Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Intervija ar Jack Krimley mammu

4 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Intervija ar Jack Krimley mammu Empty Intervija ar Jack Krimley mammu Trešdiena Augusts 09, 2017 1:43 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Sveicināti!

Šoreiz uz interviju esmu aicinājis Jack Krimley mammu Sāru. Nolēmu noskaidrot, ko domā līgas basketbolista mamma.

Labdien! Sākšu ar tādu iesildošo jautājumu. Kā esat iejutusies Latvijā?

Labdien! Pagaidām viss ir patīkami. Cilvēki ir atsaucīgi, kaut vairāki neprot angļu valodu un nevar man paskaidrot, kur kas atrodas. (smejas) Neesmu šeit ilgi, atbraucu neilgi pēc dēla pievienošanās komandai. Viņš jau bija aizvadījis 5 spēles. Patīkami, ka dēls pats mani sagaidīja lidostā un nogādāja viesnīcā.

Viesnīca apmierina? Ēdiens garšīgs? Varbūt ir kaut kas tāds, ko pirmo reizi esat nogaršojusi?

Ar viesnīcu viss ir kārtībā, tā ir jauki iekārtota. Ēdiens! (aizdomājas) Ir dažas lietas, ko esmu nogaršojusi. Mums ASV nav rupjmaizes, tā mani tiešām nedaudz pārsteidza. Stipra maize, neteikšu, ka man ļoti garšotu, bet bija interesanti. Esmu nogaršojusi Melno balzamu, aizvedīšu vienu arī uz mājām. Vēl sautēti kāposti ļoti garšoja, šo es pagatavošu arī vīram.

Ja jau mēs sākām runāt par ēdienu, tad kāds ir mīļākais Krimley mammas gatavotais ēdiens?

Jack garšo manis gatavotais ķirbju pīrāgs. Visa ģimene gaida Pateicības svētkus, jo tad vienmēr ceļu to galdā. Viņam negaršo jūras veltes, tuncis, krabji un tādas lietas. Vienmēr esmu centusies iegalvot, ka tādas lietas arī jāēd, jo tur ķermenim vajadzīgās vielas, bet viņš iespītējas un saka, ka neēdīs.

Tagad pāriesim pie basketbola lietām. Kā nonācāt pie tā, ka dēlam jāsāk spēlēt basketbols?

Ou! Tas jau bija agri skaidrs, jo no pašas bērnības Jack staigāja ar bumba rokās, gāja laukā spēlēt un mētāt pa grozu. Vēlāk satika Campbell, izveidojās draudzība un bija skaidrs, ka abi būs basketbolisti, ja vien to neliegs traumas.

Vai nebija doma atrunāt no sporta bērnu? Tomēr visas traumas, lielā slodze, veselības problēmas.

Nē, par to nekad nav bijusi runa. Vīrs arī ir liels sportists. Katru mēnesi piedalās orientēšanās sacensībās, aktīvi sporto. Es esmu tā pasīvā ģimenē. (smejas) Džons arī gribēja paņemt dēlu uz orientēšanos, bet viņš bija pret un teica, ka jātrenējas basketbolā, jo NBA gaida viņu.

Ir kāds klubs NBA, kas ir īpaši mīļš?

Man patīk Lakers komanda. Komanda ar vārdu un tituliem, viena no visu laiku labākajām organizācijām. Ceru, ka atgriezīsies virsotnē un būs atkal čempione.

Vēlētos redzēt Jack Lakers kreklā?

Man galvenais, lai dēls spēlē un priecē mūs ar savu sniegumu laukumā. Nav tik svarīgi, kura komanda tā būtu, bet lai ir iespēja cīnīties par tituliem, iegūt pieredzi, izaugsmi. Protams, ka NBA ir visa basketbola griesti, katrs vēlas tur nokļūt. Bet kā vecākiem mums jau galvenais, lai dēls ir laimīgs. Tas ir jebkura vecāka mērķis darīt bērnus laimīgus un redzēt, ka viņiem sapņi piepildās.

Ko domājat par dēla sniegumu līgā?

Komanda spēlē labi, izcīnīta pirmā vieta un arī liels nopelns pie tā ir Krimley. Tas man ļoti patīk, ka treneris uzticas un Jack spēj attaisnot uz viņu likto uzticību. Es jau tik daudz no basketbola nesaprotu, kā Džons, viņš tiešām ļoti seko līdzi, bet šoreiz nebija iespēja atbraukt uz Latviju. Ja es redzu dēlu smaidām pēc spēles, tad ir skaidrs, ka viss ir kārtībā, un es arī esmu apmierināta.

Cik ilgi būsiet Latvijā un vai vērosiet finālu?

Jā! Es tieši neilgi pēc fināla došos atpakaļ uz ASV. Lai gan dēls ir liels, tāpat gribas izrādīt savu atbalstu finālā. Un vecākam jau vienmēr gribas atbalstīt, palīdzēt, rūpēties par savu atvasi. Ceru, ka Krimley izcīnīs kausu un varēšu doties laimīga mājās ar uzvarētāju fotogrāfijām kabatā.

Jāsaka, paldies, Jums par interviju un novēlu veiksmi finālā!

Paldies, ka uzaicinājāt. Šī man ir jauna pieredze un tiešām bija patīkami aprunāties. Kareivji uz priekšu!

Tā bija neliela intervija ar Jack Krimley mammu Sāru. Cerams, ka jums patika un gan jau tiksimies pēc laika atkal.
Intervija ar Jack Krimley mammu Moms_m10

2Intervija ar Jack Krimley mammu Empty Re: Intervija ar Jack Krimley mammu Trešdiena Augusts 09, 2017 3:29 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

5TP



Pēdējo reizi labojis Ķekavnieks45 Trešdiena Augusts 09, 2017 4:36 pm; labots 1 reizi

3Intervija ar Jack Krimley mammu Empty Re: Intervija ar Jack Krimley mammu Trešdiena Augusts 09, 2017 3:55 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Ķekavnieks45 rakstīja:4TP
Cik zināms 5TP dod ja ir virs 500 vārdiem. Bet te Ķekavnieks lieto citu matemātiku

4Intervija ar Jack Krimley mammu Empty Re: Intervija ar Jack Krimley mammu Trešdiena Augusts 09, 2017 4:17 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

bukss_a rakstīja:
Ķekavnieks45 rakstīja:4TP
Cik zināms 5TP dod ja ir virs 500 vārdiem. Bet te Ķekavnieks lieto citu matemātiku

500 v'ardi + 1 bilde = 5 TP, bet Kekavnieks ari personigo attieksmi veerte, tadel 4

5Intervija ar Jack Krimley mammu Empty Re: Intervija ar Jack Krimley mammu Trešdiena Augusts 09, 2017 4:20 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

Laukakmens rakstīja:
bukss_a rakstīja:
Ķekavnieks45 rakstīja:4TP
Cik zināms 5TP dod ja ir virs 500 vārdiem. Bet te Ķekavnieks lieto citu matemātiku

500 v'ardi + 1 bilde = 5 TP, bet Kekavnieks ari personigo attieksmi veerte, tadel 4
Preciizi.esmu redzējis arī citur 4tp

6Intervija ar Jack Krimley mammu Empty Re: Intervija ar Jack Krimley mammu Trešdiena Augusts 09, 2017 4:23 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

Ķekavnieks45 rakstīja:
Laukakmens rakstīja:
bukss_a rakstīja:
Ķekavnieks45 rakstīja:4TP
Cik zināms 5TP dod ja ir virs 500 vārdiem. Bet te Ķekavnieks lieto citu matemātiku

500 v'ardi + 1 bilde = 5 TP, bet Kekavnieks ari personigo attieksmi veerte, tadel 4
Preciizi.esmu redzējis arī citur 4tp


Smieklīgi Tas bija jokz. Visiem rakstiem, kur ir 500+ vārdi un bilde ir 5TP Priecīgs

7Intervija ar Jack Krimley mammu Empty Re: Intervija ar Jack Krimley mammu Trešdiena Augusts 09, 2017 4:26 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Lai gan neatradu Media vērtēšanas standartus. Značit var vērtēt pēc purniem

8Intervija ar Jack Krimley mammu Empty Re: Intervija ar Jack Krimley mammu Trešdiena Augusts 09, 2017 4:26 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Lai gan neatradu Media vērtēšanas standartus. Značit var vērtēt pēc purniem

9Intervija ar Jack Krimley mammu Empty Re: Intervija ar Jack Krimley mammu Trešdiena Augusts 09, 2017 4:38 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

bukss_a rakstīja:Lai gan neatradu Media vērtēšanas standartus. Značit var vērtēt pēc purniem
Labi,lai iet.nav jau savējam žēl 1tp iedot,bet jāņem vērā,kāds materiāls ir media un ne išti par basketbolu,ne kas interesants.

10Intervija ar Jack Krimley mammu Empty Re: Intervija ar Jack Krimley mammu Trešdiena Augusts 09, 2017 5:29 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

Ķekavnieks45 rakstīja:
bukss_a rakstīja:Lai gan neatradu Media vērtēšanas standartus. Značit var vērtēt pēc purniem
Labi,lai iet.nav jau savējam žēl 1tp iedot,bet jāņem vērā,kāds materiāls ir media un ne išti par basketbolu,ne kas interesants.

Tu vēl it kā esi Balvu Vilku ĢM xd

11Intervija ar Jack Krimley mammu Empty Re: Intervija ar Jack Krimley mammu Trešdiena Augusts 09, 2017 5:41 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Ķekavnieks45 rakstīja:
bukss_a rakstīja:Lai gan neatradu Media vērtēšanas standartus. Značit var vērtēt pēc purniem
Labi,lai iet.nav jau savējam žēl 1tp iedot,bet jāņem vērā,kāds materiāls ir media un ne išti par basketbolu,ne kas interesants.
Nav sakars ar basketbolu? Nopietni? Tu vispar izlasiji vai tikai gudri pļūtī?

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā