Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji

+8
Jankels
stillbestone
Intarusu
Fuck_GSW
Laukakmens
CaptainCrazy
Didza
bukss_a
12 posters

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3

Go down  Ziņojums [Lapa 3 no 3]

51SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji - Page 3 Empty Re: SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji Piektdiena Augusts 04, 2017 10:53 am

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Didza rakstīja:Varbūt maina, bet nedomāju, ka tāpēc te bija jāiespringst. Vienkārši likt augstako un viss.
Es ar tā domāju, bet redz Kraukšķu Kapteinim tas izsaka daudz.

52SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji - Page 3 Empty Re: SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji Piektdiena Augusts 04, 2017 10:56 am

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

stillbestone rakstīja:
Didza rakstīja:
stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
stillbestone rakstīja:noteikumi būs, bet viss ir default, jāuzliek tikai 6 minūšu quarters, slaideri un playbooks, thats all.
Nē nu vnk Kapteinis uzstāja, ka jābūt difficulty uz Hall of fame.  Reāli ņirdzīgi Tā arī nepateica, no kuras di viņš to izrāva
saklausījies te visādos kapteiņos, kuri saklausās visādos ralfos, kuri beigās uzmet. Reāli ņirdzīgi 
viss def, tikai taktikas un 6m jāuzliek.

Pats man skype teici, ka difficulty ir augstākais, kad Tev prasīju pirms sāku simot.
iemet proof. ja tā teicu, tādā gadījumā augstākais ir arī def.

Atradu! Pārrakstījos toreiz, tāpēc nevarēja ar ctrl +f. Izrādās, ka vajadzēja tik uz sarakstes sākumu aizbraukt. Smieklīgi
SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji - Page 3 _7KWSuwpSEiq2AqkSpk-QA

53SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji - Page 3 Empty Re: SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji Piektdiena Augusts 04, 2017 11:25 am

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Liela daļa spēļu tad ir simotas defaultā. Es domāju, ka tas arī baigi neko neizsaka. Neredzu baigās atšķirības Didza un aumja strīmiem

54SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji - Page 3 Empty Re: SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji Piektdiena Augusts 04, 2017 4:36 pm

Jankels

Jankels
SG - Jānis Muhamedovičs
SG - Jānis Muhamedovičs

RESIM ALL SEASON Priecīgs

55SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji - Page 3 Empty Re: SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji Piektdiena Augusts 04, 2017 6:05 pm

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

Fuck_GSW rakstīja:Liela daļa spēļu tad ir simotas defaultā. Es domāju, ka tas arī baigi neko neizsaka. Neredzu baigās atšķirības Didza un aumja strīmiem

tāpēc, ka spēlētāji ir fucking trash un nav starpības kādā difficulty viņi met bumbas garām Smieklīgi

uzskatu, ka vajag likt highest.

56SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji - Page 3 Empty Re: SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji Piektdiena Augusts 04, 2017 6:17 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Lord Walder Frey rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:Liela daļa spēļu tad ir simotas defaultā. Es domāju, ka tas arī baigi neko neizsaka. Neredzu baigās atšķirības Didza un aumja strīmiem

tāpēc, ka spēlētāji ir fucking trash un nav starpības kādā difficulty viņi met bumbas garām Smieklīgi

uzskatu, ka vajag likt highest.
Vajag daudz ko mainīt simošanā. Jo pagaidām tik daudz ko var čakarēt

57SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji - Page 3 Empty Re: SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji Piektdiena Augusts 04, 2017 6:36 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

Fuck_GSW rakstīja:
Lord Walder Frey rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:Liela daļa spēļu tad ir simotas defaultā. Es domāju, ka tas arī baigi neko neizsaka. Neredzu baigās atšķirības Didza un aumja strīmiem

tāpēc, ka spēlētāji ir fucking trash un nav starpības kādā difficulty viņi met bumbas garām Smieklīgi

uzskatu, ka vajag likt highest.
Vajag daudz ko mainīt simošanā. Jo pagaidām tik daudz ko var čakarēt


Tu festivālā jau esi?

58SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji - Page 3 Empty Re: SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji Piektdiena Augusts 04, 2017 7:33 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Laukakmens rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
Lord Walder Frey rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:Liela daļa spēļu tad ir simotas defaultā. Es domāju, ka tas arī baigi neko neizsaka. Neredzu baigās atšķirības Didza un aumja strīmiem

tāpēc, ka spēlētāji ir fucking trash un nav starpības kādā difficulty viņi met bumbas garām Smieklīgi

uzskatu, ka vajag likt highest.
Vajag daudz ko mainīt simošanā. Jo pagaidām tik daudz ko var čakarēt


Tu festivālā jau esi?
Ye

59SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji - Page 3 Empty Re: SBVL | S1 | GM18 | Rīgas Titāni @ Talsu Kareivji Piektdiena Augusts 04, 2017 9:12 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

Fuck_GSW rakstīja:
Laukakmens rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
Lord Walder Frey rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:Liela daļa spēļu tad ir simotas defaultā. Es domāju, ka tas arī baigi neko neizsaka. Neredzu baigās atšķirības Didza un aumja strīmiem

tāpēc, ka spēlētāji ir fucking trash un nav starpības kādā difficulty viņi met bumbas garām Smieklīgi

uzskatu, ka vajag likt highest.
Vajag daudz ko mainīt simošanā. Jo pagaidām tik daudz ko var čakarēt


Tu festivālā jau esi?
Ye


Kā ir? Nata parādīja Pupi ?

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 3 no 3]

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā