Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Par turpmāko līgas norisi.

+5
CaptainCrazy
Laukakmens
Ķekavnieks45
saņģels
stillbestone
9 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Par turpmāko līgas norisi. Empty Par turpmāko līgas norisi. Piektdiena Augusts 18, 2017 12:21 am

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Nevienam nav noslēpums, ka man līgu ir bijis daudz, tomēr ar šo projektu man ir daudz lielāki mērķi, tāpēc vēlos nedaudz painformēt par turpmāko līgas norisi. Lai Jūs beidzot saprastu, ka šis ir kā paziņojums un informācija, pat nelikšu to pie MEDIA rakstiem. 

Projekts sākās ar Ralfa vēlmi - sākumā pat biju nedaudz skeptisks - viņš lūdza, lai uztaisu līgu un viņš visu darīšot. Vienmēr cenšos palīdzēt un arī šoreiz to darīju, taču jau pēc nedēļas, lielais darītājs pazuda. Tomēr, negribēju atkārtot kļūdu, kas pieļauta jau vairākas reizes un nolēmu projektu vilkt viens, kas tiešām ir grūts darbs, ja Tev ir 16 un Tev ir divi darbi. Joprojām, netaisos atmest ar roku, par spīti visam. Lēnām cenšos atiet no komandas, un vismaz taktikas lietas uzlikt uz vairoga pleciem. Šis nebūs vienas sezonas projekts, kādi bija citi mani projekti un lūdzu saprast visus tos, kas te ienāk tikai, lai mani pakaitinātu. Centos visu darīt laikā, lai visi ir apmierināti, bet esmu jau pieradis, ka tas, ko daru, reti kuru apmierina - lai cik labi, vai ko darītu.

No kļūdām mācās un tikai savos 16 gados esmu sapratis, ko tajos projektos esmu darījis nepareizi. Varbūt pēc pāris gadiem šo atcerēšos ar smiekliem, vai varbūt tieši ar domām, kāds mudaks biju, taču dzīvo jau šodienai. Tagad galvenos jautājumus esmu nodevis disciplinārajai komitejai un komandu ĢM, kuri tagad atbild praktiski par visu, es tikai iesaistos diskusijās un cenšos palīdzēt, ja mans viedoklis ir nepieciešams. Vairāk centīšos pievērsties tieši līgas attīstībai un reklāmām, lai projekts augtu, bet no Jums lūdzu vien to, lai paliktu aktīvi un sauktu draugus līdzi, jo visiem ir skaidri zināms, ka PS nav mana stiprā puse un uz jauno sezonu vajadzēs hederi jaunu, un nevar zināt vai Evelīnai, Tomam vai Sandijam būs tā vēlme tērēt laiku hederim. Lūdzu arī ĢM pievērst vairāk acis tieši uz komandu un turēt to aktīvu. 

Lai vai kā - tas arī viss. Galveno pateicu - šo projektu centīšos vilkt, cik ilgi vien spēšu. Lai arī tā ''virtuālā simulāciju līgu reputācija'' man ir sačakarēta, tomēr tagad esmu sapratis, kas darīts pareizi, kas nē. Centīšos laikā paziņot pēc fināla starpsezonas kalendāru un, ja tuvākajā laikā nebūs GM5, simulēšu pats, jo tam ir jārit uz priekšu. Veiksmi visiem!

Būšu priecīgs par jebkādu fināla iznākumu, jo pirmā SBVL sezona bija tiešām cienīga! Vēlu visiem veiksmi otrajā sezonā, turat buru un sadzīvojam šeit draudzīgi. Gan jau, ka piemirsu, kaut ko pateikt, taču nu jau par vēlu...

2Par turpmāko līgas norisi. Empty Re: Par turpmāko līgas norisi. Piektdiena Augusts 18, 2017 2:18 am

saņģels

saņģels
PF - Kyden Knight
PF - Kyden Knight

Approved

3Par turpmāko līgas norisi. Empty Re: Par turpmāko līgas norisi. Otrdiena Septembris 19, 2017 4:51 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

LOOOOL
R.I.P.

4Par turpmāko līgas norisi. Empty Re: Par turpmāko līgas norisi. Otrdiena Septembris 19, 2017 7:21 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

Varētu ātrāk beigt šito un oktobrī jaunu uzšaut.

5Par turpmāko līgas norisi. Empty Re: Par turpmāko līgas norisi. Otrdiena Septembris 19, 2017 8:17 pm

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

Laukakmens rakstīja:Varētu ātrāk beigt šito un oktobrī jaunu uzšaut.
Vai ta jau nav šis nopietnais projekts beidzies?

6Par turpmāko līgas norisi. Empty Re: Par turpmāko līgas norisi. Otrdiena Septembris 19, 2017 9:45 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

CaptainCrazy rakstīja:
Laukakmens rakstīja:Varētu ātrāk beigt šito un oktobrī jaunu uzšaut.
Vai ta jau nav šis nopietnais projekts beidzies?

Hes fighting for our lives

7Par turpmāko līgas norisi. Empty Re: Par turpmāko līgas norisi. Otrdiena Septembris 19, 2017 10:26 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Laukakmens rakstīja:Varētu ātrāk beigt šito un oktobrī jaunu uzšaut.
Tu galīgi nesaproti. Šito mironi mocīs līdz btīvdienām un tad atkačās uz brīvdienu laikh.

8Par turpmāko līgas norisi. Empty Re: Par turpmāko līgas norisi. Otrdiena Septembris 19, 2017 10:38 pm

Intarusu

Intarusu
SG - Icarus In
SG - Icarus In

kur palika apsolītais nfl Smieklīgi ?

9Par turpmāko līgas norisi. Empty Re: Par turpmāko līgas norisi. Trešdiena Septembris 20, 2017 9:09 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

tā ir, kad no grupas iet ārā. NFL jau iet, šobrīd Teksasas Ģinamka 1. vietā

10Par turpmāko līgas norisi. Empty Re: Par turpmāko līgas norisi. Ceturtdiena Septembris 21, 2017 12:31 am

Ne_Chubijzs

Ne_Chubijzs
SF - No Tin Wong
SF - No Tin Wong

Vismaz kāda Ģjinamka uzvar

11Par turpmāko līgas norisi. Empty Re: Par turpmāko līgas norisi. Piektdiena Septembris 22, 2017 9:37 am

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

stimulē daudz

12Par turpmāko līgas norisi. Empty Re: Par turpmāko līgas norisi. Piektdiena Septembris 22, 2017 10:17 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Šitas mironis vēl elpo? Šitā ir ilgaka Aumjee līga

13Par turpmāko līgas norisi. Empty Re: Par turpmāko līgas norisi. Svētdena Septembris 24, 2017 12:46 pm

Intarusu

Intarusu
SG - Icarus In
SG - Icarus In

bukss_a rakstīja:Šitas mironis vēl elpo? Šitā ir ilgaka Aumjee līga
tā izsktās Smieklīgi

14Par turpmāko līgas norisi. Empty Re: Par turpmāko līgas norisi. Otrdiena Septembris 26, 2017 4:06 pm

21 Savage^ISSA

21 Savage^ISSA
PF - Issa Thug
PF - Issa Thug

hujņa

15Par turpmāko līgas norisi. Empty Re: Par turpmāko līgas norisi. Otrdiena Oktobris 10, 2017 10:43 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

LĪGA IR DZĪVA. DZĪVA! KAD SIMI?

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā