Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5

+9
Didza
Jetta
CaptainCrazy
chyzyha
Ķekavnieks45
robis03
vairogs
bukss_a
stillbestone
13 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Empty Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5 Trešdiena Augusts 16, 2017 11:33 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

S1 TPU #5 - GATAVOJIES SEZONAI.
Var pildīt visus uzdevumus vai tikai dažus - pēc paša izvēles!



1.uzdevums - rakstiskais
Iedomājies - otrā sezona, pēdējā sezonas spēle. Tava komanda atrodas pēdējā vietā un Jums ir spēle pret komandu, kura ir vienu vietu augstāk - ja uzvarat, tad tiekat izslēgšanas spēlēs, ja nē, tad nāksies atpūsties un skatīties spēles no malas. Tu aizgulies un piecelies tieši 17 minūtes pirms spēles sākuma - visi jau iesildās, kamēr Tev zvana Tavs aģents un lamā Tevi, prasot, kur atrodies. Kā rīkosies, kā tiki uz spēli, vai uzvarējāt utt? Izdomā stāstu un galvenais - esi radošs.
Vērtēšanas tabula:
Vismaz 50 vārdi - 1TP
Vismaz 100 vārdi - 2TP
Vismaz 150 vārdi - 3TP
200 vārdi vai vairāk - 5TP

2.uzdevums - grafiskais
Nu tik būs! Iedomājies, ka S2 finālā tiek Tava komanda un cita SBVL komanda. Septītā sērijas spēle. Tev jāuztaisa reklāma, kas pārliecinātu fanus ierasties un atbalstīt Tavu komandu!
Var saņemt līdz pat 5TP.

3.uzdevums - randoms
Uztaisi paintā bildīti ar savu mīļāko spēlētāju. (No SBVL, NBA vai LBL - galvenais, pieraksti, kā viņu sauc!)
Var saņemt līdz pat 5TP.

Visu rakstīt lejā un pēc laika tiks sadalīti TP. Var iegūt līdz pat 15TP kopā.
Kad izdari un esi gatavs saņemt TP - ieraksti lejā! Jo nevaru zināt vai pildīsi pārejos, ja pagaidām izpildīts tikai viens uzdevums. 
Var iesniegt līdz 22.augusta plkst. 17-00. SCOOOOOOORE!!! 


TP SAŅĒMĒJI:
Bukss_a:5+?+?=5TP
Vairogs:5+4+3=12TP
Ķekavnieks45:5+4+3=12TP
CaptainCrazy:5+4+3=12TP
Robis03:5+3+4=12TP
chyzyha:5+5+3=13TP
Ķekavnieks45:5+3+4=12TP
Captaincrazy:5+4+3=12TP
Jetta:5+?+3=8TP
Didza:5+5+4=14TP
Stillbestone:5+4(datumu salasīt pat īsti nevar)+4=13TP
King103:5+3+2=10TP
Laukakmens:5+2+3=10TP
Fuck_GSW:5+3+4=12TP
Lord Walder Frey:5+2+3=10TP



Pēdējo reizi labojis stillbestone Otrdiena Augusts 22, 2017 6:47 pm; labots 3 reizes

2Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Empty Re: Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5 Ceturtdiena Augusts 17, 2017 5:01 am

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

1. uzdevums
Restorānā Miezis palūdz rēķinu pēc ieskaidīgas maltītes. Saņēmis un apmaksājis rēķinu Hektors ar savu blondo pavadoni piecēlās un devās prom. Ārā bija tveicīgs un Hektors kopā ar pavadoni, viņu sauca Keitija, jau bija nosvīduši kamēr tika līdz Mieža 7. BMW. Iekāpuši mašīnā Hektors uzreiz ieslēdza kondicionieri un mierīgu režīmu, tā lai aukstums nebūtu pārāk liels. Bet Keitijai bija karsti, viņa nerātni uzlika Miezim uz pleca un lēni noslidināja to līdz cirkšnu apvidum. Hektors jau noraustījās, labi ka pilsētā ielas bija tukšas un varēja ātri tikt uz Hektora dzīvokli. Nepaspēja kārtīgi ienākt ka Miezis un Keitija piesūcās viens otram. Abi jau iekarsuši un Keitija sāka vilkt nost kleitiņu....
Un te pēkšņi sāk zvanīt telefons, Hektors čortodamies paņem rokas to un izrādās aģents zvana. Muļkis tāds izjauca sapni tieši labākajā vietā. Miezis mierīgi paceļ, bet trubas otrā galā aģents ārdās un uzdod visādus jautājumus. Kur esi? Vai tu zini cik pulkstens. Hektors nemaz nezin cik pulkstens, vakar sanāca aiziet uz klubu, nedaudz tā tuc-tuc. Un tad kad beidzot atmodās kārtīgi un sāka rubīt fišku, bija sakāmi tikai 2 vārdi - tūlīt būšu. Par laimi Hektors dzīvoja blakus arēnai. Tik ātri Hektors nekad nebija saģerbies.
Iesildīšanos viņš nokavēja un netika starta pieciniekā, bet laukuma malā viens pats iesildijās. Spēli Titāni uzvarēja, jo Titāni nekad nezaudē.

2. uzdevums

3. uzdevums

3Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Empty Re: Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5 Piektdiena Augusts 18, 2017 8:23 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

3. uzd.
Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  XrZuCjpdSei3GmRVhtMGoA

2. uzd.
Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  MclBM-f2TCiVVe-4VCgmsw

1.uzd.

Guļu platā baltā ērtā gultā , spoža gaisma spīd acīs , tā vien izskatās ,ka atrodos kādas smalkas viesnīcas istabiņā , fonā skan kaut kāds romantiskais gabals , cik es te samiegojies saprotu - laikam kaut kas no Bryan Adams liriskajiem skaņdarbiem ...
Ir tāda sajūta , ka man nav nekur jāsteidzas , pēc vakardienas vēlā smagā treniņa ir tāds nogurums - nu tāds nogurums ,ka nespēju pakustēties , cenšos saprast ,kas šodien vispār ir par dienu , cenšos ar acīm atrast telefonu ,lai pārbaudītu ,kas par datumu šodien , bet nekā - redzu tikai viesnīcas spoguļus un skapīšus !
Sāku taustoties meklēt ar rokām pa gultu , beidzot atradu , bet neprotu ar to apieties , tā it kā es to pirmo reizi redzētu , kaut kādas dīvainas pogas , ekrāns ar tāds šķībs un greizs !

Vēl turot rokās , tas pēkšņi iezvanās , es no pārbīļa nejauši izlaižu to no rokām ! Bet tad saņēmos un nolēmu atbildēt uz zvanu , tur izrādās zvana kaut kāds džeks ,kurš man jautā ,kas es tāds esmu , kur palikusi viņa sieva , kādēļ
es ceļu sievas telefonu - vien vārd sakot , izklausījās ļoti izmisis !
Es tik vien spēju ,kā viņam aizvērt muti ar pāris sulīgiem mīļvārdiņiem , atradies te kavalieris , zvana uz manu telefonu un jautā pēc savas sievas , nu galīgi aptracis , kāds man ar to sakars , nezinu ne viņu pašu ,ne viņa sievu , lai tak met mieru , laikam nejauši uzspiedis manu numuru !
Galīgi noskaities , nometu telefonu !

Bet tad sāk man zvanīt kabatā cits telefons , paceļu un klausos , izrādās zvana mans aģents un izklausās ļoti noraizējies ,šis stāsta ,ka esot saņēmis zvanu no komandas ,ka es neesot manīts , bet spēle teju jau sāksies , gribēju ko teikt ,bet man izlādējās telefons ...
Cenšos piecelties bet nevaru , pēkšņi skatos visapkārt tumsa , sāku saukt pēc palīdzības , pēkšņi atskan vienas sievietes balss ,kura saka ,ka tūlīt ieslēgšot gaismu , un to viņa arī izdara , un kad ieraudzīju kur atrodos ,pēkšņi atausa gaismā visi nakts notikumi , biju nu pavisam nejauši iemaldījies vecmeitu ballītē , nedaudz pasvinējām un tur pat arī visi noplīsām kur kurais vietējā kultūras namā ! Un izrādās biju nosapņojis balto viesnīcas istabu , patiesībā gulēju uz galda un man virsū un blakus puskailas meitenes , un tikai tad sapratu ,ka būšu nejauši pacēlis līgavas telefonu un atbildējis uz līgavaiņa zvanu ... Nedaudz pārsmējos !

Uz spēli netiku , jo nevarēju atrast mašīnas atslēgas , tikai vakarpusē kopīgiem spēkiem izdevās atrast salātu bļodā !

Komanda arī bez manis uzvarēja , tā kā jaunnedēļ spēlēsim play off turnīrā , tagad tik jāizdomā ticams iemesls ,kādēļ nebiju kopā ar komandu !



Pēdējo reizi labojis vairogs Sestdiena Augusts 19, 2017 1:05 pm; labots 3 reizes

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

4Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Empty Re: Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5 Piektdiena Augusts 18, 2017 10:05 pm

robis03

robis03
PF - Tony Flicker
PF - Tony Flicker

1.uzd.
Tonijs guļot sadzirdēja savu zvana signālu. Viņš paņēma telefonu un ieraudzīja ka zvanītājs ir viņa aģents Tonijs nekavējoties pacēla. Aģents sāka kliegt un jautāja kur ir Tonijs, jo pēc 17 minūtēm jau bija spēle. Tonijs nolika telefonu saģērbās spēles formā, nepaņēma līdzi ne dvieli ne šampūnu, lai pēc spēles nomazgātos. Noskrēja lejā pa trepēm un iesēdās mašīnā un sāka braukt. Līdz spēles sākumam bija palikušas 8 minūtes. Par laimi arēna nebija tālu no Tonija mājas un braucot uz 90 km/h viņš to sasniedza 3 minūtes pirms spēles sākuma. Iesildīties nepaspēja, bet vismaz bija spēlē. Aģents lamāja Toniju visu laiku kamēr viņš bija uz soliņa un nācās teikt tikai to ka vairs tā nedarīs. Spēle pret Balvu Vilkiem ritēja ļoti līdzīgi. Kad uz laukuma uznāca Tonijs (viņš nebija izgulējis) Jau pirmajās trīs minūtēs pieļāva divas kļūdas un viņu nācās nomainīt. Pienāca spēles izšķirošā daļa, bet pārējie Spēka uzbrucēji bija savākuši 5 piezīmes un uz laukuma atkal nācās iet Flickeram. Bija 57-59 Valmiera zaudēja pie Tonija bija nonākusi bumba. Viņš veiksmīgi pamanīja Aumy pilnīgi brīvu un iedeva piespēli. Tā bija rezultatīva. Toniju vēl ilgi lamāja aģents. Arī treneris neatpalika. Tonijam bija mācība neaizmirst spēles datumu un laiku. Par laimi treneris šo gadījumu aizmirsa un vairs Tonijs neko neaizmirst. Smieklīgi

2.uzd.
Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Bez_no13

3.uzd.
Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Bez_no14



Pēdējo reizi labojis robis03 Otrdiena Augusts 22, 2017 3:24 pm; labots 3 reizes

5Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Empty Re: Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5 Sestdiena Augusts 19, 2017 11:44 am

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

1.UZD
Ko?tiešām? taisos,taisos.Tā nu gan bija pjanka.17 minūtes,17 minūtes,ko tagad darīt?pa galvu pa kaklu jāveic sasteigti lēmumi.Viss,miers.Ledusskapī ir tomāts,uzkožu,apģērbam tās pašas vakardienas trenuškas, un saģērbos ar kā nekad mūža,sporta soma jāpaņem,kurā ir vakardienas vecie sieriņi.nu nekas,jāskrien.jau 14 min.slēdzu ciet durvis,ā pareizi,suns jāpabaro.pabaroju suni,aizmirsu telefonu paņemt ar maku. eju ārā,aizslēdzu durvis un skrienu.Līdz sporta klubam 20 min.gājiens,tāpēc baigi jāskrien.Tas prasa tik daudz spēka cik skriet mača laikā,pluss vēl ir baigi nogurdinoši un neērti tā skriet.izlemju novilkt jaku un kreklu un es skrienu skrienu vēl,man vēl jāpaspēj.Fani noskatās kā es skrienu, pat palīdzēt nevar.tāds nogurums,kā es paspēlēšu.tepat jau esam.hu,klāt.ieskrienu ģērbtuvēs pārģērbjos,iznāku ārā ,komandā tādas uzlūkojošas sejas izteiksmes.paskaidroju kas mačā jādara,nav laika stāstīt pārējo.eju ātri iestaipīties un sagatavoties pilnvērtīgi,tāpēc Welfaire dabū spēlēt pamatā,kuram spēle galīgi nepadodas..atpūšamies un sapurinam komandu pēc puslaika,kuru zaudējam ar -8.nu esmu gatavs pilnvērtīgi kapāt par čempionu titulu.Ceturtajā ceturtdaļā spēlējam fantastiski gan komanda,gan es,jo mani nevar nosegt vāveres. un tā mēs arī uzvaram maču saspringtā cīņā uzvarot ar viena punkta starpību.Vāveres nesaprot kā es to dabūju gatavu,bet zinu,ka man ar motivāciju viss kārtībā,ņemot vērā,ka galva mazliet tāpat griezās.uzvaram čempionu kausu.Visi priecīgi un aicinu laist uz manām mājām nosvinēt.atveru durvis un atceros,kas tur notiek.lupatas,ēdiens metājas. Kaimiņš parubījies pie gultas guļ,komandas biedriem smiekli nāk,bet man kauns.ātri uzkopām istabu un gājām svinēt izcīnīto kausu.nākamajā rītā situācija bija vēl sliktāka.Puskomanda kā lopi guļ izņemot Icarus gar ledusskapi gramstās un manu žāvēto speķi ēd.
228VĀRDI.
2.uzd.Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Kawhi10
3.UZD.
Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Senior10

6Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Empty Re: Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5 Svētdena Augusts 20, 2017 2:39 pm

chyzyha

chyzyha
SG - Kyle Cent
SG - Kyle Cent

1.uzd)
Tātad ir kad pienākusi sezonas svarīgākā spēle. Spēle kas izšķir vai mūsu komanda tiks izslēgšanās spēlēs vai netiks. Taču es mierīgi vēl gulu 20 min pirms spēles sākuma. Iemidzis sapņodams par to kā paņemam kausu un kļūstu par MVP tikai ar pēdējām spēlēm to nopelnot. Bet tad pienāk laiks kad jabeidz sapņot un zvana aģents, prasa vai nav kaut kāda šaize notikusi un lai paskaidroju iemeslu kāpēc neesmu vēl arēnā. Par cik labi iemidzis biju. Nekādu zvanu neatceros. Pa miegam esot atbildējis, ka atrodos Taizemē un zilonis man samina pēdu, tagad pēc labi saplacinātas karbonādes izskatās. Bet paiet mazs brīdis un tētis piebraucis pie mājas, uztraucoties kāpēc neesmu arēnā. Ieskrējis iekšā sācis bļaut - ko guli!? Spēlē nav jābūt!? Man uzreiz acis plati vaļā un pus minūtes laikā jau esmu nonācis saģērbies līdz tēta mašīnai. Tētis aizved uz arēnu. Vēl 6 min līdz sākumam. Es gerbjos un saprotu, ka neesmu paņēmis savas sezonas botes līdzi. Tūlīt jau jāsākas spēlei. Bet es skrienu uz tēta mašīnu. Pakaļ pagājušās sezonas playoffu botem, kuras atdevu piemiņai lai noglabā. Līdz ar spēles sākumu es esmu apģērbies. Starta pieviniekā, protams, netieku, lai negūtu stulbas traumas. Tapec pusi pirmo ceturtdaļu kārtīgi iesildījos. Kad jutos jau karsts paprasiju trenerim lai uzlaiž laukumā. Drīz vien arī tiku spēlēt. Talak aizvadīju normalu speli. Ar nedaudz mazāku spēles laiku. Bet soreiz galvenais bija ka tikām pie uzvaras. Jo komanda arī bez manas palīdzības bija ļoti gatavi šai spēlei un katrs no maniem kolēģiem parādīja savu labāko sniegumu laukumā. Dienas beigās biju visgatavākais no komandas priekš kārtīgas nosvinēšanas, jo es taču biju kārtīgi izgulējies.


2.uzd)

Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Original

3.uzd)

Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Original



Pēdējo reizi labojis chyzyha Otrdiena Augusts 22, 2017 10:02 am; labots 2 reizes

7Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Empty Re: Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5 Svētdena Augusts 20, 2017 4:53 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

vēl dienas palikušas,bet es vēl nespēju tikt galā ar visiem šiem TPU
BUMP

8Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Empty Re: Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5 Pirmdiena Augusts 21, 2017 11:53 am

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

1. uzdevums

Bija skaists piektdienas rīts. Simons priecājās par skaisto brīvdienu bez basketbola. Viņš dzīvoja skaistā un plašā Talsu dzīvoklī. Kā vienmēr, viņš pamodās 11 un 43 minūtēs jeb 17 minūtes līdz pusdienām. Simons jau bija pasūtījis pusdienas uz savu dzīvokli, bet tad pēkšņi Simonam zvana viņa aģents Robs Makmillans. Simons negribēja celt, jo domāja, ka zvana, lai atgādinātu, ka rīt ir spēle un no rīta būs treniņš. Viņš pieklājības pēc atbildēja. Simons bija pārsteigts, jo aģents viņam paziņoja, ka spēle ir nevis rīt, bet gan pēc 17 minūtēm. John ātri uzvilka savu sporta tērpu, par laimi, aģents jau bija izsaucis taksi. Viss rīts Simonam pagāja vienā skriešanā. Viņš ieradās 3 minūtes pirms spēles sākuma (labi, ka tā bija mājas spēle). Simons vismaz bija kārtīgi iesildījies, steidzoties uz spēli. Šī spēle bija pret Valmieras Vāverēm - tā izšķīra to, kura komanda iekļūs izslēgšanas spēlēs un kurai sezona būs beigusies. Spēle ritēja spraigi. Simons sākumā nevarēja trāpīt, taču beigās uguņoja. Viņš 10 sekundes pirms beigām realizēja trīs punktu metienu, panākot 59:56 Kareivju labā. Lil Aumy meta izšķirošo metienu vienu sekundi pirms beigām.... Un viņš to arī trāpīja, taču tiesneši paziņoja, ka Aumy bija uzkāpis uz līnijas. Kareivji svinēja uzvaru, kamēr Vāverēm sezona bija beigusies.

Kods:
201 vārds

2. uzdevums
Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  9kBwbVf

3. uzdevums
Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  XAFkEUG

Var vērtēt!

9Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Empty Re: Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5 Pirmdiena Augusts 21, 2017 3:11 pm

Jetta


PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

1.uzd;
Kādā jaukā rītā Andrim bija tik labs sapnis kā nekad iepriekš. Šajā sapnī viņš ieraudzīja sevi pirmajā starta pieciniekā pēdējā grupas spēlē, kurā bija nepieciešama tikai viena uzvara, lai tie tiktu uz izslēgšanas spēlēm. (Autors; sīkumos neiedziļināšimies) Spēles beigu rezultāts 86:85, un kā jūs domājat, kurš gan iemeta izšķirošo grozu. Protams, ka Andris. Aiz laimes Andris pamodās ar rīta stieni no ļoti skaļas melodijas pie auss. Tas tak bija menedžeris johaidī. "A nu ka velc savu dirsu ātri šurp, es nezinu, kur tu esi iesprūdis, bet ja tu pēc 17min nebūsi zālē, es tevi pa kārtiņai lobīšu nost," Andris to izdzirdot paķēra vakardienas sakārtoto somu ar visu sporta formu un devās Arēnas virzienā. Kāda sagadīšānās, pie kāpņutelpas stāv Helikopters, ko kaimiņš Jānis vakar esot aizņēmies no vietējiem zemessargiem. "Ev Janka, aizšauj man helīti, es fiksi uz spēli, pēc spēles tev naudu bendžai atdošu" Ko gan Janka varēja izdarīt, ja viņi tā jau bija diezgan labi čomi. Šis kā rāva savu rufeli, tā pēc 5min jau bija klāt. Protams, ar nolaišanos bij kā bij, jo apsardze sāka uztraukties, ka tulīt notiks kaut kas grandriozs. Nekā, Janka fiksi nolaidās, Andris kā raķete iešāvās arēnā un tikpat ātri Janka pazuda ar savu dranduļetu, lai apsargi nepiefiksētu reģistrācijas numuru. Piecas minūtes līdz startam, un Andris jau bij kopā ar citiem izmeta dažus sodiņus, protams neveiksmīgi, bet nu ko lai tur. Kā jau to mēs bijām gaidījuši, spēlē noritēja punkts punktā un Andris iemeta izšķirošo metienu, tikai žēl ka savā grozā. Un kas notika tālāk, to es pastāstīšu, kad visi bērni būs aizstaisījuši acis un ausis...

2.uzd; Drīzumā

3.uzd;
Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Original

10Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Empty Re: Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5 Pirmdiena Augusts 21, 2017 3:15 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Jetta - vari veikt arī aktivitātes pārbaudes un citus treniņus (pirmais bezmaksas - bankā).

11Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Empty Re: Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5 Pirmdiena Augusts 21, 2017 5:09 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

1. uzdevums



Tātad klāt sezonas nozīmīgākā spēle līdz šim, jo izšķiras, kurš tiks izslēgšanas spēlēs. Manī valdīja satraukums, grūti bija iemigt, jo visu laiku domas galvā par to, kā būs, kas būs. Līdz ar to es iemigu vēlu naktī tikai un pamanījos aizgulēties. Saņēmu zvanu, ka manis nav un fiksi pa galvu pa kaklu ģērbos un skrēju no mājas ārā. Tur kaimiņš tieši kāpa mašīnā. Teicu, lai aizved mani uz arēnu, par to sarunāšu šim tikšanos ar komandas biedriem un autogrāfu ar kreklu, jo tiešām dzīvības un nāves jautājums. Ierados tieši uz spēles sākumu un paspēju iziet starta pieciniekā. Visa spēle bija ļoti saspringta, punkts punktā, tiesneši arī nedeva nevienai komandai priekšrocības. Nervus kutinoši momenti skatītājiem, treneriem un mums pašiem. Vēl gandrīz gūta trauma vienam no komandas līderiem pēc sāpīga kritiena uz muguras. Viss izšķīrās pēdējās spēles sekundēs. Rezultāts 70:71, mums tieši pēdējais uzbrukums. Es esmu brīvs, bet tad pamanu pēdējā brīdī vēl labākā pozīcijā Campbell un izdaru piespēli, tāpat kā James pēdējās sekundēs, Campbell met un neiekrīt iekšā, par laimi laiks vēl ir un Knight savāc atlēkušo, izspēlē man, un es metu izmisuma metienu, šoreiz tikai 2 punktu vērtē, bumba nogriežas pa groza stīpu un izveļas ārā. Pretinieku komanda svin uzvaru un līgsmo. Mēs, čempioni netiekam izslēgšanas spēlēs. Visai komandai ir sarūgtinājums, vislielākais, protams, ka ir man, jo spēle nebija īpaši izdevusies. Parādīju sliktu sniegumu, tas laikam nepietiekamā miega dēļ. Tagad būs man mācība, ka tomēr nevar grozīties gultā, pasēdēt internetā, kad nevar iemigt, bet tiešām galva uz spilvena un acis ciet, nekādas blakus nodarbes. Miegs ir svarīgs.



2. uzdevums



Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  2_uzde10

3. uzdevums



Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  3_uzde10

12Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Empty Re: Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5 Pirmdiena Augusts 21, 2017 11:21 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

1.uzdevums
Beep, beep. 10-43 rāda pulkstenis. "Laiks celties", pie sevis nodomāju, taču uzreiz saņēmu zvanu. Rāda, ka zvana aģents. Paceļu un bļauj kā brāļa sieva, kad kavē. Izrādās, ka kavē ne tikai viņa, bet arī es - pēc nieka 17 minūtēm sāksies spēle, kas izšķirs sezonas likteni. Aģents prasa, kur esmu un kāpēc neatrodos zālē, savos Curry 3ZerO apavos un negatavojos spēlei. Es miegains atbildu, ka Curry botes kājās man vēl tagad ir, jo vakar nenovilku. "Aj. Tāpat uzvarēsim. Savič sametīs ar Turkoviču 20 punktus, kā vienmēr, un miers. Ļauj man gulēt, sarunāts?" Nometu klausuli, izslēdzu tālruni un veru ciet acis, bet... Avīze, kas uz galda - nav latviski! Viesnīcas koridorā nerunā latviski. Paskatos pa logu - lielpilsēta! Izskrienu vienās apenēs no numura un prasu pirmajai istabenei, kas iet garām: "Where Me are city?". Šī pagriežas: " Aumy, b*a, laukumā ej!". Es nesaprašanā: "Paga, ko?". Istabene atkal: "Laukumā un fiksi, b*a.". Pēkšņi mani kāds krata aiz pleca. Izrādās, ka spēle tik viegla, ka uzvaram ar +30 un uz soliņa aizmigu. Vismaz pagulēt dabūju, turklāt tik viegla uzvara kā nekad. Vienīgi mīnuss, ka paparaci paguva to nofilmēt un ielikt internetā. Taču vismaz uzvara, turklāt ļoti svarīga. Nākamās spēles vēl svarīgākas - tajās gan nevar gulēt! Par Valmieru! Valmieras Vāveres 
Kods:
204 vārdi

2.uzdevums
Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Original

3.uzdevums
Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Original
Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  MszxE2R
Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  4JxPj



Pēdējo reizi labojis stillbestone Otrdiena Augusts 22, 2017 3:31 pm; labots 2 reizes

13Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Empty Re: Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5 Otrdiena Augusts 22, 2017 2:54 am

king103

king103
SF - Derrick George
SF - Derrick George

1.uzd

Nakti pirms izšķirošās spēles Derrick George kopā ar savu ģimeni pavadīja skatoties ceturto Game of Thrones sezonu. Dusmīgs par sezonas nobeigumu aizgāja gulēt piecos naktī un lai vai cik negribīgi tomēr sakrāmēja somu. Spēlētājs pamodās trīspadsmit minūtes pāri trijiem ar dīvainu sajūtu. Saproto ka piecēlās tieši septiņpadsmit minūtes pirms spēles sākuma, spēlētājs uzreiz metās ārā no gultas un sāka apģērbties. Zvanīja aģents, ātri dzerot ūdeni, kā arī mēģinot brokastot un runājot pa telefonu ar aģentu Derrick George ļoti lielā ātrumā stiedzās uz arēnu negribēdams nokavēt spēli. Ierodoties, saņemot komandas ģērbtuvju atslēgas no dežurantes, ātri ģērbjoties un tomēr ierodoties zālē apmēram kādas četras minūtes pirms spēles sākuma, jo Derrick George dzīvo diezgan tuvu arēnai. Uzreiz spēlētājs sāka iesildīties ar bumbu un neskatoties ne uz ko sāka spēli sākumsastāvā. Spēli dominikānietis iesāka ļoti labi iemetot pirmos metienus un labi nospēlējot aizsardzībā. Puslaika pārtraukumā izstāstot spēlētājiem savu stāstu visi kopīgi pasmējās un gāja iesildīties. Beidzot kārtīgi iesildoties Derrick George turpināja spēli ar uzviju beigās iemetot 17 punktus, izcīnot 8 atlekušās bumbas, 6 rezultatīvās piespēles, 2 blokus un nopelnīja lietderības koeficentu +22. Atnākot mājās no spēles Derrick George ar TJ Iverson un Giannis Lenard nosvinēja panākumu un gāja skatīties Game of Thrones 5 sezonu.

2.uzd

Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Vjg10

3.uzd

Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Untitl10



Zinu ka briesmīgi, bet vajag TP

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=68984&

14Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Empty Re: Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5 Otrdiena Augusts 22, 2017 12:37 pm

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  _sIjMQEoTsGX8s70AIgnQA

Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  JU_1NfLXTeSkin051fz4yA


Kāzas nekad nav bijušas veiksmīgas Lordam Valderim, vienmēr notiek kaut kādi sūdi, dažkārt viņš pats tos sataisa, dažkārt citi, dažkārt kaut kas tur pa vidu. Šoreiz arī kāzās bija mazliet trakāka ballīte. Lieta tāda, ka viņa aģents un vecākais dēls Blakvolders beidzot precējās ar vienu čiksīti, bet kāzas kaut kāds idiots bija ielicis tieši dienu pirms GM7 fināla.

Valderam tomēr viņa ģimene ir ļoti svarīga, tādēļ viņš neatļāvās pat apdomāt neaiziet uz šo pasākumu, bet pateica "Es tik vienu glāzīti". Kāzas notika netālu no Talsu sporta centra, kur bija jānotiek arī izšķirošajai sezonas spēlei. Valders ieradās pasākuma vietā un kā jau sarunājis ierāva vienu glāzīti, bet kur gadījies, kur ne, cūka kaimiņu Robčiks atnāca. Tas maita, kurš neapprecēja Valdera hot af meitu.

Robčiks prasīja "Kas i mīkstais neturi?"

Nu ko, nebija variantu , bija jāsāk kost ne pa jokam, un tā pēc vairākiem metriņiem, long islandiem, adios motherfuckerem, jāgerbombām un vēl tikpat neskaitāmām vemšanām - nākamā diena.

Valders gulēja, blakus kaut kāda vecene, cerams, ka ne no plašā radu loka, un pēkšņi zvans no Blakvoldera.

"Bļe, es tev teicu vienu glāzīti. Man jābrauc medusmēnesī, a ko man tagad dirš, ka neesi spēlē? Es mēģinu tev sabīdīt trade deal, bet nejau ar šitādu hujņu kkas izdosies!"

Par laimi mazā čiepa, kas pamodās blakus, neizskatījās baigi sadzērusies, tādēļ ātri aizveda ar Valdera jauno auģik uz Talsu Sporta centru. Pohas daudz ko nemainīja tāpat, Valders uz laukuma izgāja uz 4 minūtēm, bet Talsi smagā cīņā pret Vāverēm zaudēja.

Nu ir laiks mēģināt kārtīgi sabīdīt to trade deal un skatīties nākotnē.

15Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Empty Re: Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5 Otrdiena Augusts 22, 2017 2:23 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

1. uzd

Bet dirsā šitā aizgulēties. Parasti profesionāļi uzliek kaut modinātāju, lai vismaz 3h pirms spēles būtu piecēlies. Nevar arī pamosties 1h, jābūt možam garam kad pienāk spēle, organismam jāiesilst, jāsāk darboties, savādāk nebūs nekāda spēlēšana. Bet šoreiz Pausee tā neizdarīja. Kāpēc? Tas ir pavisam neinteresants un jau simtreiz dzirdēts stāsts - Pausee ar Miezi Bauskā aizdzērās. Kāpēc viņi bija Bauskā? Kurš to vairs atcerās? Un tas pat nav tik svarīgi, kā fakts, ka vakars bija pārāk traks un Kapteinis Morgans lija kā no šļūtenēm. Kurš gan tādā lopā var atcerēties uzlikt modinātāju? Pavisam noteikti ne Kevins un Hektors. Paveicās gan, ka abi pamodās Rīgā hotelī, nevis kāda Bauskas grāvī. Tad gan nevarētu paspēt uz spēli. Bet kāda gan problēma ar sāpošu galvu izsaukt panda taxi uz arēnu, kas atrodas pāris kilometru attālumā. Abi izkapāja paciņu ar ibumetīnu, lāpīšanas pēc izrāva par trim aliņiem, uzvilka savas formas (kuras gan nebija izmazgātas, bet uz vienu spēli derēs) un devās laukā. Iekāp taksī, samaksā štuku lai nesās uz 200 km/h un done deal. Miezis gan izvēmās pēc tik nevaldāma brauciena, bet abi bija gatavi spēlēt. Bauskas nakts varoņi izskrēja uz laukuma pēdējā minūtē. Miezis pat brīnumainā kārtā uzvarēja centra iemetienu. Un spēle iesākās ar Pausee iemestu trīni. Vai spēli uzvarējām – tas ir cits stāsts. 


2.uzd

Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  8OehYmz

3.uzd


Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  2E9rl65



Pēdējo reizi labojis Fuck_GSW Otrdiena Augusts 22, 2017 4:48 pm; labots 1 reizi

16Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Empty Re: Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5 Otrdiena Augusts 22, 2017 3:31 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

man atjaunots. var vērtēt.

17Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Empty Re: Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5 Otrdiena Augusts 22, 2017 6:13 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

1)
Ahmens jau brauca akvaparka pašā grūtākajā – melnajā trūbā, kad viņa peldbikšu kabatā sāka zvanīt telefons. Tā kā brauciens bija garš, tad Ahmenam pietika laika izvilkt telefonu un parunāt ar savu priekšnieku, apspriest laika apstākļus un pat saklausīt sava kolēģa Hektora palīgā saucienus bārā. Ilgais trubas brauciens Ahmenam likās aizdomīgs, jo viņš nejuta ne ātrumu, ko visi solīja sajust akvaparkā, ne jebkādu baiļu. Izrādas pie visa bija vainīgs neviens cits kā kāds Ķekavnieks, kurš bija izdomājis trubā pačurāt, tādēļ trubai salūza ūdens laišanas sistēma un viss – Ahmens sēž iekšā, Janka gaida Ahmenu un viss. Ahmenam asaras, Jankam paģiras, līdz spēlei 2 stundas un Ahmenu izvilks labākajā gadījumā pēc nedēļas(Jo truba taču melna, neviens neko neredz, nevar palīdzēt). Tā nu es teicu savam bratanam Jankam, lai šis dodas uz spēli un izvālē mūsu tās dienas pretiniekus Balvu traktoristus. Janka nozaga atbraukušo fermeru traktoru, izbrauca uz Rīgas apvedceļa un deva pa gāzēm, viņš nemaz nenojauta, ka Ahmens laimīgā kārtā jau ir ticis laukā. Kā es tiku laukā? Kāda sieviete vārdā Jana vēlējās braukt melnajā trubā un…? Ietriecās Ahmenā, izstūma viņu ārā un pati iestrēga trubā, tā nu Ahmenam radās iespēja parādīt savu fizisko izsturību un 1 stundas laikā tikt līdz arēnai, ko viņš, protams, izdarīja, bet tas jau ir cits stāsts. Starp citu, Titāni uzvarēja, jo Titāni nekad nezaud.

2.)
Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Original

3.)

Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Original

18Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5  Empty Re: Gatavojies sezonai - [PO] SBVL S1 TPU #5 Otrdiena Augusts 22, 2017 6:20 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

atjauno, ķekarniek

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā