz ar aci

14SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 6:32 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

viss salikts, tūdaļ tajā pašā linkā resims.

15SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 6:39 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Izsimoju vēlreiz ar visām taktikām, vēlreiz pārliecinājos par ticamības momentu, kad pēc 3q bija 21:40

Rez:

Mby kaut kas jau no sākuma bija greizi, tāpēc nocrashoja. Nesaku uzreiz, ka Aumis kko muhļī.  Reāli ņirdzīgi Bet ja es divreiz simojot tieku pie vismaz +7 rezultāta un Aumis otreiz simojot atkal rādīs 21:40 brīnumus, tad es nezinu.

16SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 6:52 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Vispār ir kaut kāds randoma procents arī. Pašu pirmo game Ralfs nosimoja, kad install nba un visu sataisījis, bija kādi -20 mums pret vāverēm. Es ieinstalēju nba un arī pret vāverēm sim un lost -2 tikai. Viss tas pats man bija.

17SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 6:58 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Didza rakstīja:Vispār ir kaut kāds randoma procents arī. Pašu pirmo game Ralfs nosimoja, kad install nba un visu sataisījis, bija kādi -20 mums pret vāverēm. Es ieinstalēju nba un arī pret vāverēm sim un lost -2 tikai. Viss tas pats man bija.
Saprotams, ka ir. Bet nu arī kustības Titāniem nebija, kā citos simos ar šīm taktikām. Vai arī global game sliders atšķiras.

Tagad pēc 1. puslaika 24-18

18SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 7:07 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:
Didza rakstīja:Vispār ir kaut kāds randoma procents arī. Pašu pirmo game Ralfs nosimoja, kad install nba un visu sataisījis, bija kādi -20 mums pret vāverēm. Es ieinstalēju nba un arī pret vāverēm sim un lost -2 tikai. Viss tas pats man bija.
Saprotams, ka ir. Bet nu arī kustības Titāniem nebija, kā citos simos ar šīm taktikām. Vai arī global game sliders atšķiras.

Tagad pēc 1. puslaika 24-18
Pirmajā bija nepareizi slaideri un plejbuks. Tagad pareizie!

19SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 7:09 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
Didza rakstīja:Vispār ir kaut kāds randoma procents arī. Pašu pirmo game Ralfs nosimoja, kad install nba un visu sataisījis, bija kādi -20 mums pret vāverēm. Es ieinstalēju nba un arī pret vāverēm sim un lost -2 tikai. Viss tas pats man bija.
Saprotams, ka ir. Bet nu arī kustības Titāniem nebija, kā citos simos ar šīm taktikām. Vai arī global game sliders atšķiras.

Tagad pēc 1. puslaika 24-18
Pirmajā bija nepareizi slaideri un plejbuks. Tagad pareizie!
Uzreiz var redzēt bumbas kustībā atšķirību.

20SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 7:22 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
Didza rakstīja:Vispār ir kaut kāds randoma procents arī. Pašu pirmo game Ralfs nosimoja, kad install nba un visu sataisījis, bija kādi -20 mums pret vāverēm. Es ieinstalēju nba un arī pret vāverēm sim un lost -2 tikai. Viss tas pats man bija.
Saprotams, ka ir. Bet nu arī kustības Titāniem nebija, kā citos simos ar šīm taktikām. Vai arī global game sliders atšķiras.

Tagad pēc 1. puslaika 24-18
Pirmajā bija nepareizi slaideri un plejbuks. Tagad pareizie!
Biji aizmirsis uzlikt?

21SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 7:29 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Ķekavnieks45 rakstīja:
stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
Didza rakstīja:Vispār ir kaut kāds randoma procents arī. Pašu pirmo game Ralfs nosimoja, kad install nba un visu sataisījis, bija kādi -20 mums pret vāverēm. Es ieinstalēju nba un arī pret vāverēm sim un lost -2 tikai. Viss tas pats man bija.
Saprotams, ka ir. Bet nu arī kustības Titāniem nebija, kā citos simos ar šīm taktikām. Vai arī global game sliders atšķiras.

Tagad pēc 1. puslaika 24-18
Pirmajā bija nepareizi slaideri un plejbuks. Tagad pareizie!
Biji aizmirsis uzlikt?
man šķita, ka bija, bet nebija + Kevinam nebija pass pareizs. STATI IELIKTI!

22SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 7:50 pm

Intarusu

Intarusu
SG - Icarus In
SG - Icarus In

Mafija tas resims vienk nozaga uzvaru.

23SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 11:26 pm

Dededed

Dededed
SG - TJ Iverson
SG - TJ Iverson

prost korupcija xDD

24SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 11:40 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Ye, right, Aumis Titāniem par labu kaut ko darīs, jokdari

25SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Empty Re: SBVL | S1 | GM9 | Rīgas Titāni @ Balvu Vilki Ceturtdiena Jūlijs 27, 2017 11:42 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:Ye, right, Aumis Titāniem par labu kaut ko darīs, jokdari
samaksā vismaz par darbu. Reāli ņirdzīgi 
sarkasms. nav jau tā, ka es cenšos arī jums ieriebt, jūs tā vienkārši padomājat. visu cenšos darīt kolorīti, arī simot. viss ir godīgi. necenšos nevienu apcelt. tie laiki ir palikuši kkur lshl dzīlēs.  Cool

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā