Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Vāveru statistika SBLV līga

2 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Vāveru statistika SBLV līga Empty Vāveru statistika SBLV līga Piektdiena Jūlijs 28, 2017 1:03 am

kd35

kd35
SG - Kevin Warrior

17.07. debijas spēlē pret Titāniem Valmieras Vāveres guva uzvaru tikai par 4 punktu pārsvaru. Pirmā ceturdaļa beidzas +3 par labu Vāverem, kur Vāveres pārliecinoši uzbruka pret Titāniem. Otrajā ceturdaļa Vāveres palielināja tempu kā arī puslaiks beidzas 36:28 par labu Vāverem, kur Valmieras basketbolu komanda varēja iet ar mierīgu elpu uz ģērbtuvi. Pēc puslaika Vāveres saņēma no trenera noradījumus uzbrukt vēl vairāk un komanda arī trešo puslaiku beidza par labu Vāverem. Rezultāts 53:40. Puiši pēdējo puslaiku nodomāja spēlēt saudzīga režīma, lai varētu gatavoties spēlei, jo komanda uzskatīja kā uzvara ir rokas, bet notiek brīnumi... Titāni sāka dominēt uzbrukuma, kur viņi guva 15 punktus, bet Vāveres tikai 6 punktus + kā arī sliktu aizsardzību aizvadīja visa komanda. Spēle beidzas ar 59:55 ar Vāveres uzvaru un spēles vērtīgakais spēlētājs Lil Aumy, kurš guva 11 punktus un izdalīja 8 rezultātīvas piespēles. Ar lielisku precizitāti un 16 punktiem bija Dubravko Sarič no Serbijas. Centrs Dejerius Rose radīja savā brāļa Derrick Rose prasmes... 5-6 metienu stastika 12 minūtes. Lieliski, ne? Čikāgas puika Kevin Warrior guva 9 punktus, savāca 1 atlēkušu bumbu, kā arī izdalīja 3 piespēles 20 minūtes. Viņš arī nebija apturams uzbrukuma, bet pieļāva vienu kļūdu. Tito Kuzmičij pievienoja 8 punktus un 5 atlēkušas bumbas. Tony Flicker pagalam neveiksmīga spēle uzbrukuma... 2 no 8, bet zem groza neapturams - 8 bumbas, kā arī 5 piespēles. Kristers Visgājējs 6 minūtes spēja savākt tikai atlēkušu bumbu un atdot skaistu piespēli.

22.07. debijas spēle pret Kurzemes komandu Talsu Kareivjiem Vāveres guva graujošu uzvaru par 24 punktiem ar rezultātu 67:43. Jau pirmajā ceturdaļa Vāveres izmantoja uzbrukuma dotības un guva 23 punktus, kā arī lieliski aizsardzība spēlēja, jo pēdējā spēle pret Titāniem pēdējā ceturdaļa bija mācība un komanda gatavojas spēlei pārliecinoši un bez kļūdam. Kareivji nākošajā ceturdaļa presingoja no centra vidus un Vāverem nebija izdevības gūt punktus un tas vainogajas un komanda guva tikai 10 punktus, bet pašiem Kareivjiem pagalam neveiksmīgs uzbrukums un tikai 8 punkti. Puslaika pārtraukums un rezultāts 33:18 par labu Vāverem. 3. ceturdaļa sākas ar skaistiem dankiem un trīspunktiem, un komandas guva pa 18 un 19 punktiem. Pēdējā ceturdaļa Vāveres pielika punktu Kareivjiem, jo viņi guva tikai 7 punktus. Spēle beidzas ar 67:43.  Spēles MVP - Dubravko Sarič, kurš guva gandrīz double - double 14 punkti un 8 atlēkušas bumbas, kur no deviņiem metieniem sešus realizēja. Lil Aumy nesavtīguma paraugstuna un arī gandrīz double - double... 11 punkti un 8 rezultātīvas piespēles. Debitēja Serbijas milzīgais 2,30m Nenad Turkovič, kurš 11 minūtes savāca 10 punktus un 6 atlēkušas bumbas, kur viņš atzīme Valmieras Vāveres statistiku. Ben Embiid, kurš sava debija nekļudījas ar nevienu metienu - 4 no 4. 9 punkti un 3 atlēkušas bumbas viņu konta. Tito Kuzmičij lielisks uzbrukuma, gan aizsardzība. Kristers Visgājējs treners iedeva vairāk minūtes un rezultāti kļuva labāk - 4 punkti, 3 atlēkušas bumbas, kā arī 3 rezultātīvas piespēles un arī visi metieni realizēti. Tony Flicker domine zem groza. Stephen Thompson neveiksmīgs metienos 1 no 4. Dejerius Rose neredzams šajā spēle 2 punkti 4 minūtes. Kevin Warrior pagalam neveiksmīga spēle, jo 1 no 6 metieniem un 0 - 3 trīspunktniekos. Klusa stastika pēc kura palika treniņa atstrādāt ar Lil Aumy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TURPINĀJUMS SEKOS!!!

2Vāveru statistika SBLV līga Empty Re: Vāveru statistika SBLV līga Piektdiena Jūlijs 28, 2017 1:12 am