Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU!

+16
Maikijs
king103
Ķekavnieks45
CaptainCrazy
Red Viper
Lord Walder Frey
kd35
Laukakmens
Didza
Kyriiii*
wolfeens
Fuck_GSW
robis03
S3ncitiS
bukss_a
stillbestone
20 posters

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Ziņojums [Lapa 2 no 3]

26S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 11:42 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

1. uzdevums
Kādēļ būtu jādraftē Hektors Miezis? Pats galvenais iemesls ir tāds ka viņš nav glups, kaut arī no Čangalijas nācis. Ātri mācās, skolā viņam bija iesauka bremze. Bet ne jau tāpec ka glups. Patiesībā viņš ir flegmātisks aiz aprēķina. Skolā sporta stundās, kad bija jāspēlē basketbols, viņš varēja spēlēt viens pats pret visu klasi sava auguma dēļ. Viņš nostājās pie sava groza, izstiepa rokas un mazie pintiķi nespēja pārmest pār Hektora rokām. Līdz ar to Hektoram vajadzēja vienu precīzu metienu.
Otrs svarīgais iemesls ir viņa vārds - Hektors. Ne velti grieķu eposā "Iliāda" Trojas valdnieka dēlu arī sauca Hektors. Viņš bijs brašs, kareivīgs un stiprs, protams vēlāk Ahilejs viņu piebeidza, bet tomēr valdnieka dēla vārds. Katra komanda priecātos par tik majestātisku vārdu.
Trešais svarīgais iemesls ir viņa spēja atteikties no grādīgās dziras. Kura kompānija neiztiek bez parastajām debatēm kurš būs šoferis šodien? Bet ja ir blakus Hektors, tad nav jāsatraucas, viņš vienmēr būs ar mieru būt par šoferi. Teiksiet, dīvaini Čangalis un atsakās no grādīgā. Vienkārši vienreiz viņam sanāca misēklis, šis bija tādā lopā ka paņēma zaļu trauku mazgājamo šķidrumu un iepļāva domādams ka tas ābolu Arsenič. Pēc tam trīs dienas pļūtīdams skrēja, nevajadzēja ne purgentu, ne sarūgušu kefīru.
Nu ko lai saka, tāds tas mūsu Hektors Miezis ir.

3. uzdevums
Čikagas Bulls
Šakils O'Nīls - C - kurš gan nepazīst lielo grozu demolētāju. Viņš savā karjerā ir nolauzis vairāk grozus nekā Aumis ir izveidojis sim līgas.
Maikls Džordans - SG - pirmais NBA spēlētājs kuru atpazinu. Kartīga leģenda nevis kā pārmaksatais Karijs.
Tims Dankans - PF - kad biju mazāks daudz spēlēju ģeogrāfisko spēli, parasti iekļāva arī sadaļu sportists. Vienreiz bija izšķirošā kārta un bijs burts D. Sportistu nespēju izdomāt, bet labi ka draugam pie sienas bija Dankana plakāts.
Īrvings - PG - kautkur dzirdēts spēlētājs, bet ar neko nesaistas. Es pat nezinu vai šis vēl dzīve. Bet no vecās gvardea.
Larry Bird - SF - esot 20. garsimta labākais SF, bet man tas vārds neko neizsaka. Paņēmu jo vajag piecus spēlētājus


Aumi, var vērtēt

27S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Ceturtdiena Jūlijs 13, 2017 11:52 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

iedevu.

28S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 2:11 am

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

1. uzd

Valders Frejs, dzimis Anglijas-Skotijas robežā, nāk no ģimenes ar plašu vēsturi. Vecaistēvs Blakvolders stāsta, ka ģimene sen atpakaļ piedalījusies vēsturiskā konfliktā Anglijā, ko sauc par "War of the Roses". Tā arī varētu būt patiesība, jo gadsimtiem jau ģimene dzīvo ar ļoti plašu īpašumu.

Valderis gan nav tas jaukākais puika, jau no mazas kājas galvenais ir bijis būt pirmajam visur un vienmēr - tādēļ ļoti daudz sacentās ar saviem brāļiem, māsām, skolas biedriem. Futbolā, kas ir viennozīmīgi populārākais sporta veids Apvienotajā Karalistē Frejam negāja, tādēļ fiksi vien pārgāja uz citu sporta veidu basīti, kur atklāja, ka roka ir pielīdzināma nāvējošam .50 kaliba Barrett snaiperim, šāvieni viens pēc otra lido trīnīšos.

Tuvāk drafta dienām Valders paspēja sagraut sava kaimiņa Roberta kāzas, mainījies īsti nav - skaudība un vēlme būt pirmajam seko vienmēr un visur. 

2. uzd

gfx nav mana stipra puse bet 1tp ir 1tp

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 AvY9DhzSTdOFFjXAFgS_EA

3.uzd

Valderis NBA speletajus nepazīst, bet ne pavisam sliktaka komanda sanāktu no sētas puikām:

blondīņka Džeimijs Lanisters būtu izcils PG, diemžēl biš sačakarēja sev spēcīgāko roku ar permanent nervu traucējumu, bet vēl joprojām strādā tīri labi

SG lomu pildītu Sers Brons no Tumšūdeņa līča, džeks riktigs snaiperis, vienreiz sadereja ar bultu, ka trapis kuģī no 200m attaluma and he absolutely did it the madman

centriņā Merins Trants. Viņš tas puika, ko parasti nodirš sētā, mazliet uzresnējis, bet dažkārt noder

pover forvards Gregijs Klegeins, viņš pirms pāris gadiem tā riktīgi atpizģīja Oberinu Martelu

small forvardā mans mazais dēlēns Loters Frejs, baigi lielā mute, tpc var izprovocēt pretiniekus uz pārkāpumiem



Pēdējo reizi labojis Lord Walder Frey Piektdiena Jūlijs 14, 2017 4:19 pm; labots 1 reizi

29S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 2:20 am

Red Viper

Red Viper
PG - Oberyn Martell
PG - Oberyn Martell

1.uzdevums
Oberyn Martell (Oberins Martels), labāk pazīstams kā Red Viper of Dorne, ir Dornes valdošās ģimenes loceklis un 8 bastardu, smilšu čūsku, tēvs. Varbūt liksies neparasti, 8 bērni tādā vecumā, bet tieši tas viņu padara slavenu - seksuālā apetīte, karstasinīgais temperaments un prasmes apieties ar ieročiem, kurus gan viņš ir nomainījis pret mazāk "traumējošām" lietām, proti, basketbola bumbām. Savu basketbolista karjeru Oberins aizsāka pēc savas ne pārāk skaistās sakāves pret Gregor "The Mountain" Clegane, kura bija visnotaļ acīs paliekoša, ja vien pašas acis būtu palikušas orbītās. Varbūt kādam radies jautājums - kāpēc Red Viper? Pavisam vienkārši, šādu iesauku Oberins izpelnījies pateicoties savām izteiktajām zināšanām par indīgām vielām un arī ar savu diez gan interesanto cīnīšanās stilu, kurš nu ir pārnests uz basketbola laukumu. Vērojiet šo spēlētāju kārtīgi! Ja novērsīsiet savu skatienu kaut uz sekundi, viņš jau būs burtiski aizdancojis jums garām un raidījis bumbu grozā ar apskaužamu precizitāti vai arī iedevis asu piespēli kādam brīvam komandas biedram.  
Kādēļ Dornes maigais vējš ir atpūtis šo karstasinīgo vīrieti uz līgu, kura vēl īsti nav pierādījusi savu spēju konkurēt uz citu līgu fona? Šeit pie vainas būs Oberina vecais labais naids pret Lanisteriem, lai gan Tirions bija tas, kurš kaut nedaudz spēja viņa domas mainīt (un mēs visi zinam cik ļoti eye-popping pieredze tā bija pašam Oberinam), viņa naids pret Lanisteriem nav mazinājies. Padzirdējis nostāstus, ka pats Walder Fray ir izrādījis interesi pieteikties šim jaunajam projektam, Oberins nespēja turēties pa gabalu no šī Lanisterus mīlošā sažuvušā vecā ērma. Iepriekšējās Sarkanās kāzas ir nokavētas, bet ar Freju nekad neko nevar zināt, fingers crossed.

[258]


2.uzdevums
S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 4rmNHMI

3.uzdevums
NBA komandas nosaukums - iedomāsimies, ka NBA notiek kādas komandas relokācija un šī komanda būs Phoenix Sun, kura savu nosaukumu un lokācijas vietu nomaina uz Texas Sand Snakes. Ļoti piemēroti.
1) PG - Russell Westbrook - jo kurš gan cits spēs komandu gandrīz katru spēli vilkt ar tripple-double? Nu nejau Roze. Westbrook eksplozivitāte un do-or-die attieksme ir tieši tas, ko šī jaunā franšīze vērtē ļoti augstu.
2) SG - Jimmy Butler - buļļu vadošais shooting guard ideāli iederētos Sand Snakes sastāvā. Spēja šaut no jebkura attāluma un, protams, veikt apbrīnojamas izspēles, kuras liks katram pretiniekam uz brīdi apstāties un paraudāt.
3) SF - Kawhi Leonard - jau iepriekš atrodoties diez gan saulainajā San Antonio supa kawaiii spēs uzreiz iejusties Teksasas ne pārāk glaimojošajā klimatā. Papildus viņa spējai pielāgoties klimata pārmaiņām arī viņa spējas uz laukuma norāda uz to, ka viņš visnotaļ ir viens no labākajiem, ko šī līga ir redzējusi.
4) PF - Blake Griffin - vēl viens saules iemīlēts spēlētajs, kuram pāreja no Losandželosas klimata uz Teksasas nebūs tik grūta, kā tas varētu būt spēlētājiem no tādām vietām kā, piemēram, Minesotas. Bleika spēja triekt bumbas grozā no augšas ir tieši tas, kas nepieciešams, lai ideāli sastrādātos kopā ar veiklajiem perimetra spēlētājiem.
5) C - Anthony Davis - šeit komentāri varētu būt arī lieki, jo kurš gan noliegs šī spēlētāja prasmes un to, ka pašreiz viņš kopā ar Cousins ir labākais garo spēlētāju tandēms pasaulē.



Pēdējo reizi labojis Red Viper Piektdiena Jūlijs 14, 2017 2:44 pm; labots 3 reizes

http://FuckLannisters.go.uk

30S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 1:22 pm

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

1. uzdevums

John Simons (latviski Džons Simonss) šajā draftā nepiedalīsies, jo viņš jau ir izteicis vēlmi pārstāvēt Talsu Kareivjus.  Džons atzīst, ka viņam ļoti simpatizē šī komanda.
Džons Simonss savu karjeru sāka Ontario Skolu Basketbola Asociācijā, pārstāvot Orindžvillas Prep komandu, kura kļuva par čempioniem. Džons ieguva Izslēgšanas spēļu MVP balvu. Bijis atzīts arī par Skolas gad Sportistu.
Jau nākamajā sezonā 18 gadus vecais Simonss devās uz NCAA, kur pārstāvēja Delavēras štata universitāti. 1.sezonā NCAA Simonsa pārstāvētā universitāte uzvarēja tikai 5 no 30 spēlēm, paliekot vienā no pēdējajām vietām, taču nākamajā sezonā tā pārsteidzoši iekļuva izslēgšanas spēlēs, kur izstājās jau pirmajā kārtā. Džons Simonss tika iekļauts līgas simboliskajā izlasē, kļūstot par trešo kanādieti, kurš ir ieguvis šādu atzinumu.
20 gadus vecais Simonss jau ir pārstāvējis gan Kanādus U-16, gan U-18, gan U-19, gan arī U-20 izlasi, bijis iekļauts arī Kanādas pieaugušo izlases kandidātu sarakstā. Visspilgtākais sasniegums ir bronzas medaļa Pasaules U-19 čempionātā, kur Ceturdaļfinālā pārsteidzoši tika uz ASV izlase, kā arī sudrabs U-18 Ziemeļamerikas Čempionātā. Džons Simonss ir ticis atzīts par Kanādas gada Uzlēcošo Zvaigzni. Kļūstot par pirmo Kanādas basketbolistu, kurš ir ieguvis šādu balvu.
Džons Simonss nevar sagaidīt šī gada Simulētās Basketbola ''Victory'' līgas (SBVL) draftu, kur tiks uzzināti jaunie komandas biedri.

Kods:
200 vārdi

2. uzdevums
S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 ZniJ2hQ

3. uzdevums

C - DeMarcus Cousins
Noteikti labākais centrs NBA. Nekad nav spēlējis NBA Izslēgšanas spēlēs. Tieši tas šo spēlētāju padara tik īpašu, lai gan viņš ir izcils centrs, taču nespēlē lielajās komandās, nesaņem tik lielu algu kā labākie NBA spēlētāji. Viņš izbauda basketbolu kā spēki un tas ir pats galvenais.

PF - Kristaps Porziņģis
Noteikti nav labākais spēka uzbrucējs līgā, taču, manuprāt, labākais latvietis, kas spēlējis NBA. Es novērtēju to, ka viņš neatsaka Latvijas izlasei un spēles Eiropas čempionātā, kur noteikti būs viens no MVP kandidātiem.

SF - LeBron James
Noteikti viens no labākajiem NBA spēlētājiem, kāds jebkad ir spēlējis. Bijis trīskārtējs NBA čempions, trīskārtējs NBA fināla MVP, četrkārtējs līgas MVP, divpadsmit sezonas pēc kārtas spēlējis Visu Zvaigžņu spēlē. Šī statistika ir ļoti iespaidīga un, domājams, ka tā paliks vēl iespaidīgāka.

SG - James Harden
Man ļoti patīk šī spēlētāja spēles stils. Lieliski spēlē gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Divas reizes spēlējis Visu Zvaigžņu spēlē. Nav vēl sasniedzis neko grandiozu, taču ar katru sezonu spēlē aizvien labāk un labāk.

PG - Stephen Curry
Neesmu liels Goldensteitas Warriors fans, taču apbrīnoju šo spēlētāju. Visu NBA karjeru pavadīt vienā komandā jau tā ir iespaidīgs sasniegums. Viņš Goldensteitai palīdzēja no lejasgala komandas kļūt par NBA čempioni.

Var vērtēt



Pēdējo reizi labojis CaptainCrazy Piektdiena Jūlijs 14, 2017 1:58 pm; labots 2 reizes

31S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty . Piektdiena Jūlijs 14, 2017 1:55 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Mareks10

3.uzd

PG-De Ārons Fokss.2017.gada NBA drafta 5.numurs ir intervijās sevi pieteicis kā pārliecinātu čali un sporta analītiskajā laboratorijā izrādījās veiklāks kā Kairījs Ērvings.
SG-James Harden.Jaunajā sezonā adaptējies 2 numura lomā,kopā CP3 abi sastāda labāko ārējās līnijas duetu līgā.Lielisks metiens piespēle,eurosteps.
SF-Kawhi Leonard.Zemeslodes labākais basketbolists,kurš mājo Spurs būdiņā ir kluss,bet biedējošs draudz abos basketbola laukuma galos.
PF-Kristaps Porziņģis.Jauns zēns no ĻĒpājas,kurš ir augstceltne,bet tas pat neliedz viņam ganīties ap trīni un plivināt tos iekšā.
C-Javale Mcgee.Atlētisks,spēcigs,ar labiem un arī ne tik labiem highlightiem apveltīts cilvēks Smieklīgi

Vēl tp neskaiti

1.uzd.
Giannis Lennard uzaugu amerikāņu ģimenē Latvijā,jo viņa vecāki vēlējās dzīvot pie dabass krūts.12gadu vecumā es no mazpilsētas vārdā saulaine pārvācos un Jēkabpili.5klasē nolēmu izmēģināt kādu basketbola treniņu.Pēc pavadīta fiziskā treniņa es jau gandrīz nomiru,bet parīt nolēmu dot vēl vienu iespēju sev un cerēt ka nebūs fizuha.Pēc dribla/metiena treniņa sapratu,ka tas ir tas,ko vēlējos.Pa diviem gadiem sadraudzējos ar draugiem komandā,bet pēc sestās klases pārvācos uz ķekavu.Šajā komandā tiku apsmiets un apsaukāts,kā ari'bija daži citi faktori,kas liedza man pilnvērtiģi trenēties un izbaudīt tos.Pusotrs gads bez basketbola pagāja dīvainās noskaņās.Pa šo laiku es pamatīgi ieinteresējos futbola,taču arī NBA.Daži draugi mani uzaicināja atpakaļ un es piekritu.Vairs es neklausos citos.Aizvadu papildus fiziskās sagatavotības treniņus.Ir pirmie kausi,medaļas.Turnīra'Gēteburgā uzvarējām pirmo maču ar 99-0,bet pusfināla pret garajiem skotiem piekāpāmies.Pēc katras sezonas es kļuvu arvien rezultatīvāks un 16gadu vecumā pievienojos LBL2 komandai BK Ķekava.No rezervista esmu kļuvis par pamatsastāva spēlētāju,taču īstais mērķis ir spēlēt victory līgā,kas acīmredzot,kļūš par spēcīgāko Latvijas līgu,taču mērķi ir vēl augstāki,proti,iemācīties perfekti latvieshu valodas gramtiku un Kļūt par spēlētāju kāds ir mans vārds un uzvārds.Dominēt līgā ir mana vēlme,lūk kā.

Esmu izteicis jau vēlmi pievienoties titāniem,jo šī vieta ir vistuvāk mājām,kā ari'nosaukums ir grandiozs.Šajā starpsezonā daudz pielikšu klāt atlēkušajās bumbās un ārējo līnijas spēlētāju prasmēs.
Paldies ka uzklausijaat.
Gatavs akmens stilb Reāli ņirdzīgi



Pēdējo reizi labojis Ķekavnieks45 Piektdiena Jūlijs 14, 2017 3:05 pm; labots 2 reizes

32S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 2:01 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Original

Aumi, vērtē, lūdzu! Priecīgs Bēdīgs

33S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 2:30 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

novērtēju tiem, kas uzrakstīja, lai vērtēju vai bija viss pabeigts. nākamie dod ziņu bumpojot te, sakot, ka jāvērtē.

34S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 2:31 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

Aumii, man 1.; 3. uzd bija pirms tam

35S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 2:32 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

atvaino. varēji ielikt tajā postā, sajaucu. izlaboju.

36S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 2:45 pm

Red Viper

Red Viper
PG - Oberyn Martell
PG - Oberyn Martell

Vari labot arī manu.

http://FuckLannisters.go.uk

37S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 2:51 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

tādā gadījumā, atjaunots.

38S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 2:53 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

5+3+4=12, Aumi. Tas par Kapteini

39S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 2:57 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

ahh. sajaucu atkal Smieklīgi bet izlabots ir! Priecīgs

40S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 3:06 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

stillbestone rakstīja:tādā gadījumā, atjaunots.
Man gatavs.

41S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 3:07 pm

king103

king103
SF - Derrick George
SF - Derrick George

1.uzdevums
Sveiki, visiem! Mani sauc Derrick George un es jums apmēram 200 vārdos pastāstīšu par sevi.

Tātad esmu dzimis Santo Domingo, Dominikānā. Taču jau 1,5 gadu vecumā esmu pārvācies uz dzīvi pie tēva uz Atlantu (ASV), Atlantā es sāku iet skolā, precīzāk Džona Kenedija vidusskolā. Skola atradās ļoti tuvu mājām, bet vēl tuvāk milzīgajai Philips Arena uz kurieni ar tēvu un māti gājām skatīties Atlanta Hawks spēles. Dēļ Atlanta Hawks arī sāku spēlēt basketbolu, uz basketbolu pavilka arī tēvs (spēlējis amatieru līmenī) un 11 gadu vecumā sāku trenēties vidusskolas komandā. Gadiem ejot turpināju mācīties, pabeidzu vidusskolu un sekoja ļoti negaidīts piedāvājums no Dominikānas basketbola federācijas braukt uz Dominikānu un piedalīties U16 treniņnometnē uz Amerikas U16 basketbola čempionātu. Tā kā esmu dzimis Dominikānā un mana māte ir no Dominikānas, (tēvs ir no ASV) pēc pārdomām piekritu un itin viegli tiku pamatsastāvā. Amerikas čempionātā ieņēmām 5.vietu no 8 komandām. Jau pirms turnīra ieguvu Dominikānas pilsonību. Pabeidzot vidusskolu nedomāju stāties NCAA, bet domāju izmēģināt laimi profesionālajā basketbolā. Pārstāvot U18 un U20 izlases Amerikas čempionātos mani ieraudzīja Argentīnas kluba Lanus skauts, kurš novēroja jaunos talantus. Kluba valdība piedāvāja līgumu uz 2 gadiem pēc sistēmas 1+1, ar iespēju pagarināt to uz 2.gadu. Pavaicājot savam brālēnam Paul George, viņš man ieteica braukt, lai arī Argentīna būtu tālu no manām mājām, tā tomēr būtu iespēja izsisties pieaugušo basketbolā. Es piekritu, bet diemžēl viss negāja tik raiti cik gribētos - vecākie spēlētāji mani pārliecinoši izkonkurēja un ja pirmajos mēnēšos kaut cik es tiku spēlēt, tad pēc potītes traumas, es vairs spēlēt netiku un līgums tika lauzts. Pavadot 2 mēnēšus bez kluba uzzināju, ka Latvijā ir jauna jauniešu līga. Pieteicu sevi un šobrīd gaidu draftu. Kāpēc mani būtu jādraftē:

1) Es varu būt daudzpusīgs dēļ sava lielā auguma (virs 200cm), visai labi varu spēlēt PG,SG,SF un pat PF pozīcijās
2) Komandas uzvaras man vienmēr būs svarīgākas par individuālo meistarību
3) Es vienmēr būšu tas, kurš visvairāk strādā


3.uzdevums


Derika komandu sauktu Atlanta Tigers

PG - John Wall (Spēlētājs, kurš var daudz uzbrukt pats grozam un atdot daudz piespēles, viens no labākajiem NBA spēlētājiem šajā kategorijā)
SG - Paul George (Mans mīļākais spēlētājs, vienmēr cenšos no viņa arsenāla, kaut ko pielikt pie sava)
SF - Kawhi Leonard (Fantastisks spēlētājs, kurš uz visiem 100% spēlē gan aizsardzībā, gan uzbrukumā)
PF - Giannis Antetekoumpo (Uzbrucējs, kurš ir unikāls, ka var spēlēt gandrīz visās pozīcijās, PF pozīcijā viņam nebūtu tik liels pārsvars, bet tas viņu nepadarītu sliktāku)
C - Marc Gasol (Centrs, kurš gandrīz izvilka visu Memphis uz Play-Off 2.kārtu (ar Michael Conley), ļoti svarīgs spēlētājs, kurš noderētu jebkurai komandai)





Var jau vērtēt Priecīgs

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=68984&

42S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 3:39 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

update.

43S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 4:20 pm

Maikijs

Maikijs
PG - Ragnar Thorgard
PG - Ragnar Thorgard

3. uzdevums

Komanda - San Antonio Spurs.

PG - Gorans Dragičs. Tā kā Ragnars ir PG, turklāt pavisam noteikti sākumsastāva kalibra, šajā pozīcijā jāizvēlas kāds, kurš spētu būt izcils 6th man. Domāju, ka laba "beņķa" pamatā ir saspēles vadītājs, kurš spēj būt uzbrukuma ģenerālis - ar pieredzi, spēju iemest un dalīt piespēles. Šis slovēnis atbilst visiem no nosauktajiem raksturlielumiem.

SG- Džimijs Batlers. Spēlētājs savā karjeras virsotnē, smagi strādājošs, spēj gan gūt grozus, gan atdot piespēles, gan pacīnīties par atlēkošajām bumbām. Turklāt ir aktīvs aizsardzībā, un šajā komandā tieši aizsardzība būtu tas, ko visvairāk no Batlera sagaidītu. Ja vajadzētu izvēlēties backup SG, noteikti tas būtu Manu Džinobili.

SF - Kavai Lenards. Pagājušajā sezonā spēja būt top 20 gan uzbrukuma, gan aizsardzības reitingā (tajā pat top 10), gan true shooting %. Ne tikai starp vieglajiem uzbrucējiem, bet visā līgā. Protams, ka šādu spēlētāju komandā vēlētos jebkurš. Uzbrukums visnotaļ tiktu pamatā veidots caur šo izcilo spēlētāju. Gandrīz minēju Janni Antetokounmpo, kura milzīgais potenciāls jau tagad parādās, taču uzskatu, ka Lenards šobrīd tomēr rada lielāku ietekmi komandā.

PF - Kevins Lavs. Domāju, ka aiz Lebrona un Īrvinga Klīvlendā šis spēka uzbrucējs tiek par maz novērtēts. Nevajadzētu aizmirst, ka Minesotas laikos viņu pavisam noteikti uzskatīja par, iespējams, top3 spēka uzbrucēju līgā, turklāt viņš joprojām pienes to, ko no viņa sagaida - atlēcošās bumbas, labu metienu, tādējādi paplašinot iespējas komandas galvenajiem punktu guvējiem, kā arī aizsardzībā nav zemē metams, turklāt sodiņus met kā aizsargs.

C - Rūdijs Gobērs. Labākais līgas centrs aizsardzības reitingā un true shooting %, otrais labākais uzbrukuma reitingā, top 5 centrs atlēkošo bumbu %. Vienīgais, ko Gobērs tiešām varētu uzlabot, ir viņa soda metiens, jo pārējās centra darba kategorijās viņš ir izcils. Nākotnē šajā vietā, iespējams, varētu rakstīt Karlu Entoniju Taunsu, taču līdz tam vēl viņam jāpaaugas.



Pēdējo reizi labojis Maikijs Piektdiena Jūlijs 14, 2017 6:26 pm; labots 1 reizi

44S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 4:20 pm

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

vertejam

45S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 5:35 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

1.uzdevums .
 
Dubravko Savič (neticēsiet) , bet nāk no Serbijas , viņa tēvs Željko ir trīs kārtējais Olimpiskais čempions odu sišanā Dienvidslāvijas sastāvā ! Māte bija tik veca ,ka neviens vairs viņu nespēj atcerēties ...
 
Tēvs savu talantīgo puiku aizsūtīja trenēties uz futbola skolu , bet nācās drīz vien izņemt , jo mazais Dubravko pārāk bieži bumbu ķēra ar rokām ...
 
 
 
Tad tika pieņemts lēmums šo sūtīt uz rokas bumbas nometni , bet mazais talantīgais zēns ne reizi nespēja iemest bumbu vārtos , pat treniņos nespēja iemest tukšos vārtos ,nemaz nerunājot par oficiālām spēlēm ...
Tiesa , vienreiz ieraidīja bumbu savos vārtos , bet tas ar vienīgais viņa sasniegums handbolā !
 
15 gadu vecumā talantīgais kāj-handbolists tika aizvests uz vietējo NBA treniņnometni Leskovacā, kur bomži mācījās spraust bumbu grozā pusotra metra augstumā ...
Vērojot no malas , arī Dubravko iepatikās laukumā redzētais , tā viņš lūdza tēvu , lai arī viņam nopērk bumbu ,ka vēloties iemācīties spēlēt basketbolu ...
 
 
###
 
Viņš bija ļoti talantīgs un jau pirmajā gadā spēlējot vietējā Musurovas līgā , bija viens no līgas līderiem - tika pamanīts un uzaicināts spēlēt Serbijas u-16 izlasē Eiropas čempionātā, tiesa vairāk par vienu spēli neizdevās nospēlēt , jo pēc pirmās spēles visi komandas biedri tika hospitalizēti un Serbijas u-16 izlasei čempionāts bija galā !
 
- Kā baumo vietējie mēdiji , pie vainas esot bijuši Dubravko Saviča elkoņi , viņš esot plosījies pa laukumu kā zvērs un nežēlojis nevienu , kas nonācis kontaktā ar viņu , tostarp komandas biedrus , viņš gan ,tēva bakstīts, vēlāk slimnīcā biedriem atvainojās...

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Serbia-Basketball-Roster-for-Olympic-games-e1469020262516

(Savič un viņa elkoņi)
 
 
 
###
 
Pēc mēneša viņš tika izsaukts uz pieaugušo izlasi , bet tur viņš treniņā tricinot grozus no augšas , (nepārtraukti tika apstādināts treniņu norises process ,lai varētu nomainīt salauztos vairogus) vienaldzīgo nebija !
 
 
Serbijas sporta direktors redzot ,kādus finansiālus caurumus rada šis jauneklis ,nobijies par Serbijas valsts izputināšanu , direktoru padomē vienbalsīgi tika nolemts pasludināt Dubravko Saviču par izcilāko Serbijas basketbolistu un izsūtīt to no valsts ...
(Arī visi bijušie komandas biedri ar sapratni uztvēra padomes lēmumu ...)
 
Vēlāk mēdijos izskanēja viedoklis , ka Saviču izraidīja no Serbijas , pretējā gadījumā pārējie serbu basketbolisti sajutās kā niecības uz viņa fona , tādā veidā nācās glābt visu Serbijas basketbolu !
 
Avīžu pirmajās lapās vien grozījās raksti par kārtējiem Saviča varoņdarbiem , tādēļ ļoti neapmierināti bija arī varasiestāžu pārstāvji , kuriem dēļ Saviča parametriem , neatlika vietas pirmajās lapās ,lai reklamētu savas partijas!
 
###
 
Palicis bez darba , viņš kādā vietējā lauku toletē sēžot un apdomājot nākotnes perspektīvas , nejauši šķirstot vecas avīzes , pirmo reizi dzīvē uzzināja , ka eksistē tāda valsts kā Latvija , un vēl lielāks izbrīns ,ka tur protot spēlēt basketbolu ...
 
Tā viņš ilgi nedomājot(čemodānus nekravājot) iekāpa savā privātajā lidmašīnā un devās iekarot Latvijas lauku āres , vienlaikus piesakot kaut kādam tur draftam !
 
 
###
Viņš ir īsts komandas spēlētājs , ja bumba ir pie viņa ,tad bez traumām pretiniekam pie tās netikt ! Smieklīgi

Tikai slikts ĢM nevēlētos šo jauno supertalantu redzēt savā komandas komplektācijā un neizvēlētos draftā viņu ar pirmo numuru!

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

46S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 5:46 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

2.uzdevums.
 S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Screenshot_1
Reklāma jau atrodama pirmajā uzdevumā - "uzmanies no elkoņiem"... Smieklīgi

 
Viņš noteikti ir labākais basketbolists pasaulē , nu Serbijā noteikti ! 
 
Dubravko Savič - Dzimusi Leģenda !
 
-----------------------------------------------
 
3.uzdevums.
 
 
Tā noteikti būtu Čikāga :
 
c Šaks O`Neal
pf Lebrons James
sf Predrag Stojakovič
sg Kobe Bryant
pg Michael Jordan
 
ps. Kā soliņsildītājs Wilt Chamberlain , ja nu Šakīlam piemetas aizdusa bizojot , vajadzēs aizvietot ! Smieklīgi

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

47S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 5:47 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

Var vērtēt - visi izpildīti ! Piemiedz ar aci

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

48S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 5:58 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

VISI LAIKAM UPDATED! 
Ja kādu palaidu garām - ierakstat kāds!  Nepārliecināts

49S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Piektdiena Jūlijs 14, 2017 6:07 pm

saņģels

saņģels
PF - Kyden Knight
PF - Kyden Knight

3. uzd.

Komanda - Toronto Raptors

PG - Derick Rose - still beast imo
SG - Vince Carter - dankeris
SF - Giannis Antekunumbo vai kā viņam tas uzvārds, freaks
PF - Lamarcus Aldridge vismaz norm metiens
C - Dwight Howard - mūris

50S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 2 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Sestdiena Jūlijs 15, 2017 1:41 am

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

apdeits.

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 2 no 3]

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā