Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

SBVL | S1 | Play-Offs | GM2 | Valmieras Vāveres @ Rīgas Titāni

5 posters

Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 2]

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Valmieras Vāveres @ Rīgas Titāni
Valmieras Vāveres 54:46 Rīgas Titāni
ATKĀRTOJUMS
MVP:

Vāveru statistika:

Titānu statistika:

Komandu statistika:



Pēdējo reizi labojis bukss_a Sestdiena Augusts 12, 2017 12:38 am; labots 2 reizes

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

atvainojos par kavēšanos. sāku likt taktikas un aiziet.

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Atvainojos, signāls kavējas. Vāveres laikam pargrauza optiku

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Rosteris nepareizais

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

mana kļūda vai tava? es nesapratu.

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

stillbestone rakstīja:mana kļūda vai tava? es nesapratu.
Mana. Sākas spēle

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Kāpēc man ir antipātijas pret Titāniem?
Zaudē?
Oj, Aumis muhļī kaut ko.
Uzvari?
Aj, viegls. 
Uzliek to pašu playbook?
Paši jau nevar neko izdomāt. (pofig, ka slaideri ietekmē 70% spēli un minūtes arī).

+ šie bērnu apvainojumi. kanceriogēnie gājieni, tavas mammas joki. labprāt izīrēšu dustija mammu uz stundiņu (cerams, ka nav tik slikta gultā, cik tu debils dzīvē). Kiss pats sapratīsi, puis. ja nezini nedz manu, nedz manas ģimenes dzīves gājumu, tad pisies. arī man reiz vadzis lūzt un nesauc šitos par jokiem. par tādām lietām normāli cilvēki nemēdz jokot. Piemiedz ar aci zaudēt ir jāmāk, arī spēlē un redzu, ka tu to nemāki. paldies par spēli, Andri.

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

stillbestone rakstīja:Kāpēc man ir antipātijas pret Titāniem?
Zaudē?
Oj, Aumis muhļī kaut ko.
Uzvari?
Aj, viegls. 
Uzliek to pašu playbook?
Paši jau nevar neko izdomāt. (pofig, ka slaideri ietekmē 70% spēli un minūtes arī).

+ šie bērnu apvainojumi. kanceriogēnie gājieni, tavas mammas joki. labprāt izīrēšu dustija mammu uz stundiņu (cerams, ka nav tik slikta gultā, cik tu debils dzīvē). Kiss pats sapratīsi, puis. ja nezini nedz manu, nedz manas ģimenes dzīves gājumu, tad pisies. arī man reiz vadzis lūzt un nesauc šitos par jokiem. par tādām lietām normāli cilvēki nemēdz jokot. Piemiedz ar aci zaudēt ir jāmāk, arī spēlē un redzu, ka tu to nemāki. paldies par spēli, Andri.

Vari pamēģināt izīrēt Dustija mammu, taču diezvai tu viņai tuvāk par 10 metriem pietuvotos Kiss Kiss


Bet ja vēlies, tad vienmēr laipni, vari atbraukt uz J-pili un apspriest to ar pašu Dustiju Priecīgs Smieklīgi Btw. Fragustu no Dustija ir jāatšķir un čats arī ir jālasa Smieklīgi

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

seicnājums, bez īrētiem spēlētājiem vāveres neko nespēj

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

bukss_a rakstīja:seicnājums, bez īrētiem spēlētājiem vāveres neko nespēj


Nevajag aizskart ģeniālo Aumja ideju īrēt spēlētājus, taču jāatbalsta vājākas komandas + ko tad pirms PO sākuma neko neteici? aaa? Vnk zaudēt gjau nemāki, vne? Nabaga Aumīc atkal vainīgs

Jankels

Jankels
SG - Jānis Muhamedovičs
SG - Jānis Muhamedovičs

Laukakmens rakstīja:
bukss_a rakstīja:seicnājums, bez īrētiem spēlētājiem vāveres neko nespēj


Nevajag aizskart ģeniālo Aumja ideju īrēt spēlētājus, taču jāatbalsta vājākas komandas + ko tad pirms PO sākuma neko neteici? aaa? Vnk zaudēt gjau nemāki, vne? Nabaga Aumīc atkal vainīgs

nu beidzam... būsim draudzīga kopiena. Priecīgs būsim ebreji

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

stati ierakstā, kamēr netiks atrasta normāla iespēja izvilkt status. tikmēr nepisīšos ar ekrānšāviņiem

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Ar ideju, lai vājākai komandai būtu budžets lielāks nākamajā sezonā un viņi vairs nav pēdējie. Ja nepamanīji, tad nemaz Lenard un George laukumā nebija daudz un punktus arī baigi nevāca. Plus, varējāt taču uztaisīt valdes ofisā diskusiju, lai visu saprastu. Kurš liedza? Pārlieku lielajs ego, laikam. Priecīgs

Jankels

Jankels
SG - Jānis Muhamedovičs
SG - Jānis Muhamedovičs

stillbestone rakstīja:Ar ideju, lai vājākai komandai būtu budžets lielāks nākamajā sezonā un viņi vairs nav pēdējie. Ja nepamanīji, tad nemaz Lenard un George laukumā nebija daudz un punktus arī baigi nevāca. Plus, varējāt taču uztaisīt valdes ofisā diskusiju, lai visu saprastu. Kurš liedza? Pārlieku lielajs ego, laikam. Priecīgs
lai tam būtu jānotiek ir jāzaudē Priecīgs Priecīgs Priecīgs

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

stillbestone rakstīja:Ar ideju, lai vājākai komandai būtu budžets lielāks nākamajā sezonā un viņi vairs nav pēdējie. Ja nepamanīji, tad nemaz Lenard un George laukumā nebija daudz un punktus arī baigi nevāca. Plus, varējāt taču uztaisīt valdes ofisā diskusiju, lai visu saprastu. Kurš liedza? Pārlieku lielajs ego, laikam. Priecīgs
par valdi Aumi akmens tavā lauciņā. Valde jāvāc tāda kas strādā, šobrīd izskatās ka valde tikai ir skata pēc un viss notiek autoritārā režīmā ar fīreri Aumi priekšgalā.

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

stillbestone rakstīja:Ar ideju, lai vājākai komandai būtu budžets lielāks nākamajā sezonā un viņi vairs nav pēdējie. Ja nepamanīji, tad nemaz Lenard un George laukumā nebija daudz un punktus arī baigi nevāca. Plus, varējāt taču uztaisīt valdes ofisā diskusiju, lai visu saprastu. Kurš liedza? Pārlieku lielajs ego, laikam. Priecīgs

Vienkārši dažreiz arī valdei var pajautāt vai kko ta'du vajag, kgan nē, nevaja, we all know whos boss here.

Jankels

Jankels
SG - Jānis Muhamedovičs
SG - Jānis Muhamedovičs

Aumim patīk rīkoties pa savam, jo viņš ir god. Knows the best

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

Klusu, ja. Mēs vienkārši nemākam zaudēt, atkal nabaga Aumi aiztiekam, labāk esam paškritiski, taču mēs paši zaudējām!

Jankels

Jankels
SG - Jānis Muhamedovičs
SG - Jānis Muhamedovičs

Laukakmens rakstīja:Klusu, ja. Mēs vienkārši nemākam zaudēt, atkal nabaga Aumi aiztiekam, labāk esam paškritiski, taču mēs paši zaudējām!
TU ZAUDĒJI

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Jankels rakstīja:
Laukakmens rakstīja:
bukss_a rakstīja:seicnājums, bez īrētiem spēlētājiem vāveres neko nespēj


Nevajag aizskart ģeniālo Aumja ideju īrēt spēlētājus, taču jāatbalsta vājākas komandas + ko tad pirms PO sākuma neko neteici? aaa? Vnk zaudēt gjau nemāki, vne? Nabaga Aumīc atkal vainīgs

nu beidzam... būsim draudzīga kopiena. Priecīgs būsim ebreji
Reāli ņirdzīgi

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

stillbestone rakstīja:Kāpēc man ir antipātijas pret Titāniem?
Zaudē?
Oj, Aumis muhļī kaut ko.
Uzvari?
Aj, viegls. 
Uzliek to pašu playbook?
Paši jau nevar neko izdomāt. (pofig, ka slaideri ietekmē 70% spēli un minūtes arī).

+ šie bērnu apvainojumi. kanceriogēnie gājieni, tavas mammas joki. labprāt izīrēšu dustija mammu uz stundiņu (cerams, ka nav tik slikta gultā, cik tu debils dzīvē). Kiss pats sapratīsi, puis. ja nezini nedz manu, nedz manas ģimenes dzīves gājumu, tad pisies. arī man reiz vadzis lūzt un nesauc šitos par jokiem. par tādām lietām normāli cilvēki nemēdz jokot. Piemiedz ar aci zaudēt ir jāmāk, arī spēlē un redzu, ka tu to nemāki. paldies par spēli, Andri.
Tu tak esi šmurguls. Reāli ņirdzīgi 
Garu, kaut ko attaisnojošu tekstu rakstīšana nav tavs lauciņš, vienkārši nedari to.
Vaina nav mūsos, vaina ir tevī, tavā vienmēr aizskartā pusaudža mentalitātē. Tu vispār neproti uztvert/atbildēt uz kritiku vai skarbākiem vārdiem. Tev nav pareiza pieeja tam visam. Paskaties uz tiem pašiem Titāniem. Nav pilnīgi nekā tāda, ko kāds var pateikt, lai kādu no mums aizskartu tā, kā katrs trešais vārds aizskar tevi. Tas vienkārši nekad nenotiks. Ja tevi aizvaino tavas mammas joki, tad sorry, vecīt, labāk lec nost no vanšu tilta.
Vēl kas - nekad neuztver virtuālo vidi pārāk nopietni. Atceries, ka šī nav dzīve, tas viss nav tā vērts lai stresotu par sliktajiem onkuļiem Titāniem.

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:
stillbestone rakstīja:Kāpēc man ir antipātijas pret Titāniem?
Zaudē?
Oj, Aumis muhļī kaut ko.
Uzvari?
Aj, viegls. 
Uzliek to pašu playbook?
Paši jau nevar neko izdomāt. (pofig, ka slaideri ietekmē 70% spēli un minūtes arī).

+ šie bērnu apvainojumi. kanceriogēnie gājieni, tavas mammas joki. labprāt izīrēšu dustija mammu uz stundiņu (cerams, ka nav tik slikta gultā, cik tu debils dzīvē). Kiss pats sapratīsi, puis. ja nezini nedz manu, nedz manas ģimenes dzīves gājumu, tad pisies. arī man reiz vadzis lūzt un nesauc šitos par jokiem. par tādām lietām normāli cilvēki nemēdz jokot. Piemiedz ar aci zaudēt ir jāmāk, arī spēlē un redzu, ka tu to nemāki. paldies par spēli, Andri.
Tu tak esi šmurguls. Reāli ņirdzīgi 
Garu, kaut ko attaisnojošu tekstu rakstīšana nav tavs lauciņš, vienkārši nedari to.
Vaina nav mūsos, vaina ir tevī, tavā vienmēr aizskartā pusaudža mentalitātē. Tu vispār neproti uztvert/atbildēt uz kritiku vai skarbākiem vārdiem. Tev nav pareiza pieeja tam visam. Paskaties uz tiem pašiem Titāniem. Nav pilnīgi nekā tāda, ko kāds var pateikt, lai kādu no mums aizskartu tā, kā katrs trešais vārds aizskar tevi. Tas vienkārši nekad nenotiks. Ja tevi aizvaino tavas mammas joki, tad sorry, vecīt, labāk lec nost no vanšu tilta.
Vēl kas - nekad neuztver virtuālo vidi pārāk nopietni. Atceries, ka šī nav dzīve, tas viss nav tā vērts lai stresotu par sliktajiem onkuļiem Titāniem.
labāk no Sanfrancisko tilta, kad GSW atkal izhujārīs OKC. Priecīgs

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
stillbestone rakstīja:Kāpēc man ir antipātijas pret Titāniem?
Zaudē?
Oj, Aumis muhļī kaut ko.
Uzvari?
Aj, viegls. 
Uzliek to pašu playbook?
Paši jau nevar neko izdomāt. (pofig, ka slaideri ietekmē 70% spēli un minūtes arī).

+ šie bērnu apvainojumi. kanceriogēnie gājieni, tavas mammas joki. labprāt izīrēšu dustija mammu uz stundiņu (cerams, ka nav tik slikta gultā, cik tu debils dzīvē). Kiss pats sapratīsi, puis. ja nezini nedz manu, nedz manas ģimenes dzīves gājumu, tad pisies. arī man reiz vadzis lūzt un nesauc šitos par jokiem. par tādām lietām normāli cilvēki nemēdz jokot. Piemiedz ar aci zaudēt ir jāmāk, arī spēlē un redzu, ka tu to nemāki. paldies par spēli, Andri.
Tu tak esi šmurguls. Reāli ņirdzīgi 
Garu, kaut ko attaisnojošu tekstu rakstīšana nav tavs lauciņš, vienkārši nedari to.
Vaina nav mūsos, vaina ir tevī, tavā vienmēr aizskartā pusaudža mentalitātē. Tu vispār neproti uztvert/atbildēt uz kritiku vai skarbākiem vārdiem. Tev nav pareiza pieeja tam visam. Paskaties uz tiem pašiem Titāniem. Nav pilnīgi nekā tāda, ko kāds var pateikt, lai kādu no mums aizskartu tā, kā katrs trešais vārds aizskar tevi. Tas vienkārši nekad nenotiks. Ja tevi aizvaino tavas mammas joki, tad sorry, vecīt, labāk lec nost no vanšu tilta.
Vēl kas - nekad neuztver virtuālo vidi pārāk nopietni. Atceries, ka šī nav dzīve, tas viss nav tā vērts lai stresotu par sliktajiem onkuļiem Titāniem.
labāk no Sanfrancisko tilta, kad GSW atkal izhujārīs OKC. Priecīgs


Ouu, damn, no tāda uzbrauciena gjau Beņķis nevarēs attopties

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Pievienoju statistiku.

Jankels

Jankels
SG - Jānis Muhamedovičs
SG - Jānis Muhamedovičs

norm škībrocis 1/6 3pt. kkas kko muhļī

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 2]

Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā