Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

S2 2.raunds GM9 Balvu Vilki @ Talsu Kareivji

2 posters

Go down  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

1S2 2.raunds GM9 Balvu Vilki @ Talsu Kareivji Empty S2 2.raunds GM9 Balvu Vilki @ Talsu Kareivji Trešdiena Septembris 13, 2017 12:39 am

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Balvu Vilki vs Talsu Kareivji
Balvu Vilki vs Talsu Kareivji

Spēles ieraksts:

Komandu statistika:
Balvu Vilku statistika:

Talsu Kareivju statistika:



Pēdējo reizi labojis Didza Trešdiena Septembris 13, 2017 1:30 am; labots 1 reizi

2S2 2.raunds GM9 Balvu Vilki @ Talsu Kareivji Empty Re: S2 2.raunds GM9 Balvu Vilki @ Talsu Kareivji Trešdiena Septembris 13, 2017 1:06 am

vairogs

vairogs
SF - Dubravko Savič
SF - Dubravko Savič

Kur palikuši vārdi pie spēlētājiem ??
-citādi man kā neitrālam skatītājam neinteresanti skatīties - skraida kaut kādi džeki no viena gala uz otru un atpakaļ , savas komandas spēlētājus vēl varētu aptuveni atšķirt , kurš ir kurš , lai gan ar nav teikts ,jo katram simotājam tie spēlētāji izskatās vizuāli savādāk !

https://rockingsoccer.com/lv/futbols/invitation?ref_id=61133&

3S2 2.raunds GM9 Balvu Vilki @ Talsu Kareivji Empty Re: S2 2.raunds GM9 Balvu Vilki @ Talsu Kareivji Trešdiena Septembris 13, 2017 1:22 am

Didza

Didza
SF - Jack Krimley
SF - Jack Krimley

Nezinu, man vairs nerāda kaut ir uzlikti iestatījumos. Esmu mēģinājis kopš tā laika name, name and position un none vai kas tur bija bez, nerāda uz nevienu man vairs. Tik pēc iesaukas tad var atpazīt vai numura, ja nezina, kā izskatās un citus pat grūti atšķirt zinot, kā izskatās ar manu low grafiku iekš nba2k10.

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 1 no 1]

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā