Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Intervija ar Šmakovkas tēti, oligarhu un ķīnieti.

2 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Intervija ar Šmakovkas tēti, oligarhu un ķīnieti. Empty Intervija ar Šmakovkas tēti, oligarhu un ķīnieti. Trešdiena Augusts 09, 2017 12:07 am

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

Bija karsts trešdienas rīts un Ahmenam Muhamedovičam bija nepieciešams kārtējais treniņš intervēšanā, šoreiz rindā stājās leģendārais šmakovkas vārītājs No Win Twung. Viņa šmakovkas recepti neviens nezināja, taču tā smaržoja un garšoja kā tikko dzimuša zīdaiņa vaigs. Tā nu atkal tika meklēts maģiskais bloknots, kura ir pierakstīti visi leģendu numuri un šoreiz problēmu nebij, mūsu latvjslavenā šmakovkas vārītāja numurs bija pieejams. Tā nu Ahmens vilka savas vecās brilles un spieda telefona taustiņus. Divi, Divi, Divi, Trīs, Divi, Pieci, Četri, Trīs, trrr, trr, atbilde tā arī nesekoja. Tika uzdrukāts SMS ar tekstu :”Suk, cel, mdfaka, vai dabūsi problēmas.” Pēc 3 minūtēm atskanēja zvans un tas bija viņš, pats šmakovkas vārītājs un tika norunāta vieta, kurā notiks mūsu tikšanās. Tā nebija parasta vieta, tas bija mazais Ozols, zem kura savulaik iepazinās Jankas un Ahmena mamma ar Evelīnu no Cēsīm. Lai tiktu uz notikuma vietu Ahmens izsauca Green Taxi un jau pēc 35 minūtēm un 42 sekundēm viņš bija vietā, kurā viss tika norunāts. Zem koka gulēja iereibis ķīnietis, Ahmens uzreiz saprata, ka tas ir mūsu klients. Tā nu Ahmens palīdzēja viņam piecelties, ķīniešu čalīts paņēma nazi rokās un trieca to pret koku, Ahmenam bija skaidrs – Intervija var sākties.

Sveiks, paldies, ka piekriti intervijai.

Sveiki. Nekādu problēmu, vienmēr laipni.

Parunāsim nedaudz par tavu bērnību. Cik gadu vecumā tu sāki spēlēt basketbolu?

Pirmo reizi uz basketbola korta uzkāpu 5 gadu vecumā, tajā reizē man virsū uztriecās mans tēvocis Pin Pon Won Gan Bei un salauzu roku. Pēc tam vairs uz kortiem neesmu kāpis.

Vai atceries savu pirmo treniņu? Kāds tas bija?


Ja godīgi, tad pirmo treniņu es tā īsti neatceros. Bērnībā izmēģināju tiešām daudz sporta veidu līdz nonācu pie basketbola

Kāpēc izlēmi spēlēt  PG pozīcijā?

Tas bija trenera lēmums, komandai bija vajadzīgs PG un laikam, ka viņš manī saskatīja pitenciālu un tā nu es vēl šodien spēlēju kā PG.

Kādi ir tavi mērķi litrabolista karjerā?

Tikai visaugstākie. Nekad dzīvē neesmu tiecies pēc mazumiņa. Varētu pat laikam teikt ka vēl aiz projām ir tāds jaunības maksimālisms

Ko tu dari brīvajā laikā?

Patīk arī padzīt šmakovku, recepti iedeva senais biedrs Intars "Ģenerālis" Barsovs. Kā arī gatavoju tradicionālos rīsus.

Atgriezīsimies atpakaļ pie sarunas par draftu! Tevi draftēja ambiciozā Talsu Kareivju komanda, esi apmierināts?

Mani nedraftēja. Es pievienojos Kareivjiem tulīt pēc drafta, nokavēju vilcienu uz lidostu, jo tas bija pārpildīts un nācās gaidīt nākamo. Jūs jau zināt, ka tā gadās. Bet visā visumā esmu apmierināts ar savu lomu komandā. Prieks, ka esmu labākais no savas valsts

Kādi ir sezonas mērķi?

Par sezonas mērķiem runājot, komanda ir nokomplektēta lai cīnītos par kausu, nu tad tas ir tas galvenais sezonas mērķis. Sezonas sākumā ticēju ka varu būt MVP kandidāts ar mazliet veiksmes palīdzību, bet šobrīd galvenā ir individuālā statistika.
                       
Vai Tev jau ir draugi jaunajā komandā?

Man jaunajā komandā nav draugu, jo es apēdu viena komandas biedra suni.

Un rubrikas bonusa jautājums jautājums ir:

Kāpēc Berķim ir tik īsi nagi?

Lai pirkstējot nesaskrāpētu kaut ko?

Paldies par interviju, novēlu veiksmi gaidāmajā boksa sezonā.

Pateicos, lai tev veicas ar daiļslidošanu.



Tā kā viss labais kādreiz beidzas beidzās arī šī intervija. Paldies sponsoriem SIA "Šamkovka"un Tomam par sagādātajām skaistulēm.
See ya njext taim

Intervija ar Šmakovkas tēti, oligarhu un ķīnieti. Lss

2Intervija ar Šmakovkas tēti, oligarhu un ķīnieti. Empty Re: Intervija ar Šmakovkas tēti, oligarhu un ķīnieti. Trešdiena Augusts 09, 2017 8:51 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

5 tee pee

Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā