Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Prasmju limiti

+4
Didza
Fuck_GSW
Lord Walder Frey
saņģels
8 posters

Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 2]

1Prasmju limiti Empty Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 6:45 pm

saņģels

saņģels
PF - Kyden Knight
PF - Kyden Knight

A vsp derētu kkādus limitus
like C/PF speed max 70 or smth, tāpat arī mazajiem ierobežojumi kkādi
savādāk nereālistiski varētu būt
C ar westbrooka speedu Nepārliecināts

2Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 6:54 pm

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

Sim līgā taisām ko gribam, ka gribam. Besides, ja centrs iztērē bezjēdzīgi tp ātruma, viņš noteikti kkur citur pieklibos.

Its a no from me.

3Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 6:54 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

saņģels rakstīja:A vsp derētu kkādus limitus
like C/PF speed max 70 or smth, tāpat arī mazajiem ierobežojumi kkādi
savādāk nereālistiski varētu būt
C ar westbrooka speedu Nepārliecināts
Yep. Un vajadzēja arī sākuma presetus spēlētājiem, kā tas ir SBA. Kā arī strengths and weaknesses, kas vairāk liktu padomāt par spēlētāja buildu un padarītu spēlētājus unikālākus. Tā pat 2k augums ļoti ietekmē spēlētāja sniegumu. Tā kā ierobežot TP pelnīšanu kā tas ir iekš 2k11 (garie skillpoints pelna lēnāk) katrai pozīcijai var arī uzlikt garuma tabulu, jo garāks spēlētājs, jo mazāk starta TP. Tas viss "sākam ar 25 un var maukt līdz 99" ir ļoti bērnišķīgs variants. Bet nu te jau mazi bērni, loģiku maz var piešaut tam ko dara.

4Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 6:57 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Lord Walder Frey rakstīja:Sim līgā taisām ko gribam, ka gribam. Besides, ja centrs iztērē bezjēdzīgi tp ātruma, viņš noteikti kkur citur pieklibos.

Its a no from me.
Nereāli ātrs, garš centrs ar lielu rebound un vertical noteikti dominēs, manuprāt. Un daļa reālisma pazudīs. Vēl pieliec stamina, dunk, shot in traffic un vēl pāris status.. Es varētu uztaisīt testa simulāciju ar vienu tādu spēlētāju, visu iespējams paskatīties. Vēl izrēķinātu cik tādam purnam TP vajadzētu.

5Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 7:01 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Turkovic dominē. Smieklīgi

6Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 8:16 pm

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:
Lord Walder Frey rakstīja:Sim līgā taisām ko gribam, ka gribam. Besides, ja centrs iztērē bezjēdzīgi tp ātruma, viņš noteikti kkur citur pieklibos.

Its a no from me.
Nereāli ātrs, garš centrs ar lielu rebound un vertical noteikti dominēs, manuprāt. Un daļa reālisma pazudīs. Vēl pieliec stamina, dunk, shot in traffic un vēl pāris status.. Es varētu uztaisīt testa simulāciju ar vienu tādu spēlētāju, visu iespējams paskatīties. Vēl izrēķinātu cik tādam purnam TP vajadzētu.
varētu jau.uztaiasi par 600tp to tavu monstru,bet es arī domāju,ja uztrennē vienu,otrs neies,tā kā pret.

7Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 8:21 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Ķekavnieks45 rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
Lord Walder Frey rakstīja:Sim līgā taisām ko gribam, ka gribam. Besides, ja centrs iztērē bezjēdzīgi tp ātruma, viņš noteikti kkur citur pieklibos.

Its a no from me.
Nereāli ātrs, garš centrs ar lielu rebound un vertical noteikti dominēs, manuprāt. Un daļa reālisma pazudīs. Vēl pieliec stamina, dunk, shot in traffic un vēl pāris status.. Es varētu uztaisīt testa simulāciju ar vienu tādu spēlētāju, visu iespējams paskatīties. Vēl izrēķinātu cik tādam purnam TP vajadzētu.
varētu jau.uztaiasi par 600tp to tavu monstru,bet es arī domāju,ja uztrennē vienu,otrs neies,tā kā pret.
600TP neviens nevar monstru uztaisīt

8Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 8:23 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Ātri pačekoju, garam čalim ar augstiem reboundiem, vertical, quickness un speed pašlaik vācās ap 10 reboundiem puslaikā un skraida apkārt kā Useins Bolts, izskatās komiski.

9Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 9:20 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

Džeki , beidzat fantazēt , labāk veltiet to enerģiju savu spēlētāju trenēšanai un analizēšanai , lai tie kļūtu par labākajiem , nevis meklēt plusus ,ko nogriezt citiem !

Pēc šitādas prātošanas , - Šakīlam vajadzēja likt nomest kaudzi ar kilogramiem ,jo redz bīstami smags ,ka kādu nesavaino vai neizkrīt parketam cauri ...
- Kobem pretējais , vajadzēja pielikt svaru ,lai nelidinās ap grozu kā tāda muša ,

- KP(tas kurš nr.6) - nu īsts nekauņa , tik garš un vēl uzdrīkstas lidot pa laukumu - viņam tak vajag sodu uzlikt par ātruma pārsniegšanu , bumbas pie kājām jāpiekabina , lai nevar paskriet !
- Par karali Džeimsu nemaz nerunāšu , nu kopš kura laika karaļi spēlē basketbolu , viņam bija jāspēlējas ar vaska figūriņām kara muzejā !

Ražosim tagad visus pēc viena šablona , ja būs kāds unikāls , tad to paņemsim priekšā un apgraizīsim viņa dotības, un ierobežosim viņa tā teikt dabisko izskatu un iedzimtās spējas , jo redz viņš neiederas pelēkajā masā - ir piedzimis savādāks , un izceļas ar kaut ko , bet vajadzēja kā no konveijera nākušam !

Šis viss farss man atgādina sliktu dejotāju ,kam traucē paša olas , bet tā vietā ,lai pilnveidotu savas prasmes , viņš cenšas atrast nezāles kaimiņa dārzā !

Tā turpiniet , sāk izskatīties pēc LSHL , tur ar gameplayu izmainīja , lai tikai ātrajiem trenētajiem hokejistiem ierobežotu viņu dominanci , izmaiņu rezultātā ātrie meta garām vārtiem , bet visādi lēnie tušņi meta vārtus vienus pēc otriem ... Lai gan hokejs skaitās ātra spēle , vismaz tā mēdz runāt !

Ja jūs šo visu domājat nopietni , tad pacentieties mani laicīgi pabrīdināt , lai varu paspēt notīties !
Lshl biju savaldīgs , bet te nevēlos pievērt acis uz to ,kā daži cenšas deķīti pavilkt uz savu pusi , jo redz kārtējo reizi ir nošāvuši greizi ar savu spēlētāju buildiem , tādēļ jāierobežo citu meistarība ...


Un runājot tieši par Turkoviču , noteikumus nav pārkāpis , visi reģistrēšanās noteikumi ievēroti , vismaz tie ,kas bija norādīti pie reģistrācijas !


Ja reiz iesākām cilāt viena vai otra spēlētāja priekšrocības , viena no kaitinošakajām lietām šosezon ir trejači - spēles sastāv pārsvarā no trejačiem , spēlētājiem tiek kačāts tālmetiens , tai vietā varēja kačāt citas prasmes , bet vai es kādam ko aizliedzu - katrs izpaužas kā māk , katram savs redzējums uz to ,kādu vēlas redzēt savu spēlētāju - katram sava vīzija !


Es personīgi uzskatu ,ka tie trejači iznīcina spēli , neskatāma , vienveidīga - un tad rezultāts atkarīgs nevis no komandas spēles ,bet gan komandas snaipera - iemetīs ,labi , netrāpīs ,komandai beigas - tik vien kā kaut kāds trejaču konkurss !

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

10Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 9:26 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Bet tur tā lieta, ka jums taktikās ir 0 uz 3pts, bet tāpat met. Nav jau tā, ka tiktu izteikti spēlēts uz 3pts, vismaz neesmu taktikās redzējis, ka 3pts būtu vairāk par citiem metieniem.

11Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 9:28 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Taktikas mainas. Ir bijis tur arī mums 70.

12Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 9:43 pm

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

vairogs rakstīja:Džeki , beidzat fantazēt , labāk veltiet to enerģiju savu spēlētāju trenēšanai un analizēšanai , lai tie kļūtu par labākajiem , nevis meklēt plusus ,ko nogriezt citiem !

Pēc šitādas prātošanas , - Šakīlam vajadzēja likt nomest kaudzi ar kilogramiem ,jo redz bīstami smags ,ka kādu nesavaino vai neizkrīt parketam cauri ...
- Kobem pretējais , vajadzēja pielikt svaru ,lai nelidinās ap grozu kā tāda muša ,

- KP(tas kurš nr.6) - nu īsts nekauņa , tik garš un vēl uzdrīkstas lidot pa laukumu - viņam tak vajag sodu uzlikt par ātruma pārsniegšanu , bumbas pie kājām jāpiekabina , lai nevar paskriet !
- Par karali Džeimsu nemaz nerunāšu , nu kopš kura laika karaļi spēlē basketbolu , viņam bija jāspēlējas ar vaska figūriņām kara muzejā !

Ražosim tagad visus pēc viena šablona , ja būs kāds unikāls , tad to paņemsim priekšā un apgraizīsim viņa dotības, un ierobežosim viņa tā teikt dabisko izskatu un iedzimtās spējas , jo redz viņš neiederas pelēkajā masā - ir piedzimis savādāks , un izceļas ar kaut ko , bet vajadzēja kā no konveijera nākušam !

Šis viss farss man atgādina sliktu dejotāju ,kam traucē paša olas , bet tā vietā ,lai pilnveidotu savas prasmes , viņš cenšas atrast nezāles kaimiņa dārzā !

Tā turpiniet , sāk izskatīties pēc LSHL , tur ar gameplayu izmainīja , lai tikai ātrajiem trenētajiem hokejistiem ierobežotu viņu dominanci , izmaiņu rezultātā ātrie meta garām vārtiem , bet visādi lēnie tušņi meta vārtus vienus pēc otriem ... Lai gan hokejs skaitās ātra spēle , vismaz tā mēdz runāt !

Ja jūs šo visu domājat nopietni , tad pacentieties mani laicīgi pabrīdināt , lai varu paspēt notīties !
Lshl biju savaldīgs , bet te nevēlos pievērt acis uz to ,kā daži cenšas deķīti pavilkt uz savu pusi , jo redz kārtējo reizi ir nošāvuši greizi ar savu spēlētāju buildiem , tādēļ jāierobežo citu meistarība ...


Un runājot tieši par Turkoviču , noteikumus nav pārkāpis , visi reģistrēšanās noteikumi ievēroti , vismaz tie ,kas bija norādīti pie reģistrācijas !


Ja reiz iesākām cilāt viena vai otra spēlētāja priekšrocības , viena no kaitinošakajām lietām šosezon ir trejači - spēles sastāv pārsvarā no trejačiem , spēlētājiem tiek kačāts tālmetiens , tai vietā varēja kačāt citas prasmes , bet vai es kādam ko aizliedzu - katrs izpaužas kā māk , katram savs redzējums uz to ,kādu vēlas redzēt savu spēlētāju - katram sava vīzija !


Es personīgi uzskatu ,ka tie trejači iznīcina spēli , neskatāma , vienveidīga - un tad rezultāts atkarīgs nevis no komandas spēles ,bet gan komandas snaipera - iemetīs ,labi , netrāpīs ,komandai beigas - tik vien kā kaut kāds trejaču konkurss !

Pupi

13Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 9:47 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

Didza rakstīja:Bet tur tā lieta, ka jums taktikās ir 0 uz 3pts, bet tāpat met. Nav jau tā, ka tiktu izteikti spēlēts uz 3pts, vismaz neesmu taktikās redzējis, ka 3pts būtu vairāk par citiem metieniem.
Kareivjiem nav tie trejači tik ļoti manīti , jums citas fīčas labi strādā , tādēļ daru visu ko varu ,lai jūs neitralizētu ! Smieklīgi

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

14Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 9:47 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Starp citu, tā paša Shaq dēļ tika mainīti NBA noteikumi. Tas pats ar daudziem citiem dominējošiem spēlētājiem. Ir tāds teiciens NBA - tu neesi leģenda, ja tevis dēļ neizmaina noteikumus. Reāli ņirdzīgi

Bet iedomājies skatu, kad Shaq ar visu savu svaru un +20cm augumā skrietu kā KP un lidotu kā Kobe. Un nemācētu iedankot, jo dunk uz 25. Reāli ņirdzīgi Ir tomēr kaut kādas robežas, par kurām pirms tam nav padomāts.

Par LSHL deķa vilkšanu, Vairoga kungs, vispār nerunā, vairāk cilvēku zinātu par stiķiem un nestiķem, kā Wolves ar tavu dalību dabūja pirmos kausus, varbūt tas pasākums tik ilgi nemaz nebūtu vilcis - godīgi spēlmaņi būtu aiztinušies. Ja tā padomā, var teikt ka puse no kausiem LSHL bija ar šmurgulēšanu.

Turklāt ja šeit iepriekš izteiktās idejas būtu ieviestas jau sākumā, spēles būtu daudz skatāmākas nekā pašlaik, jo spēlētāji vairāk atbilstu viņu lomām uz laukuma. Tas nekādi neietekmētu kaut ko kādam par labu, tā pat aktīvākie un gudrākie lietotāji izveidotu labākos spēlētājus, tikai viņi darbotos vēl labāk.

Vēl par spēļu skatāmību, ir jāsameklē reālāki global sliders spēlei. Noteikti 3p mešana uz standarta ir par augstu. Tas daudz ko ietekmē. Un tur šī līga ļoti pieklibo, arī simulēšanas ietekmēšanā. Par to Vairoga kungs gan nerunā. No tavas puses tikai nāk teikumi, kā - viss ir labi kā ir, jo manai komandai ir labi un jebkuras izmaiņas, lai arī cik loģiskas un labas tās varētu būt, nevajag ieviest, jo tā noteikti ir deķīša vilkšana. Reāli ņirdzīgi Galvenais uzrakstīt gari un ar mākslinieciskās izteiksmes līdzekļiem, lai cilvēkiem tas blāķis liekas gudri pateikts.

15Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 9:54 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

vairogs rakstīja:
Didza rakstīja:Bet tur tā lieta, ka jums taktikās ir 0 uz 3pts, bet tāpat met. Nav jau tā, ka tiktu izteikti spēlēts uz 3pts, vismaz neesmu taktikās redzējis, ka 3pts būtu vairāk par citiem metieniem.
Kareivjiem nav tie trejači tik ļoti manīti , jums citas fīčas labi strādā , tādēļ daru visu ko varu ,lai jūs neitralizētu ! Smieklīgi
Nezinu gan. Šodien nosimoju un pret jums +19. Tad vēl vienu spēli ar tādu pašu taktiku un jau -8 kaut kādi bija. Kura no šīm spēlēm randoms? Smieklīgi Rezultāti galīgi pretēji.

16Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 9:59 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

Es par to simulēšanas ietekmēšanu gribētu dzirdēt vairāk !

Man personīgi pirmā dzirdēšana !

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

17Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 10:03 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

Didza rakstīja:
vairogs rakstīja:
Didza rakstīja:Bet tur tā lieta, ka jums taktikās ir 0 uz 3pts, bet tāpat met. Nav jau tā, ka tiktu izteikti spēlēts uz 3pts, vismaz neesmu taktikās redzējis, ka 3pts būtu vairāk par citiem metieniem.
Kareivjiem nav tie trejači tik ļoti manīti , jums citas fīčas labi strādā , tādēļ daru visu ko varu ,lai jūs neitralizētu ! Smieklīgi
Nezinu gan. Šodien nosimoju un pret jums +19. Tad vēl vienu spēli ar tādu pašu taktiku un jau -8 kaut kādi bija. Kura no šīm spēlēm randoms? Smieklīgi Rezultāti galīgi pretēji.
Nevaru ietekmēt jūsu realizācijas procentu !
Tieši tāpat kā savu procentu varu uzlabot tikai ar treniņiem !

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

18Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 10:05 pm

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Nē. Tieši otrādi, nevis mēs nemetām iekšā otrajā, bet jūs metāt visu garām pirmajā. Smieklīgi Redzēs, kā būs po, saku, ka var notikt viss un kausu vēl iegūt jebkura komanda.

19Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 10:06 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Global sliders var daudz ko izmainīt. Cik daudz met kādus metienus, cik daudz krīt iekšā utt. Uzliec augstāk 3p metienu krišanu, komanda, kas vairāk met trīņus būs ieguvēja. Utt. Liels caurums sistēmā, par ko līgas veidotājs vispār nav interesējies, lai gan sliders būtu jābūt vienai no lietām ko noteikti vajadzēja pārdomāt pirms vispār kaut ko palaist tautā. Jau sen saku, ka šeit viss ir sasteigts un nekas nav līdz galam pārdomāts. Nedēļas līga.

20Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 10:07 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Turpinot par ietekmēšanu, pašus playbook var ikviens izmainīt. Bet viņus detaļās neviens nerāda. Tik labākajā gadījumā parāda kuras komandas playbook uzlikts

21Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 10:09 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Spēlētāju hotspots un tendences. Nav ne jausmas kā tas tika ģenerēts, pieņemu, ka taisot spēlētāju spēlētāja tips to ietekmēja. Izmaini hotspots un/vai metienu tendences un spēlētājs ir nederīgs attiecīgajam playbookam. Bet to vispār nav iespējams ietekmēt, ne jau katru spēlētāju pirms spēlēm parādīs.



Pēdējo reizi labojis Fuck_GSW Ceturtdiena Augusts 17, 2017 10:18 pm; labots 1 reizi

22Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 10:17 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Nesaprotu kādēļ vairogam vispār admins ir iedots, viņš taču ņihuja nedara, tik gudri dirš.

23Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 10:53 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

bukss_a rakstīja:Nesaprotu kādēļ vairogam vispār admins ir iedots, viņš taču ņihuja nedara, tik gudri dirš.
Papīru aizdosi ? Piemiedz ar aci

Man tā uzšuve nav obligāta , ne es viņu prasīju , ne izlūdzos !
Jebkurā brīdī varu arī atteikties , man tas problēmas nesagādā !

Tikai kā jūs to pārdzīvosiet !?
Bez manis tak nav jautrības , vienmēr ceļu troksni - un izsaku savu redzējumu , nemāju piekrītoši katram viedoklim !

Varbūt vēl no līgas pazust , nu tā ,lai netraucēju jums spēlēties !? Dancing

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

24Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 11:00 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

vairogs rakstīja:
bukss_a rakstīja:Nesaprotu kādēļ vairogam vispār admins ir iedots, viņš taču ņihuja nedara, tik gudri dirš.
Papīru aizdosi ? Piemiedz ar aci

Man tā uzšuve nav obligāta , ne es viņu prasīju , ne izlūdzos !
Jebkurā brīdī varu arī atteikties , man tas problēmas nesagādā !

Tikai kā jūs to pārdzīvosiet !?
Bez manis tak nav jautrības , vienmēr ceļu troksni - un izsaku savu redzējumu , nemāju piekrītoši katram viedoklim !

Varbūt vēl no līgas pazust , nu tā ,lai netraucēju jums spēlēties !? Dancing
pilnīgi pajāt ko dari.

25Prasmju limiti Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 11:06 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

bukss_a rakstīja:
vairogs rakstīja:
bukss_a rakstīja:Nesaprotu kādēļ vairogam vispār admins ir iedots, viņš taču ņihuja nedara, tik gudri dirš.
Papīru aizdosi ? Piemiedz ar aci

Man tā uzšuve nav obligāta , ne es viņu prasīju , ne izlūdzos !
Jebkurā brīdī varu arī atteikties , man tas problēmas nesagādā !

Tikai kā jūs to pārdzīvosiet !?
Bez manis tak nav jautrības , vienmēr ceļu troksni - un izsaku savu redzējumu , nemāju piekrītoši katram viedoklim !

Varbūt vēl no līgas pazust , nu tā ,lai netraucēju jums spēlēties !? Dancing
pilnīgi pajāt ko dari.
Nomierinies.

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 2]

Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā