Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Prasmju limiti

+4
Didza
Fuck_GSW
Lord Walder Frey
saņģels
8 posters

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2

Go down  Ziņojums [Lapa 2 no 2]

26Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 11:07 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

Man gan nav vienalga !

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

27Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 11:12 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

vairogs rakstīja:Man gan nav vienalga !
Saki godīgi, tu tagad raksti kādu atbildes penteri manis rakstītajam vai arī nē? Nevaru saprast, vai gaidīt.  Reāli ņirdzīgi

28Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 11:16 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:
vairogs rakstīja:Man gan nav vienalga !
Saki godīgi, tu tagad raksti kādu atbildes penteri manis rakstītajam vai arī nē? Nevaru saprast, vai gaidīt.  Reāli ņirdzīgi
cilvēks vismaz izsaka viedokli un pareizu! ja nemāki zaudēt, tad vari pat neturpināt, tas ir smieklīgi. vai tajos noteikumos, kurus Shaqa dēļ laboja, bija rakstīts, ka viņam jānomet riepa un jāsāk ātrāk skriet? vairogam visi spēlētāji ir izdevušies, jo viņš māk uztaisīt izcilu buildu un tas ir tikai apsveicami. vari jau turpināt te strīdēties - pierasta lieta.

29Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 11:27 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
vairogs rakstīja:Man gan nav vienalga !
Saki godīgi, tu tagad raksti kādu atbildes penteri manis rakstītajam vai arī nē? Nevaru saprast, vai gaidīt.  Reāli ņirdzīgi
cilvēks vismaz izsaka viedokli un pareizu! ja nemāki zaudēt, tad vari pat neturpināt, tas ir smieklīgi. vai tajos noteikumos, kurus Shaqa dēļ laboja, bija rakstīts, ka viņam jānomet riepa un jāsāk ātrāk skriet? vairogam visi spēlētāji ir izdevušies, jo viņš māk uztaisīt izcilu buildu un tas ir tikai apsveicami. vari jau turpināt te strīdēties - pierasta lieta.
Par ko tu vispār runā?  Reāli ņirdzīgi Tāda sajūta, ka atkal aizmirsi iedziļināties tekstā. Par vairoga spējām spēlētāju veidošanā šeit vispār nav runas. Atkal viss tiek pavērsts kā uzbrukums kādam noteiktam indivīdam. 21.century victim card. Vai arī jūs vienkārši sev liekaties tik svarīgi, ka visi jūsuprāt mēģina jūs kaut kā apšmaukt, iznīcināt. Tikmēr abi ignorējat faktu, ko es nostādīju priekšā - spēles var pavisam vienkārši čakarēt.

Neviens arī nerakstīja, ka kaut kas uzreiz ir jāmaina ar buildiem. Ierosinājums, idejas, diskusija. Bet uzreiz abi admini to uztver kā kaut kādu uzbrukumu, muhļīšanu. Vai tad tā nav paša vairoga piesauktā deķīša vilkšana uz savu pusi?

30Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 11:29 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Piemirsu pateikt. Aumi, viedokļi nav pareizi vai nepareizi. Tie ir tikai viedokļi, atsevišķa indivīda domas par noteiktu tematu.

31Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 11:33 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Fuck_GSW rakstīja:Piemirsu pateikt. Aumi, viedokļi nav pareizi vai nepareizi. Tie ir tikai viedokļi, atsevišķa indivīda domas par noteiktu tematu.
Aumjee nav laika domāt. Viņam 100 darbi jādara.

32Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 11:36 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

bukss_a rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:Piemirsu pateikt. Aumi, viedokļi nav pareizi vai nepareizi. Tie ir tikai viedokļi, atsevišķa indivīda domas par noteiktu tematu.
Aumjee nav laika domāt. Viņam 100 darbi jādara.
vismaz man tāds ir.

33Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 11:38 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Prasmju limiti - Page 2 Giphy

34Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 11:39 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

*joprojām atbild uz random uzbraucieniem, ne lietām, par kurām būtu jārunā un jādomā

35Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 11:41 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:*joprojām atbild uz random uzbraucieniem, ne lietām, par kurām būtu jārunā un jādomā
es to penteri nelasīšu. uzraksti jautājumu vienā teikumā un atbildēšu, sensej.

36Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 11:42 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Fuck_GSW rakstīja:*joprojām atbild uz random uzbraucieniem, ne lietām, par kurām būtu jārunā un jādomā
tu taču zini ka visu nosaka TP skaits.

37Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 11:44 pm

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:*joprojām atbild uz random uzbraucieniem, ne lietām, par kurām būtu jārunā un jādomā
es to penteri nelasīšu. uzraksti jautājumu vienā teikumā un atbildēšu, sensej.
Labāk izlasi gan

38Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Ceturtdiena Augusts 17, 2017 11:50 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Fuck_GSW rakstīja:
stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:*joprojām atbild uz random uzbraucieniem, ne lietām, par kurām būtu jārunā un jādomā
es to penteri nelasīšu. uzraksti jautājumu vienā teikumā un atbildēšu, sensej.
Labāk izlasi gan
nebūs. pārmeti vairogam par penteri, nelasīšu tavējo. jautājumu ieraksti un atbildēšu, citādi nē.

39Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Piektdiena Augusts 18, 2017 12:13 am

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Es varu pārmest tik par to, kā izskatījās raksts, krāsas, fonti, grūti lasīt. Smieklīgi

40Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Piektdiena Augusts 18, 2017 12:15 am

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:
stillbestone rakstīja:
Fuck_GSW rakstīja:*joprojām atbild uz random uzbraucieniem, ne lietām, par kurām būtu jārunā un jādomā
es to penteri nelasīšu. uzraksti jautājumu vienā teikumā un atbildēšu, sensej.
Labāk izlasi gan
nebūs. pārmeti vairogam par penteri, nelasīšu tavējo. jautājumu ieraksti un atbildēšu, citādi nē.
Slikti. Ne jau mana līga var ciest no spēļu čakarēšanas.

41Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Piektdiena Augusts 18, 2017 2:29 am

saņģels

saņģels
PF - Kyden Knight
PF - Kyden Knight

vairogs rakstīja:Džeki , beidzat fantazēt , labāk veltiet to enerģiju savu spēlētāju trenēšanai un analizēšanai , lai tie kļūtu par labākajiem , nevis meklēt plusus ,ko nogriezt citiem !

Pēc šitādas prātošanas , - Šakīlam vajadzēja likt nomest kaudzi ar kilogramiem ,jo redz bīstami smags ,ka kādu nesavaino vai neizkrīt parketam cauri ...
- Kobem pretējais , vajadzēja pielikt svaru ,lai nelidinās ap grozu kā tāda muša ,

- KP(tas kurš nr.6) - nu īsts nekauņa , tik garš un vēl uzdrīkstas lidot pa laukumu - viņam tak vajag sodu uzlikt par ātruma pārsniegšanu , bumbas pie kājām jāpiekabina , lai nevar paskriet !
- Par karali Džeimsu nemaz nerunāšu , nu kopš kura laika karaļi spēlē basketbolu , viņam bija jāspēlējas ar vaska figūriņām kara muzejā !

Ražosim tagad visus pēc viena šablona , ja būs kāds unikāls , tad to paņemsim priekšā un apgraizīsim viņa dotības, un ierobežosim viņa tā teikt dabisko izskatu un iedzimtās spējas , jo redz viņš neiederas pelēkajā masā - ir piedzimis savādāks , un izceļas ar kaut ko , bet vajadzēja kā no konveijera nākušam !

Šis viss farss man atgādina sliktu dejotāju ,kam traucē paša olas , bet tā vietā ,lai pilnveidotu savas prasmes , viņš cenšas atrast nezāles kaimiņa dārzā !

Tā turpiniet , sāk izskatīties pēc LSHL , tur ar gameplayu izmainīja , lai tikai ātrajiem trenētajiem hokejistiem ierobežotu viņu dominanci , izmaiņu rezultātā ātrie meta garām vārtiem , bet visādi lēnie tušņi meta vārtus vienus pēc otriem ... Lai gan hokejs skaitās ātra spēle , vismaz tā mēdz runāt !

Ja jūs šo visu domājat nopietni , tad pacentieties mani laicīgi pabrīdināt , lai varu paspēt notīties !
Lshl biju savaldīgs , bet te nevēlos pievērt acis uz to ,kā daži cenšas deķīti pavilkt uz savu pusi , jo redz kārtējo reizi ir nošāvuši greizi ar savu spēlētāju buildiem , tādēļ jāierobežo citu meistarība ...


Un runājot tieši par Turkoviču , noteikumus nav pārkāpis , visi reģistrēšanās noteikumi ievēroti , vismaz tie ,kas bija norādīti pie reģistrācijas !


Ja reiz iesākām cilāt viena vai otra spēlētāja priekšrocības , viena no kaitinošakajām lietām šosezon ir trejači - spēles sastāv pārsvarā no trejačiem , spēlētājiem tiek kačāts tālmetiens , tai vietā varēja kačāt citas prasmes , bet vai es kādam ko aizliedzu - katrs izpaužas kā māk , katram savs redzējums uz to ,kādu vēlas redzēt savu spēlētāju - katram sava vīzija !


Es personīgi uzskatu ,ka tie trejači iznīcina spēli , neskatāma , vienveidīga - un tad rezultāts atkarīgs nevis no komandas spēles ,bet gan komandas snaipera - iemetīs ,labi , netrāpīs ,komandai beigas - tik vien kā kaut kāds trejaču konkurss !


Labs.vīdoklis,bet.tas.ir.tikai.viedoklis.tāpat.kā.mans.turklāt.nekad.nevienā.vietā.neesmu.apgalvojis.ka.cenšos.deķi.vilkt.uz.savu.pusi.lai.apgrieztu.pārējiem.izpausmes.iespējas.,
vai.tāpēc.ka.man.builds.nebūtu.izdevies.labs.vai.kkas.
Nav.pat.svarīgi.vai.es.vai.kāds.cits.topiku.taisīja.

Bet.jā...slaiderus.gan.derētu.pārskatīt.

42Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Piektdiena Augusts 18, 2017 2:53 am

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

Fuck_GSW rakstīja:
vairogs rakstīja:Man gan nav vienalga !
Saki godīgi, tu tagad raksti kādu atbildes penteri manis rakstītajam vai arī nē? Nevaru saprast, vai gaidīt.  Reāli ņirdzīgi
Es taču nezināju ,ka gaidi ! Smieklīgi  (atkal vienu cilvēku būšu pievīlis...) Bēdīgs
Būtu vismaz uzrakstījis par planētu stāvokli ! Un uzskaitījis visus plusus un mīnusus !

Nav man vēlēšanās cīkstēties par kaut kādu taisnību , ir arī citas lietas ,ko darīt !
Tā kā ,Draugs , vari gulēt mierīgi ! Piemiedz ar aci


Par globālajiem slaideriem pilnībā piekrītu - tos vajadzētu simos rādīt !
Pirms sezonas apvaicājos vai tādi tur ir , atbildi nesaņēmu !
Vienkārši viendienītes nekad uz 2k nespēlēju , vienmēr tikai karjeras , tādēļ nebiju drošs ,ka tie glob. slaideri ir arī viendienītēs ! NBA sen nav spēlēts ,gadu noteikti , tādēļ ar visas turienes opcijas nedaudz atmiņā pabalējušas !

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

43Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Piektdiena Augusts 18, 2017 11:24 am

Lord Walder Frey

Lord Walder Frey
SG - Walder Frey
SG - Walder Frey

bukss_a rakstīja:Nesaprotu kādēļ vairogam vispār admins ir iedots, viņš taču ņihuja nedara, tik gudri dirš.

Tu taču esi bļe klauns, tev vajadzētu atturēties no komentēšanas vietās,  kur vajag cilvēkus ar pieaugušu prātiņu un spēju diskutēt. Ja nemāki bez normāla viedokļa izteikties, tad paliec pie simošanas un klusē.

Vairoga ziņā viņš ļoti krāsaini Reāli ņirdzīgi izsaka savu viedokli, kuram pats piekrītu, jo NBA nekad neesmu spēlējis, par basketbolu neko nezinu, tādēļ vienkārši esmu pusē, kas neatbalsta izmaiņas.

Kāds var paskaidrot ka LSHL varēja krāpties?

44Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Piektdiena Augusts 18, 2017 11:39 am

Fuck_GSW

Fuck_GSW
SF - Kevin Pausee (ĢM)
SF - Kevin Pausee (ĢM)

Lord Walder Frey rakstīja:
bukss_a rakstīja:Nesaprotu kādēļ vairogam vispār admins ir iedots, viņš taču ņihuja nedara, tik gudri dirš.
Vairoga ziņā viņš ļoti krāsaini Reāli ņirdzīgi izsaka savu viedokli, kuram pats piekrītu, jo NBA nekad neesmu spēlējis, par basketbolu neko nezinu, tādēļ vienkārši esmu pusē, kas neatbalsta izmaiņas.

Kāds var paskaidrot ka LSHL varēja krāpties?
2k14 kapāju kopš iznāca (2013. gada rudens) līdz pagājušajam gadam, kad vecais kompis sāka lagot un īsti nevelk vairs pat to štelli. Pirms tam un tagad spēlēju 2k11, tā kā diez gan labi pārzinu niķus un stiķus ko var darīt ar 2k. Un varu pateikt, ka šis nav NHL09, kur diez gan labi derēja variants ar vienādiem starta atribūtiem. Labi, kas iesākts tas iesākts, tagad būtu stulbi kaut ko mainīt, pārāk liels čakars. Par to varēs sākt domāt tad, kad pēc 5 sezonām (ja tik ilgi šis vispār izvilks) nevienam nebūs augstāk par 60 overall un joprojām, skatoties spēles, būs jādauza galva pret sienu, cik stulbas lietas spēlētājs izdara, jo vienkārši nav TP ar ko salikt pietiekami augstus atribūtus vietās, kur tiem loģiski būtu jābūt atsevišķās pozīcijās. Ok, ja kāds vienkārši visur saliks 60 atribūtus, tad tā pat vajadzēs 1150 TP. Protams, kad viss ies pa dirsu Aumis sāks dot daudz TP, lai kaut kā vēl pēdējiem noturētu interesi, bet vai tā būs labākā izeja? 

Pusei līgas bija multi



Pēdējo reizi labojis Fuck_GSW Piektdiena Augusts 18, 2017 11:59 am; labots 1 reizi

45Prasmju limiti - Page 2 Empty Re: Prasmju limiti Piektdiena Augusts 18, 2017 11:57 am

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

[quote="Lord Walder Frey"]
bukss_a rakstīja:Nesaprotu kādēļ vairogam vispār admins ir iedots, viņš taču ņihuja nedara, tik gudri dirš.

Tu taču esi bļe klauns, tev vajadzētu atturēties no komentēšanas vietās,  kur vajag cilvēkus ar pieaugušu prātiņu un spēju diskutēt. Ja nemāki bez normāla viedokļa izteikties, tad paliec pie simošanas un klusē.  
/quote]

Es arī tevi mīlu

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 2 no 2]

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā