Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai?

+3
stillbestone
Fuck_GSW
Kyriiii*
7 posters

Cik garas, tavuprāt, vajadzētu ceturtdaļas?

APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Vote_lcap50%APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Vote_rcap 50% [ 8 ]
APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Vote_lcap19%APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Vote_rcap 19% [ 3 ]
APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Vote_lcap31%APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Vote_rcap 31% [ 5 ]
APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Vote_lcap0%APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Kopā Balsis : 16

Poll closed

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Empty APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 6:06 pm

Kyriiii*

Kyriiii*
PG - Kyrie Campbell
PG - Kyrie Campbell

Sveiki lietotāji, izveidoju aptauju, cik ilgi jūs vēlaties, lai spēles iet. Ja izvēlaties `Cits`, tad apakšā pierakstiet cik, jūsuprāt, vajadzētu..

2APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Empty Re: APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 6:21 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Skatās cik paši esat gatavi simot. 40min neskaitot pauzes ir pamatīgs laiks, vai maz paši tiksiet galā un neapniks.

3APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Empty Re: APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 6:24 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

pagaidām, domājam par to, ja būs 4min, tad būs kkāds 10 - 8 rezultāts, jo visiem 30 ovr, bet varbūt tā tikai šķiet... par to tiek domāts, lai sezonas beigās nebūtu labākie rebaunderi ar 0.3 reb per game un punktu vācēji ar 2.3 per game. nu saprati gnj

4APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Empty Re: APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 6:28 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

Pietiks ar 6(x4) minūtēm ...

10 manuprāt ir par daudz ...

Pēc vecās Lshl un citu līgu pieredzes , ne visi skatās spēles , daudziem interesē tikai rezultāts , ienāk tikai to iečekot !
Tādēļ simotājam nav jēgas stundu simot vienu spēli , lai to skatītos pāris uzticīgi fani - tās stundas laikā var jau 2 spēles nosimot !

Vienīgais mīnuss mazām minūtēm , ka rezultativitāte būs zema gan individuāli spēlētājiem ,gan komandai !
Bet domāju ,ka varam iztikt bez triple-double !

Galvenais ,lai ir azarts un cīņa , nav svarīgi vai uzvarēsi spēli ar rezultātu (100-80) vai (18-16)

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

5APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Empty Re: APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 6:29 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

Arī ar 4-5 minūtēm būtu pietiekami !

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

6APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Empty Re: APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 6:36 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

stillbestone rakstīja:pagaidām, domājam par to, ja būs 4min, tad būs kkāds 10 - 8 rezultāts, jo visiem 30 ovr, bet varbūt tā tikai šķiet... par to tiek domāts, lai sezonas beigās nebūtu labākie rebaunderi ar 0.3 reb per game un punktu vācēji ar 2.3 per game. nu saprati gnj
Tāpēc vajag test-sim, pirms kaut ko taisa.

7APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Empty Re: APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 6:43 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

nu triple-double būs arī uz 4x4, bet tikai ap s5, s6, kad būs uzlabotas prasmes! bet piekrītu, vairog...

8APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Empty Re: APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 6:44 pm

Kyriiii*

Kyriiii*
PG - Kyrie Campbell
PG - Kyrie Campbell

Fuck_GSW rakstīja:
stillbestone rakstīja:pagaidām, domājam par to, ja būs 4min, tad būs kkāds 10 - 8 rezultāts, jo visiem 30 ovr, bet varbūt tā tikai šķiet... par to tiek domāts, lai sezonas beigās nebūtu labākie rebaunderi ar 0.3 reb per game un punktu vācēji ar 2.3 per game. nu saprati gnj
Tāpēc vajag test-sim, pirms kaut ko taisa.
domāju, ka būs test sim. šovakar vai rīt paskatīšos kā ir

9APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Empty Re: APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Piektdiena Jūlijs 14, 2017 12:12 pm

king103

king103
SF - Derrick George
SF - Derrick George

7x4 varētu būt ok.

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=68984&

10APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Empty Re: APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Piektdiena Jūlijs 14, 2017 12:14 pm

Kyriiii*

Kyriiii*
PG - Kyrie Campbell
PG - Kyrie Campbell

Bet ar to simošanu.. es vēlos, lai jūs izvēlētos tādu laiku, lai jums pašiem neapniktu skatīties. Man piemēram simot nav problēma jebkādu ilgumu, jo simojot jau vienmēr nav jāsēž klāt pie datora Smieklīgi

Jums man jāpasaka, kā būtu vislabāk ar statistiku un lai nav tā, ka paliek pilnībā garlaicīgi. Jācenšas atrast kāds balanss.

11APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Empty Re: APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Piektdiena Jūlijs 14, 2017 12:15 pm

king103

king103
SF - Derrick George
SF - Derrick George

Kyriiii* rakstīja:Bet ar to simošanu.. es vēlos, lai jūs izvēlētos tādu laiku, lai jums pašiem neapniktu skatīties. Man piemēram simot nav problēma jebkādu ilgumu, jo simojot jau vienmēr nav jāsēž klāt pie datora Smieklīgi

Jums man jāpasaka, kā būtu vislabāk ar statistiku un lai nav tā, ka paliek pilnībā garlaicīgi. Jācenšas atrast kāds balanss.

Es domāju, par ilgumu visnormālākie ir 6 vai 7 minūtes, 5 ir par maz, bet 8 jau par daudz.

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=68984&

12APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Empty Re: APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Piektdiena Jūlijs 14, 2017 12:16 pm

Kyriiii*

Kyriiii*
PG - Kyrie Campbell
PG - Kyrie Campbell

king103 rakstīja:
Kyriiii* rakstīja:Bet ar to simošanu.. es vēlos, lai jūs izvēlētos tādu laiku, lai jums pašiem neapniktu skatīties. Man piemēram simot nav problēma jebkādu ilgumu, jo simojot jau vienmēr nav jāsēž klāt pie datora Smieklīgi

Jums man jāpasaka, kā būtu vislabāk ar statistiku un lai nav tā, ka paliek pilnībā garlaicīgi. Jācenšas atrast kāds balanss.

Es domāju, par ilgumu visnormālākie ir 6 vai 7 minūtes, 5 ir par maz, bet 8 jau par daudz.
Cilvēki izvēlas 10, jo vienkārši grib augstos ciparus protokolā redzēt.. es personīgi būtu par sešām minūtēm, bet skatieties paši

13APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Empty Re: APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Piektdiena Jūlijs 14, 2017 12:21 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Es nobalsoju 10, bet tagad sāku domāt, ka varētu būt par daudz līdz ar to, ka stamina mazi sākumā spelētājiem un skries visi izkāruši mēles, bet ja ir daudz spēlētāji un rezervisti, ne tikai starting 5, tad jau varbūt ir ok. Sākumā tāpat gan jau būtu pārkusuši. Tad 6 vai 8 saku.

14APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Empty Re: APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Piektdiena Jūlijs 14, 2017 12:48 pm

Kyriiii*

Kyriiii*
PG - Kyrie Campbell
PG - Kyrie Campbell

Didza rakstīja:Es nobalsoju 10, bet tagad sāku domāt, ka varētu būt par daudz līdz ar to, ka stamina mazi sākumā spelētājiem un skries visi izkāruši mēles, bet ja ir daudz spēlētāji un rezervisti, ne tikai starting 5, tad jau varbūt ir ok. Sākumā tāpat gan jau būtu pārkusuši. Tad 6 vai 8 saku.
Var mainīt savu balsi

15APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Empty Re: APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Piektdiena Jūlijs 14, 2017 5:04 pm

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

vairogs rakstīja:Pietiks ar 6(x4) minūtēm ...

10 manuprāt ir par daudz ...

Pēc vecās Lshl un citu līgu pieredzes , ne visi skatās spēles , daudziem interesē tikai rezultāts , ienāk tikai to iečekot !
Tādēļ simotājam nav jēgas stundu simot vienu spēli , lai to skatītos pāris uzticīgi fani - tās stundas laikā var jau 2 spēles nosimot !

Vienīgais mīnuss mazām minūtēm , ka rezultativitāte būs zema gan individuāli spēlētājiem ,gan komandai !
Bet domāju ,ka varam iztikt bez triple-double !

Galvenais ,lai ir azarts un cīņa , nav svarīgi vai uzvarēsi spēli ar rezultātu (100-80) vai (18-16)

vairogs rakstīja:Arī ar 4-5 minūtēm būtu pietiekami !

Vairāk nekas nav jāsaka  LIKE LIKE LIKE LIKE

16APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Empty Re: APTAUJA: Cik garai vajadzētu būt ceturtadaļai? Sestdiena Jūlijs 15, 2017 1:06 pm

Kyriiii*

Kyriiii*
PG - Kyrie Campbell
PG - Kyrie Campbell

Visi kopā esam nonākuši pie secinājuma par sešām minūtēm ceturtdaļā! Tad arī būs sešas minūtes!

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā