Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

No Ting Wong Komandu Sarindojums.

+4
Fuck_GSW
bukss_a
Maikijs
Ne_Chubijzs
8 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1No Ting Wong  Komandu Sarindojums.  Empty No Ting Wong Komandu Sarindojums. Sestdiena Jūlijs 15, 2017 11:32 am

Ne_Chubijzs

Ne_Chubijzs
SF - No Tin Wong
SF - No Tin Wong

No Ting Wong ir ieradies ar nokavēšanos, bet gatavs spēlēt un ir apņēmības pilns sevi pierādīt Lshl SBVL. Šajā rakstā vairāk vai mazāk aprakstīšu kādēļ es vēlētos nokļut katrā konkretajā komanda. Pat ja es pasaku kaut ko tādu, kas kādam nepatīk, vai ierindoju jūsu komandu zemāk kā citas, neapvainojaties, ja jūs neesat Berķis, tad apvainojieties, tas pat būtu vēlams.

4. Vieta Rīgas Titāni
Kas notiek šī GM galvā? Ir taču tik daudz labāku nosaukumu kā Titāni-Suņi, Dinamo. Tas taču skan tik daudz labāk vai ne? Vispār jau draftā komandai tā tīri neko ir gājis, un GM jau ir paspējis veikt dažas maiņas. Ar šo, es negribu uzteikt GM darbu, bet nopietni, kurš gan gribētu spēlēt pie GM kuru sauc Fuck_GSW.
3. Talsu Kareivji
Šajā komandā nav īsti neviens, kuru es zinātu no citām sim līgām. Izņemot Kraukšķu kapteini, viņš ir šeit un tas jau vien nozīmē ka viņš ir labāks par Rīgas komandas GM. Arī var redzēt ka komandas GM ir ieguldījis lielāku darbu nekā GM iepriekšējais manā topā minētais GM.
2.Balvu Vilki
Lūk, šis ir labs nosaukums. Tāds, kur gribētos spēlēt. Šajā topā, šī komanda ir tik augstu, jo šeit ir mans vecais draugs, labākais sim līgu vārtsargs ever. Ingrusu- sveiks, Intar. Kā tev iet? Kas Latgalē jauns? Vēl neesi nodzēris nieri?
Un kulminācija
1. Vieta Komanda ar labāko nosaukumu. Komanda ar iespējams labāko GM līgā. Komanda ar manu iepriekšējo GM, no citas sim ligas. Neredzu iemeslu, lai es šeit nenonāktu, manuprāt šai komandai ir gaiša nākotne un es gribētu būt daļa no tās  WooHoo



Pēdējo reizi labojis Ne_Chubijzs Sestdiena Jūlijs 15, 2017 1:24 pm; labots 1 reizi

2No Ting Wong  Komandu Sarindojums.  Empty Re: No Ting Wong Komandu Sarindojums. Sestdiena Jūlijs 15, 2017 1:08 pm

Maikijs

Maikijs
PG - Ragnar Thorgard
PG - Ragnar Thorgard

bēdīga liste

3No Ting Wong  Komandu Sarindojums.  Empty Re: No Ting Wong Komandu Sarindojums. Sestdiena Jūlijs 15, 2017 3:07 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Man arī fascinē nosaukums Valmieras Vāveres. Tik žēl ka GM neuztaisīja pieteikuma anketu pirms drafta. Pupi

4No Ting Wong  Komandu Sarindojums.  Empty Re: No Ting Wong Komandu Sarindojums. Sestdiena Jūlijs 15, 2017 11:00 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Sliktākais saraksts ko esmu redzējis

5No Ting Wong  Komandu Sarindojums.  Empty Re: No Ting Wong Komandu Sarindojums. Sestdiena Jūlijs 15, 2017 11:01 pm

Apostate

Apostate
PG - Artemis Fowll
PG - Artemis Fowll

Fuck_GSW rakstīja:Sliktākais saraksts ko esmu redzējis
Tas esi Tu  bildē ? Priecīgs

6No Ting Wong  Komandu Sarindojums.  Empty Re: No Ting Wong Komandu Sarindojums. Sestdiena Jūlijs 15, 2017 11:05 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Apostate rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:Sliktākais saraksts ko esmu redzējis
Tas esi Tu  bildē ? Priecīgs
Nofočēju, kad šokā liku plaukstu pie mutes, ieraugot šo sarakstu

7No Ting Wong  Komandu Sarindojums.  Empty Re: No Ting Wong Komandu Sarindojums. Sestdiena Jūlijs 15, 2017 11:12 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:
Apostate rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:Sliktākais saraksts ko esmu redzējis
Tas esi Tu  bildē ? Priecīgs
Nofočēju, kad šokā liku plaukstu pie mutes, ieraugot šo sarakstu
sanāk, ka still LSHL pastāv, ja Tev tur viņa arī bija? Reāli ņirdzīgi


edit: man aizgāja, ka šis ir Berķis, nevis Ķekavnieks. paldies.

8No Ting Wong  Komandu Sarindojums.  Empty Re: No Ting Wong Komandu Sarindojums. Svētdena Jūlijs 16, 2017 10:12 pm

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

Ne_Chubijzs rakstīja:No Ting Wong ir ieradies ar nokavēšanos, bet gatavs spēlēt un ir apņēmības pilns sevi pierādīt Lshl SBVL. Šajā rakstā vairāk vai mazāk aprakstīšu kādēļ es vēlētos nokļut katrā konkretajā komanda. Pat ja es pasaku kaut ko tādu, kas kādam nepatīk, vai ierindoju jūsu komandu zemāk kā citas, neapvainojaties, ja jūs neesat Berķis, tad apvainojieties, tas pat būtu vēlams.

4. Vieta Rīgas Titāni
Kas notiek šī GM galvā? Ir taču tik daudz labāku nosaukumu kā Titāni-Suņi, Dinamo. Tas taču skan tik daudz labāk vai ne? Vispār jau draftā komandai tā tīri neko ir gājis, un GM jau ir paspējis veikt dažas maiņas. Ar šo, es negribu uzteikt GM darbu, bet nopietni, kurš gan gribētu spēlēt pie GM kuru sauc Fuck_GSW.
3. Talsu Kareivji
Šajā komandā nav īsti neviens, kuru es zinātu no citām sim līgām. Izņemot Kraukšķu kapteini, viņš ir šeit un tas jau vien nozīmē ka viņš ir labāks par Rīgas komandas GM. Arī var redzēt ka komandas GM ir ieguldījis lielāku darbu nekā GM iepriekšējais manā topā minētais GM.
2.Balvu Vilki
Lūk, šis ir labs nosaukums. Tāds, kur gribētos spēlēt. Šajā topā, šī komanda ir tik augstu, jo šeit ir mans vecais draugs, labākais sim līgu vārtsargs ever. Ingrusu- sveiks, Intar. Kā tev iet? Kas Latgalē jauns? Vēl neesi nodzēris nieri?
Un kulminācija
1. Vieta Komanda ar labāko nosaukumu. Komanda ar iespējams labāko GM līgā. Komanda ar manu iepriekšējo GM, no citas sim ligas. Neredzu iemeslu, lai es šeit nenonāktu, manuprāt šai komandai ir gaiša nākotne un es gribētu būt daļa no tās  WooHoo

Es par to Rīgu arī nesaprotu, viņi saimniecības ziepes vai malkas boilerus reklamē?

No Ting Wong  Komandu Sarindojums.  L5SPiZkZT3CIrg-3NmEPww

No Ting Wong  Komandu Sarindojums.  Y91f0vanTWS36mMeA2o2YA

9No Ting Wong  Komandu Sarindojums.  Empty Re: No Ting Wong Komandu Sarindojums. Svētdena Jūlijs 16, 2017 10:45 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

10No Ting Wong  Komandu Sarindojums.  Empty Re: No Ting Wong Komandu Sarindojums. Trešdiena Jūlijs 19, 2017 10:20 pm

skreepee

skreepee

255 vārdi = 2TP

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā