Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Jauki aizvadītas brīvdienas

2 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Jauki aizvadītas brīvdienas Empty Jauki aizvadītas brīvdienas Ceturtdiena Augusts 03, 2017 10:50 pm

chyzyha

chyzyha
SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent

Kādu dienu sēdēju treniņu zālē un ciemos atbrauc Jimi Manuwa ar labām ziņām. Papļāpājām un šamējais saka- patiesībā atbraucu lai uzdāvinātu Tev divas biļetes uz UFC 214. Par cik esmu ļoti liels UFC fans sapriecājos un ļoti daudz reizes bez apstājas pateicos savam senam un patiesam draugam. Taču tad pienāca brīdis kad atcerejos - man taču SBVL spēles tieši tajās dienās. Taču izspriedu, ka neesmu gatavs izšķērdēt divas biļetes uz UFC, vēl pie tam, gandrīz vai pirmajā rindā. Tāpēc izdomāju abus apvienot un zināju, ka Aumis arī gribētu, Tapec piedavaju vinam braukt ar mani. Jo uz galvenajiem pasākumiem mēs varētu paspēt arī pirms mums jāspēlē spēles SBVL. Tapec kārtīgi izgulejos un tikko kā pamodos, tā steidzos pakaļ Aumim un laidām uz UFC pirms cīņu faceoffiem. Tas bija vienkārši brīnišķigi. Viss bija ļoti interesanti, pats labākais ir tas, ka no main eventa abi cīnītāji man ir ļoti iecienīti. Viens kā cilvēks, taču otrs kā cīnītājs. Tapec biju sajūsmā par šādu cīnītāju apvienošanu ringā. Main cardā bija arī vēl viena cīņa kur man patika abi cīnītāji, tā bija Robbie Lawler vs Donald Cerrone cīņa. Uzskatu, ka abi ir cilvēki, kuru ierakstīs savu vārdu UFC vēsturē. Un abi vienkārši mīl kauties.  Taču nevarēja aizmirst par pēdējiem treniņiem pirms svarīgās spēles SBVL. Līdz ar to tiklīdz beidzās visas intervijas, mēs steidzāmies atpakal uz treniņu zāli. Godigi sakot, sanāca nokavēt nedaudz, taču abi palikām tās 25min pēc treniņa, lai atgūtu nokavēto.

Jauki aizvadītas brīvdienas Original

Dienas beigās bijām noguruši un devāmies mājup no treniņa zinot ka rītdiena būs liela diena, kurā būs jāuzspēj gan uz UFC214, gan spēli pret Vilkiem. Atkal sanāca kārtīgi izguleties un tikko kā acis vaļā, tā jāskrien vērot kas labs notiek UFC. Abi ar Aumi ieradāmies nedaudz pirms main carda. Nezinu kā Aumim, bet pirms Main carda es gandrīz aizmigu turpat skatītāju sēdvietās, kamēr citi apkārt lēkāja un fanoja par savējiem. Taču izdevās kaut kā sagaidīt main card sākumu un tad gan vairs miegs nenāca.  Jo pirmā cīņa tajā bija mana drauga Jimi Manuwa vs Volkan Oezdemir cīņa. Par Volkanu nebiju neko daudz dzirdejis. Biju redzejis tikai, ka iepriekš pieveica Latvijā dzimušo Mishu Cirkunovu, kura gaitām es mēdzu sekot līdzi. Tapec domaju, ka Manuwa nebūs problema noguldīt viņu uz lāpstiņām un izslēgt, taču notika absolūti pretējais. Biju sašutis ka tā tas viss izvērsās, taču priekšā bija vēl vairākas labas cīņas. Nākamā man arī ļoti gaidītā cīņa bija starp "Ruthless" un "Cowboy" , jeb Lawleru un Cerrone. Tur gan abi cīnītāji radīja meistaru klasi. Pirmā raunda sākumā Lawlers dominēja kovboju, taču ar laiku kovbojs izlīdzināja cīņu. Turpmākie raundi bija ļoti līdzīgi. Uzvaru varēja dot jebkuram. Man šķita, ka ar otro un treso raundu kovbojs bija izcīnījis uzvaru. Taču beigās ar unanimous decision pacēla roku Robijam. Par šo cīņu gan man nebija nekādu sašutumu, bija prieks to skatities no paša sākuma līdz beigām. Abi radīja ideālu sniegumu un neviena brīdi nebija garlaicigi.   tad nācās kādu laiciņu pagaidīt ar ne neinteresantām cīņām līdz pienāca pats main events. Jon Jones vs DC. DC bija ļoti smagi gatavojies. Bija labākajā formā, kādā jebkad ir bijis. Taču Jon Jones ir vienkārši neapturams cīnītājs. Nācās trāpīt vienu perfektu spērienu pa galvu un DC nespēja atgūt samaņu klumburējot pa ringu, jo Jon Jones nevienā brīdī nebeidza sist, redzot ka ir nostanojis DC, līdz tiesnesis apstādināja cīņu. Šī bija lieliska pieredze atrasties arēnā, kur cīnās tik prasmīgi cīnītāji.


Jauki aizvadītas brīvdienas Original

Taču diena nebija galā un bija vēl jāsteidzas atpakal uz arēnu, kur gandrīz vai uzreiz bija jāsākas spēlei. Abi ar Aumi knapi uzspējām iesildīties un tad jau aizvadījām diemžēl nesekmīgu speli. Iespējams ka lielā noguruma dēļ mums abiem gadījās ļoti sliktas spēles un zaudējam diezgan pamatīgi. Bet diena bija galā un zemeņu cenas tirgū bija ļoti labas, Tapec braucot mājās piebraucu pie Kevin Pausee mājas un ieliku kādu zemeni puikam pastkastīte, lai nebūtu lieki jālauza galva un jādomā vai nebūs jāzog tirgū no vecam omītēm zemenes.




Sorry par tekta blāķi, bet šoreiz nezināju ko varētu izcelt lai izskatās interesantāk Bēdīgs

2Jauki aizvadītas brīvdienas Empty Re: Jauki aizvadītas brīvdienas Ceturtdiena Augusts 03, 2017 10:53 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

SCOOOOOOORE!!! Valmieras Vāveres

3Jauki aizvadītas brīvdienas Empty Re: Jauki aizvadītas brīvdienas Sestdiena Augusts 05, 2017 11:13 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

5TP!

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā