Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Kā viss sākās un kā es te nokļuvu

2 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Kā viss sākās un kā es te nokļuvu Empty Kā viss sākās un kā es te nokļuvu Svētdena Jūlijs 30, 2017 12:56 am

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Sveiki!






  Pastāstīšu stāstu nedaudz no pagātnes. Tas būs no bērnu dienām, kā viss aizsākās un kāpēc esmu, kur esmu. Te būs iepīti arī citi atlēti, jo mūsu stāsti ir saistīti.

  Es uzaugu Ziemeļkarolīnā un man bija visas iespējas attīstīties. Jāsaka paldies par to vecākiem. Netālu no manis dzīvoja Talsu Kareivju saspēles vadītājs Campbell. Mēs esam pazīstami jau no bērnu dienām. Būdams maziņš mēdzu brīvo laiku pavadīt svaigā gaisā tāpat pastaigājoties tuvējā apkaimē. Tad vienu dienu nonācu pie sporta laukuma – basketbola laukuma. Tur bumbu spēlēja vietējie puišeļi. Viens no tiem bija Campbell, bet tad es vēl viņu nepazinu. Redzēju, ka viņiem labi izdodas, un Kyrie bija labākais. Nodomāju, šis nu gan ir labs, es tāds nekad nevarētu būt. Nākamajā dienā nācu un atkal skatījos, kā šie spēlē. Un tā tas turpinājās kādu nedēļu. Puikas spēlēja katru dienu, es tikai sēdēju malā un vēroju. Sapratu jau tad, ka no Campbell varētu iznākt labs spēlētājs. Tad šis pienāca pie manis un prasīja vai es vēlos arī piedalīties. Es biju tāds kautrīgs un nedrošs, jo pārējie bija lielāki par mani un spēlēja daudz labāk. Es tikai reizēm biju pamētājis pa grozu. Kyrie bija draudzīgs un iedrošināja mani, ka sākumā jau visiem nesanāk. Tā es piebiedrojos bariņam, protams, ka man nekas nesanāca uzbrukumā, jo visi mani labi nosedza. Vienīgais, ko es spēju bija nedaudz apgrūtināt pretiniekus, jo man nekad nav paticis ļaut pretiniekiem izpausties un gūt punktus pret mani. Tā dienu no dienas es lēnām progresēju un spēju paveikt vairāk un vairāk. Pēc kāda laika jau es izstiepos garumā un apsteidzu daudzus ar ko toreiz spēlējām. Varēja manīt, ka man ir talants un drīz jau visus ar Campbell spējām apspēlēt. Tā mēs pavadījām lielāko daļu brīvā laika spēlējot bumbu vietējā laukumā līdz tikām pieņemti komandās.

  Tagad pārceļamies jau uz šo laiku. Sēdēju mājās un skatījos tv, kad saņēmu zvanu no Kyrie. Viņš man sāka stāstīt par lielisku iespēju tikt pie līguma ar īstu komandu, kas spētu mums sniegt visu iespējamo, lai mēs progresētu un attīstītos. Izrādījās, ka tā komanda atrodas Latvijā un Talsos. Es pat tādu vietu nezināju! Par Latviju biju dzirdējis, zināju, ka Eiropā, bet kartē nevarētu parādīt. Vēlāk jau satikāmies un pētījām, kur tāda atrodas, ievācām nedaudz ziņas par pašu valsti, vietu, komandu, basketbola iespējām. Vērojām, ka Latvijā basketbols attīstās, tiek izaudzināti daudzi jaunie basketbolisti augstā līmenī un nolēmām gaitas sākt tieši šeit, kas nodrošinātu lielu spēles laiku un pieredzi. Uz NBA jau uzreiz nepretendējām, jo tur būtu mazas lomas un mēs vēl neesam nobrieduši tādam līmenim, bet kas zina, gan jau nākotnē būsim. Varbūt iepatiksies Latvijā un nekur nebrauksim! Gribējām ar draugu spēlēt vienā komandā, runas klīda, ka šo draftēšot diezgan ātri un man netika prognozēta pirmās kārtas izvēle, tāpēc varēja piepildīties scenārijs, ka tiekam vienā komandā. Tādas arī bija baumas, vismaz man Kyrie tā čukstēja. Drafta dienā arī tā viss izvērtās. Biju laimīgs nokļūt šajā komandā un palīdzēt tai sasniegt augstākos mērķus, kas vēl labāks varbūt, ja esi komandā ar bērnības draugu? Vēlāk izrādījās, ka draftam pieteicies bija vēl viens mūsu bumbas biedrs Knight. Diemžēl viņu draftēja cita komanda, bet veiksmīgā maiņas darījumā mēs visi esam kopā un veidojam komandas kodolu. Kas gan to varēja iedomāties? Tas ir kā sapņa piepildījums. Tagad tik galvenais ir strādāt, atdot sevi visu un sasniegt augstākos mērķus! Uz priekšu Kareivji!

2Kā viss sākās un kā es te nokļuvu Empty Re: Kā viss sākās un kā es te nokļuvu Pirmdiena Jūlijs 31, 2017 2:15 pm

robis03

robis03
PF - Tony Flicker
PF - Tony Flicker

4TP, jo nav bildes.

Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā