Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni

4 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

12.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni   Empty 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni Svētdena Septembris 10, 2017 4:40 pm

Jetta


PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni
10.09.2017. 18:00

Tiešraide;
https://www.twitch.tv/lapstaopaa

22.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni   Empty Re: 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni Svētdena Septembris 10, 2017 6:34 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Viegls

32.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni   Empty Re: 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni Svētdena Septembris 10, 2017 6:46 pm

Jetta


PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

BŪS RESIM, SPĒLĒTĀJAM NEPAREIZOS IZMĒRUS UZLIKU!

Taktikas un viss pārējais tiks izmantots tas pats, tikai spēlētājam Heivijs Bruģis augums ir palielināts no 6'1 uz 6'11, kā minēts rakstā. Nepamanīju vēlvienu 1, kad veidoju roosteri Smieklīgi

42.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni   Empty Re: 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni Svētdena Septembris 10, 2017 7:23 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Go, go! Sākas!

52.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni   Empty Re: 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni Svētdena Septembris 10, 2017 8:15 pm

Jetta


PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

62.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni   Empty Re: 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni Svētdena Septembris 10, 2017 8:28 pm

Dededed

Dededed
SG - TJ Iverson
SG - TJ Iverson

XDDDDDDDDDDDD

72.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni   Empty Re: 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni Svētdena Septembris 10, 2017 11:25 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Ko tu rēc?

82.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni   Empty Re: 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni Pirmdiena Septembris 11, 2017 3:55 am

BrugjaBumba

BrugjaBumba

Vēlētos pieprasīt mana spēlētāja "Hevija Bruģa" rostera informācijas pārbaudi un iespējams vēl vienu re-simu, jo skatoties otro spēli mans spēlētājs vienalga izskatijās daudz īsāks, nekā tam vajadzētu būt.

92.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni   Empty Re: 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni Pirmdiena Septembris 11, 2017 7:04 am

Jetta


PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

BrugjaBumba rakstīja:
Vēlētos pieprasīt mana spēlētāja "Hevija Bruģa" rostera informācijas pārbaudi un iespējams vēl vienu re-simu, jo skatoties otro spēli mans spēlētājs vienalga izskatijās daudz īsāks, nekā tam vajadzētu būt.

Nu tad vajadzēja strīmu paskatīties, kad es pats pamanīju, ka izskatās maza auguma, tāpēc profilakses pēc pārbaudīju, to visu var redzēt atkārtojuma 3:48, bet nu ja tu esi slinks, tad rekur ir screenshots.

2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni   Original

102.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni   Empty Re: 2.aplis 1.round GM7 Talsu Kareivji @ Rīgas Titāni Pirmdiena Septembris 11, 2017 10:17 pm

BrugjaBumba

BrugjaBumba

Ok...ká jau minéju discordá...ļoti dīvaini mazs spēlētājs man ir... Bēdīgs

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā