Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Arhīvs un atsevišķas sadaļas!

3 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Arhīvs un atsevišķas sadaļas! Empty Arhīvs un atsevišķas sadaļas! Svētdena Septembris 03, 2017 10:14 pm

BrugjaBumba

BrugjaBumba

Sveicināti dārgie līgas biedri!

Velētos šeit izveidot diskusiju, cik nu liela diskusija šeit var sanākt, par veco tēmu arhivēšanu. Es šeit sāku aktīvāk darboties pirms pāris dienām un atzīšos, ka daudzās sadaļās, kuras esmu apmeklējis, es esmu sastapies ar ļoti vecām tēmām, kas jauc prātu. Dažām specifiskām tēmām vispār gribētos atsevišķas sadaļas, kā piemēram TP uzdevumiem. Īsumā - lūdzu arhivējam un novācam vecās tēmas no redzes loka, kas vairs nav aktuālas, lai būtu viegli atrast aktīvās un nepieciešamās tēmas un iespējams izveidojiet specialu sadaļu priekš TP uzdevumiem.

Paldies par uzmanību! Komentējiet un dalieties ar viedokli. Ceru, ka vadība pievērsīs šim uzmanību un uzlabos komfortu šinī vietnē!

2Arhīvs un atsevišķas sadaļas! Empty Re: Arhīvs un atsevišķas sadaļas! Svētdena Septembris 03, 2017 10:15 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

centīšos to izdarīt turpmāko dienu laikā. Piemiedz ar aci

3Arhīvs un atsevišķas sadaļas! Empty Re: Arhīvs un atsevišķas sadaļas! Svētdena Septembris 03, 2017 10:16 pm

BrugjaBumba

BrugjaBumba

stillbestone rakstīja:centīšos to izdarīt turpmāko dienu laikā. Piemiedz ar aci
Prieks dzirdēt! Priecīgs Paldies!

4Arhīvs un atsevišķas sadaļas! Empty Re: Arhīvs un atsevišķas sadaļas! Ceturtdiena Septembris 07, 2017 11:05 am

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Neticu ka kautkas tiks mainīts. Banku arī lūdzu atsevišķā sadaļā, bet vadība izlikās par muļķi un teica ka nesaprot. Rezultātā atmetu ar roku.

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā