Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres

+3
stillbestone
Jetta
saņģels
7 posters

Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 2]

1S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Sestdiena Septembris 02, 2017 2:01 pm

saņģels

saņģels
PF - Kyden Knight
PF - Kyden Knight

Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres

STREAM

Aptuvenais sākums - 22:00 (02.09.)


REZULTĀTS:
IERAKSTS:
STATISTIKA:

2S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Sestdiena Septembris 02, 2017 7:09 pm

saņģels

saņģels
PF - Kyden Knight
PF - Kyden Knight

tomēr atceļu

3S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 1:54 pm

Jetta


PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

tad tu viņu strīmosi vai nē? Es varu šodien nostrīmot ja vajag.

4S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 2:34 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

nostrimo Jetta

5S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 3:39 pm

Jetta


PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

6S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 5:50 pm

Jetta


PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

7S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 7:24 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič


RESIM

1. Nesapratu , kas ar vizuālo , spēlētāji visi kā kloni izskatās , pat Rose par plikgalvi kļuvis !
- Tu pats tos spēlētājus uztaisīji ?
Prasās pēc grafiskās pakas , vai arī tas kopā ar rūsteri komplektā nāk , to nemācēšu pateikt ..
. jāprasa spečukiem !

Jo pirmajā minūtē nesapratu kas tur uz laukuma notiek , padomāju ,ka tas nav nba 2k10 , bet cita versija , visi spēlētāji tādi svešādi ! Sāku meklēt ar acīm pazīstamos spēlētājus , bet neko nevarēju saprast ,kas tur īsti spēlē !

Beigās sāku filtrēt ,ka arī taktikas neesi uzlicis , /ne spēlētājus ,ne slaiderus ,minūtes/ , forumā tak ir pieejamas jaunās taktikas !
Pirmais ,ko pamanīju ,ka sākumsastāvā Saviča nav , tad ar sapratu kas par vainu !
Tu simoji ar pārbaudes spēļu taktikām !

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

8S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 7:30 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Nu re sākas. Kā zaudē tā uzreiz resims. Būtu uzvarējuši neko neteiktu.

9S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 7:31 pm

Jetta


PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

vairogs rakstīja:

RESIM

1. Nesapratu , kas ar vizuālo , spēlētāji visi kā kloni izskatās , pat Rose par plikgalvi kļuvis !
- Tu pats tos spēlētājus uztaisīji ?
Prasās pēc grafiskās pakas , vai arī tas kopā ar rūsteri komplektā nāk , to nemācēšu pateikt ..
. jāprasa spečukiem !

Jo pirmajā minūtē nesapratu kas tur uz laukuma notiek , padomāju ,ka tas nav nba 2k10 , bet cita versija , visi spēlētāji tādi svešādi ! Sāku meklēt ar acīm pazīstamos spēlētājus , bet neko nevarēju saprast ,kas tur īsti spēlē !

Beigās sāku filtrēt ,ka arī taktikas neesi uzlicis , /ne spēlētājus ,ne slaiderus ,minūtes/ , forumā tak ir pieejamas jaunās taktikas !
Pirmais ,ko pamanīju ,ka sākumsastāvā Saviča nav , tad ar sapratu kas par vainu !
Tu simoji ar pārbaudes spēļu taktikām !

Tas ir jaunākais roosters, pretenzijas pie Aumja. Otrais, taktikas, roosteri visi ir izmantoti tie paši, kas no GM2, tātad Aumis arī izmantoja vecās taktikas un nav ielicis jaunos spēlētājus?
Man nav grūti resim, bet lieta ta tāda, ka tad arī GM2 ir jāresimo.

10S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 7:38 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

Vāveru pirmā spēle bija ar Aumja taktikām ,
bet uz otro es sagatavoju , un jau vairākas dienas viņas ir pieejamas vāveru taktiku sadaļā !

Un slaideri , minūtes ,spēlētāji ,tas pašam ir jāmaina ,skatoties no taktiku lapām , nevis rūstera veidotājam !

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

11S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 7:42 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Prasi jau vari, bet to izlemj līgas vadība. Admini+valde (tagad DK). Cerams tas tiks ievērots. Bet nebrīnītos ja Aumjee visu nokārtotu tā lai būtu resims.

12S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 7:47 pm

Jetta


PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

vairogs rakstīja:Vāveru pirmā spēle bija ar Aumja taktikām ,
bet uz otro es sagatavoju , un jau vairākas dienas viņas ir pieejamas vāveru taktiku sadaļā !

Un slaideri , minūtes ,spēlētāji ,tas pašam ir jāmaina ,skatoties no taktiku lapām , nevis rūstera veidotājam !

Var mani nemācīt, ja es to visu zinu. Es vienkārši uzticējos viņam, tāpēc lieki nepārbaudīju.
Tad rītdien resims uz šo pašu spēli un GM5 pārcelts uz otrdienu

13S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 7:56 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

Taktikas faktiski uz katru spēli mainās , bet rūsteri tik bieži neatjauno !

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

14S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 8:02 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

bukss_a rakstīja:Prasi jau vari, bet to izlemj līgas vadība. Admini+valde (tagad DK). Cerams tas tiks ievērots. Bet nebrīnītos ja Aumjee visu nokārtotu tā lai būtu resims.
Nesapratu tavu domu !
Laikam centīsies valdei iestāstīt ,ka ar vecām taktikām(kuras bija uz pirmo pārbaudes spēli) resimu nevajag ! Smieklīgi

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

15S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 8:04 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

vairogs rakstīja:
bukss_a rakstīja:Prasi jau vari, bet to izlemj līgas vadība. Admini+valde (tagad DK). Cerams tas tiks ievērots. Bet nebrīnītos ja Aumjee visu nokārtotu tā lai būtu resims.
Nesapratu tavu domu !
Laikam centīsies valdei iestāstīt ,ka ar vecām taktikām(kuras bija uz pirmo pārbaudes spēli) resimu nevajag ! Smieklīgi
Ātri gan izdomāji ko atbildēt.
Vispār jau man pohuj, bet pierādijumus lūdzu studijā.

16S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 8:13 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

bukss_a rakstīja:Prasi jau vari, bet to izlemj līgas vadība. Admini+valde (tagad DK). Cerams tas tiks ievērots. Bet nebrīnītos ja Aumjee visu nokārtotu tā lai būtu resims.
parādi savu aktīvo DK, kas tikai whatsappā dirš man virsū, bet on-line nav bijuši vairākas dienas. kings vienīgais normāli aktīvs. un vairogs visu jau pareizi pateica, pēc manām domām Priecīgs

17S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 8:16 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

bukss_a rakstīja:
vairogs rakstīja:
bukss_a rakstīja:Prasi jau vari, bet to izlemj līgas vadība. Admini+valde (tagad DK). Cerams tas tiks ievērots. Bet nebrīnītos ja Aumjee visu nokārtotu tā lai būtu resims.
Nesapratu tavu domu !
Laikam centīsies valdei iestāstīt ,ka ar vecām taktikām(kuras bija uz pirmo pārbaudes spēli) resimu nevajag ! Smieklīgi
Ātri gan izdomāji ko atbildēt.
Vispār jau man pohuj, bet pierādijumus lūdzu studijā.

S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Originalstati - Savič 0 minūtes.

S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres OriginalSavičam taktikās 40 minūtes, ja nemaldos (?)

18S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 8:21 pm

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

bukss_a rakstīja:
vairogs rakstīja:
bukss_a rakstīja:Prasi jau vari, bet to izlemj līgas vadība. Admini+valde (tagad DK). Cerams tas tiks ievērots. Bet nebrīnītos ja Aumjee visu nokārtotu tā lai būtu resims.
Nesapratu tavu domu !
Laikam centīsies valdei iestāstīt ,ka ar vecām taktikām(kuras bija uz pirmo pārbaudes spēli) resimu nevajag ! Smieklīgi
Ātri gan izdomāji ko atbildēt.
Vispār jau man pohuj, bet pierādijumus lūdzu studijā.
- nav man ar tevi jāstrīdas ,
visi ,kuriem ir pielaide vāveru taktikām var mierīgi redzēt ,kādas tur izskatās taktikas un iesniegtas pirms kādām četrām dienām !
Un tad ikvienam ir pieeja video materiālam , lai redzētu ,kā tur viss izskatās!


Tās taktikas , ar ko tika simots jau vairākkārtīgi mainītas - uz otro friendly bija pirmās izmaiņas , uz pirmo līgas citas , un tagad vēl savādākas !

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

19S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 8:21 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

Vispāt tur parādīts ka Savič vispār nespēlēja. Tas tā. Ir vēl viena iespēja ka viss bija kārtībā bet taktikas tika vēlāk pārtaisītas lai varētu pieprasīt resimu. Bet sīkāk nestāstīšu kā vēl var muhļīties.

20S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 8:31 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

bukss_a rakstīja:Vispāt tur parādīts ka Savič vispār nespēlēja. Tas tā. Ir vēl viena iespēja ka viss bija kārtībā bet taktikas tika vēlāk pārtaisītas lai varētu pieprasīt resimu. Bet sīkāk nestāstīšu kā vēl var muhļīties.
omfg. lai sezonas spēlē nelaistu laukumā čuvaku ar 650 tp? 
turklāt, tad rādītos postā, ka kaut kas ir mainīts. 30 gadu vecumā dirsties diršanās pēc nav forši. Priecīgs
laikam tev joprojām hurts tas 0-4 s1 po? Bēdīgs

21S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 8:33 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

stillbestone rakstīja:
bukss_a rakstīja:Vispāt tur parādīts ka Savič vispār nespēlēja. Tas tā. Ir vēl viena iespēja ka viss bija kārtībā bet taktikas tika vēlāk pārtaisītas lai varētu pieprasīt resimu. Bet sīkāk nestāstīšu kā vēl var muhļīties.
omfg. lai sezonas spēlē nelaistu laukumā čuvaku ar 650 tp? 
turklāt, tad rādītos postā, ka kaut kas ir mainīts. 30 gadu vecumā dirsties diršanās pēc nav forši. Priecīgs
laikam tev joprojām hurts tas 0-4 s1 po? Bēdīgs
Vot nerādītos gan. Vairogs uztaisa postu, tu labo. Un nekas nerādās ka esi labojis.

22S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 8:49 pm

Laukakmens

Laukakmens
PF - Ahmens Muhamedovičs
PF - Ahmens Muhamedovičs

Secinaajums. Te puse ir loksi, es nah eju prom.

23S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 8:51 pm

bukss_a

bukss_a
C - Hektors Miezis
C - Hektors Miezis

stillbestone rakstīja:
bukss_a rakstīja:Vispāt tur parādīts ka Savič vispār nespēlēja. Tas tā. Ir vēl viena iespēja ka viss bija kārtībā bet taktikas tika vēlāk pārtaisītas lai varētu pieprasīt resimu. Bet sīkāk nestāstīšu kā vēl var muhļīties.
omfg. lai sezonas spēlē nelaistu laukumā čuvaku ar 650 tp? 
turklāt, tad rādītos postā, ka kaut kas ir mainīts. 30 gadu vecumā dirsties diršanās pēc nav forši. Priecīgs
laikam tev joprojām hurts tas 0-4 s1 po? Bēdīgs
Vispār man ir poh par PO. Vienkārši cenšos noturet aktivitāti, savādāk te viss izmirst. Tik maz jaunu postu ir uz miršanu.
Tagad gan rādīsies ka es laboju.
Starp citu man vēl nav 30. Tas tā lai fakti būtu precīzi.

24S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 10:16 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

nu diskutēt varam, protams.
par to skaidri nezinu, bet zinu, ka taktikas labotas nebija Reāli ņirdzīgi
bet tas tā...

25S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Empty Re: S2 | GM4 | Rīgas Titāni @ Valmieras Vāveres Svētdena Septembris 03, 2017 10:40 pm

Jetta


PG - Andrius Smetona
PG - Andrius Smetona

Te kāds melo, tas ir skaidrs. Bet nu, es jau nu nejaukšos tur iekšā. Rīt RESIMS un stop offtopic

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 2]

Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā