Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU!

+16
Maikijs
king103
Ķekavnieks45
CaptainCrazy
Red Viper
Lord Walder Frey
kd35
Laukakmens
Didza
Kyriiii*
wolfeens
Fuck_GSW
robis03
S3ncitiS
bukss_a
stillbestone
20 posters

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3

Go down  Ziņojums [Lapa 3 no 3]

51S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 3 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Svētdena Jūlijs 16, 2017 10:12 am

Apostate

Apostate
PG - Artemis Fowll
PG - Artemis Fowll

Klau,var vēl pildīt ?

52S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 3 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Svētdena Jūlijs 16, 2017 10:13 am

Ķekavnieks45

Ķekavnieks45
PF - Giannis Lenard (ĢM)
PF - Giannis Lenard (ĢM)

Apostate rakstīja:Klau,var vēl pildīt ?

53S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 3 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Svētdena Jūlijs 16, 2017 9:03 pm

Apostate

Apostate
PG - Artemis Fowll
PG - Artemis Fowll

S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 3 Img_0813




Augšā otrais 


Lejā pirmais
Artemijs Fauls - jaunais Īru brīnumbērns meklē laimi Latvijā .


"Runāšana sudrabs ,klusēšana zelts . Tomēr ne viss ir zelts ,kas  spīd , tieši tādēļ jālauž vispārpieņemtie uzskati ,piemeram, ka mūsdienu basketbols meklē tikai gara auguma spēlētājus ". 

Šādus vārdus savā pirmajā preses konforencē ,atrodoties jau Talsu Kareivju sastāvā , teica jaunais Īru  spēka aizsargs Artēmijs Fauls . 
 
Vaicājot ,kādēļ par  īra karjeras izaugsmes turpinājuma vietu tika izraudzīta tieši Latvija ,sportista aģents atbildēja ,ka tam neesot bijis konkrēta iemesls . 

" Tas (izlemt kur spēlēt šosezon(autora piezīme))bija grūts lēmums .Es ilgu šaubījos un nevarēju izlemt starp dažādiem risinājumiem . Tā nu tas ievilkās līdz nokavēju pieteikšanos visiem draftiem .Izdzirdēju par šo jauno līgu un devos Latviju. Spontāni.Sports ir neparedzams ,iespējams šeit būšu vienu tikai vienu sezonu ,komanda ar to rēķinās ,tādēļ nav parakstīta garāka vienošanās."- Fauls

Viens ir skaidrs , sākumsastāvā jaunais spēlētājs pašlaik niekļaujas,tomēr ,vai ar talantu un smagu dabu so vietu var izcīnīt ? 
Par to lasiet mūsu nākamajā numurā ,kurā būs redzama pilna intervija ar jauno īru leģionāru.

Lejā trešais 


 San Antonio Spurs 

C - Rudy Gobert
Labs aizsargs savā labakajā vecumā. Lielisks atlēkušo bumbu vācējs, palīdzēja komandai sasniegt izcilāko sezonas rezultātu pēdējo gadu . Neizvēlējos eksplozīvus vai vienkārši statu vācēju centra ,jo uzskatu, ka mūsdienu basketbolā viņi neko īpašu nevar sasniegt un modernajās komandās noplauktu aiz trīņu puļītājiem. Tad labāk Lieku vietā lielisku aizsargu ar labām bumbas vākšanas spējām un lielisku FG .

PF - Paul Millsap
Paulb dara visu pa drusciņam un dara to ar lielu prieku un centību.Lai arī pēc statistikas nav labakais, tomēr statos, savāc savus punktus un padara savu darbu godam .

SF - Kawhi Leonard
Lielisks aizsargs, piespēlētājs,punktu guvējs un izcila personība . Spēlētājs  kurš arī spēj pacelt jebkuru komandu jaunā līmenī. Rāda priekšzīmi un paraugu jaunajiem spēlētājiem . Mans mīļākais NBA aktīvais spēlētājs . Nevienai komandai pret Spurs meklājas viegli ,un pie tā savu roku vienmēr pieliek Kawai.

SG - Devin Booker
Jauns spēlētājs ar milzīgu talantu .Jau otrajā sezonā spēja gūt  pāri par 60 punktiem vienā spēlē ,kas ir abrīnas vērts rādītājs ,pie tam spēlējot pret Ķeltiem,kura ir viena no top komandām . Pašlaik līgā noteikti ir atīstītaki un spējīgāki šīs pozīcijas spēlētāji ,tomēr priekšroku dodu Bookeram ,jo viņa virsotnes vēl tikai gaida .

PG - Russell Westbrook
Triplle double rekords. Tas izsaka teju visu . Pašlaik bīstamākais spēlētājs  (uzbrukumā)  visā NBA ,tātad arī pasaulē .Lai ko  arī viņš darītu ,viņam viss izdodas .

54S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 3 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 1:48 am

krish

krish
SF - Kristers Visurgājējs
SF - Kristers Visurgājējs

1. uzdevums

Mani sauc Kristers Visurgājējs, dzimis Latvijas mazpilsētā , Limbažos. Basketbolu sāku spēlēt diez gan vēlu, no 13 gadu vecumu, bet ar lielu gribasspēku, kas pašreiz ir atmaksājies! Kā arī vienmēr esmu bijis mērķtiecīgs. Ģimene nebija no bagātajām , paveicās ar vecākiem, kuru dēļ pašlaik ir ļoti labas cerības pēc labas karjeras. Māte - morālais atbalsts , bet tēvs kā personīgais treneris, kurš dzina uz priekšu pat tad, kad spēka vairs nebija. 15 es ieguvu jaunatnes basketbola līgā (Latvijā) vērtīgākā spēlētāja apbalvojumu izslēgšanas spēlēs , spēlējot Valmieras komandas labā. Pēc šīs sezonas sapratu, ka ar šādu treniņu darbu varu nokļūt kur tālāk, pēc gada mani uzaicināja spēlēt Latvijas izlasē , kur jau mani pamanija citu klubu pārstāvji , pēc izlases mani uzaicināja spēlēt Spānijā, es jau sapratu , ka tur ir cita klase, cits spēles stils un pavelas iespēja uz spožu karjeru. Pēc šī piedāvājuma, mēs izlēmām, ka tēvs būs arī mans aģents un kārtos visas šīs klubu lietas. Galu galā es nonācu komandā ''Real Madrid'' jaunatnes sistēmā un dziļais beņķis pie pieaugušajiem. Laikam ejot un pēc smagiem treniņiem jau biju izsities līdz rezervistiem pēc kā jau sekoja sākumsastāvs, liels līgums, piedāvājumi no citiem klubiem. Tagad esmu šeit cerībā uz kādu komandu, kurai būšu uzticīgs!!

3. uzdevums

Komandas nosaukums - Limbažu PIENS
PG- Damian Lillard- Mīļākais spēlētājs, patīk viņa pull up troikas.
SG- James Harden- Clutch spēlētājs . MVP kandidāts. EuroStep Dievs.
SF- Giannis Antetokumpo- Nezvērs visās statistikas ailītēs
PF- Blake Griffin- Atlētisks garais spēlētājs, nereāli danki.
C- DeAndre Jordan- Patīk viņa sodiņi. Labs dankers.

55S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 3 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 10:02 am

CaptainCrazy

CaptainCrazy
SG - John Simons (ĢM)
SG - John Simons (ĢM)

Vai tad termiņš nav beidzies?

56S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! - Page 3 Empty Re: S1 STARPSEZONAS MEGA-TPU! Pirmdiena Jūlijs 17, 2017 1:31 pm

stillbestone

stillbestone
PG - Lil Aumy (ĢM)
PG - Lil Aumy (ĢM)

Ņemot vērā, ka tikko sāksies spēles - TP atjaunoti! SLĒGTS!!!

Sponsored content



Atpakaļ uz augšu  Ziņojums [Lapa 3 no 3]

Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā